kërkim Kerko Site

WOWOW Shtëpi banjë Centerset me Asamblenë Kulluese Pop-Up

(26 komente të konsumatorëve)
USD46.99
Shitur:
49
Shqyrtime:
26

Amazon SHBA    Amazon CA

detajet e rubinetit të banjës me centreset:
Kllapa e vendosur në qendër 4-në
Montimi i kullimit metalik
Leva në përputhje me ADA merret me lehtësi për përdorimin
Ndërtuar prej çeliku
Ashensor pole përfshirë

Udhëzimet e instalimit 2321400

 
 • sasi
  • -
  • +
 •  
prapa Shporta

WOWOW Rakord banjë e zezë me petëzimë të veçantë të dorezës

WOWOW Rakord banjë e zezë me petëzimë të veçantë të dorezës

WOWOW Rakord banjë e zezë me petëzimë të veçantë të dorezës

Rubineti i banjës për lavamanin e anijes 2320400 nuk do të gjenerojë kurrë probleme statike.

E elektrizuar me një fund, rubineti i banjës për lavamanin e anijes nuk merr asnjëherë oksidim.
Përfshihen tuba të azhurnuara të Push & Seal Pop-up drain dhe tuba shpërndarje të licencuar të cUPC.

Pika e lartë e harkut siguron më shumë pastrim dhe akses më të madh në lavaman.
Kllapa 3-vrimash me paraqitje qendrore prej 4 inçësh për instalim të thjeshtë. Madhësia e vrimës: 30-36 mm; Trashësia maksimale e kuvertës: 30 mm.
Dy doreza të levave për kontrollues të thjeshtë të rrjedhës dhe temperaturës.
Ndërtimi i materialit Premium përfundoi i nikelit për të zgjatur dhe të besueshëm.

specifikimet

SKU: 2321400 Kategorite , Tags: , ,

Specifikim

fund

Nikel i krehur

peshë

£ 2.51

Paketa Përmasat

12.17 x 8.78 x 3.07 inç

material

Aliazh zinku / Çelik inox / Tunxh

Model

2 trajton

Instalimi Metoda

Deck Mounted

Lartësia e pështymës

Inches 4.4

Arrijnë sput

Inches 5.2

Trajtoni materialin

Aliazh zink

Përshkrimi i performancës

Ujë i ftohtë / i nxehtë

Përbërësit e përfshirë

Rubineti i banjës / kullimi i dritares

 1. A *** r2020-04-05
  US

  Së pari, unë jam 80 vjeç dhe jo hidraulik. Pjesa më e vështirë e projektit ishte heqja e rubinetave të vjetra. Rubinetat e reja WOWOW janë me cilësi të shkëlqyeshme, çmim të shkëlqyeshëm, shumë tërheqës dhe përfshihet gjithçka që nevojitet për punën e cila e bën punën shumë të lehtë për DIY. Unë do ta rekomandoja shumë këtë produkt.

 2. S *** d2020-05-01
  US

  Duket mirë për pikën e çmimit. Do të doja që emri i markës të mos ishte i dukshëm, por nuk është një marrëveshje shumë e madhe. Nikeli i krehur përputhet me aksesorët e tjerë të nikelit të krehur që kam. Instalimi ishte i thjeshtë dhe të gjitha pjesët u përfshinë.

 3. E *** e2020-05-06
  US

  Instalim mjaft i drejtpërdrejtë. Dorezat lëvizin shumë mirë, duket vërtet bukur. Pastrim shtesë për shkak të harkut më të lartë në rubinet, me të lejon pak më shumë hapësirë ​​për të bërë gjëra në lavaman (larja e duarve, larja e furçave të dhëmbëve, etj) pa përplasje në rubinet, të cilin unë e dua; do të thotë më pak gjëra të vijnë në kontakt me vendin ku po del uji, kështu që prodhimi më i pastër.

 4. A *** n2020-05-16
  US

  Kam bërë shumë prova në rubinetat në disa dyqane për përmirësimin e shtëpisë dhe duhet të them se kjo rubinet duket se është bërë më mirë se ato shumë të shtrenjta. U habita. Quiteshtë mjaft e rëndë dhe valvulat hapen pa probleme dhe mbyllen gjithashtu me një ndjesi të këndshme. Jam i impresionuar deri më tani. Do të blej edhe disa grupe të tjera në të ardhmen e afërt.

