kërkim Kerko Site

WOWOW Faunat e lavamanit të kuzhinës Tërhiqeni nikelin e krehur

(40 komente të konsumatorëve)
USD71.99
Shitur:
58
Shqyrtime:
40

Amazon SHBA Amazon CA

Harku i lartë i rubinetit të kuzhinës me një vrimë ka përparësitë e mëposhtme: Rrotullim 360 shkallë, pastrim fleksibël pa kënde të ngordhura në të gjitha drejtimet;
Uji është më i përshtatshëm, dhe uji i nxehtë dhe i ftohtë mund të ndizet lirshëm;
Ju mund të kontrolloni temperaturën sipas dëshirës. Zorrë gërsheta e çelikut të pandryshkshëm, e instaluar lehtë, rezistencë ndaj temperaturës së lartë dhe presionit, kundër plakjes.

Udhëzimet e instalimit 2310700

Dorëzoni tek

 
 • sasi
  • -
  • +
 •  
prapa Shporta

WOWOW Faunat e lavamanit të kuzhinës Tërhiqeni nikelin e krehur

WOWOW Faunat e lavamanit të kuzhinës Tërhiqeni nikelin e krehur WOWOW Faunat e lavamanit të kuzhinës Tërhiqeni nikelin e krehur WOWOW Faunat e lavamanit të kuzhinës Tërhiqeni nikelin e krehur

Tap Ktchen me nxjerr llak 2310700
Cila është një nga karakteristikat më të rëndësishme të kuzhinës tuaj? Shumë do t'i përgjigjeshin rubinetit të kuzhinës pasi që ky artikull përdoret dhjetëra herë në ditë. Për më tepër, çezmat e kuzhinës shpesh konsiderohen si pikat kryesore të një kuzhine. Pavarësisht stilit të kuzhinës tuaj. Për disa arsye vëmendja e të gjithëve kapet natyrshëm nga rubineti i kuzhinës. Edhe më shumë arsye për të zgjedhur rubinetin e duhur të kuzhinës për modelin tuaj të ri të kuzhinës. Zgjedhja e gabuar mund të marrë të gjithë ekuilibrin nga modeli juaj i kuzhinës, ose ju mund të zgjidhni rubinetin e kuzhinës që nuk i përshtatet preferencave tuaja çfarë prisni për sa i përket funksionalitetit. Më në fund, cilësia definitivisht nuk mbetet pa u vënë re. Dikush mund të shihet lehtësisht se çfarë është një rubinet i kuzhinës cilësore dhe cili jo.

Por si e vini re cilësinë? Ju duhet të përdorni një çezmë kuzhine për vite të tëra në gjendje të gjykoni nëse cilësia e një çezme kuzhine është mbi mesataren apo jo. Ju lehtë mund ta vini re këtë me periudhën e garancisë që ju ofron një prodhues i rubinetit të kuzhinës. Një furnizues që ofron një garanci 1-vjeçare mund të presë disa probleme pas nja dy vjetësh. Prandaj ai nuk dëshiron të ofrojë një periudhë më të gjatë garancie në mënyrë që të kursejë kostot. Nga ana tjetër, një furnizues kuzhine që siguron një

Periudha e garancisë 5-vjeçare, i beson produktit të saj dhe përfundimisht dëshiron të marrë përgjegjësinë e saj për performancën e saj gjatë gjithë atyre viteve. Njerëzit mund të pyesin, pse jo një garanci 10-vjeçare? Epo, performanca e një çezme kuzhine gjithashtu varet nga përdorimi i saj, mirëmbajtja e saj dhe cilësia e ujit. Tezmat e kuzhinës mund të zgjasin me lehtësi mbi 10 vjet, por mirëmbajtja dhe kontrolli i mirë i ujit preferohet të garantojë një jetë të gjatë.

Nxirrni tapën e kuzhinës me llak
Shumë njerëz preferojnë një tapë kuzhine me llak mbi çdo rubinetën e kuzhinës. Arsyeja kryesore është se vërtet mund të arrini në çdo pikë brenda ose rreth lavamanit tuaj të kuzhinës. Në këtë mënyrë, pastrimi i kuzhinës tuaj nuk mund të bëhet më lehtë me një rubinet tjetër kuzhine. Me zorrën e ujit mund të zgjasni lehtësisht me 32 inç në secilën anë. Me një rubinet të zakonshëm kuzhine nuk mund të arrish kurrë në këtë distancë, kështu që do të ishte shumë më e papërshtatshme të pastrohesh. Me këtë rubinet nga kuzhina me llak tërheqës, prandaj do të pastroni kuzhinën tuaj në një sy të syrit.

