kërkim Kerko Site

WOWOW Kompleti i tenxhereve komerciale të naftës, rubinet i bronzit

USD97.99
Shitur:
72
Shqyrtime:
0

Amazon SHBA

Funksioni i palosjes thjesht e bën atë të dallohet nga pjesa tjetër.
Duke ofruar performancë efektive dhe të besueshme, është i përshtatshëm për përdorimin e restoranteve dhe shtëpive.
Ajo ka një strehim të guximshëm për t'i rezistuar gungave aksidentale.

Udhëzimet e instalimit 2311100RB

  
  • sasi
    • -
    • +
  •    
prapa Shporta

WOWOW Kompleti i tenxhereve komerciale të naftës, rubinet i bronzit WOWOW Kompleti i tenxhereve komerciale të naftës, rubinet i bronzit WOWOW Kompleti i tenxhereve komerciale të naftës, rubinet i bronzit WOWOW Kompleti i tenxhereve komerciale të naftës, rubinet i bronzit

WOWOW Filler Faucet Oil Folding Bronze 2311100RB: Fushet rubineti i mbushjes së tenxhere, strukturë premium bronzi të trupit të rubinetit, rubinetën e kuzhinës me leckë të shkëlqyeshme, rezistente ndaj gërvishtjeve, e thjeshtë për t’u larë, bronzi i pastërtisë së lartë, i fuqishëm, pa plumb, rezistent ndaj korrozionit .

Mbushja e shportave tuaja për pothuajse çdo nevojë gatimi nuk ka qenë kurrë më e lehtë se sa të përdorni mbushësin e sythave. Vendosja e jashtëzakonshme e montimit të murit lejon hapësirë ​​shtesë në banakun tuaj, në të njëjtën kohë duke siguruar një avantazh të jashtëzakonshëm.

Rubinet i lavamanit të kuzhinës me SHUMSIN LULE T UJIT T W SHUMS: Rakord i vetëm me dorezë i armatosur me aerator neoperl jep një presion të vazhdueshëm dhe rrjedhë direkt të qëndrueshme të ujit.

E thjeshtë për tu vendosur duke përdorur pikëllimin gjashtëkëndësh. Ju lutemi të na kontaktoni nëse keni ndonjë pyetje.

Certifikata NSF valvula qeramike Ofron funksionim pa pikim

Kapsula qeramike pa plumb është e akredituar nga NSF, duke e bërë të sigurt sasinë e plumbit në standardin e sigurisë së shfaqur në ujë të rrjedhës, duke zvogëluar dëmtimin e drejtpërdrejtë dhe mbrojtjen e të dashurve tuaj. Valvulat qeramike kthehen lehtësisht.

KARAKTERISTIKA:

Dizajn i përjetshëm Së bashku me teknologjinë më të fundit

Stili i përbashkët i dyfishtë

Me dy nyje të kthyeshme, lejon mbushësin e sythave të del nga rruga kur nuk përdoret.

Layout me dorezë të dyfishtë

Pajisur me valvul të mbyllur prej bronzi të çdo doreze, më të përshtatshme për kontrollimin e shpejtësisë së rrjedhës së ujit ose fikjen e ujit në hundëz ose mur, operacion i thjeshtë me një dorë

Specifikimi i artikullit:

Renditja: rubineti i mbushjes së kazanit të tualetit

Dizajni: Mbajtësi i dyfishtë me mur të vetëm

Materiali: Metal / Stainless Steel / bronzi

Numri i dorezave: Doreza dyshe

Ujësjellësi: Uji i Ftohtë

Product Feature:

Spat e përbashkët të dyfishtë të stilit tregtar

Fishek qeramik, mund të jetë në dispozicion dhe të mbyllur 500,000 herë

Rakordi është i rrotullueshëm, kthesat mund të jenë 360 °

Farë është në Kutinë:

Rënia dyshe me rubinetën e mbushjes së tenxhereve të kuzhinës

Montimi i pajisjeve

Udhëzimi i Instalimit

Specifikim

peshë

£ 3.89

Paketa Përmasat

15 x 9.5 x 2.1 inç

Ngjyra

C: vaj rubineti mbushës tenxhere prej bronzi të fërkuar

Stili

Dorezë e palosshme e rakordit të mbushjes së tenxhereve

Fund

Vaj i fërkuar

material

tunxh

Model

Palosja e rubinetit të mbushjes së tenxhereve

Instalimi Metoda

Mur-montuar

Arrijnë sput

Inches 20

Trajtoni materialin

tunxh

Përshkrimi i performancës

Ujë të ftohtë

Përbërësit e përfshirë

Rakord i mbushjes së tenxhereve / lidhës NPT; Aerator ajri Neoperl ABS; Aksesorë montimi (rrufe në qiell spirancë najloni gjerman Fischer)

Nuk ka komente ende.

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X