kërkim Kerko Site

Politika Shipping

Metodat Shipping
Ku mund ta dorëzojmë paketën?
Ne mund të dërgojmë në shumicën e vendeve të botës.
Ju lutemi plotësoni vendndodhjen e vendit tuaj kur vendosni porosinë tuaj.

Cilat metoda të transportit janë ofruar, dhe cilat janë kohërat përkatëse të transportit?
Ne ofrojmë transportim falas në 48 shtete! Të gjitha paketat dërgohen përmes shërbimeve UPS ose USPS ekonomike ose standarde. Ndërsa përdorim depo të tjera në Shtetet e Bashkuara kontinentale, ne mund të dërgojmë secilin produkt në depo të ndryshme veç e veç për të përshpejtuar dorëzimin. 1 ditë pune, garantim i shpejtë i dorëzimit!
Ose do të duhen rreth 10-20 ditë nga Kina.

Cila është kostoja e transportit?
Aktualisht, të gjitha produktet tona janë pa pagesë. Konsumatorët nuk kanë nevojë të paguajnë postare.

Shënim: Të prekur nga Covid-19, do të ketë disa vonesa në lindje

展开 更多
Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X