Avantazhi i madh i një tapi të integruar të kuzhinës me llak është se duket elegant dhe vështirë se vëreni se keni qasje në një çorape uji prej gati 4'11 ". Ky tap nga kuzhina me llak WOWOW duket thjesht si një rubinet i rregullt i kuzhinës. Edhe kur të shikoni nga afër, vështirë se do të shihni ndryshimin nga një çezmë standarde e kuzhinës. Por kur tërheq kokën e llakit të kësaj rubineti kuzhine me llak, papritmas vëreni se keni një çorape uji të tërhequr në duar. Dhe do të habiteni nga gjatësia e tij! Pas përdorimit të zorrës së ujit, ai tërhiqet automatikisht në pozicionin e tij origjinal, pasi asgjë nuk ka ndodhur. Ky funksionalitet i butë tërheqës me zorrën e fleksibël të ujit dhe kundërpeshën u projektua për mrekulli, do ta vini re menjëherë.

Prekje kuzhine mirëmbajtjeje me një llak tërheqës
Kush i pëlqen të ruajë një rubinet kuzhine? Askush nuk do ta merrnim me mend. Mirëmbajtja megjithatë tingëllon më serioze sesa është në të vërtetë. Me një çezmë kuzhine, mirëmbajtja më e rëndësishme që do të keni për të kryer është ta pastroni mirë. Sigurisht që duhet të hiqni papastërtitë pas gatimit nga rubineti i kuzhinës. Në këtë mënyrë ju mbani veshjen e rubinetit të kuzhinës në formën më të mirë. Si kjo rubineti juaj i kuzhinës vazhdon të shkëlqejë ashtu siç ishte akoma krejt e re. Përveç kësaj, është e rëndësishme të hiqni të gjithë mbetjet e ujit të fortë nga koka e llakut të kuzhinës. Sidomos kur jetoni në një zonë ku uji është më i vështirë se normalja. Kjo në thelb do të thotë që uji përmban shumë shkumës. Kjo lë disa mbetje në rubinetin e kuzhinës pas çdo përdorimi. Kjo nuk ka asnjë problem, për sa kohë që ju e pastroni këtë shpesh.

Nëse nuk e bëni, shkumësa do të ndërtohet vazhdimisht dhe në fund nuk do të jetë e lehtë të hiqet më. Kjo mund të ndikojë në performancën e valvulave, levave dhe llakut të rubinetit të kuzhinës. Sidomos kur keni një çezmë nga kuzhina me llak, mund të dëshironi të pastroni tapin e kuzhinës tuaj thellësisht tani dhe më pas. Kjo siguron që të gjithë mbetjet të hiqen me lehtësi dhe si duhet për të garantuar një performancë të gjatë jetësore të tapës së kuzhinës tuaj me llak.

Funksionalitetet tërheq rubinetin e kuzhinës me llak
Përveç funksionalitetit, kjo rubinet nga kuzhina me llak është projektuar me stil. Forma e lartë e harkut ju ofron hijeshi dhe hapësirë ​​praktike në të njëjtën kohë. Përfundimi i nikelit i krehur i jep kësaj kuzhine me llak tërheq një stil të mrekullueshëm gjithashtu. Do të vendosej në çdo restorant apo hotel, por në kuzhinën tuaj do të jepte patjetër atë ngritje që ju po kërkonit.

Sa i përket funksionaliteteve, kjo rubinet nga kuzhina me spërkatje përmban tre funksione uji për t'ju siguruar komoditetin që po kërkoni kur pastroni kuzhinën tuaj. Ju madje mund të bëni pauzë rrjedhën e ujit me butonin special në kokën e llakit. Në këtë mënyrë ju nuk keni nevojë të prekni levën kur dëshironi të mbani ujin për vetëm një sekondë. Leva mund të operohet me një dorë për të rregulluar temperaturën e ujit dhe presionin e ujit. Me funksionin e rrotullimit 360 gradë të rubinetit të kuzhinës mund të arrini të gjitha vendet.

Garancia tërheq tapën e kuzhinës me llak
Kjo çezme e kuzhinës nga fundi i lartë nxirrte materiale prej bronzi me cilësi të lartë. Prandaj WOWOW është i sigurt që do t'ju ofrojë një periudhë garancie 5-vjeçare dhe një garanci të kthimit të parave 90-ditore. Besimi ynë duhet të ju bindë padyshim për vlerën për para që ne po ju ofrojmë me këtë trokitje të lehtë nga kuzhina.
Përparësitë e tapës së kuzhinës me llak të tërhequr me pak fjalë:
Ives Jep një faktor wow për çdo kuzhinë
Reach Shtrirje e gjerë për shkak të llakut të tërhequr
Design Dizajn elegant dhe minimalist
 Tre funksione të lehta uji
Technology Teknologji e butë tërheqje
 E bërë nga materiale bronzi me cilësi të lartë
 Lehtë për tu pastruar dhe për tu mirëmbajtur
Garanci 5-vjeçare

