kërkim Kerko Site

Rreth nesh

Në WOWOW, ne besojmë se ju meritoni më të mirën. Si pjesë e motivimit tonë fillestar për të filluar, kompania jonë është e përkushtuar të ju jap më të mirën nga gjithçka që mund të ofrojmë: çmimet më të mira, produktet më të mira, shpikjet më të mira moderne, dhe të gjitha me shërbimin më të mirë të klientit që do të bëjë ju ndjeheni si mbretërore.
Duke qenë në treg që nga viti 2008, kompania e rubinetave WOWOW është përpjekur gjithmonë të ofrojë produkte cilësore. Me kalimin e viteve, ne kemi zgjeruar me kujdes dhe me qëllim koleksionin tonë për të përfshirë pothuajse gjithçka që mundemi për shtëpinë tuaj:

• Aksesorë kuzhine: Rubineta dhe pajisje kuzhine moderne, të efektshme dhe të prodhuara me cilësi. Tërhiqni rubinetat e kuzhinës që plotësojnë kërkesat moderne të familjes në praktikë, si dhe profesionalizmin në dizajnin e efektshëm.
• Aksesorë për banjë: Ne e marrim këtë profesionalizëm të njëjtë dhe e aplikojmë atë në të gjitha banjat. Nga rubinetat e legenit deri tek aksesorët e banjës, si raftet e peshqirëve dhe mbajtëset e letrës higjienike, deri te një sistem dushi profesional, të gjitha ofrohen në një formë që dëshironi.

  Ne përshtatemi siç bëjnë sistemet tona të menaxhimit të cilësisë. Në mënyrë që të sigurojmë nevojat tuaja, ne gjithmonë do të bëjmë atë që mundemi për të prodhuar rubinetat, pajisjet dhe aksesorët më të mirë, me të gjitha materialet më të mira, të gjitha duke mbajtur ende një etiketë me çmim të ulët në mënyrë që të mund të merrni paketën e vërtetë të plotë.
  Gati për të bërë WOWOW shpërndarësin tuaj për prodhuesit e rubinetave me cilësi profesionale? Na kontaktoni sot në [informacionin e kontaktit] dhe filloni udhëtimin tuaj.

Na lënë MESAZH

  Detajet tuaja
  1. Emër
  2. Shteti
  3. E-mail
  4. Numri telefonit
  5. kuzhinëtualetdush

  6. mesazh

  * Kërkohet. Ju lutemi plotësoni detajet që dëshironi të dini siç janë specifikimet e produktit, çmimin, MOQ, etj.

  展开 更多
  Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

  Duke u ngarkuar ...

  Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

  Duke u ngarkuar ...

  Zgjidhni monedhën tuaj
  USDDollarit amerikan (SHBA)
  EUR euro

  Shporte

  X

  Historia e Shfletimit

  X