kërkim Kerko Site

WOWOW krushqia e lavamanit të kuzhinës Chrome me spërkatës të tërhequr

(37 komente të konsumatorëve)
USD77.99
Shitur:
69
Shqyrtime:
37

Amazon SHBA    Amazon CA

Blej Handle Single Faucet Kuzhina ka një funksion automatik tërheqjeje. Funksioni i tërheqjes së rubinetit të tërheqjes arrihet kryesisht nga një top graviteti (i njohur gjithashtu si një bllok graviteti dhe një çekiç graviteti).

Udhëzimet e instalimit 2310800C

 
 • sasi
  • -
  • +
 •  
prapa Shporta

 

Tërhiqe rubinetat e mikserit të kuzhinës 2310800C
Po kërkoni një krom klasik që tërheq poshtë mikserin e kuzhinës? Kërkoni jo më tej! WOWOW ju ofron një nga çezmat më të mira klasike dhe akoma bashkëkohore të tërheqjes së mikserit të kuzhinës që do të gjeni në treg. Vlera e saj për para është e pa diskutueshme, pasi WOWOW e di se si të bëjë çezmat e mikserit të kuzhinës me cilësi të lartë me një çmim shumë të përballueshëm. Për më tepër, dizajni i saj unik bën që mikserja e kuzhinës WOWOW të tërheq një tërheqëse për çdo kuzhinë. Kur ju keni zgjedhur për një dizajn klasik të kuzhinës, ose një dizajn modern të kuzhinës, kjo rubinet për përzierjen e kuzhinës do të përshtatet menjëherë në të.

Sa herë që projektuesit e WOWOW arrijnë të hartojnë çezmat e mikserit të kuzhinës që habisin shumica e njerëzve. WOWOW vetëm dëshiron të hartojë çezmat e mikserit të kuzhinës që tërheqin vëmendjen për të bërë një ndryshim në çdo kuzhinë. Disa njerëz nënvlerësojnë ndikimin e çezmave të mikserit të kuzhinës, pasi ato bëjnë një ndryshim të madh në çdo kuzhinë. Tezmat e mikserit të kuzhinës mund të shtojnë një prekje të veçantë në çdo kuzhinë. Designers në WOWOW janë shumë të vetëdijshëm për këtë. Jo për asgjë, çezmat e mikserit të kuzhinës të WOWOW u shiten klientëve nga e gjithë bota.

Praktikoni çezmat e mikserit të kuzhinës
Apsezmat e mikserit të kuzhinës të WOWOW shfaqin avantazhin që çorape e ujit lehtë mund të tërhiqet nga rubineti i mikserit të kuzhinës. Kjo zakonisht rrit zonën tuaj të rrjedhshme me një tjetër 15 - 23 inç. Zorra e tërhequr e ujit mund të tërhiqet lehtë, për të rritur ndjeshëm zonën tuaj të larjes. Everydo cep i lavamanit tuaj të kuzhinës, që më parë ishte më i vështirë për tu arritur me rubinetin tuaj mikser të kuzhinës, tani mund të pastrohet lehtë. Zorrë uji mund të nxirret lehtësisht dhe pas përdorimit të tij, ai tërhiqet automatikisht në pozicionin e tij origjinal.
Një tjetër veçori e shkëlqyeshme e çezmave të mikserit të kuzhinës praktik të WOWOW është rubineti i kthyeshëm që mund të lëvizë 360 gradë. Kjo i bën këto çezmat e mikserit të kuzhinës posaçërisht ideale për lavamanë të dyfishtë kuzhine. Në këtë mënyrë është lehtësisht e ndryshueshme nga një lavaman kuzhine në tjetrin. Ndihet e qetë për të operuar me këto çezmat e mikserit të kuzhinës pasi WOWOW përdor materiale me cilësi të lartë në çezmat e tij të mikserit të kuzhinës. Ju e vini re ndryshimin menjëherë kur përdorni një mikser kuzhine të WOWOW.
3-mode tërhiqni çezmat e mikserit të kuzhinës
Apsezmat e mikserit të kuzhinës të WOWOW mund të operohen nga një levë e vetme me cilësi të lartë. Uji i ngrohtë dhe i ftohtë mund të përzihet me vetëm njërën dorë derisa të arrihet temperatura ideale. Dhe kjo vlen edhe për vëllimin e ujit gjithashtu. Në këtë mënyrë ju gjithmonë do të mbani një dorë të lirë për të kryer detyra të tjera kuzhine. Fishek qeramik pa pikëza garanton performancën optimale. Për shkak të vulosjes së saj, leva rrotullohet pa probleme dhe siguron përdorim afatgjatë pa ujë të pikuar ose rrjedh. Dhe mbi të gjitha, garanton gjithashtu një kontroll të saktë dhe të pandryshueshëm të temperaturës së ujit pa ndonjë reagim prapa.
Apsezmat e mikserit të kuzhinës të WOWOW ofrojnë një çezme mikser kuzhine me tre funksione. Përveç mënyrës së rregullt të ujit të rrjedhës, ju gjithashtu mund të zgjidhni për mënyrën e llakut ose mënyrën e aku-tehut. Kjo mënyrë aku-tehu ju siguron një avion shumë të fortë uji, i cili mund të skuqet me lehtësi të gjitha mbeturinat e ushqimit nga pllaka ose vetë lavamani i kuzhinës. Ky funksion është unik në treg dhe definitivisht është një avantazh i çezmave të mikserit të kuzhinës të WOWOW mbi të tjera çezmat e mikserit të kuzhinës. Thjesht mund të ndërroni funksionet e ujit me një prekje të butonit, i cili pozicionohet lehtësisht në kokën e llakit të rubinetit të mikserit të kuzhinës.