specifikimet

SKU: 2310700 Kategorite , Tags: , ,

Specifikim

Fund

Nikel i krehur

peshë

£ 5.68

Paketa Përmasat

21.65 x 11.02 x 2.76 inç

Stili

Rakord kuzhine / rubinet lavamani kuzhine me spërkatës tërheqës

material

Aliazh zinku / Çelik inox / Tunxh

Instalimi Metoda

1-Vrimë ose 3-Vrima me Mbulesë Pllaka në Kuvertë 8 inç

Gjatësia e zgjatjes

Centimetra 80

Gjatësia e zorrës

1.5 metra

Lartësia e pështymës

Inches 7.7

Arrijnë sput

Inches 8.8

Lloji i skuqjes

Tre mënyra: Transmetim / Spërkatje / Pauzë

jashtë Diametri

224 Milimetra

Vendosja e trajtimit / levës

Majtas apo Djathtas

Trajtoni materialin

Aliazh zink

Përshkrimi i performancës

Prekja e mikserit / Tre funksione të kontrollit të ujit

Përbërësit e përfshirë

1x WOWOW Rakord Kuzhine (50cm Gypa Uji të Ftohtë dhe të Ftohtë, 1.5m Zorrë PEX Rezistente ndaj Presionit në Temperaturë të Lartë), Aksesorë: Gome, Rondelë, Arrë, 1x Manual Përdoruesi, Pesha 1x, Pllaka Deck 1x 8 inç

 1. C *** k2020-07-01
  US

  Jam befasuar për fat të mirë me këtë produkt. Besoj se kjo është prodhuar nga Kina, por unë isha midis rubinetave të kuzhinës. Unë zëvendësova një rubinet të markës së emrit me një tjetër rubinet të markës së emrit dhe duhej të zëvendësoja dorezën brenda 2 viteve për shkak të çarjes së përfundimit. Më pak se një vit më vonë, doreza e bëri atë përsëri. Në vend që të shpenzoja 4 herë më shumë sesa kam bërë për këtë rubinet, mendova ta blej këtë për momentin. Doja më shumë kohë për kërkime, por kisha nevojë për një rubinet funksionale. Kur mbërriti, unë isha i befasuar me cilësinë e ndërtimit, pasi ajo ishte jo më pak se cilësia e ndërtimit në markën e emrit tim. Pjesët ishin mjaft standarde, por nuk mendoj se blerja e pjesëve zëvendësuese është një mundësi. Duke thënë, për këtë çmim, unë supozova se ky ishte një opsion i disponueshëm kur u prish. Nëse do të më zgjaste një vit, do të isha i lumtur. Deri më tani, aq mirë. Ka punuar në mënyrë të përsosur dhe instalimi është mjaft standard / i lehtë për çdo person që është i dobishëm. Instalimi më zgjati rreth një orë, por pjesën më të madhe të kohës e kaloja duke pastruar nën lavaman dhe duke hequr rubinetin e vjetër. Unë e kam këtë për rreth 2 muaj dhe spërkatja e ujit është e mirë në të dy funksionet. Meqenëse kjo është një kokë e lëvizshme, unë gjithashtu shtova peshë shtesë në gete për të siguruar vendosjen e duhur kur e siguroja atë përsëri në krahun e rubinetit. Duke qenë ndihmë, pesha është siguruar mirë, shumë më mirë sesa rubineti im i mëparshëm që rrëshqiste vazhdimisht. Kjo është e rëndësishme sepse koka e spajerit nuk ka një spërkatës të magnetizuar dhe pesha është ajo që e siguron atë. Në përgjithësi, unë jam i kënaqur me cilësinë e ndërtimit, produktet kozmetike dhe karakteristikat për këtë pikë çmimi. Kjo është një vlerë e madhe. Unë do të të rekomandoja.

 2. w *** o2020-07-02
  US

  Unë sapo zëvendësova rubinetin Moen të azhurnuar të ndërtuesit tim (260 dollarë) me rubinetën e kuzhinës WOWOW Rakordet e lavamanit të kuzhinës me dorezë të vetme me spërkatësin tërheqës poshtë në tregtinë e nikelit të krehur. Edhe pse Moen ishte e re (shtëpi e re) ishte e tmerrshme për t'u përdorur.
  Kjo rubinet WOWOW është elegante, e lëmuar dhe e thjeshtë për t’u përdorur. WOWOW është një njësi e bërë shumë më mirë sesa Moen dhe me një çmim vërtet konkurrues. Instalimi është më i sigurt dhe nuk del i lirë.
  Pasi kalova 4 muaj duke luftuar për të marrë temperaturën dhe rrjedhën sipas dëshirës time sa herë që përdorja lavamanin e kuzhinës, në fakt buzëqesh se sa e lehtë është të vendosësh temperaturën e ujit dhe të rrjedh tamam me dorezën e qetë dhe precize.
  Spërkatësi tërheqës punon si një sharm dhe kthehet në qafën e mjellmës pa pasur nevojë ta shtyjë atë në shtëpi,
  PES ST YJE T ALL GJITHA ROUND

