kërkim Kerko Site

Pse Banjat e Njerëzve të Tjerë Gjithmonë duken kaq mirë?

KlasifikimBlog 1290 0

Titujt e Banjës Xiaoxin

Shumë njerëz shikojnë shtëpinë e tyre pas rinovimit, dhe pastaj e krahasojnë atë me të tjerët, gjithmonë mendojnë se njerëzit e tjerë janë më të mirë se pamja e tyre e bukur, a është ky reagimi zinxhir i "fëmijëve të të tjerëve"? Sot do të shohim dekorimin e banjës së njerëzve të tjerë, a është vërtet më i mirë se shtëpia e tyre?

1, Ground shtruar nëpër pllaka gjashtëkëndor, është e bukur. Muret janë pllaka uniforme të bardha, duke e bërë banjën më të hapur dhe të ndritshme. Fotografi të varura, lavaman druri, pasqyrë e hollë, llamba muri, etj., E gjithë dekorimi e bën banjën veçanërisht me humor.

2, Muri me pllaka druri, efekti është gjithashtu jashtëzakonisht personal, e bën menjëherë këtë hapësirë ​​me ngjyrë të hapur, duket ndryshe. Vendosni kamare në mure, të përshtatshme për të vendosur pajisje banje, duke kursyer tokë praktike dhe të bukur. Zbukuruar me aranzhime me lule, plot stil.

3, Vendi i banjës është i madh, pa marrë parasysh se si të rregullohet, praktika nuk është shumë e keqe. Instaloni disa rafte në mure, menjëherë keni një vend për të vendosur gjërat, dy shportat e ruajtjes së poshtme janë gjithashtu të mira oh.

4, Pllaka druri, e kombinuar me pllaka gri me kombinimin, duket shumë e strukturuar.

5, Ton gri i hapësirës, ​​nuk i bëri njerëzit të ndihen të depresionuar, por përkundrazi duken shumë temperamentë. Sidomos muret e lavamanit, materialet e përdorura, ndjenjën me gunga, shumë të modës dhe me stil. Lavaman i parregullt në lavaman, dhe pranë dekorimit me lule, kudo mund të tregojë stilin.

6, Muri është në dy ngjyra, jo dëshpërues dhe monoton, plot strukturë, dhe toka është e shtruar me pllaka lulesh, duke u bërë theksimi më i madh.

7, Toka është pllaka e zezë gjashtëkëndore, pllaka të bardha në mure, një e zezë dhe një e bardhë, ndeshja klasike me ngjyra

8, Lavaman i hollë dhe i bukur rozë është tërheqës për sytë. Çdo vend në banjo është rregulluar bukur, do ta bëjë të gjithë të shkëlqejë!

9, Magazinimi është i mrekullueshëm!

10,

11.

12, Muret dhe dyshemeja me të njëjtën pllakë, strukturë natyrale, duken të pasura. Tualeti i bardhë i varur në mur dhe vaska e hollë me pak theks të bardhë në hapësirën gri, duket edhe më mirë.

Previous :: Next:
Klikoni për të anulluar përgjigjen
  展开 更多
  Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

  Duke u ngarkuar ...

  Zgjidhni monedhën tuaj
  USDDollarit amerikan (SHBA)
  EUR euro

  Shporte

  X

  Historia e Shfletimit

  X