kërkim Kerko Site

WOWOW Tregtar shpërndarës sapun pa prekje

USD119.99
Shitur:
64
Shqyrtime:
0

Dispensuesi automatik i sapunit me sensorë mund të lajë automatikisht dhe në mënyrë sasiore lëngun e larjes së duarve kur lani duart, dhe mund të përdorni lëng sapuni për të pastruar duart pa prekur, gjë që është shumë e përshtatshme dhe higjenike.

Dorëzoni tek

  
  • sasi
    • -
    • +
  •    
prapa Shporta

Dispensuesi për sapun pa prekje
Për shkak të pandemisë, si shpërthimi i COVID-19 për shembull, ne e kuptojmë se shëndeti ynë është i brishtë dhe duhet të kujdesemi gjithmonë për higjenën tonë që të mos infektohet. Dhe jo për të infektuar ato të tjera. Sidomos në vendet publike, ne duhet të jemi plotësisht të vetëdijshëm për higjenën, dhe duhet të sigurohen mjete për të mos përhapur virusin ose bakteret. Artikujt që preken shpesh, si doorknobs dhe rubinetat, shpesh duhet të pastrohen për t'i mbajtur ato të mos mbajnë mikrobet. Dhe gjatë pandemive para së gjithash duhet të shmangni shtrëngimin e duarve. Por mbi të gjitha, është shumë e rëndësishme të lani duart shpesh. Ndërsa lani duart shpesh, bakteret kanë shumë më pak ndryshime për tu përhapur dhe për ta bërë dikë të sëmurë ose të infektuar me një virus.

Në WOWOW ne kujdesemi për shëndetin dhe të gjitha produktet tona gjithmonë janë dizajnuar me shëndetin tuaj si qëllim kryesor. Kjo është arsyeja pse ne kemi hartuar këtë shpërndarës pa prekje të sapunit për t'ju ofruar rehati të plotë dhe mjete për punonjësit dhe klientët tuaj, dhe një mënyrë të sigurt për të ndaluar përhapjen e viruseve dhe baktereve.

Shpërndarës pa prekje sapuni me sensorë infra të kuq

Në vendet publike do të dëshironit të parandalonit të prekni asgjë me duart tuaja të zhveshura për të shmangur kontaktin me mikrobet. Kjo është arsyeja pse WOWOW ofron këtë shpërndarës të sapunit pa prekje me teknologji infra të kuqe. Kur mbani duart tuaja nën këtë shpërndarës pa prekje të sapunit, do të merrni një pjesë të drejtë të sapunit në duart tuaja, pa pasur nevojë të prekni asgjë. Në kombinim me një rubinet pa prekje, ju mund t’i lani duart plotësisht të sigurta, pa pasur nevojë të bëni ndonjë hile të ndërlikuar për të mos prekur asgjë.

Shpërndarësi pa prekje i WOWOW mund të përdoret në vende të ndryshme, si tualete ose kuzhina, për shembull ndërtesa zyrash, spitale, banka, qendra tregtare dhe në shumë vende të tjera. Ky shpërndarës pa prekje sapuni ishte bërë nga materiale me performancë të lartë në mënyrë që të zgjasë shumë në vendet publike. Edhe përdorimi me duar të forta i këtij shpërndarësi pa prekje të sapunit lehtë mund të trajtohet. Jo më kot shumë kompani ndërkombëtare kanë besuar te shpërndarësi pa prekje i WOWOW për të kontrolluar shpërthimin e COVID-19.

Shpërndarës shumëfunksional i sapunit pa prekje

Kryesisht ky shpërndarës pa prekje sapuni ishte bërë për sapun. Por mund të përdorni çdo lloj lëngu në këtë bombol me vrimë sensori infra të kuqe. Mund ta mbushni me dezinfektues, sanitizues dore, lëng për larjen e enëve ose madje edhe kremra dielli. Ju madje mund të ofroni dy shpërndarës të sapunit pa prekje, për shembull një me sapun dore dhe një tjetër me dezinfektues. Në këtë ju ofroni rehati maksimale për klientët dhe punonjësit tuaj. Të paktën mund të jeni të sigurt se po bëni çmos për të parandaluar përhapjen e sëmundjeve virale dhe baktereve.

Ky shpërndarës i sapunit pa prekje u bë fillimisht për përdorim tregtar. Sidoqoftë, mund të aplikoni këtë shpërndarës të automatizuar edhe në shtëpinë tuaj. Ndërsa dëshironi që familja juaj të jetë e sigurt dhe e shëndetshme, me këtë shpërndarës të sapunit pa prekje, mund ta bëni edhe më të lehtë. Ose e mbushni me sapun, ose me dezinfektues, thjesht sipas zakonit tuaj. Pasi që ky shpërndarës i sapunit pa prekje ka një dizajn minimalist, mund të përshtatet në çdo kuzhinë ose banjë. Madje jep një prekje të këndshme të teknologjisë moderne në kuzhinën apo banjën tuaj pa zënë shumë hapësirë.

Dizenjoni shpërndarësin e sapunit pa prekje

Shpërndarësi pa prekje i sapunit WOWOW është i përshtatshëm dhe higjenik, pasi automatikisht mund t’i lani duart pa prekur asgjë kur aplikoni sapun ose sanitizues dore. Për më tepër, ky shpërndarës i sapunit pa prekje me sensor automatik ka një dizajn të hollë dhe kompakt. Ajo nuk kursen vetëm hapësirë, por është gjithashtu një element i shkëlqyeshëm i projektimit në të dy vendet publike si në shtëpinë tuaj. Ky shpërndarës i sapunit pa prekje do të kontribuojë në imazhin e kompanisë suaj si një kompani moderne që kujdeset për klientët, punonjësit dhe shëndetin e saj.