 3. K *** n2020-07-05
  US

  Rubineti Wowow arriti shpejt dhe ishte paketuar në mënyrë të sigurt në mënyrë që asgjë të mos gërvishte ose të dëmtohej. Rubineti është i bukur! Modernshtë moderne dhe i guximshëm. Cilësi e shkëlqyeshme dhe një vlerë e madhe. Instalimi ishte i lehtë dhe rubineti me 3 vrima përshtatet në mënyrë të përsosur mbi lavamanin tonë të vjetër. Kjo rubinet na jep presion shumë më të fortë të ujit. Unë thjesht e dua atë! Unë do të blej rubineta shtesë për banjat tona dhe do të shikoj së pari tek kjo kompani pasi ato ofruan gjithashtu shërbime të shkëlqyera për klientët.

 4. O *** t2020-07-07
  CAD

  E jona e vjetër ishte shumë e vogël dhe e papërshtatshme. Kjo rubinet kuzhine e vret atë. Unë gjeta këtë rubinet më të lirë se shumica e markave të tjera të njohura. Rubineti erdhi me paketën plotësisht të plotë dhe udhëzimet. Instalimi ishte i lehtë dhe duhet ta bëni me shumë durim. Koka e llakut mbahet në vend nga pesha e instaluar nën lavaman. Presioni i ujit është i qëndrueshëm dhe i qetë. Simpleshtë e thjeshtë për tu kontrolluar. Tallshtë e gjatë. Kjo është pjesa jonë e preferuar. Shumë i përshtatshëm për të larë gjithçka.

 5. Znj2020-07-11
  US

  Unë jam 64 vjeç dhe kam bërë 2 operacione në qafë, kështu që të jesh nën një kabinet ishte një punë e vështirë për mua, por si një ish marins unë kurrë nuk heq dorë! Vendosni sa më shumë që të jetë e mundur së bashku përpara instalimit! Kjo është mënyra e zgjuar!
  Nxirreni tjetrin pastaj filloni të pastroni pjesën e sipërme të zonës së lavamanit dhe shkoni në punë!
  NSE nuk jeni një njeri i mirë për të qenë i mirë, njeri duarartë, sepse i mungojnë udhëzimet e mira, unë sugjeroj një Plummer përndryshe mund ta bëni.
  Ashtë një rubinet i bukur dhe i mrekullueshëm! Gruaja ime e pëlqen ashtu si unë. Rubineti tjetër i kuzhinës zgjati vetëm 6 vjet! Shpresoj që kjo të zgjasë shumë, shumë më gjatë pasi është ndërtuar shumë më mirë!

 6. B *** k2020-07-12
  US

  Kjo rakord kuzhine e bën lavamanin tonë të shiritit të verës në katin e poshtëm të duket modern. Rubineti është i lehtë për t’u instaluar. Më pëlqen rrotullimi i saj 360 gradë që mund të tërheq për të larë çdo cep të lavamanit. Gjithashtu, operacioni me dorezë të vetme e bën jetën time më të lehtë. Unë mund ta rregulloj temperaturën e ujit në mënyrë efikase. Për çmimin që kam paguar, kjo rubinet është e denjë.

 7. Znj2020-07-15
  US

  Kjo rubinet është instaluar për rreth një muaj në shtëpinë time tani dhe ka qenë një azhurnim i shkëlqyeshëm për kuzhinën tonë. Instalimi nuk ishte aq i lehtë sa duhej të ishte pasi që zorrat e bashkangjitura ishin goxha të shkurtra - unë duhej të merrja tuba shtesë & bashkëngjitje për të arritur në hidraulik

 8. F *** a2020-07-16
  US

  Rubineti është me cilësi të mirë, i rëndë, i fortë, cupreous brenda (të paktën ajo që unë mund të shoh), gete e gjatë dhe e butë. Do të shohim sa do të zgjasë. Do të kthehem azhuroj komentin tim nëse ndonjë çështje.
  Unë zbuloj se ata kanë ngarkuar një video instalimi kohët e fundit, e cila është mjaft e qartë. DUHET ta shikoni para instalimit.

  Mashtrimi im: Ju nuk keni nevojë të instaloni me dorezën anash. Në të vërtetë preferoj dhe instaloj me dorezën përpara, asgjë problem akoma. I kërkova dikujt të më ndihmojë të instaloj. Instalimi në të vërtetë është shumë i lehtë. Por problemi im është se nuk kam instrumente për të demontuar rubinetin origjinal, i cili u ndryshkua keq.

 9. Y *** t2020-07-17
  US

  Unë jam aq i impresionuar me rubinetin tim të ri! Unë vetëm e dija që ato ishin 130 dollarë më pak se markat e njohura të emrave, kështu që më duhej të provoja. Instalimi ishte i thjeshtë dhe nuk ka nevojë për të thirrur një profesionist. Rubineti funksionon shumë mirë. Për 70 dollarë me të vërtetë nuk ka shumë për t'u ankuar.

