kërkim Kerko Site

WOWOW Rënia e banjës me kthesë të Zezë

USD53.99
Shitur:
26
Shqyrtime:
0

Amazon SHBA    Amazon CA

Steelelik i pandryshkshëm me cilësi të lartë, wowowfaucet rubinet i kuzhinës së zezë Matte Single me cilësi të mirë dhe kurseni para, shpërndarje të shpejtë, garanci tre-vjeçare!

Udhëzimet e instalimit 2320200B

  
  • sasi
    • -
    • +
  •    
prapa Shporta

WOWOW Rënia e banjës me kthesë të Zezë

WOWOW Rënia e banjës me kthesë të Zezë

 

Krahasuar me rubinetat tradicionale të banjës, rubinetat e tërheqjes 2320201B kanë avantazhin e të qenit në gjendje të tërheqin, të cilat zakonisht mund të tërheqin 40-60 cm, gjë që rrit zonën e skuqjes, siç janë qoshet që nuk mund të lahen nga lavamani dhe mund lahen lehtë; Easyshtë e lehtë të nxirrni dhe lani flokët.

Rishkrimi i produkteve:

Përdorimi universal: rubinet për lavaman ose legen, mund të aplikohet për banjë dhe kuzhinë, harku më i lartë së bashku me rotacionin 360 shkallë janë të përshtatshme për lavamanët e dyfishtë duke përdorur nëse jeni duke shumëzuar funksione

Cilësi e lartë e çezmës së biznesit bashkëkohor: fundi i zi, i veçantë dhe pa kohë, mund t’i rezistojë gërvishtjeve dhe ndryshkjeve të përditshme, çelikut të çelik inox dhe trupit të metaleve të zinkut, të ashpër dhe të qëndrueshëm, perfekt për shtëpi, banjë, kuzhinë, hotel, restorant, apartament, shtëpi me qira dhe etj ..

Komponentët e cilësisë: çorape uji tucan në konvencionale amerikane përmes tekstit të sigurisë, valvulave të pikimit dhe pa veshje të brendshme pa plumb për të siguruar standard të shëndetshëm të ujit, i gjithë hardueri i instalimit është prej çeliku inox

Specifikim

fund

Matte Black

prodhues

WOWOW

Paketa Përmasat

12.17 x 8.54 x 2.95 inç

Ngjyra

e zezë

material

Stainless çeliku

Formë

i dredhur

Burimi i energjisë

Hidraulike-Powered

Instalimi Metoda

Montuar ne siperfaqe

Sasia e paketimit të artikullit

1

Arrijnë sput

Inches 6.3

Lloji i skuqjes

Dual

Vendosja e trajtimit / levës

Majtas dhe djathtas

Përdorim

Komercial / Banimi

Nuk ka komente ende.

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X