kërkim Kerko Site

WOWOW Fusha e mbushjes me tenxhere të zezë për rubinetën e kuzhinës me ujë të nxehtë dhe të ftohtë

(1 shqyrtim të konsumatorëve)
USD110.99
Shitur:
35
Shqyrtime:
1

 

Amazon SHBA    Amazon CA

Rakord profesional i kuzhinës, wowowfaucet e specializuar në prodhimin e mbushësve të tenxhereve, porositni tani!

Udhëzimet e instalimit 2311400D

 
 • sasi
  • -
  • +
 •  
prapa Shporta

Rakord për mbushjen e tenxhereve 5WOWOW për rakord kuzhine me ujë të nxehtë dhe të ftohtë

WOWOW Fusha e mbushjes me tenxhere të zezë për rubinetën e kuzhinës me ujë të nxehtë dhe të ftohtë WOWOW Fusha e mbushjes me tenxhere të zezë për rubinetën e kuzhinës me ujë të nxehtë dhe të ftohtë WOWOW Fusha e mbushjes me tenxhere të zezë për rubinetën e kuzhinës me ujë të nxehtë dhe të ftohtë

2 rubinetët për mbushjen e murit me tigan 2311400D janë të nxehtë dhe të ftohtë, me rotacion dhe palosje 360 ​​° falas. Kur nuk është në përdorim, mund të paloset përballë murit për të kursyer hapësirë.
Të shëndetshëm pa plumb, flluskues të shkëlqyeshëm, filtrim me shumë shtresa, ujë zbutës, rezistent ndaj spërkatjes

Rishkrimi i produkteve:

Rakord për mbushjen e tenxhereve të ftohtë dhe të nxehtë; hapësira e hendekut: 5.9 ″; gjatësia: 13.1; lidhës i rregullt i nesh: 1/2 ″ nps në 1/2 npt
Struktura pa plumb: trup i ngurtë bronzi me sipërfaqe të brendshme me shkëlqim, çdo rënie që kalon gjatë mbushjes së sythave është organike dhe mirëqenie, nuk ka substancë të dëmshme
Konservoni hapësirën: dy menaxhojnë stilin e montimit të murit të palosshëm largojnë hapësirën dhe hapësirën e mjaftueshme, nyjet e dyfishta të kësaj rubineti dhe tjerrje 360 ​​gradë shtojnë më shumë përparësi

Veshje e zezë: Rubineti i kuzhinës në pamjen klasike dhe me çelës të ulët mund të shoqërohet lehtësisht me shiritin tuaj bashkëkohor, simbolizimin e elegancës dhe praktikës, perfekt si rubinet komercial, rubinet kuzhine restoranti

specifikimet

SKU: 2311400D Kategorite , Tags: , ,

Specifikim

peshë

£ 4.69

Paketa Përmasat

19.8 x 7.9 x 5 inç

Ngjyra

e zezë

Fund

Krehur

material

Stainless çeliku

Formë

drejt

Burimi i energjisë

Hidraulike-Powered

Instalimi Metoda

Mur-montuar

Lloji i skuqjes

Dual

Trajtoni materialin

Metal

Përdorim

Komercial / Banimi

 1. G *** yKorrik 29, 2020
  US

  E vendosa thjesht këtë fundjavë. Bleva atë që ka secila lidhje të ftohtë dhe të ngrohtë.
  Deri më sot .... që po funksionon bukur! Konfigurimi nuk ishte shumë i mundimshëm dhe duket se është shumë i guximshëm!
  Unë me të vërtetë e vendosa këtë në stelën time të qenit për ta bërë më të thjeshtë mbushjen e kontejnerëve të mi të qenit dhe përveç kësaj për të mbushur kovat tona të leckave. Doja ujë të ftohtë për qenin dhe ujë përvëlues për kova.
  Kjo ka punuar shkëlqyeshëm! E vendosa rreth 24 inç nga toka dhe me të vërtetë funksionon bukur! Asnjë ujë shtesë tërheqës nga kuzhina! Zgjatet rreth 2 ft kështu që e bën të thjeshtë mbushjen e çdo lloj ene. Për më tepër, vlera ishte e mirë në krahasim me çezmat e ndryshme për mbushjen e tenxhereve! Kjo mund ta bëjë jetën tonë më të thjeshtë dhe duket shumë e mirë dhe mund të jetë shumë e guximshme! Unë do t'i sugjeroja dikujt dhe do të blija edhe një herë!

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X