 10. R *** b2020-07-18
  US

  Kam paguar si 80 dollarë? Unë kam parë rubinete identike për 120 dollarë dhe më shumë. Kam kaluar dhe një orë duke tërhequr të vjetrën, por kjo hyri brenda 10 minutash. Udhëzimet ishin të paqarta, por unë kam zëvendësuar më shumë se disa dhe nuk më duheshin. Dorëzimi i shpejtë, pesha e bukur, duket e ëmbël!

 11. E *** e2020-07-20
  US

  E kam përdorur për të zëvendësuar rubinetin tim të kuzhinës. Instalimi ishte i lehtë. Doreza e vetme mund të kthejë ujin në çdo pozicion qoftë në të nxehtë apo të ftohtë në krahasim me rubinetin e vjetër, të bërë nga Delta, ku uji është i fikur me dorezën vetëm në pozicionin e kantjerit. Mund të zgjidhni llak ose drejt dhe një buton për të ndaluar. Ju mund ta hiqni grykën kudo në lavaman duke e bërë të lehtë pastrimin.

 12. E *** w2020-07-20
  US

  Në mendim se ky është një prodhim i vlefshëm. Madeshtë bërë me nikel të krehur, diçka e ngjashme me çelik inox. Një gjë që më pëlqen në lidhje me rubinetin është se ekziston një gete e zgjatur që mund ta tërhiqni poshtë për qëllime shumë përdorimi. Doreza është e rehatshme. Material i mirë i përdorur në tub.

 13. w *** o2020-07-21

  E kam instaluar këtë për disa muaj tani dhe funksionon mrekullisht. Ata instaluan ishte shumë e lehtë. E patëm më të vështirë për ta hequr atë të vjetër. Ky u instalua në minuta dhe ka punuar shumë që nga atëherë.

 14. M *** k2020-07-22
  US

  Unë jam aq i impresionuar me rubinetin tim të ri! Instalimi ishte i thjeshtë dhe nuk ka nevojë të telefononi një profesionist. Unë dua gjithçka në lidhje me të, spërkatësi tërheqës, lartësia, presioni i ujit u rrit në mënyrë eksponenciale! Unë nuk mund ta kthej të gjithë shpërthimin e plotë kur gatuaj sepse do bëja një rrëmujë të madhe! Ata gjithashtu, kanë një garanci të zgjatur e cila dëshmon vetëm besimin e tyre në produktin e tyre.

 15. B *** i2020-07-23
  US

  Instalim mjaft i lehtë, me udhëzime të padobishme; gjithashtu mund të mos dërgojë udhëzime fare. Me këtë u tha rubinet me të vërtetë i bukur me një çmim shumë të mirë.

 16. O *** m2020-07-24
  US

  Kjo rubinet kuzhine është e lehtë për t’u përdorur. Cilësia është gjithashtu shumë e mirë, është e lehtë për të kontrolluar rrjedhën e ujit. Isshtë shumë i përshtatshëm për t'u përdorur, më pëlqen shumë.

 17. Znj2020-07-25
  US

  Përdore një hidraulik për të instaluar pasi që unë nuk kisha mjete të specializuara për të çmontuar rubinetin e vjetër. Unë e dua mirë funksionimin dhe cilësinë e kësaj rubineti.

 18. A *** e2020-07-26
  US

  Rubineti është me teknologji të lartë dhe funksionon bukur, aftësia për të zgjatur kordonët thjesht e bën atë shumë më të vlefshëm, si dhe të dobishëm për pastrim. Materialet e bëra janë të një cilësie premium dhe nuk mund të gjej ndonjë defekt në këtë rubinet. Unë jam duke e dashuruar atë!

 19. H *** s2020-07-27
  US

  Duajeni këtë rubinet. Unë jam duke ribërë kuzhinën time dhe një rubinet i ri ishte lart në listë. Kjo rubinet ka provuar të jetë vetëm ajo që kërkoja.

 20. Znj2020-07-29
  US

  Rubineti im aktual po dukej i vjetër dhe i vjetëruar, por nuk doja të harxhoja një ton për ta zëvendësuar atë. Rakordet dhe pajisjet dhe merrni më të kushtueshëm, por kjo ishte me çmim shumë të arsyeshëm dhe duket SHUM më e mirë se shumë opsione me çmim më të lartë. Instalimi më mori pak kohë, por në përgjithësi, shumë i kënaqur me këtë produkt.

 21. H *** i2020-07-30
  US

  Duhej të zgjasja linjat e mia, por në shtëpinë e vjetër. Produkti ishte më i mirë atëherë mendova. Më mirë se ai që bleva për një lavaman tjetër nga një dyqan pajisjesh.

