kërkim Kerko Site

WOWOW Përzierje e kuzhinës së Zezë Mat

USD76.99
Shitur:
65
Shqyrtime:
0

Rubineti i zi me fund të lartë parandalon gjurmët e gishtërinjve dhe njollat ​​e ujit dhe e bën kuzhinë të duket më e pastër.

  
  • sasi
    • -
    • +
  •    
prapa Shporta

Përzierësi i kuzhinës i nivelit të lartë Tap Matte Black EVE-0071 e bën kuzhinën tuaj punën më të përshtatshme, të lehtë për tu përshtatur me shumicën e lavamanëve. Përdorimi i një gjatësi të zorrës 20 inç mund të arrijë një gamë më të largët, duke e bërë punën tuaj të përditshme më të përshtatshme. Dy mënyra të ndryshme dalëse, modaliteti me llak dhe mënyra e rrjedhës, për ju që të zgjidhni situatën e duhur. Instalimi është i thjeshtë, dhe produkti ka kaluar certifikimin NSF 61-9, duke mbrojtur sigurinë dhe shëndetin tuaj, dhe duke siguruar që pothuajse nuk ka lëshim të plumbit gjatë përdorimit. Kasetë e pikturuar e kuzhinës ju lejon të pastroni kalciumin dhe gëlqeren e akumuluar shpejt dhe lehtë pa përdorur pastrues kimik.

Specifikim

peshë

2 kg = 4.4092 lb = 70.5479 oz

Vëllim

0.1 CBM

Nuk ka komente ende.

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X