kërkim Kerko Site

WOWOW Rakord lavamani banjo rozë

USD69.99
Shitur:
0
Shqyrtime:
0
  
  • sasi
    • -
    • +
  •    
prapa Shporta

A po kërkoni një rubinet unik rozë? Zgjidhni këtë rubinet unik pellgu për të dekoruar banjën tuaj dhe për të kënaqur ëndrrën e princeshës së vajzës. Stili i hollë dhe kompakt është një produkt që shumë njerëz e duan. Ky është një rubinet banjo, rubinet 100% pa plumb, pa nikel, ftohtë dhe ujë i nxehtë që i përshtaten stinëve të ndryshme. Mund të përdoret në kuzhinë ose banjë, ose aty ku ka nevojë për pastrim.

Materiale: Copper
Vendet e zbatueshme: kuzhinë, banjo.
Lloji i rrotullës: rrotull qeramike
ngjyra: rozë
Madhësia: 15.5 * 10.9 * 4.5cm (6 * 4.3 * 1.8 in)
Paketimi: 1 copë

Nuk ka komente ende.

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X