kërkim Kerko Site

WOWOW Matnera e Zezë e Banjës së Zezë 4 Centerset inç

(28 komente të konsumatorëve)
USD45.99
Shitur:
58
Shqyrtime:
28

Amazon SHBA

wowowfaucet është e përkushtuar të sigurojë produkte me cilësi të lartë dhe praktike me kosto efektive. Rubineti i lavamanit modern të banjës vjen me udhëzime profesionale të instalimit. Instalimi është i thjeshtë dhe i thjeshtë për t’u instaluar.

Udhëzimet e instalimit 2321200B

Dorëzoni tek

 
 • sasi
  • -
  • +
 •  
prapa Shporta

 
WOWOW Rubineta e banjës qendra e zezë 2321200B materiale të zgjedhura me kujdes, materiale të trasha, zgjuarsi, prodhim preciz, vlerë absolute për para. të gjitha paketat dërgohen përmes shërbimeve UPS ose USPS ekonomike ose standarde, me një garanci tre vjeçare dhe përpunohen brenda 1 dite pune për të siguruar shpërndarjen e shpejtë!
2 Doreza Rubineti i Banjës: model klasik 2 dorezë për kontroll të saktë të ujit dhe temperaturës, madhësi 4 inç dhe përshtatje 3 vrima për shumicën e pellgjeve dhe lavamanëve; E pajisur me montim të kullimit të shufrave të ngritjes; Linjat e furnizimit të shitura veçmas
2 VESHJE T FA FAVANIT TAND DORES: Ujë i ngrohtë dhe i ftohtë: Fishek qeramik pa pikim, i integruar me fishek qeramik me vulosje të lartë, rrotullohet pa probleme për të siguruar përdorim afatgjatë pa ujë të rrjedhshëm dhe rrjedhje, dhe kontrolloni saktësisht temperaturën e ujit.
Cilësia dhe materiali: fishek i lartë nënshkrimi i NSF është i pa pikës dhe pa plumb, standardi i ujit është i garantuar; Materiali: aliazh zinku / çelik inox / metal
FAVI BAZIN CIL QUSIS HIGH E LART: Aeratori ABS kursen 50% ujë dhe anti-spërkatje. Karroca qeramike pa pikime duron. Rubinet me cilësi të lartë me këmbë bakri, guaska e jashtme prej çeliku inox, qëndrueshmëri.
FAZET VANITETE ME 3 GARANC VITI: Ju lutemi mos ngurroni të na kontaktoni nëse keni ndonjë pyetje. Ne do ta zgjidhim problemin tuaj sa më shpejt të jetë e mundur.

specifikimet

SKU: 2321200B Kategorite , Tags: , ,

Specifikim

pika Pesha

£ 2.99

Ngjyra

Matte Black

Fund

Bronze e krehur / E zezë

material

Aliazh zinku / Çelik inox

Instalimi Metoda

Centerset

Lartësia e pështymës

Inches 3.7

Arrijnë sput

Inches 5

Trajtoni materialin

Aliazh zink

Përbërësit e përfshirë

Rubineti * 1, Specifikimi i instalimit * 1, Kapaku i kullimit të dritareve pop-up * 1

 1. T *** g2020-02-05
  US

  Unë i dua këto rubineta! Ata ishin më të lirë se Lowe dhe Home Depot dhe duken shumë bukur. Presioni i ujit është gjithashtu shumë i mirë.

 2. B *** e2020-03-02
  US

  rubineta shumë të këndshme. Kemi një të tillë për rreth një vit. Tani jemi duke ndërtuar dhe blerë dy të tjera për shtëpinë tonë.

 3. O *** r2020-03-05
  US

  Ende punon shkëlqyeshëm një vit pas instalimit. Përdorim i përditshëm, pa shenja të rrjedhjes.

 4. I *** d2020-03-09
  CAD

  Artikull me të vërtetë i mirë dhe me cilësi të mirë. Duket mirë në banjën time në dyqane më shumë para që do të blija përsëri për shtëpinë time tjetër vjen me gjithçka Shtypni butonin për të ndaluar ujin nga lavamani i vjetër e kishte atë
  asy për të instaluar.

 5. J *** e2020-03-12
  US

  Duajeni këtë rubinet dhe pjesa më e mirë është dalja e dritares, shumë më e lehtë për tu futur në këtë rubinet duket shkëlqyeshëm në banjën time dhe funksionon shumë mirë. Instaloni dhe thjesht një tipar të këndshëm.

