kërkim Kerko Site

Rakord kuzhine WOWOW me dorezë të vetme me krom spërkatës zbritës

USD85.99
Shitur:
97
Shqyrtime:
0

Amazon SHBA Amazon CA

Kjo rubinet kuzhine është ideal për aplikime komerciale dhe shtëpiake.
Kjo çezme cilësore e kuzhinës tërhiqet ka një nivel të lartë tërheqës estetik.
Tërheqja e tërheqjes është në gjendje të sigurojë mbrojtje dhe dekorim.

Udhëzimet e Instalimit 2310700C

  
  • sasi
    • -
    • +
  •    
prapa Shporta

Mikser kuzhine trokitje e lehtë krom 2310700C
Një rubinet i mikserit të kuzhinës thjesht kombinon ujë të nxehtë dhe të ftohtë. Ju mund të përzieni saktësisht dy rrjedhat e ujit saktësisht sipas nevojave tuaja. Për t'ju siguruar saktësisht temperaturën e ujit që ju dëshironi. Përzierja e temperaturës së ujit mund të bëhet e vetme me kromin e rubinetit të mikserit të kuzhinës së WOWOW. Leva thjesht funksionon pa probleme dhe uji mund të kontrollohet lehtë. Edhe vetë temperatura dhe presioni i ujit. Ju menjëherë do të vini re se kjo levë është bërë nga materiale me cilësi të lartë. Ndërsa shkon pa probleme, dhe nuk ka kurrfarë reagimi, ju e dini që ju jeni siguruar një jetëgjatësi e gjatë.
Ju mund të përdorni tre funksione uji ndërsa përzieni temperaturën e ujit. Në hundëz mund të zgjidhni mënyrën e rrjedhjes, mënyrën e llakut dhe mënyrën aku-teh. Mënyra e aku-blades ofron një avion të fuqishëm uji, i cili shpëlan të gjitha papastërtitë nga tenxheret dhe pansat tuaja menjëherë. Kjo mënyrë ujore me briskë është një metodë unike që nuk do ta hasni në shumë çezmat e mikserit të kuzhinës. Mënyra e llakit është një mënyrë efektive për të shpëlarë pllaka pa spërkatje, dhe mënyra e rregullt e rrjedhjes është një mundësi ideale pjatat e mbushjes me ujë për shembull. Të gjitha mënyrat e ujit ofrojnë një funksion të kursimit të ujit për të ekonomizuar konsumin e ujit. Në këtë mënyrë ju do të kontribuoni pjesën tuaj për të kursyer burime të pakta natyrore. Për më tepër, ju do ta vini re këtë në faturën tuaj të ujit, pasi mund të kurseni deri në 50% në konsumin e ujit me kromin e mikserit të rubinetit të WOWOW.
Mikser kuzhine me cilësi të lartë mikser
WOWOW është i përkushtuar për të ofruar rubinetave me cilësi të lartë për klientët e saj. Kjo është arsyeja pse WOWOW përdor materiale që tejkalojnë të gjitha kriteret e industrisë, madje edhe ato të markave A. Në WOWOW besojmë se me cilësi të lartë mund të bësh ndryshimin në treg. Pasi dikush ka provuar një mikser të WOWOW, ai ose ajo do të jetë një klient për jetën. Kjo është arsyeja pse ne shohim se baza e klientëve tanë rritet çdo ditë. Ju mund të shihni përsosmërinë tonë edhe në aplikimet tona novatore, si aeratori Neoperl dhe përfundimi i rubinetave me procedura elektropluese superiore. Ne sigurohemi që ju të mund të përdorni çezmat e kuzhinës me performancë të lartë për një periudhë të gjatë.
Kjo është edhe arsyeja pse në WOWOW nuk kemi frikë t'ju ofrojmë një periudhë garancie 5-vjeçare në kromin e mikserit të kuzhinës. Shumica e markave të rubinetit ofrojnë vetëm një periudhë garancie 1-vjeçare. Kjo vlen edhe për shumë marka A gjithashtu. Si tapë mikser kuzhine normalisht zgjasin 5-10 vjet, në WOWOW kemi besim që t'ju ofrojmë një periudhë garancie 5-vjeçare kompliment. Do të ishte jashtëzakonisht e pazakontë nëse një rubinet i mikserit të kuzhinës duhet të zëvendësohet brenda 5 viteve pas instalimit të tij. Dhe do ta konsideronim gjithashtu të papranueshme, veçanërisht nga këndvështrimi i klientëve tanë. Pse do të duhet të merresh me pasojat e kësaj? Kjo është arsyeja pse ne do të zëvendësonim një çezmë për mikserin e kuzhinës në rast se nuk do të funksiononte më mirë brenda 5 viteve. Pa asnjë problem!
Tërhiqe rubinetin e mikserit të llakit
Funksionaliteti tërheqës i syrit të mikrobës së miksuar të kuzhinës është llak i ri inovativ i tij. Ju mund të tërhiqni me lehtësi kokën e llakit të këtij kromi të mikserit të kuzhinës dhe do të shfaqet një çorape e gjatë uji. Me këtë çorape uji mund të arrini në çdo vend brenda ose rreth lavamanit tuaj të kuzhinës.
Kjo çorape uji ishte bërë me xhel fleksibël silicë, kështu që ju siguroheni nga funksionimi i lehtë pasi tërhiqet në mënyrë të përshtatshme. Dhe pas përdorimit të tij, ajo do të tërhiqet automatikisht për shkak të topit të shkretëtirës që është i instaluar në mënyrë të padukshme në dollapin tuaj të lavamanit të kuzhinës. Zorrë uji gjithashtu është bërë nga materiale me cilësi të lartë. Në këtë mënyrë ju nuk duhet të shqetësoheni për veshin, pikimin ose rrjedhjen. Ky krom i rubinetit të mikserit të kuzhinës i gjithi në një do të zgjasë për shumë, shumë vite. Kjo është një garanci që ne guxojmë t'ju ofrojmë.
Përdorim komercial mikser kuzhine trokitje e lehtë krom
Për shkak të cilësisë së lartë që ne ofrojmë me mikserin tonë të kuzhinës me mikserin e kuzhinës, kjo çezmë për mikser kuzhine përdoret shpesh edhe në vendet tregtare. Në restorante dhe bare performanca e lartë e pajisjeve të kuzhinës është thelbësore për performancën e saj operative. Nëse një çezmë mikser kuzhine do të binte jashtë, mund të ishte shkatërruese për vetë biznesin. Prandaj, vendet tregtare si restorantet mund të mbështeten vetëm në materialet me cilësi më të lartë. Për shkak të kësaj, në WOWOW ne e shohim të dobishme të vërejmë se shumë restorante ndërkombëtare kanë zbatuar rubinetat e mikserit tonë të kuzhinës. Një konfirmim i premtimit të cilësisë që ne ofrojmë.
Mikser kuzhine me stil stili krom
Pervec cilesise dhe performances, si per shtepi ashtu edhe per restorantet, miksera e kuzhinës me mikser kuzhine ofron një nivel të lartë tërheqës estetik. Në radhë të parë për shkak të dizajnit të saj të lartë të harkut që ndërthur stilin me funksionalitetin, pasi ende mund të përdorni lehtësisht lavamanin e kuzhinës. Dizajnerët e WOWOW janë të përkushtuar të ofrojnë modele të guximshme që do të përshtaten në çdo kuzhinë të projektimit. Kjo është arsyeja pse tapiceri i kromit WOWOW të kromit përfundimisht nuk është si çdo rubinet tjetër mikser. Baza e rubinetit të mikserit të kuzhinës është e ngushtë në pjesën e sipërme dhe e gjerë në fund. Linja elegant e belit të këtij tapi të mikserit të kuzhinës është më elegante dhe i jep kuzhinës tuaj një finesë. Gjithashtu kur rrotullohet rubineti i mikserit, dizajni nuk do ta humbasë fare elegancën e tij.
Në përgjithësi, kromi i mikserit të kuzhinës së WOWOW ju ofron vlerën më të madhe për para që mund të merrni në treg. Dhe mbi të gjitha, ju merrni një pjesë elegant dhe elegante të pajisjeve të kuzhinës që do të tërheqin çdo vëmendje në kuzhinën tuaj, pavarësisht nëse është shtëpi apo komerciale. Kromin e mikserit të kuzhinës vjen me një garanci 5-vjeçare dhe një garanci të kthimit të parave 90-ditore. Nëse nuk do të bindeshit nga krom i mikserit të kuzhinës, ju lejohet ta ktheni atë tek ne pa ndonjë pyetje të bërë. Ju do të merrni një rimbursim të plotë menjëherë. Ne kemi besim në produktet tona dhe kemi besim se ju do të doni mikserin e kuzhinës tonë edhe kromin.
Avantazhet e mikserit të kuzhinës trokitni lehtë me pak fjalë:
· Jep një faktor wow për çdo kuzhinë
· Karakteristika të shkëlqyera të përzierjes
· Tre mënyra mënyra e ujit
· Karakteristikë e kursimit të ujit
· Dizajn elegant dhe elegant
· Lehtë për tu pastruar dhe për tu mirëmbajtur
· Garanci 5-vjeçare