 22. M *** e2020-08-04
  US

  Udhëzimet mund të kishin qenë pak më të qarta, por disa video në youtube ndihmuan. Unë nuk kisha përvojë të mëparshme dhe arrita të marr një sy të zi me çelësin, por duket mirë. Usingshtë përdorur për disa muaj dhe nuk ka probleme.

 23. W *** n2020-08-07
  US

  Unë jam shumë i lumtur me këtë rubinet! Shumë e thjeshtë dhe e thjeshtë për tu instaluar. Punon shkëlqyeshëm dhe asgjë nuk ndihet lirë. Duket bukur dhe funksionon mrekullisht! Rekomandojmë shumë!

 24. w *** o2020-08-08
  US

  Shtë shumë e mirë dhe e lehtë për tu instaluar, pak a shumë si ngjyra, përputhet me pllakën time në kuzhinën time.

 25. G *** s2020-08-11
  US

  Instalimi është shumë i lehtë. Unë dua që ka tubacione 3/8 so kështu që nuk duhet të shqetësoheni nëse bllokohet me gëlqere ose kalcium siç bëjnë shumë pajisje të reja për kursimin e ujit.

 26. J *** n2020-08-12
  US

  Unë kam një rubinet të vjetër kuzhine dhe thjesht e zëvendësoj atë, më pëlqen shumë kjo rubinet, është e lehtë për tu instaluar, ju mund ta bëni vetë dhe duke pasur një vlerë të mirë.

 27. J *** s2020-08-15
  CAD

  Befasi e madhe! Unë e dua dizajnin, pamjen dhe ndjesinë e përdorimit të rubinetit. Spërkatës i ndërtuar është i shkëlqyeshëm !! Kam vërejtur gjithashtu se presioni i ujit është shumë më i mirë se rubineti im i mëparshëm, i cili ishte një befasi e bukur.
  Instalimi ishte i lehtë. Unë do ta rekomandoja këtë rubinet për këdo që mendon ta blejë atë.

 28. B *** y2020-08-16
  US

  Unë kam marrë rubinetin për disa ditë. Burri im e instaloi atë dje. Instalim shumë i thjeshtë. Ashtë një marrëveshje e mirë. Ne e instaluam këtë rubinet në lavamanin tonë të kuzhinës. Nuk rrjedh ose varet. Na pëlqen kjo.

 29. G *** t2020-08-18
  CAD

  Rakord i mrekullueshëm për paratë !! Asnjë problem instilimi për ne. Punon shumë mirë dhe shumë i dobishëm.

 30. I *** r2020-08-20
  US

  Udhëzime minimale për të konfirmuar procesin e instalimit megjithatë të gjitha pjesët e lidhura jashtëzakonisht mirë dhe të gjitha funksionet janë të shkëlqyera.

 31. C *** e2020-08-22
  US

  Bleva këtë rubinet rreth gjashtë muaj më parë dhe kam qenë shumë i kënaqur me mënyrën se si funksionon dhe duket shumë bukur

 32. L *** e2020-08-25
  CAD

  Kam rishikuar para se ta blej. Linja e nxehtë është më e shkurtër se ajo aktuale që kam. Nuk ka problem, morëm një zgjatje te Ace. Kaq e thjeshtë për t’u zëvendësuar. Duket mirë, rrjedha është e fortë. Unë do ta rekomandoja këtë rubinet.

 33. V *** s2020-08-27
  US

  Produkt i bukur i përgjithshëm për çmimin. Gryka zbret lehtësisht. Ne kishim instaluar një hidraulik sepse hidraulika jonë ishte shumë afër murit të kabinetit.

 34. E *** r2020-08-29
  US

  Ne nuk ishim të sigurt në fillim pasi nuk kishim dëgjuar kurrë për këtë markë por vendosëm ta provonim bazuar në të gjitha vlerësimet e shkëlqyera. Ne jemi super të kënaqur me këtë rubinet. Cilësia është e shkëlqyeshme, pamja është e shkëlqyeshme, lëviz pa probleme, çmim i shkëlqyeshëm dhe paketim i shkëlqyeshëm. Ne e kemi atë për rreth një muaj tani dhe nuk mund të jemi më të lumtur.

 35. W *** m2020-09-02
  US

  Më duhet të zëvendësoj rubinetin tim të vjetër të kuzhinës dhe mendoj se kjo është zgjedhja perfekte. Ajo vjen me një pllaka 3 vrima për një tim të vjetër. Ka një video në faqen Amazon për të udhëzuar mënyrën e instalimit. Duhen vetëm 15 minuta për të përfunduar plotësisht instalimin. Rrjedha e ujit është me të vërtetë e qetë dhe e fortë.

