kërkim Kerko Site

WOWOW kromba e banjës me kromin me kuvendin

(23 komente të konsumatorëve)
USD70.99
Shitur:
51
Shqyrtime:
23

Amazon SHBA

Sigurimi i stilit, performancës dhe përballueshmërisë, koleksioni wowowfaucet është plotësimi më i mirë për çdo banjë. Një normë maksimale e rrjedhës prej 1.2 g për sekondë do të ndihmojë në ruajtjen e ujit. Një fishek i valvulave të diskut qeramik siguron një jetë me funksionalitet pa pikim, së bashku me kullimin e lidhjes së shkallës metalike e bën konfigurimin më të shpejtë se kurrë. Një zgjedhje fantastike për tualetin e përditshëm për ne

Udhëzimet e instalimit 2321400C

 
 • sasi
  • -
  • +
 •  
prapa Shporta

Rakord banje 4 inç 2321400C Lartësia: 7.5 ″; Lartësia e grykës: 4.4 ″; Madhësia e vrimës: 25 - 38 mm 1 - 1.5
Kripë banjosh Vanity Faucet: fundi luksoz i kromit, pamja reflektuese e pasqyrës, perfekte për dekorimin bashkëkohor të banjës, shtëpi me qira, godinë, apartament, banjo, përdorim komercial, vendpushim
Prerëse dyshe me trajtë dyshe: Paraqitja me dy dore, e thjeshtë për të rregulluar temperaturën dhe vëllimin, Pika më e lartë e harkut ju siguron pastrim të bollshëm nën hundëz
Cilësi e Lartë: Disku qeramik NSF siguron asnjë rrjedhje, substancë të qëndrueshme (SS201, dhe metali zink), furnizues aeratori ABS me rrjedhë të qetë dhe butë të ujit

Specifikim

fund

krom

 1. A *** e2020-03-28
  US

  Dizajn i shkëlqyeshëm, pamje e hijshme dhe moderne. Rritja e lartë e rubinetit përqendron rrjedhën e mbeturinave me hapësirë ​​për të larë duart ose kokën.
  Thjesht uroj që ata të bënin një rubinet lavamani kuzhine në të njëjtin dizajn.

 2. A *** e2020-03-29
  US

  Rakord dhe çmim i shkëlqyeshëm. Lehtë për tu instaluar.

 3. L *** d2020-04-02
  US

  Unë e dua pamjen e kësaj rubineti. Bënë një ndryshim të madh në pamjen e banjës. Çmim shumë i arsyeshëm.

 4. L *** l2020-04-05
  US

  perfekt për banjën time. Nuk ka më rrjedhje Duket klasik. Funksionon shkëlqyeshëm dhe ndizni ujin lehtë dhe të qetë.

 5. A *** w2020-04-05
  US

  Shumë i kënaqur me çmimin, cilësinë dhe stilin, kështu që erdhi me tip hidraulik dhe doreza, unë do të marr një tjetër për lavamanin tim të banjës nëse vdes.

 6. M *** n2020-04-05
  US

  Lehtë për tu instaluar, duket si cilësi e mirë dhe shumë e bukur! Duket shumë e pasur dhe e krahasuar.

 7. D *** d2020-05-05
  US

  Kaq bukur, kishim një problem me instalimin e kullimit, por shërbimi ndaj klientit ishte i mahnitshëm dhe ata na ndihmuan menjëherë!

 8. G *** e2020-05-05
  US

  Nuk ishte shumë e vështirë për t'u instaluar: udhëzimet hap pas hapi janë të qarta dhe të gjitha pjesët përshtaten shumë mirë , duken shkëlqyeshme dhe aq të lehta për t'u përdorur - ndryshe nga rubinetat e vjetra që duhej të shihnim për shkak të instalimit dhe korrozionit të keq. Shtëpia që blemë kishte lavamanë mjaft të vegjël në banjën master; këto nuk janë deklaruar mbi dhe i përshtaten shumë mirë hapësirës.

 9. C *** e2020-05-07
  US

  Rubineti vetvetja e tij është i shkëlqyeshëm. Unë do të rekomandoja blerjen e arrave të ndryshme të rubinetit ato që ofrohen janë të tmerrshme ato nuk fillojnë lehtë dhe zhvishen edhe më lehtë.

