kërkim Kerko Site

Trokitje e përzierësit të lavamanit të kuzhinës WOWOW - Nikel i pastruar

USD107.99
Shitur:
33
Shqyrtime:
0

Amazon SHBA

Rubineti është një produkt harduerik që duhet të përdorim çdo ditë në jetën tonë, i cili është i përshtatshëm për ne që të përdorim ujë. Midis tyre, rubineti i lavamanit është produkti më i zakonshëm. Stili i urës së rubinetit të kuzhinës ka një formë unike, Zgjidhni këtë rubinet për të përmbushur nevojat tuaja estetike.

  
  • sasi
    • -
    • +
  •    
prapa Shporta

WOWOW Uji mikseri i lavamanit të kuzhinës Ura - nikel i krehur

WOWOW Uji mikseri i lavamanit të kuzhinës Ura - nikel i krehur

 

WOWOW Uji mikseri i lavamanit të kuzhinës Ura - nikel i krehur

 

Rubinet i lavamanit të kuzhinës urë 

Padyshim që, rubineti i kuzhinës është një produkt hardware në kuzhinën tuaj që përdorni çdo ditë. Shumë herë madje. Rubineti i lavamanit të kuzhinës është më i përshtatshmi për të pirë ujë, për të pirë ujë ose për të pastruar kuzhinën tuaj. Kjo është arsyeja pse ju mund të dëshironi të zgjidhni një rubinet kuzhine me mençuri, në mënyrë që të përshtaten me dëshirat tuaja në mënyrë të saktë. Jo vetëm për sa i përket stilit tuaj të kuzhinës, por përfundimisht edhe në lidhje me funksionalitetet dhe performancën e tij. Rakordi i lavamanit të kuzhinës urë të WOWOW ju ofron një rubinet të kuzhinës në formë unike që plotëson dëshirat tuaja estetike. Lidhjet e saj të butë retro projektojnë një stil klasik të vendit francez në kuzhinën tuaj. Kjo e bën dizajnin tuaj të kuzhinës unik. Pika e gjatë dhe e lakuar me stil siguron kuzhinën tuaj prekjen elegante që i nevojitet për t’i siguruar asaj një faktor wow.

Fundi i nikelit i krehur ofron një pamje të hollë dhe të cilësisë së mirë në dekorin e kuzhinës tuaj. Së bashku me vetë dizajnin, ajo përfundimisht është një nga një rubinet i lavamanit të një lloji kuzhine. Designers e WOWOW e dinë se si të dizajnojnë rubinetat e guximshme të kuzhinës. Ju mund ta vini re atë nga gjithçka. Rubinetat e kuzhinës të WOWOW janë të dallueshme nga çdo rubinet i lavamanit të kuzhinës. Designers janë aventureske, ata dinë gjithçka rreth modeleve të kuzhinës, dhe më e rëndësishmja është që ata kurrë të mos e nënvlerësojnë ndikimin e një rubineti të lavamanit të kuzhinës në çdo dekor të kuzhinës. Ata janë të bindur se mund të bëjnë ndryshime në çdo dizajn kuzhine dhe bëjnë çmos për të arritur atë fakt-wow në kuzhinën tuaj.

Rubinet i lavamanit të kuzhinës me urë ergonomike 

Komoditeti është gjithçka. Ndërsa përdorni rubinetën e lavamanit të kuzhinës tuaj urë shumë herë në ditë, keni nevojë për një dizajn ergonomik që është i lehtë për tu mbajtur dhe kontrolluar. Dorezat funksionojnë pa probleme në mënyrë që të kontrollojnë rrjedhën e ujit lehtësisht dhe saktësisht, si ujë të nxehtë dhe të ftohtë. Në këtë mënyrë ju mund të përzieni temperaturën tuaj ideale të ujit. Për më tepër, hundëza e gjatë e lakuar unike ofron një përvojë kundër spërkatjes dhe rrjedhjes pa ujë që e bën rubinetin e lavamanit të kuzhinës më shumë sesa të rehatshëm për t’u përdorur.

Rrjedha e ujit e rubinetit të lavamanit të kuzhinës urë është zbutur gjithashtu për shkak të aeratorit të saj inovator Neoperl ABS. Jo vetëm që kjo pajisje ofron një presion të kundërt në rrjedhën e ujit për të kursyer ujë. Mos nënvlerësoni se mund të kurseni mbi 50% të ujit me këtë pajisje të dobishme. Padyshim që do ta vini re këtë në faturën tuaj për ujë. Nga ana tjetër përvoja juaj e ujit qëndron e pandryshuar. Vështirë se do të vini re që përdorni më pak ujë, veçanërisht kur presioni i ujit është i lartë. Dhe në fund të fundit do të keni një rrjedhë të vështirë në mënyrë që të pastroni sendet lehtësisht me një avion të fuqishëm, pavarësisht nga mënyra e ujit që po përdorni. Ju lehtë mund të shkëputni aeratorin ABS pa ndonjë mjet në mënyrë që ta hiqni atë ose ta pastroni ose zëvendësoni atë. Jini të vetëdijshëm për të pastruar aeratorin shpesh, pasi mbetjet e ujit të fortë mblidhen këtu. Ju nuk keni nevojë të hiqni aeratorin vetë për ta pastruar atë shpesh. Vetëm me një goditje të shpejtë me gishtin tuaj, ju mund të hiqni të gjitha mbetjet e forta thjesht dhe me lehtësi.