 36. 2 *** 62020-09-11
  US

  Unë jam shumë i zgjedhur, bëj shumë kërkime dhe prirem të kërkoj marka me emra dhe asnjëherë në fund të linjës, prandaj bëra disa hulumtime mjaft të hollësishme para se të shtoja këtë emër të panjohur për mua në listën time të përzgjedhur të markave të njohura të dizajn i ngjashëm me më shumë se dyfish ose trefishi i kostos. Dy shqetësime të tjera: 1. Disa rishikime të përmendura tërheqja nuk u tërhoq dhe u kthye përsëri në vend siç duhet, duke u varur. Kjo në fakt është një çështje instalimi. Ekziston një peshë që duhet rregulluar, e cila është shumë e lehtë, atëherë funksionon në mënyrë perfekte. 2. Ngjyra - fotot treguan se ishte më shumë si një ngjyrë gri e çelik inox e krehur, por është bërë nga nikeli i krehur, i cili mund të ketë një ngjyrë të ngrohtë dhe të kaftë për të cilën unë shqetësohesha se nuk do të përputhej me pajisjet e mia SS. Nuk munda të gjeja ndonjë përmbledhje që përmendte atë aspekt ose në pyetje, kështu që unë vetë e shtrova pyetjen dhe mora përgjigje të shkëlqyera duke më siguruar që nuk kishte ngjyrën kafe dhe do të funksiononte mirë me pajisjet prej çeliku të pandryshkshëm. Kjo provoi të jetë një këshillë e mirë, faleminderit atyre njerëzve që gjetën kohë për t'iu përgjigjur pyetjes time, nuk u zhgënjeva. Ky është një produkt me cilësi të fortë, dizajni me tiparin tërheqës dhe llak është i mrekullueshëm, lavamanët e mi nuk kanë qenë kurrë kaq të pastër! E vetmja gjë për të cilën nuk mund të flas është jetëgjatësia sepse ka kaluar vetëm një muaj, por si shumica e rubinetave të kuzhinës, është në përdorim të vazhdueshëm dhe nuk kam asnjë arsye të mendoj se nuk do të zgjasë njësoj si markat më të shtrenjta. Zgjedhje e shkëlqyeshme, shkoni për të, kurseni $, unë jam i lumtur t'ju rekomandoj me 5 yje.

 37. H *** n2020-09-15
  US

  Pas rishikimit tim origjinal, shërbimi ndaj klientit më kontaktoi për të ndihmuar në zëvendësimin e rubinetit të gabuar, pavarësisht se kalova dritaren e kthimit të Amazon. Me ndihmën e tyre unë isha në gjendje të riparoja rubinetin por ndërkohë ata shprehën dërguan gjithsesi një zëvendësim në rast se nuk isha në gjendje të rregulloja të parën. Problemi ishte se mekanizmi i brendshëm i dorezës lejoi që doreza të lëvizte nga njëra anë për të rregulluar temperaturën, por jo lart e poshtë për të hapur rrjedhën e ujit. Duhej të ndahej dhe të rigjenerohej në mënyrë që të funksiononte plotësisht. Rubineti tani funksionon siç pritej dhe pamja është pikërisht ajo që doja. 5 yje për shërbimin ndaj klientit të kësaj kompanie!

  Origjinal: Ky rubinet është i bukur dhe çmimi ishte i duhur, fatkeqësisht nuk funksionon. Nuk del ujë. Doreza lëviz njëra me tjetrën për të kaluar midis të nxehtit / të ftohtit por nuk lëviz lart e poshtë për të hapur rubinetin. Kam parë komente dhe pyetje të tjera në lidhje me mungesën e ujit, kështu që mendoj se mund të jetë një çështje asambleje për disa artikuj. Të gjitha lidhjet u lidhën në mënyrë korrekte dhe valvulat e linjës së furnizimit ishin të ndezura. Si provë shtesë se uji ishte i ndezur dhe i disponueshëm, vura re se uji dilte nga zorrat pasi shkëputa rubinetin. Meqenëse e bleva atë dy muaj më parë për rimodelimin e dhomës time të rrobave që sapo përfundova, jam shumë i zhgënjyer që nuk mund ta përdor këtë rubinet të bukur dhe tani dritarja e kthimit ka mbaruar kështu që duket sikur jam mbërthyer me të.

 38. S *** y2020-09-18
  US

  Rubineti ynë i kuzhinës vdiq së fundmi dhe ne e porositëm këtë rubinet si një zëvendësim, të entuziazmuar që do ta merrnim relativisht shpejt dhe do të ishim në gjendje ta instalonim këtë fundjavë në mënyrë që të mund të rinisnim duke përdorur lavamanin tonë të kuzhinës. Sidoqoftë, kur hapëm kutinë, menjëherë vumë re një gërvishtje të madhe në fund në pjesën e gjatësisë së rubinetit. Kjo është padyshim një çështje QC pasi gërvishtja përfundimisht do të ndryshket, për të mos përmendur që duket vërtet keq. Ne jemi jashtëzakonisht të irrituar sepse tani nuk kemi asnjë përdorim të lavamanit tonë të kuzhinës derisa të mund të marrim një tjetër. Kjo është një shqetësim i madh. Nuk mund të besoj që diçka e tillë nuk u kap gjatë kontrollit të cilësisë para se produkti të paketohej dhe transportohej! Shumë të irrituar pasi ne me të vërtetë po prisnim me padurim të instalonim këtë rubinet kuzhine dhe të lansojmë dhe të funksionojmë përsëri!

