kërkim Kerko Site

WOWOW Lak i bardhë Lak i kuzhinës Kuzhina Tërhiqni Spray

USD109.99
Shitur:
0
Shqyrtime:
0
  
  • sasi
    • -
    • +
  •    
prapa Shporta

Kjo rubinet i kuzhinës me llak tërheqës ka një dizajn bashkëkohor, të butë, elegant që ndërthur zhvillimin e modës me estetikën minimaliste. Përmban një siluetë moderne, të lehtë, me buzë të lëmuara dhe me një trajtim të levës së drejtë. Llak i bardhë dhe fundi i kromit siguron një kontakt të madhështisë së lëmuar. Qëllimi i detyrave të ndryshme të kuzhinës, kjo rubinet vjen me një gyp rrotullues 360 gradësh me llak tërheqës, i cili lehtëson çdo proces shpëlarjeje dhe pastrimi. Bleni atë dhe siguron dekorin tuaj në përfundimin e duhur me këtë rubinet kuzhine me llak!

 

- Ndërtuar nga bronzi i qëndrueshëm për qëndrueshmëri dhe besueshmëri.

- Përfunduar në një cilësi të lartë, rezistent ndaj korrozionit, kromit të bardhë dhe të lëmuar.

- Përfshin një model 360 ° gradë rrotullues.

- Përmban një çorape tërheqëse të thurur që mund të zgjatet në 24 ″ (600 mm).

- Nuk është i përshtatshëm për sforcim të ulët. Sforcimi minimal i kërkuar i ujit është 0.05 MPa (0.5 bar).

- Përfshihen të gjitha linjat ujore {hardware} në rritje dhe cëcëritëse / të ftohta.

Nuk ka komente ende.

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X