Rubinet i lavamanit të kuzhinës me urë metalike 

Rubineti i lavamanit të kuzhinës urë është i ndërtuar nga bronzi që është shumë rezistent ndaj ndryshkut dhe i reziston temperaturave të larta në mënyrë të shkëlqyeshme. Si pasojë, rubineti i lavamanit të kuzhinës urë ishte projektuar të zgjasë për shumë vite. Jo vetëm lidhësit e lavamanit të kuzhinës janë bërë prej bronzi të ngurtë. Gjithashtu lidhja PS inç NPS është bërë prej bronzi të ngurtë me cilësi të lartë. Ju e vini re kur mbani këtë rubinet të lavamanit të kuzhinës urë në duart tuaja. Për shkak të peshës së saj, ju mund të thoni menjëherë që materialet nuk u kursyen për t'ju ofruar vlerën më të mirë për paratë që mund të merrni.

Sipërfaqja e nikelit të krehur nuk siguron vetëm rubinetën e lavamanit tuaj të kuzhinës urë me një përfundim të hollë, por mbron edhe rubinetën e lavamanit tuaj të kuzhinës. Për shkak të përfundimit të cilësisë, ju ofron një përvojë kundër gërvishtjes dhe jo korrozioni. Rubineti i lavamanit tuaj të kuzhinës urë nuk është aspak i prekshëm për gërvishtjet dhe mund të mbahet në gjendje të shkëlqyeshme për një kohë të gjatë. Përfundimi i sipërfaqes së nikelit të krehur gjithashtu ju jep përfitimin që printimet e gishtërinjve të mos qëndrojnë fare në rubinetin e lavamanit të kuzhinës. Ju do të keni një rubinet të lavamanit të kuzhinës urë të bukur dhe të pastër në të gjitha kohërat.

Rubinet i lavamanit të kuzhinës së urës antike 
Rubineti i lavamanit të kuzhinës urë të WOWOW duket si një rubinet i kuzhinës antike. Jo më kot kjo rubinet i lavamanit të kuzhinës urë zbatohet në shumë vende tregtare si vendpushimet luksoze. Rubineti i lavamanit të kuzhinës urë ishte parashikuar të përfaqësonte bukurinë klasike të fillimit të shekullit të 20-të. Rubineti i lavamanit të kuzhinës urë jep një shkëlqim të lezetshëm të shkëlqimit tradicionalisht të fiksuar për dekorin e kuzhinës tuaj. Lartësia e rubinetit të lavamanit të kuzhinës urë është afërsisht 8 inç. Kjo siluetë e gjatë e lakuar më së shumti kontribuoi masivisht në hartimin e saj. Rubinet i lavamanit të kuzhinës së garancisë Cilësia e WOWOW është e pa sfiduar. Për shkak të përdorimit të materialeve prej bronzi me cilësi të lartë dhe një përfundimi të hollë, rubineti i kuzhinës urë është i qëndrueshëm. Së bashku me mënyrën inovative të prodhimit të rubinetave të kuzhinës, WOWOW e di se si t'i mbajë kostot sa më të ulëta të jetë e mundur. Si pasojë, WOWOW mund t'ju ofrojë vlerën më të mirë për para. Ne jemi të bindur për raportin tonë të çmimit-cilësi dhe mund t'ju ofrojmë një garanci të pakthyeshme të kthimit të parave 90-ditore. Nëse do të gjeni një rubinet më të mirë me të njëjtin çmim, ose një rubinet të ngjashëm me lavamanin e kuzhinës me një çmim më të vogël, ne do t'ju rimbursojmë plotësisht. Pa ndonjë pyetje të bërë, dhe pa ndonjë sherr. Ne kemi besim në produktin tonë dhe jemi të bindur që edhe ju do të bëni.

Si me të gjitha rubinetat e kuzhinës të WOWOW, ju siguroheni një periudhë garancie të gjatë jo më pak se 5 vjet. WOWOW shkon përtej të gjitha standardeve të industrisë, dhe e bën këtë edhe në lidhje me periudhën e saj të garancisë. Ne garantojmë një rubinet lavaman kuzhine me funksion të shkëlqyeshëm për të paktën 5 vjet. Ju nuk keni pse të mbani rrezikun, por ne do. Nëse rubineti juaj i lavamanit të kuzhinës urë do të ndodhte të dëmtonte gjatë kësaj periudhe, ne me kënaqësi do ta zëvendësojmë atë nga një i ri pa ndonjë telashe. Kjo garanci është angazhimi ynë për ju.

Avantazhet e rubinetit të lavamanit të kuzhinës urë me pak fjalë: 
• Jep një faktor wow për çdo kuzhinë
• Pamje unike retro antike
• Dizajn i gjatë me hark të gjatë
• E bërë nga materiale bronzi me cilësi të lartë
• Mbarim elegant i furçës së nikelit
• Lehtë për tu pastruar dhe për tu mirëmbajtur lehtë
• Garanci 5-vjeçare

specifikimet

SKU: 2311501 Kategorite , Tags: , ,

Specifikim

Fund

Nikel i krehur

prodhues

WOWOW

pika Pesha

£ 4.7

Paketa Përmasat

20.47 x 6.97 x 2.8 inç

Stili

Pa spërkatës anësor

Nuk ka komente ende.

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X