Tapa me mikser kuzhine të tërhequr me cilësi të lartë
Siç u përmend më lart, WOWOW është i vetëdijshëm për rëndësinë e cilësisë së rrotullave të mikserit të kuzhinës. Kjo është arsyeja pse WOWOW përdor materiale me cilësi të lartë, të cilat i tejkalojnë standardet e përgjithshme të industrisë. Mendoni për proceset elektroplating premium sipërfaqe, pajisje të famshme botërore si aeratori Neoperl dhe materiale metalike të ngurta. Vetëm për të siguruar që ju të përdorni produktin më të mirë që performon për kohë të gjatë. Prandaj WOWOW gjithashtu mund t'ju ofrojë një garanci të produktit 3-vjeçar në çezmat e tij të mikserit të kuzhinës. Dhe mbi të gjitha, në WOWOW jemi të sigurt se ju do të vazhdoni të ktheheni tek ne, pasi shumica e klientëve tanë qëndrojnë klientë besnikë për jetën për shkak të vlerës sublime për paratë që ne ofrojmë.
Koka e heqshme e dushit nga çezmat e mikserit të kuzhinës me cilësi të lartë tërheqëse është e lehtë për t'u hequr ose zëvendësuar. Në këtë mënyrë ju mund të pastroni dhe mirëmbani kokën e sprejit të këtij mikser trokitje e lehtë, dhe të hiqni të gjitha mbetjet e ujit të vështirë që është mbledhur gjatë kohës. Tezmat e mikserit të kuzhinës të WOWOW janë veçanërisht të përshtatshme për sistemet me presion të lartë. Zorrë fleksibël e ujit xhel silicë, pra, gjithashtu ofron një operim të qetë dhe qëndrueshmëri të gjatë të jetës.

