kërkim Kerko Site

WOWOW rubinet i bardhë i banjës me rrotullim 360 gradë

USD99.99
Shitur:
0
Shqyrtime:
0

Dorëzoni tek

  
  • sasi
    • -
    • +
  •    
prapa Shporta

Rotacioni 1.360 °: i përshtatshëm për larjen e fytyrës, shpëlarjen, gargarën, etj.
2. Thjeshtësia skandinave çdo linjë respekton standardet moderne estetike, të thjeshta por me stil
3. Doreza ergonomike: doreza përputhet me ergonominë, kapja është e rehatshme dhe çelësi është i qetë dhe i lirë
4. Pajisur me gete anti-shpërthim: struktura unike jo-nyjë mund të parandalojë ngatërresën dhe pikimin e shkaktuar nga tërheqja, duke e bërë atë më të qëndrueshme dhe të qëndrueshme.
5. Sfungjeri i trupit të rëndë: paketim më i përshtatshëm, pamje elegant dhe e bukur, jo e lehtë për t’u thyer, duke ulur rreziqet e transportit
6.30 DITE GARANCIT E KTHIMIT T Limited KUFIZUAR DHE PARAVE: Ne qëndrojmë prapa produkteve tona, të gjitha rubinetat e kuzhinës mbështeten nga 3 vjet garanci e kufizuar, 30 DITS Kthim i kufizuar dhe garanci për kthimin e parave. nëse ka ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni, ne jemi shumë të lumtur të ofrojmë zgjidhje në kohë

Nuk ka komente ende.

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X