kërkim Kerko Site

WOWOW Rakord banjë e zezë me petëzimë të veçantë të dorezës

(23 komente të konsumatorëve)
USD72.99
Shitur:
57
Shqyrtime:
23

 

Amazon SHBA  Amazon CA

Materiali i ngurtë prej bronzi krahasuar më mirë me metalet e tjera
Nuk është e nevojshme të shqetësoheni për problemet e ndryshkjes, korrozionit.
Material me cilësi të lartë, lehtësinë e mirëmbajtjes, stabilitet më të lartë, gjatë gjithë jetës.

Udhëzimet e instalimit 2320300B

 
 • sasi
  • -
  • +
 •  
prapa Shporta

WOWOW Rakord banjë e zezë me petëzimë të veçantë të dorezës

WOWOW Rakord banjë e zezë me petëzimë të veçantë të dorezës

WOWOW Rakord banjë e zezë me petëzimë të veçantë të dorezës

WOWOW Rakord banjë e zezë me petëzimë të veçantë të dorezës

 

 

Zgjedhja e rubinetave të banjës tuaj 2320300B    
Kur jeni duke projektuar ose ridizajnuar banjën tuaj, nuk mund të nënvlerësoni ndikimin e rubinetave të banjës. Këto ndoshta janë pikat më të vogla në banjën tuaj, por megjithatë ato janë pikat natyrore të përqendrimit në banjën tuaj. Kushdo që hyn në banjën tuaj, automatikisht shikon rubinetat e banjës në fillim. Prandaj është me rëndësi të madhe për të zgjedhur mirë rakordet tuaja të banjës. Rubinetat e banjës vijnë në shumë stile, forma dhe dizajne. Zgjedhja e rubinetit të duhur të banjës mund të jetë rrjedhimisht një sfidë për disa. Rubineti i duhur i banjës mund t'i japë banjës tuaj prekjen personale që i duhej në të vërtetë. Mund të bëjë një ndryshim të plotë në pamjen e banjës tuaj. Por mbi të gjitha, rubinetat e banjës duhet të përputhen me stilin e përgjithshëm të banjës tuaj. Prandaj mund të dëshironi të merrni parasysh të gjitha aspektet e rubinetit të banjës që po mendoni të zgjidhni. Sidoqoftë, të mos harrojmë se dizenjimi ose ridizajnimi i banjës tuaj është mbi të gjitha një ngjarje emocionuese. Ju jeni në gjendje të dizajnoni banjën tuaj të re tërësisht sipas shijes tuaj. Le të ju ndihmojmë kështu me rubinetën tonë të stilit të zi të përhapur të zezë.
Rubinet i banjës me stil të gjerë
Dallimi kryesor midis një rubineti të gjerë banjo dhe ndeshjeve të tjera, është pozicioni i dorezave, si i nxehtë ashtu edhe i ftohtë. Në një rubinet të gjerë banjo dorezat janë të pozicionuara në secilën anë të rubinetit vetë. Për shembull, në rakordet e vendosura në qendër, përdorni një vrimë të vetme të shpuar në lavaman. Nga ana tjetër, me një rubinet të vetëm me vrimë, për shembull, mund të kontrolloni ujin e nxehtë dhe të ftohtë me vetëm një dorezë të vetme. Në të kundërt, me një rubinet të gjerë banjo ju duhet të shponi tre vrima në lavamanin e banjës dhe kontrolloni ujin me dy doreza të ndara për ujë të nxehtë dhe të ftohtë. Kjo e bën më të lehtë kontrollimin e saktë të temperaturës së ujit. Zgjedhja e një rubineti të gjerë banjo, ju ofrohen opsione dhe përfundime të ndryshme. Ju mund të bëni një ndikim drastik në dekorin tuaj me ngjyrën e zezë. Kjo padyshim do ta bëjë rubinetin tuaj të gjerë të banjës një artikull tërheqës në banjën tuaj. Përveç juaj do të duhet të zgjidhni funksionalitetin. Whatfarë dëshironi të bëni rubinetën tuaj të zezë të përhapur të banjës? Kur bëni një zgjedhje, thjesht zgjidhni rubinetën e zezë të përhapur të banjës, si pikë kryesore e dizajnit tuaj të ri të banjës.
Rubinet banjoje e zezë e përhapur
E zeza mund të jetë një mundësi dramatike në dekor tuaj banjo. Sidomos kur ka elementë të tjerë të zi në banjën tuaj. Rakordi i përhapur i zi i banjës do të përzihet pa probleme me pjesën tjetër të modelit tuaj të banjës. Natyrisht që ju mund të bëni një ndryshim me një rubinet të zi të përhapur banjo në banjën tuaj. Para së gjithash sepse rubinetat e banjës me përhapje të zezë janë të veçanta. Meqenëse jo shumë njerëz guxojnë të përdorin këtë model të guximshëm në banjën e tyre, ju mund të dizajnoni në mënyrë unike banjën tuaj me këtë rubinet të zi të përhapur të WOWOW. Jo në vendin e fundit sepse i jep kësaj pikë natyrale të përqendrimit në banjën tuaj një ngritje të tërë për të mos nënvlerësuar. Banjo juaj do të jetë padyshim larg standardit me rubinetën e zezë të përhapur të banjës së WOWOW. Pa dyshim, dikush që sheh krijesën tuaj unike të banjës, do të habitet me të. Dhe jo në vendin e fundit për shkak të rubinetave të ftohta të përhapura të banjës së zezë që keni zgjedhur.