 5. B *** G2020-05-20
  US

  rubinet i lehtë, elegant, i bërë mirë. Ishte shumë e lehtë për tu instaluar dhe madje kishte udhëzime vetëm në rast se ju duheshin. Jam gati të porosis më shumë për të zëvendësuar rubinetat e tjera të banjës në shtëpinë time. Padyshim që ia vlen çmimi. Duket si rubineta të kushtueshëm, por shumë më lirë, por ato nuk e sakrifikuan konstruksionin e rubinetit.

 6. Z *** e2020-05-24
  US

  Rubineti duket i mrekullueshëm. Unë do të porosis një të dytë për banjën time tjetër. Siç e thashë, unë e dua rubinetin dhe tani me një kullim të ri, me kënaqësi i jap këtij produkti PES St Yje.

 7. L *** m2020-05-29
  US

  Pas leximit të vlerësimeve dhe krahasimit të markave, kemi blerë këtë aspekt të banjës për të zëvendësuar atë të vjetër. Ishte shumë e lehtë për tu instaluar dhe një dizajn shumë i thjeshtë, aq shumë i lehtë për tu mbajtur i pastër. Ne e kemi blerë këtë në argjend të krehur, kjo aspekt duket vërtet bukur në banjën tonë.

 8. S *** y2020-06-03
  US

  Kohët e fundit kemi blerë një shtëpi dhe na duhej të zëvendësonim rubinetat. E bleva këtë dhe ishte një përshtatje perfekte. Erdhi me gjithçka që kisha nevojë. Lehtë për tu instaluar dhe duket shumë e hijshme.

 9. C *** s2020-06-03
  US

  Nuk di çfarë të them tjetër ... por e dua këtë rubinet! Ky rishikim është për një të tretin tim nga këto. Unë e bleva të parën mbi një vit dhe është akoma e fortë dhe e fortë dhe kjo është me fëmijët në shtëpi! U mbajt aq mirë sa bleva një të 3-të. Unë do të merrja diçka ndryshe për lavamanin e banjës master, por meqenëse kjo rubinet ka qenë aq e mirë për mua, dhe duket e shtrenjtë, unë e kuptova më lër të qëndroj me të! Dhe më vjen mirë që e bëra. Po të kisha një lavaman të 1-të, do ta blija përsëri!

 10. Q *** n2020-06-13
  US

  Dorëzimi i shpejtë dhe njësitë funksionuan në mënyrë perfekte. Ata ishin një azhurnim i shkëlqyeshëm i levës së vetme 20 vjeçare, rubinetave plastike. Ndërprerja është shumë e fortë, pa asnjë pikim. Për çmimin, nuk e shoh se si mund të humbasë blerja e këtyre rubinetave.

 11. W *** y2020-06-13
  US

  Isha mjaft i kënaqur me blerjen e kësaj rubineti banjoje. Cilësia është e shkëlqyeshme. Ishte kaq e lehtë për tu instaluar dhe përfshinte të gjitha pjesët që ju duhen për të bërë punën. Duket shumë bukur dhe përputhet aq mirë me të gjitha pajisjet e tjera të pastruara të nikelit në banjën time. Nuk dyshoj se kjo rubinet do të zgjasë për shumë vite.

 12. J *** d2020-06-14
  US

  Rubinet i imët dhe funksional i banjës.
  Përshtatet në mënyrë të përsosur me këtë kotësi.

 13. O *** y2020-06-13
  CAD

  Fjalë për fjalë ju duhet vetëm duart tuaja dhe një çelës i rregullueshëm. Stuko dhe shirita hidraulikësh nuk ishin të nevojshme fare, pa asnjë rrjedhje. duket elegante dhe e bukur.

 14. F *** l2020-06-14
  US

  Rubineta të këndshme, pamje e shkëlqyeshme. Dëshiroja doreza të ndara për të nxehtë / të ftohtë pasi nuk isha i sigurt se një dorezë e vetme nuk rrjedh. Në këtë mënyrë mund të sigurohesha që të dy palët ishin siguruar në mënyrë korrekte. (sigurisht duke përdorur shirit tubi) Instalim i lehtë. Punon në mënyrë perfekte. Dorezat kthehen si një erë. Përshtateni lavamanin tim në mënyrë të përsosur. Dhe ata ishin me çmim të denjë. Bleva dy.