Instalimi i çezmave të mikserit të kuzhinës
Apsezmat e mikserit të kuzhinës të tërhequr WOWOW mund të instalohen në një kuvertë kuzhine 1 ose 3 vrimë. Apsezmat e mikserit të kuzhinës të tërhequr në kuvertë dorëzohen me një çantë të plotë instalimi. Me pllakën e mbulesës së montuar në kuvertë metalike të gjitha vrimat janë të mbuluara, kështu që do të siguroheni nga një trokitje e lehtë e instaluar estetikisht nga trokitje e lehtë e mikserit të kuzhinës. Për të qenë në gjendje të instaloni vetë këto çezmat e mikserit të kuzhinës, të gjitha pajisjet përfshihen në paketë. Ju mund të përfundoni me instalimin e çezmave të mikserit të tërhequr poshtë si një fllad. Me videon e montimit ju lehtë mund ta përfundoni instalimin në më pak se 30 minuta. Kjo do t’ju ​​kursejë një hidraulik të shtrenjtë!
Përveç periudhës garanci 3-vjeçare të garancisë që WOWOW ju ofron kur blini këto çezme mikser kuzhine, WOWOW gjithashtu ju ofron një garanci të kthimit të parave 90-ditore. Nëse nuk do të mahniteshit nga vlera për para që merrni duke i blerë këto çezmat e mikserit të kuzhinës, mund të ktheni rubinetin e mikserit të kuzhinës pa ndonjë telashe. Ju do të merrni një rimbursim të plotë pa ndonjë pyetje të bërë.
Përparësitë e çezmave të mikserit të kuzhinës tërhiqen me pak fjalë:
· Jepni një faktor wow për çdo kuzhinë
· Dizajn klasik dhe akoma bashkëkohor
· 3 mënyra uji, përfshirë presionin e lartë të aku-tehut
· E bërë nga materiale me cilësi të lartë
· Përfshirja e një komplete instalimi të bërë vetë
· Lehtë për tu pastruar dhe për tu mirëmbajtur
· Garanci e kthimit të parave 90-ditore
· Garanci 3-vjeçare

specifikimet

SKU: 2310800C Kategorite , Tags: , ,

Specifikim

peshë 2.5 kg
përmasat 54 × × 28 7 cm
STYLE

Bashkëkohore, Moderne

Fund

krom

Lartësia e pështymës

Inches 6.89

Arrijnë sput

Inches 8.8

Lloji i skuqjes

Tre mënyrat: Modaliteti i spastrimit / Modaliteti i transmetimit / Modaliteti i spërkatjes

Numri i vrimave

1

Gjatësia e zorrës

1.8 metra

Gjatësia e zgjatjes

0.5 metra

Sasia e paketimit të artikullit

1

Instalimi Metoda

Kuvertë-Montim me një vrimë

Formë

i dredhur

material

Çelik inox / Aliazh zinku / tunxh

Përshkrimi i performancës

Prekja e mikserit / Tre funksione të kontrollit të ujit

Profili i prizës

Kuvertë-Montim me një vrimë

Përbërësit e përfshirë

Rakord i lavamanit të kuzhinës; Gypa uji të nxehtë dhe të ftohtë 50cm; Tërheq spërkatës; Pllaka kuvertë; Aksesorë montimi

Vlerësim WOWOW krushqia e lavamanit të kuzhinës Chrome me spërkatës të tërhequr

 1. Znj2020-04-03
  US

  E kuptova këtë për të zëvendësuar coz-in tonë të rubinetit të shkurtër / të ulët, ne po e kemi të vështirë të lajmë enët që janë të larta / të gjata dhe gjithçka është në rregull. nxehtë dhe unë nuk e dua atë coz kam fëmijë kështu që i lidhur gete blu me valvulën e nxehtë gete e kuqe me valvulën e ftohtë .. çdo gjë tjetër është gjithçka e mirë me të vërtetë e mirë.

 2. R *** y2020-04-07
  CAD

  Unë kam nevojë për të ndryshuar rubinetin tim të vjetër të kuzhinës, çmimi është i mirë, kështu që bleva pa hezitim. Spërkatësi tërheqës dhe 3 cilësimet janë fantastike! Një marrëveshje shumë e kënaqshme!

 3. A *** l2020-04-08
  US

  Duket dhe ndihet shumë bukur.
  Sapo mbarova instalimin e rubinetit në kuzhinën time. Lehtë për tu instaluar dhe nuk ka nevojë të telefononi një profesionist. Lehtë për të tërhequr grykën spërkatës poshtë dhe le të kthehet përsëri në dorezë. Sapo ndodhi që lidhjet e mia të furnizimit kanë të njëjtën madhësi si kjo njësi. Për pikën e çmimit, është shumë e mirë.
  Duke krahasuar këtë rubinet me emrat e mëdhenj si Morn, Delta, etj. Ndjesia dhe pamja janë të krahasueshme. Kjo rubinet është e lehtë për të kontrolluar presionin e ujit dhe temperaturën.
  Une vertet e pelqej ate!

