kërkim Kerko Site

WOWOW Rakord me një vrimë të vetme rubineti i lavamanit të zi

(3 komente të konsumatorëve)
USD57.99
Shitur:
40
Shqyrtime:
3
 • Dizajn i lehtë i instalimit.
 • Paketa përfshin pajisje të plota, instalim të lehtë me udhëzimet.
 • Operacion i lehtë.
 • Doreza e kontrollit është e vendosur anash dhe ofron kontroll të qetë dhe të lehtë të vëllimit dhe temperaturës së ujit, i lehtë për tu mbajtur dhe për të vepruar.

Amazon SHBA

 
 • sasi
  • -
  • +
 •  
prapa Shporta

Dizajn Universal: 9.7 inç në lartësi. I përshtatshëm për shumicën e lavamanëve. Mund të përdoret si rubinet i lavamanit në shirit, një rubinet banje me hark të lartë dhe një rubinet i vogël kuzhine. Një produkt arrin tre përdorime.

Mënyra e dyfishtë e nxehtë dhe e ftohtë: Linjat e furnizimit me rubinet të nxehtë dhe të ftohtë të ofruara, leva e vetme mund të kontrollojë lehtësisht temperaturën dhe vëllimin, duke e bërë operacionin më shpejt dhe efikas.

Rubineti i banjës së zezë mat: pamja unike e zezë mat, jo si sipërfaqja e zakonshme e nikelit ose e kromuar, ju japin një ndjesi më klasike, gjithashtu sipërfaqja e zezë mirëmbahet pa papastërti.

MATERIALE Çelik i pandryshkshëm: kjo rubinet lavamani shufër është bërë nga materiali i qëndrueshëm prej çeliku inox siguron jetëgjatësi të gjatë dhe cilësi të mos ndryshkjes, pa korrozion.

GARANCIA, MB SSHTETJA E KLIENTIT: Ofrohet garanci 5-vjeçare dhe mbështetje për klientët. Ajo mbulohet nga kthimi 90-ditor. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Specifikim

pika Pesha

£ 3.95

Paketa Përmasat

12.01 x 8.54 x 3.19 inç

Ngjyra

e zezë

Fund

Matte

material

Stainless steel

Model

modern

Instalimi Metoda

Montim në kuvertë me një vrimë të vetme

Numri i dorezave

1

NUMRI I VRIMAVE

1

Trajtoni materialin

Stainless çeliku

Profili i prizës

Mali i Kuvertës

Përshkrimi i garancisë

Garanci 5-vjeçare

 1. J *** e2021 / 01 / 18

  Kjo rubinet banjo është bërë prej bronzi të fortë dhe shtresa e jashtme është çelik inox. Dushtë e qëndrueshme dhe duket bukur! Gryka mund të rrotullohet 360 gradë dhe është shumë i përshtatshëm.

 2. L *** y2021 / 01 / 30

  Pamja elegante dhe instalimi i lehte !!

 3. A *** y2021 / 02 / 11

  Uji i nxehtë është shumë i shpejtë, dhe temperatura e ujit mund të rregullohet. Dizajn i humanizuar quality Cilësia është e shkëlqyeshme, të gjithë përbërësit janë bërë prej çeliku inox të ngurtë. Ia vlen çdo qindarkë!

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X