Specifikim

peshë

£ 5.68

Paketa Përmasat

21.65 x 11.02 x 2.76 inç

Ndërpritet nga prodhuesi

jo

Stili

Rakord kuzhine / rubinet lavamani kuzhine me spërkatës tërheqës

Fund

Krehur

material

Aliazh zinku / Çelik inox / Tunxh

Model

Vrimë e vetme & 3 vrima; Kuvertë-Mount

Formë

Harku i Lartë / Gooseneck

Instalimi Metoda

1-Vrimë ose 3-Vrima me Mbulesë Pllaka në Kuvertë 8 inç

Gjatësia e zgjatjes

Centimetra 80

Gjatësia e zorrës

1.5 metra

Numri i vrimave

1

Lartësia e pështymës

Inches 7.7

Arrijnë sput

Inches 8.8

Lloji i skuqjes

Tre mënyra: Transmetim / Spërkatje / Pauzë

jashtë Diametri

224 Milimetra

Vendosja e trajtimit / levës

Majtas apo Djathtas

Trajtoni materialin

Aliazh zink

Përshkrimi i performancës

Prekja e mikserit / Tre funksione të kontrollit të ujit

Profili i prizës

Të dalë

Përbërësit e përfshirë

1x WOWOW Rakord Kuzhine (50cm Gypa Uji të Ftohtë dhe të Ftohtë, 1.5m Zorrë PEX Rezistente ndaj Presionit në Temperaturë të Lartë), Aksesorë: Gome, Rondelë, Arrë, 1x Manual Përdorimi, Pesha 1x, Pllaka Deck 1x 8 inç

Vlerësime

Nuk ka komente ende.

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X