Përveç dizajnit, WOWOW ka menduar mirë për funksionalitetin e këtij shpërndarësi sapun pa prekje. Lehtësia e përdorimit është sigurisht përparësia kryesore e këtij bombol me automatikë. Por, në shpërndarësit pa prekje të sfunatës sfida më e madhe është të ofroni sasinë e duhur të lëngut, pa asnjë derdhje të çrregullt. Valvula shpërndarëse e shpërndarësit pa prekje të WOWOW rregullon sasinë e lëngut dhe parandalon pikimin. Prandaj shpërndarësi pa prekje i sapunit WOWOW ju ndihmon të parandaloni që mikrobet të përhapen në komoditetin maksimal të klientit, dhe pa mbeturina.

Shpërndarësi i sapunit pa prekje, i lehtë për përdoruesin, Disponuesi pa prekje i WOWOW përmban një dizajn elektrik të dyfishtë, pasi mund të mundësohet me bateri ose fuqi DC. Kjo e bën këtë shpërndarës të sapunit pa prekje dhe mund të instalohet relativisht shpejt, madje pa pasur një prizë muri aty pranë. Ju thjesht stërvitni një vrimë të vogël në montimin e kuvertës, dhe mund ta instaloni këtë bombol me vrimë nxjerrëse sapuni pa prekje pa ndonjë sherr. Nën kuzhinën e lavamanit të banjës mund të zëvendësoni lehtësisht furnizimet e lëngshme, dhe ato nuk janë të dukshme për askënd. Në këtë mënyrë estetika nuk dëmtohet në asnjë mënyrë dhe ju mund të ofroni shërbim të plotë me këtë shpërndarës minimalist pa prekje të sapunit.

Si me të gjitha produktet e saj, WOWOW përdor teknologji efikase të teknologjisë së lartë për të ofruar produkte me cilësi të lartë. Dhe për shkak të prokurimit të saj efikas dhe proceseve të automatizimit shumë të automatizuar, WOWOW mund ta ofrojë këtë bombol me vrimë nxjerrëse sapuni pa prekje me një çmim të arsyeshëm. Në WOWOW ne jemi krenarë për produktet tona dhe cilësinë që u ofrojmë klientëve tanë nga e gjithë bota. Prandaj jemi të sigurt që ju sigurojmë një periudhë të plotë garancie 5-vjeçare. Nëse shpërndarësi juaj i sapunit pa prekje nuk do të performonte ashtu siç do të prisni që ajo të performojë, ne do të zëvendësojmë shpërndarësin tuaj të sapunit pa prekje pa ndonjë problem.

Për më tepër, WOWOW ofron një garanci të kthimit të parave 90-ditore. Nëse nuk do të dëshironit këtë shpërndarës të sapunit pa prekje për ndonjë arsye, ne thjesht do t'ju rimbursojmë pa ndonjë pyetje të bërë. Në këtë mënyrë ju mund të përvetësoni këtë teknologji të përparuar të sensorit infra të kuqe për të shmangur infeksionin sekondar kryq pa asnjë rrezik fare. Farë po pret?

Ju lutemi të na kontaktoni kur dëshironi të porosisni sasi më të larta të shpërndarësit tonë pa prekje për t'ju ofruar një zbritje.

Përparësitë e shpërndarësit të sapunit pa prekje me pak fjalë:

• Teknologji infra të kuqe të teknologjisë së lartë

• Mund të mbushet me sapun, dezinfektues ose pastrues dore

• Dizajn modern

• Performancë e lartë

• Për përdorim komercial dhe shtëpiak

• Lehtë për tu pastruar dhe për tu mirëmbajtur lehtë

• Garanci 5-vjeçare

Q&A e bombolit automatik të sapunit: 

(1) Pyetje: Dua të konfirmoj që nuk kërkon bateri.

A: Mund të zgjidhni furnizimin me energji AC, nuk ka nevojë për bateri.

(2) Pyetje: Si lidhet kjo me "burimin" e sapunit ose shishen e sapunit? A mund të lidhet me një shishe të madhe të ulur në dyshemenë e dollapit?

A: Shishja e rregullt është 1L, e cila varet drejtpërdrejt nën kutinë e kontrollit. ne gjithashtu kemi shishe 5L, por ngarkesa për në Shtetet e Bashkuara do të jetë shumë më e shtrenjtë. Ju mund t'i blini shishet në SHBA në përputhje me kërkesat tuaja. Ne duhet vetëm të zgjasim tubin midis shishes dhe kutisë së kontrollit. Të dy 5L dhe 10L mund të përdoren, dhe ato mund të vendosen në tokë.

(3) Pyetje: Cila madhësi e vrimës kërkon? Unë tashmë kam një vrimë për një shpërndarës manual të sapunit në banakun tim.

A: Madhësia e vrimës: 25-35 mm.

Udhëzimi i Instalimit

specifikimet

SKU: Dispensuesi i sapunit pa prekje-2 Kategorite , Tags: , ,

Specifikim

Materiale

Tunxh, krom, llak i lëngshëm

peshë

2 kg = 4.4092 lb = 70.5479 oz

Nuk ka komente ende.

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X