 10. 2020-05-10
  US

  Na pëlqen pamja e kësaj aspekti dhe cilësia e ndërtuar është e përshtatshme për çmimin, por kullimi ynë nuk merret si duhet duke e bërë të pamundur mbylljen e tij dhe lavamanin të mbushur me ujë.

 11. P *** s2020-05-20
  CAD

  Shume bukur Duket bukur. Goditje e mirë për dollar!

 12. L *** y2020-06-01
  CAD

  Rubineti është i lehtë për t’u instaluar dhe duket shumë mirë! Dutyshtë detyrë mjaft e rëndë për koston. Ndalesa e pop-up është një histori tjetër. Smallshtë e vogël, kryesisht plastike dhe shumë e vështirë për tu rregulluar. Kishte për të blerë një cilësi më të mirë dhe për të zëvendësuar kullimin e përfshirë.

 13. A *** y2020-06-04
  US

  Doja një rubinet për banjën e djemve të mi dhe kjo është IT !! Reallyshtë vërtet shumë bukur. Edhe ajo rrotullohet, gjë që unë nuk e dija. Ne sapo e instaluam, por duket se është me cilësi të shkëlqyeshme!

 14. L *** k2020-06-16
  US

  Instalim i lehtë dhe po aq i mirë sa Delta që zëvendësoi. Duket shumë premium, megjithëse në pamje është më e pandryshkshme se nikeli i pastruar

 15. M *** l2020-06-18
  US

  Duket mirë dhe e bëri lavamanin tonë të vogël RV SHUM më të përdorshëm.

 16. I *** r2020-07-03
  US

  Sasia e besueshme dhe dizajni modern i kësaj rubineti. Përshtatje e përsosur në banjën e shtëpisë.

 17. G *** d2020-07-03
  US

  Ne i duam këto rubineta

 18. M *** h2020-07-10
  US

  Përdorni për banjën kryesore të dhomës së gjumit. Easyshtë e lehtë për tu instaluar, ka udhëzime të qarta. Duket bukur me rregullimin e banjës.

 19. F *** e2020-07-16
  US

  Ishte shumë mirë të vihesha në banjën e mamave.

 20. H *** n2020-07-19
  US

  Unë e dua pamjen, duket më shumë sesa kushton. Dorezat kthehen të lëmuara. Dalja e dritareve funksionon mirë.

 21. O *** s2020-07-24
  US

  kjo është një rubinet i bukur që komplimentoi banjën time të bukur të dizajnuar shumë mirë dhe ia vlen për çmimin që tani bleva të dytin të lumtur me këtë produkt

 22. S *** d2020-07-30
  US

  Jo vetëm që është ky një nga rubinetat më të mrekullueshëm që kam pasur, burri im tha që ishte shumë e lehtë për tu instaluar dhe specifikimet janë siç reklamohen. Shitësi i rubinetit na e dha produktin në kohë rekord dhe ka qenë shumë i përgjegjshëm. Jo vetëm që jam pronar shtëpie, por jam edhe sekser. Unë do t'ia rekomandoja këtë produkt dhe shitësit cilitdo nga miqtë e mi dhe klientët e pasurive të patundshme.
  Faleminderit për shërbimin e shkëlqyer ndaj klientit dhe produktin fantastik!

 23. O *** t2020-07-30
  US

  Nuk prisja një rubinet të kësaj cilësie për këtë pikë çmimi. Unë kurrë nuk kisha dëgjuar për këtë markë më parë, dhe isha shumë i impresionuar me cilësinë kur kjo mbërriti. Të gjitha pjesët prej bronzi brenda, shumë të rënda, pa plastike, të lehta për tu instaluar, edhe pjesa e kullimit ishte e dizajnuar mirë. Pushshtë një buton shtypës për të vepruar. Ajo pjesë më e vështirë ishte nxjerrja e kullimit të vjetër. Burri im nuk është një djalë i dobishëm dhe ai kishte të vjetrën, të renë dhe gjithçka të hiqej në më pak se një orë. Dhe pjesa më e mirë – jo më rubinet të thatë !! Mezi pres të shoh faturën time të ardhshme të ujit!

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X