kërkim Kerko Site

WOWOW Faucet e sheshtë të kuzhinës nikel të krehur

USD43.99
Shitur:
62
Shqyrtime:
0

Amazon SHBA
Bleni rubinetën e kuzhinës moderne kuzhine në linjë, garanci 3-vjeçare, dërgesë falas!

  
  • sasi
    • -
    • +
  •    
prapa Shporta


Fauni Moderne Kuzhina Sheshi 2312301 shton rehati dhe performancë në majë të gishtave tuaj në aneksin e kuzhinës ose kuzhinë.
Rubineti katror bashkëkohor i kuzhinës është i ndërtuar nga çeliku i pandryshkshëm me cilësi të lartë 304 shkurre çelik inox me 3 vjet garanci të kufizuar të jetës.

Vetëm rakordat e lavamanit të lavamanit të kuzhinës për shkathtësi më të madhe.
Nickel Ndërtimi i krehur i cili siguron qëndrueshmëri dhe jetë më të gjatë.
Përfshirë Montimin e Hardverit, Gypave të Ujit të Ftohtë dhe të Ftohtë, Madhësia Standarde e SH.B.A.
Informacione të hollësishme të produktit:

SPOUT E LART: rubineti me pështymë ekstra të lartë siguron rrjedhë të qëndrueshme të ujit në formë elegante, jo më spërkatje, duke e bërë larjen më efikase me lartësi të mjaftueshme, duke imituar lëvizjen e ujit natyror
MODE TU DYT T H NXEHT & DHE TLD FTOH :M: ofrohen linjat e furnizimit me rubinet të nxehtë dhe të ftohtë, leva e vetme mund të kontrollojë lehtësisht temperaturën dhe vëllimin, duke e bërë operacionin më shpejt dhe më efikas
FURNIZIMI NICKEL I BRUZUAR ME SHUM SHUM: çdo pëlhurë rubineti është e mbyllur fort, sipërfaqja e hollë e nikelit e krehur mund të parandalojë gërryerjen, papastërtinë, të rezistojë ndaj gërvishtjeve të përditshme, të mbajë bukur
MATERIALE STEELLE STEEL: Materiali i qëndrueshëm prej çeliku inox siguron jetëgjatësinë dhe cilësinë e përdorimit të jo-ndryshkut, pa korrozionit
Garanci 3-vjeçare, 24/7 Mbështetja e klientit: garanci e kufizuar ndaj rrjedhjeve, pikave të thyerjes, defektit dhe defekteve të mbarimit, ajo gjithashtu e mbuluar me kthim falas 90-ditor, PLEASE CONTACT EMAIL❤service@wowowfaucet.com

 

 

 

 

Specifikim

prodhues

WOWOW

pika Pesha

£ 3.34

Paketa Përmasat

12 x 8.6 x 2.9 inç

Ngjyra

Nikel i krehur

Stili

Ujëvarë

Fund

Krehur

material

Stainless çeliku

Model

Dizajni Modern i Ujëvarës

Instalimi Metoda

Montuar ne siperfaqe

Trajtoni materialin

Metal

Përdorim

Komercial / Banimi

Nuk ka komente ende.

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X