kërkim Kerko Site

WOWOW Rakordi i kuzhinës së Bardhë tërhiqet

USD76.99
Shitur:
52
Shqyrtime:
0

Rakordi i kuzhinës me llak të bardhë ka një pamje të freskët dhe moderne, dhe ka efektet e anti-ndryshkut dhe të korrozionit.

  
  • sasi
    • -
    • +
  •    
prapa Shporta

Rubineti i lartë i kuzhinës me hark EVE-0071-bardhë sjell veçori elegant dhe të thjeshtë. Linjat e lëmuara dhe të ndritshme shtojnë një bukuri të thjeshtë në mjedisin tuaj ekzistues të kuzhinës. Dizajni i dorezës së sheshtë e bën të lehtë kontrollimin e temperaturës dhe rrjedhës, ndërsa e bardha shton elegancën dhe stilin. Dizajni rrotullues me funksione të dyfishta përmirëson prakticitetin dhe plotëson nevoja të ndryshme në aktivitetet e gatimit. Kjo rubinet praktike dhe e bukur e bën kuzhinën tuaj unike.
Koka e spërkatjes me funksion të dyfishtë me butonin e shtypjes: Modaliteti i rrjedhës së ujit përdoret për injeksionin e ujit, modaliteti i spërkatjes përdoret për skuqjen, pushoni për të shmangur spërkatjen. Trup i fortë prej bronzi, strukturë bronzi pa plumb, trajtim i sipërfaqes së bardhë me cilësi të lartë, rezistent ndaj korrozionit. Valvula disk disk qeramike tejkalon standardin e jetës së industrisë, duke siguruar qëndrueshmëri të jetës së shërbimit. Mund të arrijë kontrollin më të mirë të temperaturës së ujit. Paketa përfshin të gjithë pajisjet e montimit, linjat e furnizimit me ftohje / nxehtë dhe trupin e rubinetit. Para transportimit, ne do të kontrollojmë të gjitha produktet për të siguruar cilësinë e produkteve. Mos u shqetësoni për blerjen.

specifikimet

SKU: EVE-0071-e bardhë Kategori: Tags: ,

Specifikim

peshë

1 kg = 2.2046 lb = 35.2740 oz

Nuk ka komente ende.

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X