 4. C *** a2020-04-10
  US

  Ashtë një marrëveshje e mirë dhe cilësia është aq e mirë sa rubinetat më të shtrenjta. Ne e instaluam këtë rubinet në lavamanin tonë të kuzhinës. Ishte një instalim i lehtë dhe që prej asaj kohe është kryer pa gabime. Përfundimi pastrohet shumë lehtë, i reziston gërvishtjeve. Ka një ambient të mirë spërkatës dhe spërkatësi funksionon shumë mirë, pa rrjedhje apo varje. Na pëlqen kjo rubinet i ri.

 5. M *** y2020-04-12
  US

  Pasi lexova të gjitha rishikimet, vendosa që ta provonim këtë rubinet. Për $ $ $ dukej se ia vlente shansi. Uau! Ne jemi kaq të kënaqur me këtë rubinet. Ende nuk mund ta besoj cilësinë për çmimin. Unë do ta rekomandoja këtë rubinet për këdo që kërkon të azhurnojë qoftë me një buxhet apo jo. Vlera e madhe, pamja e shkëlqyeshme. Funksion i shkëlqyeshëm.

 6. A *** k2020-04-14
  US

  Rakord i shkëlqyeshëm për çmim të shkëlqyeshëm! Bleva një rubinet për vjehrrin tim kohët e fundit nga një dyqan harduerësh në një kuti të madhe për rreth dyfishin e çmimit të kësaj rubineti. Unë patjetër mund të garantoj se cilësia e kësaj rubineti dhe lehtësia për t'u instaluar ishte më e mirë se ajo e mëparshme që bleva. Ajo vjen me linja uji - gjithmonë zëvendësoni linjat tuaja të ujit !!! Gjithashtu lidhja e peshës ishte e lehtë për tu instaluar. Në përgjithësi shumë i kënaqur me rubinetin.

 7. F *** d2020-04-15
  CAD

  Shtëpia ime po rinovohet, prandaj më duhet kjo rubinet. Instaluar dy ditë më parë. Punon ashtu siç pritej. Asgjë për t'u ankuar isshtë një produkt kaq i thjeshtë por funksionon shumë mirë! Me të vërtetë çliron shumë hapësirë ​​në banak kur unë thjesht dua të laj një pjatë ose dy ose për sendet që nuk janë të sigurta për larjen e enëve.

 8. K *** y2020-04-21
  US

  Unë isha pak skeptik në çmim dhe fakti që nuk ishte një markë e madhe me emër. Unë jam gjithmonë i tmerruar nga prishja e pajisjeve hidraulike të lira, sepse do të shpenzoni mijëra për të rregulluar dëmet që një produkt shtesë prej 20 ose 30 dollarësh mund të kishte kursyer. Sidoqoftë, ky është një produkt i shkëlqyeshëm! Rubineti im i vjetër i markës American Standard u thye në qafën e filetuar, nga ndryshku. Rondelja duhet të ketë rrjedhur për ca kohë, dhe vidat u hoqën edhe mua. Përfundova që të prisja linjat e vjetra të ujit dhe të thyeja pjesën tjetër të rubinetit për ta nxjerrë atë. Ky ishte një lloj makthi dhe shpresoja se nuk do të paralajmëronte atë që do të duroja. Por nuk ishte kështu. Instalimi i kësaj ishte me vela i qetë dhe i lehtë. Lavamani im ka një konfigurim prej tre vrimash, kështu që kam përdorur pllakën bazë. Më pëlqen copë litari me shkumë të pllakave bazë në vend të atyre të hollë plastike që merrni zakonisht. Ndërsa po vidhja gjërat, ju mund të shihni që shkuma vërtet i mbyll gjërat dhe zhduket nga sytë. Jam i sigurt që kjo nuk do të ndryshket si e imja e vjetër. Më pëlqen shumë edhe përfundimi, nuk reklamon se është rezistent në njolla, por në të vërtetë nuk merr njolla uji ose gjurmë gishtash. Mbase sepse është çelik dhe jo nikel? Nuk jam i sigurt, por kjo ishte bukur për tu parë dhe e papritur në këtë pikë çmimi.