 15. P *** n2020-06-15
  US

  Kaq mirë kemi blerë dy, një për secilën banjo. Goxha. Vështrim i guximshëm. Më pëlqen sa e lartë është rubineti për mbushjen e lagështuesit tonë.

 16. W ***)2020-06-18
  US

  Ky është një rubinet i shkëlqyeshëm me një çmim të shkëlqyeshëm! Babait tim iu deshën rreth 30 minuta për të bërë 2 rubineta. Unë urdhërova një të tretën për banjën tonë të miqve dhe ende jam duke pritur me padurim që burri im ta zëvendësojë atë. Deri më tani nuk kemi pasur çështje. Unë e dua pop up drain!

 17. C *** w2020-06-25
  US

  Këto duken mjaft bukur dhe çmimi është i mirë. I ndërrova të gjitha lavamanët në banjat e mia me këto (8 gjithsej). Duket mjaft mirë dhe instalimi ishte relativisht i thjeshtë për një djalë si unë që bënte punë hidraulike për herë të parë. Ajo vjen me një tapë të mirë që është gjithashtu nikel dhe cilësia e tubave është e mirë.

 18. B *** y2020-06-28
  US

  Kjo rubinet është e shkëlqyeshme. Madeshtë bërë mirë, instalohet lehtë dhe funksionon shumë mirë. Dizajni i shkarkimit të pop-it është shumë më i lehtë për t’u instaluar sesa kullimi i stilit të vjetër. Do të marr ca më shumë për të gjithë shtëpinë.

 19. B *** s2020-07-03
  US

  Lehtë për tu instaluar. Duket shkëlqyeshëm. Asgjë e zbukuruar por duket e hijshme. Lehtë për t’u përdorur.

 20. R *** s2020-07-06
  CAD

  Bleva këtë rubinet për shtëpinë tonë me qira dhe e bëri djalin tim ta instalonte. Ai kurrë nuk ka bërë një instalim të rubinetit, por e pa që ishte shumë e lehtë dhe e shpejtë. Dhe duket bukur.

 21. E *** y2020-07-09
  US

  Këto janë rubineta të këndshme dhe me të vërtetë çmim të mirë. Ato nuk janë asgjë shumë e zbukuruar, por një vlerë vërtet e mirë nëse po kërkoni të azhurnoni banjat tuaja. Nuk ishte shumë e vështirë për tu instaluar dhe dukej mjaft e qëndrueshme dhe funksiononte vërtet mirë

 22. R *** s2020-07-10
  US

  Bleva këtë duke menduar se do të merrja atë që paguaja, për banjën tonë shtesë. Kam shumë më tepër sesa kam paguar. në fakt duket dhe ndihet identike me njësinë e markës së shtrenjtë të emrit që bleva për banjën kryesore. shume i kenaqur. do të blej përsëri, duke gjykuar nga cilësia nuk do të jetë për një kohë të gjatë nëse nuk kam nevojë për diçka tjetër.

 23. O *** r2020-07-12
  US

  Pavarësisht nga çmimi i arsyeshëm, ky produkt tejkalon pritjen time. Veryshtë shumë e lehtë për tu instaluar dhe funksionon dhe duket mirë.

 24. F *** t2020-07-13
  US

  Ne i kemi zëvendësuar të gjitha rubinetat në të gjitha banjat tona me këto. Lehtë për tu instaluar - shumë më lehtë sesa e para që kemi blerë nga dyqani ynë lokal i pajisjeve! Lartësi e madhe edhe për një rubinet banjoje.

 25. T *** e2020-07-15
  US

  Burri im i instaloi këto mjaft shpejt, pjesa më e vështirë ishte heqja e të vjetrave. Ata janë metal të bukur dhe të rëndë, ngjyra është e shkëlqyeshme. Dorezat janë pak të vogla, por lartësia e rubinetit e bën atë. Këto janë perfekte për të qenë në gjendje të lani fytyrën tuaj në lavaman pa pasur nevojë të vendosni fytyrën në lavaman. Kemi blerë një banjë për djemtë tanë, e kemi dashur aq shumë, kemi blerë dy për zotërinë tonë.

 26. H *** d2020-07-16
  US

  Ky është një produkt i bërë shumë mirë, unë jo gjithmonë bëj komente, por ky produkt ishte i jashtëzakonshëm në atë që përmbante tuba të rinj të fortë që shkonin në rubinet. Kjo ishte e papritur dhe shumë e vlerësuar. ishte e lehtë për tu instaluar dhe nuk rrjedh.

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X