kërkim Kerko Site

Rakordet e kuzhinës WOWOW me Spërkatës Pull Poshte Çelik të Zi Mat

(2 komente të konsumatorëve)
USD69.99
Shitur:
14
Shqyrtime:
2

Rakord kuzhine prej çeliku të pandryshkshëm me kokën e spërkatësit tërhequr

- Përditësoni rubinetin dhe kuzhina juaj do të jetë më fantastike! Rakord i lavamanit të ndërmarrjes me spërkatës!

 • Dizajni klasik i GRAVITY BALL, e bën rubinetin më të lehtë për tu tërhequr dhe tërhequr. Topi i gravitetit mund të tërheqë spërkatës automatikisht.
 • Matte Black FINISH është një pamje mjaft elegante që funksionon me çdo stil zbukurimi për kuzhinën tuaj.
 • 3 SPRAYE FUNKSIONI ju lejon të kaloni lehtësisht dhe ergonomikisht nga spërkatja në rrymë dhe të maksimizoni funksionalitetin e kuzhinës tuaj.

Bleni në Amazon

 
 • sasi
  • -
  • +
 •  
prapa Shporta
 • REZHURONI JETN TUAJ KUZHINA - Rakordi i lavamanit të kuzhinës me hark të lartë rrotullohet 360 ° dhe përmban një çorape tërheqëse 1.5 m PX, e cila zgjeron zonën e larjes dhe e bën gatimin më efikas. Rubineti i integruar i kuzhinës me dorezë është më i lehtë për të rregulluar rrjedhën e ujit dhe temperaturën.
 • KUJDESI P HER SHALNDETIN TUAJ - Duke mburrur një trup prej çeliku të pandryshkshëm dhe bërthamë të fortë prej bronzi, kjo rubinet i kuzhinës për eko-miqësor kalon certifikatën e KQZ-së dhe siguron sigurinë e ujit. Sipërfaqja e zezë mat i reziston ndryshkut, gjurmës së gishtit, korrozionit dhe pastrohet lehtë me leckë për një pamje të pastër dhe elegante.
 • 3 M MODNYRAT SPRAY HEAD - Pauzë / Stream / Spray. Modaliteti i rrymës së qëndrueshme për mbushjen e ujit (shpejtësia e rrjedhës: 1.5 GPM), spërkatje e fuqishme për pastrim dhe shpëlarje të fortë (shpejtësia e rrjedhës: 1.7 GPM) dhe pauzë për të shmangur spërkatjen në shumë detyra. Aeratori i integruar ABS siguron një rrjedhje të qetë të ujit duke kursyer ujë deri në 50%.
 • LEHTSISHT P INR INSTALIMIN - Tubat e instaluar paraprakisht të ujit ju ndihmojnë të instaloni vetë brenda 20 minutash pa një hidraulik. Ne gjithashtu furnizojmë një Pllakë Deck 8-inç (përshtatet lavamanit 1 ose 3 vrima).
 • GARANCI E BESUAR 5 VJETORE - Paketimi pra me kuti dhe sfungjer të trashë. Këtu në WOWOW, ne krenohemi me cilësinë e rubinetave tona të kuzhinës, prandaj instalimi është i lehtë, pjesët bëhen me materiale cilësore dhe çdo porosi vjen me një politikë kthimi 90-ditore.

Specifikim

pika Pesha

£ 5.19

Paketa Përmasat

21.34 * 11.1 * 2.83 inç

Ngjyra

Matte Black

Lloji i mbarimit

Matte Black

material

Stainless çeliku

Instalimi Metoda

Montim në kuvertë me një vrimë ose me tre vrima

Shkalla e rrjedhjes

1.8 galona për minutë

Numri i vrimave

1

Lartësia e pështymës

Inches 7.5

Arrijnë sput

Inches 8.8

Vendosja e trajtimit / levës

Majtas Djathtas

Numri i dorezave

1

Trajtoni materialin

Metal

Përbërësit e përfshirë

Rakord kuzhine, Pllakë kuverte, Aksesorë për montim

Përshkrimi i garancisë

Garancia e kufizuar 5-vjeçare

 1. D *** 2021 / 04 / 22
  Londër

  Ne e kemi zëvendësuar rubinetin tonë të kuzhinës me këtë produkt dhe ai i përshtatet kuzhinës time në mënyrë të përsosur. Ka udhëzime të hollësishme të instalimit duke e bërë të lehtë instalimin. Cilësia është gjithashtu e shkëlqyeshme. Shikon dhe punon pa asnjë pengesë. Shumë e rekomanduar.

 2. N *** e2021 / 04 / 23

  Reallyshtë me të vërtetë një rubinet i bukur lavamani kuzhine! Spërkatësi i tij tërheqës është aq i përshtatshëm. Isshtë bërë prej çeliku inox dhe cilësia e tij është e lartë me çmim të ulët. Mos hezitoni të paguani për të.

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X