  Shqetësimi i vetëm që kam është kur të heq grykën për të larë enët rubinetin / lavamanin e vrimës paksa përkulur. Kjo mund të jetë për shkak të lavamanit tim gjithashtu një çelik i hollë. Unë nuk jam i ashpër në gjërat e mia, kështu që nuk jam shumë i shqetësuar, por është diçka që e mbaj në pjesën e pasme të mendjes kur jam duke bërë pjata. (Bëni kujdes për çdo rast.)

  Unë do t'ia rekomandoja këtë kujtdo! Pse të shpenzosh $ 100 150 200 $… XNUMX $ në një rubinet në dyqanin e madh të kutive kur mund ta marrësh këtë për një pjesë të çmimit ??

 9. S *** e2020-05-04
  US

  Para se të blija këtë produkt, lexova për numrin e vlerësimeve në lidhje me përvojat e këqija nga klientët e tjerë që e sollën këtë produkt. Sidoqoftë, vendosa ta provoj dhe deri më tani (vetëm 3 ditë përdorimi) gjithçka po funksionon shkëlqyeshëm, pa dalë asnjë problem.

  Unë do të pranoj, unë luftova pak me instalimin, por kjo nuk ishte për faj të këtij produkti. Udhëzimet ishin shumë të qarta, sapo pata një makth duke u shkëputur dhe hequr të gjitha pajisjet hidraulike të vjetra. Sapo kalova atë pengesë, instalimi i ri i rubinetit ishte shumë i lehtë.

  Sa i përket performancës, koka e gjerë e spërkatjes ka presion të madh për mua. Sidoqoftë, presioni në vendosjen e "rrjedhës" duket pak i ulët. Nuk e di nëse kjo është një çështje me rubinetin ose furnizimin tim me ujë. Sido që të jetë, nuk është një shqetësim i madh pasi preferoj ta mbaj gjithsesi në vendosjen e spërkatjes së gjerë.

  Sidoqoftë, në përgjithësi e vlerësova këtë produkt shumë për shkak të vlerës, instalimit të lehtë dhe pamjes së shkëlqyeshme. Nëse kam ndonjë problem në të ardhmen, unë do të ndryshoj rishikimin tim për ta pasqyruar atë me azhurnime.

 10. M *** e2020-05-19
  US

  Nëse jeni duke marrë me qira një vend, kjo është një mënyrë e shkëlqyeshme për të azhurnuar nga rubineti standard i lavamanit që zakonisht nuk është i shkëlqyeshëm që vjen me qira. Mund ta vendosni rubinetin e vjetër para se të largoheni. Ky rubinet ishte, shumë i lehtë për tu futur, dhe nuk i duhej fare kohë hubit. Lavamani ynë që erdhi me kuzhinë nuk kishte spërkatës dhe një gyp të shkurtër që rrinte shumë afër pjesës së brendshme të lavamanit, kështu që edhe nëse lavamani kishte vetëm disa enë në të, ishte e vështirë t'i lante ato. Ky rubinet lakohet MAYNYR më i lartë duke na dhënë shumë më shumë hapësirë, plus që ka një spërkatës i cili duhet të jetë standardi për të gjitha rubinetat / lavamanët në kohët moderne. Padyshim që ishte një ndërrues lojërash, e bëri pastrimin të lehtë dhe është e lehtë të ndërpritet nëse largohemi nga qiraja jonë dhe duam që depozita jonë të kthehet.

 11. S *** y2020-05-22
  CAD

  E bleva këtë për të shtuar disa azhurnime të një qiraje.
  Zakonisht këto lloj rubinetash tërheqëse janë $ 100 + nga homedepot dhe Lowes, kështu që unë isha skeptik se do të ishte me cilësi të mirë.

  Më duhet të them se jam shumë i impresionuar me cilësinë e parave, pesha është mjaft e rëndë për të tërhequr përsëri rubinetin. Të dy mënyrat funksionojnë fantastike, por butoni i pauzës ka ca goditje që unë mund të dëgjoj presionin e mbështetjes në tuba por nuk është e mjaftueshme që unë në fakt jam i shqetësuar për këtë.

  Ndërtimi metalik është shumë mbresëlënës në këtë pikë çmimi dhe asnjë përbërës nuk ndihet i brishtë.

  Instalimi është i lehtë, vetëm pjesa sfiduese janë vidat që lidhin vulën nën lavaman. Nëse keni një kaçavidë ose stërvitje të lehtë, kjo nuk është shumë çështje.