Para stilit duhet të merrni parasysh aplikimin funksional. Cili është qëllimi i një banjo të dizajnuar bukur që nuk i shërben nevojave tuaja? Shtë e qartë që ju vendosni se si dëshironi që pajisjet tuaja të banjës t'u shërbejnë dëshirave tuaja personale. Ngjashëm me pjesën e projektimit, rubinetat e banjës janë të vogla me një ndikim të madh. Kjo padyshim vlen edhe për funksionalitetin.
Duke kombinuar mirë rubinetën e gjerë të banjës
Rakordi i banjës së përhapur me zi të WOWOW është i përshtatshëm për shumicën e banjove. Por sigurisht që duhet të jetë një pjesë koherente me pjesën tjetër të modelit tuaj të banjës. WOWOW, pra, ka rakordet e banjës së zezë që përputhen, si për shembull rubinetat e dushit të zi, rubinetat e vaskës së zezë dhe çezmat e banjës së zezë. Në këtë mënyrë ju mund të dizajnoni banjën tuaj në mënyrë harmonike me rubinetat e tjera të banjës së zezë. Do të bëni një përshtypje masive me të! Dhe përveç kësaj, rubineti i zi i gjerë i banjës së WOWOW do t'ju ofrojë funksionalitetin që dëshironi. Kjo pajisje e zezë e përhapur e banjës u krijua për të bërë një linjë produktesh moderne, minimiste dhe por bashkëkohore të pajisjeve të banjës. Sidoqoftë kjo rubinet i zi i përhapur i banjës së WOWOW është gjithashtu me shkëlqim dhe i sofistikuar. Kapaku i integruar i pop-up-it është i dizajnuar në mënyrë integrale, dhe megjithatë ju ofron një kontroll të qetë. Kushdo që e shikon këtë rubinet të zezë të përhapur të banjës, do të mahnit nga dizajni dhe funksionaliteti i tij. Padyshim që ishte krijuar me një vizion të qartë dhe unik. Rubinet i banjës me cilësi të lartë për banjën tuaj, Si me të gjitha produktet e tij, WOWOW përdor materialet më të mira për këtë rubinet të gjerë banjo. Ju e vini re këtë për shembull kur përdorni dorezat e kësaj rubineti të gjerë banjo. Cilësia garanton një stabilitet më të mirë dhe një përdorim të gjatë jete. Pështjella speciale e lartë katrore ishte krijuar në një mënyrë për shembull që pikat nuk shpërndahen për shkak të gjatësisë së saj. Sipërfaqja e kësaj rubineti të gjerë banjo është e zezë, por lidhësit janë bërë prej bronzi. Materialet e ngurta prej bronzi janë padyshim një zgjedhje më e mirë në krahasim me materialet e tjera metalike. Ju nuk duhet të shqetësoheni për shembull gërryerja. Qëndrueshmëria e kësaj rubineti të zi të përhapur banjo është e garantuar. Përveç kësaj, sipërfaqja është gjithashtu kundër gërvishtjes, kështu që do t'ju garantohet një pamje e re për një periudhë të gjatë. Kjo rubinet i banjës me cilësi të lartë të përhapur të banjës për lavamanin tuaj do të jetë prekja perfekte e modelit tuaj të banjës.
Rakord i lehtë për tu instaluar rubinet i zi i përhapur i banjës
Rubineti i zi i përhapur i banjës së WOWOW është i thjeshtë për t’u instaluar me udhëzuesin e tij të shpejtë të instalimit. Uji i ftohtë dhe i nxehtë lehtësisht mund të kombinohet me lidhësin e instalimit të shpejtë. Për rubinetën dhe dorezat e banjës do t'ju duhen tre vrima 1 "-1.5" dhe kuverta e lavamanit mund të jetë e trashë 0.2 "-1.2". Rubineti WOWOW i zi i përhapur i banjës mund të vendoset 4 deri në 16 inç i njëri-tjetrit, vetëm sipas stilit tuaj. Ndërsa rubineti i zi i përhapur i banjës është lehtësisht i mirëmbajtjes gjithashtu, WOWOW nuk ka frikë të ofrojë një garanci 5-vjeçare për produktin e tij. Artikulli është gjithashtu i përfshirë nga politika e saj 90-ditore e kthimit falas. WOWOW beson rubinetin e tij të zi të gjerë të banjës dhe mund të jetë i kënaqur vetëm me një kënaqësi 100% të klientit! Avantazhet e rubinetit WOWOW të përhapur të banjës me pak fjalë:
 Jep një faktor wow në çdo banjë
Combination Kombinim unik i dizajnit klasik dhe modern
To Lehtë për tu kombinuar me rubinetat e tjera të banjës
Ofron funksionim më të mirë që i përshtatet nevojave tuaja
 Kombinon estetikën me performancën e lartë
 E bërë nga materiale bronzi me cilësi të lartë
 Lehtë për tu pastruar dhe për tu mirëmbajtur
Garanci 5-vjeçare