 6. P *** t2020-03-13
  US

  Material me cilësi të mirë dhe çmim të arsyeshëm, unë do ta rekomandoj këtë produkt rubinetën e banjës

 7. Znj2020-03-13
  US

  Justshtë thjesht perfekte. Një vlerë e madhe, nuk ka nevojë të shpenzosh para të çmendura në Home Depot. Kjo është shumë elegante, moderne dhe e lehtë për t'u përdorur. Unë e dua atë, e bën banjën time të duket e zbukuruar.

 8. Znj2020-03-18
  US

  Më pëlqen sa më lart dhe në qendër të lavamanit është ulur. Përfundimi / ngjyra është e bukur. Lehtësia e përdorimit të dorezave është gjithashtu e këndshme dhe e lehtë. Unë do të blej një tjetër për banjën time tjetër.

 9. K ***.2020-03-22
  US

  Shumë i kënaqur me këtë produkt. Toshtë e lehtë për tu instaluar, ka një pamje të shkëlqyeshme moderne dhe funksionon në mënyrë perfekte të paktën tani për tani. Produkt i shkëlqyeshëm për këtë çmim.

 10. M *** l2020-03-26
  US

  Befasuar këndshëm me cilësinë e rubinetit dhe lehtësinë e instalimit. Gjithçka përshtatet në mënyrë të përsosur në zëvendësimin e asaj të vjetër, veçanërisht kur hidraulika nuk është puna jonë e preferuar. Normalisht duhet të bëjmë një udhëtim shtesë për të marrë një pjesë. Kjo shkoi normalisht.

 11. P *** y2020-04-01
  US

  Deri tani një nga rubinetat më të mira që paratë mund të blejnë. E mora këtë për gjysmën e asaj që dëshironte dyqani dhe u ndje dhe dukej më mirë se e tyre. Do të blija patjetër përsëri

 12. R *** y2020-04-05
  CAD

  Produkt shumë i mirë dhe i fortë. Spina është e madhe dhe mbulon të gjithë vrimën e kullimit (nuk hyn vetëm brenda kullimit).

 13. E *** e2020-04-10
  US

  Na pëlqen shumë sesi rezulton pasi ta keni instaluar këtë. Produkti është me cilësi të mirë dhe i paketuar mirë. Ajo vjen në thelb me 2 pjesë të ndara: rubinet me doreza dhe pjesën e kullimit. E thjeshtë për të kuptuar se çfarë shkon ku instalohet pa udhëzime.

 14. D *** n2020-04-16
  US

  Isshtë i ndërtuar nga metali sesa nga plastika, dhe është shumë i qëndrueshëm, elegant dhe funksional. Unë rekomandoj shumë këtë produkt nëse keni nevojë për një zëvendësim për ju RV rubinet tualeti banjo. Unë do ta zgjedh këtë markë përsëri kur të jetë koha të zëvendësoj rubinetin e lavamanit të kuzhinës pa diskutim.

 15. V *** e2020-04-19
  US

  Soshtë aq i guximshëm për cilësinë. Instalimi i lehtë dhe i thjeshtë. Kjo është arsyeja pse unë marr dy prej tyre për të zëvendësuar lavamanët e mi. Ju me të vërtetë nuk mendoni se çmimi është më pak se 35 dollarë. Uau, është aq e vlefshme sa cilësia është shumë më e mirë se 50 dollarë ose më shumë që bleva nga dyqani lokal (Home Depot, Lowes)

 16. P *** h2020-04-20
  US

  Lehtë për tu instaluar në kotësi të re. Rrjedha e ujit është e shkëlqyeshme! U deshën rreth 10 minuta për tu instaluar! Kjo funksionon shumë mirë në banjën tonë të miqve. Ne e duam tiparin që na lejon të kontrollojmë të nxehtin dhe të ftohtin në të njëjtën kohë. Erdhi me të gjitha pjesët dhe udhëzimet ishin shumë të thjeshta

 17. S *** l2020-04-23
  US

  Ky është një rubinet me pamje të këndshme që është ndërtuar mirë. Duket si një rubinet më i lartë i emrit të markës, por ka një çmim më të ulët dhe me një numër të arsyeshëm. Vjen me fishekë qeramikë të këndshëm që ndezin / fikin valvulat me një monedhë pa asnjë rrjedhje. Ka një aerator të ndërtuar që shpërndan sasinë e duhur të ujit pa shkaktuar spërkatje ose zhurma të gabuara. Përfundimi i pastruar i nikelit shkon shumë mirë me lavamanin tim.