  Në përgjithësi, kjo është diçka që unë patjetër do të kërkoj ta blej përsëri për qirat e mia të tjera duke supozuar se kjo i reziston kohës!

  Bleva një të dytë për njësinë tjetër, instalimi ishte jashtëzakonisht i lehtë dhe u deshën rreth 30 minuta me një stërvitje për të forcuar vidat e montimit nën lavaman.

 12. P ***)2020-05-27
  US

  Lavamani ynë nuk është shumë i thellë dhe unë doja një mënyrë më të lehtë për të mbushur vazot. Më pëlqen shumë që ka 2 rregullime - transmetim dhe spërkatje! Unë e instalova këtë (me ndërprerje) shumë më pak se një orë. Jaka e mbylljes ka një hapje që e lejon atë të vazhdojë pa pasur nevojë ta gjarpërojë atë në zorrë. Një tipar i mirë për instalim është zorra të shënuara me blu dhe të kuqe, duke e bërë lidhjen një fllad. Unë kam qenë duke kërkuar në dyqanet e kutive për këtë lloj rubineti. Çmimet në njësi të krahasueshme po i shtyn kufijtë e buxhetit tim. Kjo rubinet ka të gjitha tiparet që doja dhe është produkt i fortë mirë i ndërtuar. Çmim i shkëlqyeshëm, rubinet i shkëlqyeshëm dhe jam i lumtur që e bleva këtë!

 13. B ***)2020-06-04
  US

  Unë e dua këtë rubinet të lehtë për tu instaluar, funksionon shumë mirë në lavamanin tim të papërfunduar të kuzhinës, çmimi i madh do të dëshironte të blija një tjetër si dhuratë.

 14. D *** n2020-06-14
  US

  Kjo rubinet kishte për qëllim të veshë një kuzhinë të përkohshme ndërsa ne rinovojmë tonën. Ne e duam aq shumë saqë do ta përdorim në hapësirën e re. Ndërtim shumë i fortë, cilësor, pa copa plastike. Mjaft i gjatë, shumë i lehtë për t’u instaluar, i lehtë për t’u përdorur, me fleksibilitet të mirë nga gryka e llakut. Dhe të gjitha për një fraksion të kostos së markave "emër", të cilat shpesh bëhen prej shumë plastike. Rakord i shkëlqyeshëm për $ $.

 15. Një *** s2020-06-17
  CAD

  Isha pak i shqetësuar se do të dukej si "plastikë e lirë", por jo! Po e ribëj kuzhinën time dhe rubineti duket i shkëlqyeshëm !!! Më pëlqen që mund të ndryshoj presionin e ujit dhe madje të ndaloj rrjedhën e ujit kur pastroj enët që kursen ujë dhe para në faturën time të ujit. Unë kam një lavaman të dyfishtë, kështu që është i madh dhe i përshtatshëm.

 16. A *** o2020-06-24
  CAD

  Kjo në të vërtetë ishte një blerje super e mirë. Në të vërtetë ishte lehtë për tu instaluar. Pjesa më e vështirë ishte heqja e ndeshjes së fundit pasi ishte kaq e vjetër dhe bruto. Por kjo pajisje ishte vërtet e hijshme, e thjeshtë për tu bashkuar dhe ndoshta më duhej rreth gjysmë ore më së shumti, përfshirë pastrimin, për ta zëvendësuar të gjithë gjënë. Me të vërtetë i kënaqur me lehtësinë e përdorimit dhe aftësinë për të kaluar nga nxehtësia në të ftohtin, funksionin e spërkatjes dhe shtrirjen. Topi i peshës është i zgjuar. Duajeni këtë teknologji dhe sesi inovacioni ynë po shtyn një standard jetese më të mirë dhe më të përballueshëm.

 17. A *** e2020-06-27
  CAD

  Shumë i impresionuar nga njësia. Përfundimi është i bukur. E vetmja gjë për të cilën duhet të komentoj është doreza është shumë e ndjeshme dhe duhet të keni kujdes kur ndizni rubinetin pasi mund të merrni pak më shumë forcë sesa duhet. Përndryshe unë jam mjaft i impresionuar me kompaninë dhe ndjekjen që ata kanë bërë për produktin e tyre. Do të blija patjetër nëse do të ishte e nevojshme ndonjëherë.

