kërkim Kerko Site

WOWOW Rubine Banjë e përdredhur Ujvarë Chrome

USD83.99
Shitur:
1
Shqyrtime:
0
 
 • sasi
  • -
  • +
 •  
prapa Shporta

Kromi i Twisted Single Cope me Lavaman lavamani është i arritshëm në të, është një rubinet banjo i montuar në një kuvertë banjo rubineti sa më shpejt në Banjë & Kuzhinë. Vjen me krom të realizuar. Ka një fund argjendi. Isshtë një lloj single WC që përballen me rakord. Banjo dhe kuzhinë e bukur e përdredhur. Ajo ka një të vetme të përballuar. Mund të përdoret vërtet për ujin me temperaturë të parë dhe të ftohtë.

 • Karakteristike:
  Tezmat e pellgut
 • End:
  krom
 • Materialet kryesore të valvulave:
  Qeramike
 • Konfiguro Renditjen:
  Deck Mounted
 • Shumëllojshmëria e dorezave:
  1
 • Shumëllojshmëri vrimash për t'u vendosur:
  Hendek i vetëm
 • Vendosni distancën e hendekut:
  Hendek i vetëm
 • Top grykë:
  boshllëk i vetëm
 • Montimi i rubinetit:
  boshllëk i vetëm
 • Pesha për paketën e marrëveshjes:
  <2 kg

Nuk ka komente ende.

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X