  UPDATE: Përditësoi komentin tonë nga 1 në 5 yje për shkak të shërbimit të shkëlqyeshëm të klientit që morëm pasi postuam shqyrtimin tonë fillestar. WOWOW ka ndoshta shërbimin më të mirë të klientit që kemi marrë ndonjëherë nga ndonjë kompani. Ata na dërguan një rubinet pa defekte përmes ndërlidhësit DHL nga Kina, i cili mbërriti për disa ditë, si dhe një pllakë kuvertë më të vogël, gjithashtu nga Kina përmes DHL. Sapo kemi instaluar rubinetin, na ka pëlqyer shumë, duket shkëlqyeshëm dhe funksionon bukur. Edhe një herë, WOWOW shkoi vërtet më lart dhe më gjerë për ta bërë këtë skenar të duhur për ne dhe ne ishim shumë, shumë të impresionuar nga shërbimi i tyre ndaj klientit.

 39. Z *** a2020-09-22
  US

  Kjo rubinet është një zëvendësim për një njësi doreze të vetme me emrin "markë" 15 vjeçare me kokë llak tërheqës. Kjo rubinet kishte filluar të dilte në tubat e valvulave në trupin e rubinetit dhe unë nuk doja të provoja t'i riparoja ato. Kanë harxhuar 2.5 - 3 orë duke nxjerrë korrozionin e njësisë së vjetër thread dhe fijet e zhveshura e bënë këtë pjesë të punës pothuajse të padëmshme. Kjo dhe dizenjimi i dobët mekanik i njësisë së vjetër bëri që shumë gjak, djersë dhe lot nga ana ime.

  Anasjelltas, rubineti i ri u instalua dhe u testua për rreth 35 minuta. Dy lidhje me ndërprerje për hyrjet e nxehta dhe të ftohta dhe një lidhje e madhe me ndërprerje për rubinetin që të fundoset ndërfaqja… voila, e gatshme.

  Sigurohuni dhe shtoni shiritin e vulës Teflon në lidhjet e hyrjes nxehtë / ftohtë; nuk është përfshirë në paketim. Udhëzimet janë shkruar në një version të asaj që duket se është Mongolishtja e Jashtme e përkthyer në Anglisht që do të shkaktonte shkrirje cerebrale në çdo mësues të shkollës së ciklit të lartë, dmth. "Përfundimi i instalimit dhe rrjedhja e testit ose jo." Fatmirësisht, ilustrimet janë shumë të mira duke i bërë pjesët verbale të tepërta ... por gjithsesi zbavitës.

  Gjithçka ishte përfshirë në paketim (me përjashtim të shiritit vulosës); pllaka eskutoni, copë litari rezervë, çelës allen dhe adaptorë 3/8 deri në 1/2 për lidhjet e nxehta / të ftohta (nëse është e nevojshme)

  Pas gjithë kësaj që u tha, rubineti i ri është shumë funksional dhe një përmirësim shumë i mirë krahasuar me atë të vjetër. Unë do ta rekomandoja shumë dhe do të shtoja se çmimi ishte rreth $ 75 - $ 100 më pak se emri i ekuivalentëve të markës. Nëse kjo zgjat për aq kohë sa ai që zëvendësoi, unë do të jem shumë i kënaqur.

 40. B *** e2020-09-24
  US

  Unë jam aq i impresionuar me rubinetin tim të ri! Unë kisha shumë nevojë dhe nuk dija asgjë për rubinetat, vetëm një grusht emrash markash. Në kërkimet e mia gjeta WOWOW dhe çdo rishikim ishte i jashtëzakonshëm. Unë vetëm e dija që ato ishin 100 dollarë më pak se markat e njohura të emrave, kështu që më duhej të provoja. Instalimi ishte i thjeshtë dhe nuk ka nevojë të telefononi një profesionist. Unë dua gjithçka për këtë, spërkatësi tërheqës, lartësia, DHE presioni i ujit u rrit në mënyrë eksponenciale! Unë nuk mund ta kthej të gjithë shpërthimin e plotë kur gatuaj sepse do bëja një rrëmujë të madhe! Më lejoni t'ju them kur Home Depot ka një shitje të madhe 4 ditë pasi kam instaluar rubinetin tim të ri nuk u tundova as të shikoja. Ata gjithashtu, kanë një garanci të zgjatur e cila dëshmon vetëm besimin e tyre në produktin e tyre.

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X