 18. L *** l2020-06-29
  US

  Unë e dua rubinetin tim të ri! E instalova natën e kaluar. Nuk ishte shumë e vështirë përveç lidhjes së linjave të ujit me pajisjen. Nëse keni mundësi, bashkëngjitni para se të vendosni rubinetin në vend. E imja ishte më e vështirë për tu bërë sepse hapësira poshtë lavamanit tim është shumë e ngushtë. Për më tepër, ajo shkoi normalisht dhe unë e dua rubinetin e ri!

 19. J *** t2020-07-02
  US

  Unë jam shumë i kënaqur me këtë produkt. Ishte e lehtë për tu instaluar. Ne kemi fëmijë të vegjël dhe është shumë e lehtë për ta që të përdoren gjithashtu. Ne gjithashtu ndoqëm këshillën e një shoku recensues dhe ndërruam lidhjet e nxehta / të ftohta në mënyrë që nxehtësia të shtyhej prapa dhe e ftohta të tërhiqej përpara. Punon shkëlqyeshëm dhe patjetër që do ta rekomandoja këtë produkt !!

 20. B *** l2020-07-06
  US

  Kam dashur të zëvendësoj rubinetin tim të vjetër në kuzhinë për ca kohë tani. Ky set është absolutisht i bukur dhe funksionon aq mirë! Ishte një manovër pak e ndërlikuar për instalimin (sidomos pjesa kur duhej të shtrëngohesha në pellgun e lavamanit - përfundova se duhet të kërkoja ndihmë nga dikush), por përfundimisht e kuptova dhe rubineti funksionon shumë! Unë e dua kokën e rakordit që tërhiqet për spërkatjen e pellgut të lavamanit. Seti erdhi me një palë doreza të bardha pambuku, megjithëse nuk ishin plotësisht të sigurta për çfarë ishin ato. Paketimi ishte shumë i mirë, dhe unë isha shumë i kënaqur me blerjen time!

 21. J *** e2020-07-09
  US

  Unë me të vërtetë nuk prisja që një rubinet me këtë çmim të ishte aq i mirë. Unë shoh disa njerëz që ankohen për ndjesinë plastike të materialit. materiali nuk ndjen luks por kjo është ajo që mund të presim për një produkt me këtë çmim. Materiali ndihet si çelik inox por më i lehtë se kaq. Vetëm koha mund të përgjigjet nëse është e qëndrueshme. Rubineti ka kokë të zgjatshme si shumica e rubinetave të tjera, por unë mendoj se ata nuk përdorën një sustë në mënyrë që koka të mos tërhiqet aq shpejt sa të tjerët. Megjithatë, ende funksionon shumë mirë. Produkti arriti në gjendje të përsosur, paketimi ishte i mirë. Rekomandoni shumë nëse kërkoni një rubinet të përballueshëm!

 22. H *** m2020-07-13
  US

  Sapo u zhvendosa në një shtëpi të re dhe lavamani i vjetër i kuzhinës ishte i vjetër, i gërvishtur dhe i ndryshkur. Pasi pikturova, vendosa këtë rubinet të ri. I jep një pamje moderne dhe më pëlqen spërkatësi tërheqës. Ishte e lehtë për t'u instaluar (thjesht ndiqni udhëzimet).

 23. A *** t2020-07-17
  US

  Kjo është e gjitha pamja dhe e gjithë funksioni. Shumë tërheqëse gjithashtu. Duke kaluar nga fundi standard i kromit, rubineta kuzhine me dy doreza, me qafë të ulët në një pothuajse të kundërt është e lezetshme! Çmimi është konkurrues. Lehtë për të manovruar. Shumë i kënaqur me këtë blerje.

 24. M *** a2020-07-19
  US

  rubinet i bukur, që funksionon mirë
  Shume i kenaqur
  Do të rekomandoja patjetër

 25. E *** n2020-07-22
  Erin Trevelyan

  Punon shkëlqyeshëm. Vlera e jashtëzakonshme për çmimin. Unë kam dashur të ndryshoj rubinetin tonë përgjithmonë dhe kjo është funksionale dhe duket bukur. Spërkatësi nuk var. Thjesht sigurohuni që pesha e sportelit të jetë pozicionuar siç duhet.