 18. R *** n2020-04-28
  US

  M'u deshën vetëm 15 minuta për ta instaluar në kotësinë time të re. Më pëlqen kullimi pop up, i cili është shumë më i lehtë për tu instaluar sesa kullimi pull up. Rubineti që kam sjellë është prej bronzi me cilësi të lartë. Madeshtë bërë shumë mirë dhe pjesë solide, patjetër që do të zgjaste për një kohë të gjatë. Dhe çmimi është i shkëlqyeshëm, gjithashtu. Do të blej edhe dy të tjera për të zëvendësuar banjot e mia të tjera.

 19. H *** e2020-04-28
  US

  Veryshtë shumë tërheqëse, e lehtë për tu bashkuar dhe nuk rrjedh. E vetmja fjalë e kujdesit është që uji del me mjaft presion. Ju mezi keni nevojë të ktheni pullat për të marrë shumë ujë.

 20. A *** r2020-04-28
  US

  Kjo është për banjën time master, ajo origjinale po rrjedh shumë, kështu që vendosa të marr një të re me pamje të bukur. Kështu që unë do të marr një stil të ri për banjën time. është shumë e lehtë për tu instaluar, me cilësi të këndshme dhe besoj se është më mirë sesa produktet me të njëjtin çmim në Lowe's ose Home Depot. Unë i kam kontrolluar ato dy dyqane, dhe rubinetat janë shumë të kushtueshëm atje, shumica e tyre janë rreth 70 dollarë. WOWOW ka të njëjtën cilësi në atë gamë çmimesh në ato dy dyqane.

 21. B *** d2020-05-10
  US

  Unë me të vërtetë e dua këtë rubinet. Ishte e lehtë për tu instaluar. Përputhet aq mirë me dollapët në banjën time. Aq i lumtur që e bleva. Shtë shumë e volitshme. Unë nuk jam i sigurt saktësisht se sa do të zgjasë, por duket se ka potencial të jetë shumë i qëndrueshëm gjatë gjithë viteve.

 22. K *** s2020-05-18
  US

  Instalim shumë i bukur i lehtë. Cilësi e bukur. Më merr vetëm 10 minuta për ta ndryshuar. Uji del shpejtë dhe i fortë. Kështu që ia vlen.5 yje

 23. H *** e2020-05-25
  US

  Ashtë një marrëveshje e mirë. Rubineti është për banjën time në bodrum. Kam kohë ta instaloj sot. Unë e dua dizajnin në lidhje me rubinetin dhe është i lehtë për t'u instaluar. Pak i zhgënjyer është paksa i rëndë. Mbase do të thotë cilësi e lartë.

 24. P *** s2020-06-14
  US

  Vlera shumë mbresëlënëse - cilësi e mirë, lehtësia e instalimit, stili. Unë isha shumë i kënaqur me këtë blerje. Rakord i shkëlqyeshëm dhe me cilësi të lartë.
  Paketimi profesional. Jam shumë i kënaqur, rreth e rrotull, me këtë produkt nga blerja për t'u instaluar. Faleminderit. Kjo është një super vlerë dhe shumë e lehtë për tu instaluar. Gjithçka e ngushtë dhe e fortë.

 25. H *** h2020-06-21
  US

  Punoi për zëvendësimin e kotësisë së banjës, i shpejtë për të transportuar do të blinte përsëri

 26. R *** e2020-06-27
  US

  Artikull i shkëlqyeshëm. Instalim shumë i lehtë. Duajeni spinën e shkarkimit të ngarkuar nga pranvera. Shumë i hijshëm.

 27. R *** e2020-07-04
  CAD

  Instalim i thjeshtë, nuk u vendos shpejt, rendiment i njëtrajtshëm i ujit, është i përshtatshëm për t'u përdorur dhe dizajni i pamjes është shumë delikat, rubineti efekt mjaft i bukur është shumë i mirë, uji është shumë i pastër, fëmija me shumë ditë, me të vërtetë shumë mirë, i nxituar të gjitha aspektet janë shumë të përshtatshme, dhe materiali më i freskët

 28. C *** s2020-08-15
  US

  Kjo rubinet është e shkëlqyeshme për banjën time. Ka doreza dhe shihet lehtë nëse është e ftohtë apo e ngrohtë. Alsoshtë gjithashtu e lehtë për t'u përdorur dhe e gjithë familja ime e pëlqen atë.

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X