 26. D *** d2020-07-27
  US

  Rubineti është një produkt i këndshëm. Lehtë për tu instaluar nëse struktura e lavamanit tuaj është e lehtë për tu punuar. Për mua, duhet të shtrihem në tokë për ta instaluar. Por ia vlen.

 27. C *** l2020-07-31
  US

  Unë do të duhet të them për çmimin që nuk isha i sigurt për blerjen e kësaj, por jam i sigurt që jam i lumtur që e bëra ishte e lehtë për të instaluar vepra saktësisht siç pritej dhe ishte po aq e bukur sa rubinetat e tua të lartë dhe duhet të them mos shkruaj komente kryesisht sepse harroj kështu që nëse po marr kohë për ta shkruar këtë do të thotë se ia vlente dhe doja që njerëzit e tjerë me një buxhet të shihnin mirë që të mos thyejnë bankën ndërsa rregullonin shtëpinë tuaj

 28. Znj2020-08-03
  US

  Çmim i shkëlqyeshëm për një rubinet të mirë. Më pëlqen shumë tipari "pauzë". Ishte shumë e lehtë për tu instaluar. Kjo është rubineti i dytë që kam marrë nga kjo kompani, dhe të dy janë bukuroshe!

 29. L *** k2020-08-09
  US

  Rakord i denjë për paratë. Instalim i thjeshtë, nuk kishte nevojë për trokitje e lehtë, dhe asnjë rrjedhje. Ne po shohim lëvizjen brenda një viti dhe kjo ishte një azhurnim i lirë për kuzhinën

 30. B *** e2020-08-
  US

  Kam lexuar përshtypjet dhe pata një shans dhe jam i sigurt se jam i lumtur që bëra, kjo ishte një azhurnim i jashtëzakonshëm për kuzhinën tonë dhe çmimi është i pabesueshëm krahasuar me dyqanet e mëdha të kutive.

 31. N *** r2020-08-15
  US

  Padyshim një blerje e shkëlqyeshme. Duket vërtetë e shtrenjtë, me klas dhe ngre kuzhinën. Zgjatja është e mrekullueshme. Duajeni fundin. Mami im e dëshironte këtë dhe ajo është më se e kënaqur.

 32. N *** r2020-08-17
  US

  Pikërisht atë që i duhej lavamanit të thellë të rrobave. Lehtë për t'u instaluar vetëm mjetet janë një çelës i rregullueshëm. Shoferi i Phillips. I lidhur pa rrjedhje dhe i gjerë është i lumtur.

 33. G *** m2020-08-19
  US

  Kjo rubinet e ktheu kuzhinën time në jetë! E bërë mirë dhe super e lehtë për tu instaluar! Unë kam pasur zero rrjedhje ose çështje deri më tani! Unë rekomandoj!

 34. P *** h2020-08-24
  US

  Unë e dua rubinetin tim të ri që bleva 2 një për shtëpinë time dhe një për apartamentin që zotëroj. Ata duken shkëlqyeshëm dhe funksionojnë shumë mrekullueshëm!

 35. Y *** y2020-08-28
  US

  Lehtë për tu instaluar, përfshirë gjithçka që ju nevojitet. Një vlerë e madhe për paratë, mos lejoni që çmimi i ulët t'ju bëjë nervozë!

 36. M *** e2020-09-03
  CAD

  Ne jemi person normal pa tubacione shtesë siç është sistemi i pastruesit të ujit - është një instalim i lehtë. Unë gjithashtu kam një raft në rrugë, kështu që pesha nuk mund të shkojë atje ku i takon në të vërtetë sigurohuni që të jeni nën lavamanin tuaj është e qartë se do ta bëjë më të lehtë punën. Rubineti është me pamje të hijshme dhe i dizajnuar bukur. Unë absolutisht e dua atë

 37. D *** l2020-09-10
  US

  Bleva këtë rubinet për të azhurnuar lavamanin tim të kuzhinës. Kam paguar dikë që ta instalojë për mua gjë që jam e lumtur që e kam bërë. Unë blej rreth e rrotull. Rakordet e bukura.

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X