Mroe:

rubinet kuzhine me spërkatës tërheqës

kokat e llakut të rubinetit të kuzhinës

rakordi i kuzhinës tërhiqet

specifikimet

SKU: 2320300B Kategorite , Tags: , ,

Specifikim

fund

e zezë mat

 1. E *** h2020-06-20
  US

  Produkti flet vetë. Instalimi ishte pak më i vështirë se normal për shkak të kullimit të vjetër. U desh shumë kohë për ta nxjerrë jashtë, por pas kësaj gjithçka shkoi siç ishte planifikuar. Shikoni fotografitë, siç thashë, ky produkt flet vetë

 2. S *** V2020-06-24
  CAD

  Ju nuk mund të gaboni me këtë set! Ata janë bërë jashtëzakonisht mirë dhe detyrë e rëndë që për çmimin që nuk e prisja. Së pari kemi parë Home Depot dhe Lowes për rubinetët e lavamanit të zi. Asnjë nuk ishte gati aq i bukur dhe të gjithë ishin të paktën dy ose trefish çmimi. Ne jemi jashtëzakonisht të kënaqur me këtë set!

 3. J *** e2020-06-25
  US

  Produkt i shkëlqyeshëm për vlerën, nuk do ta dinit kurrë se ishte nën 100 dollarë. Duket bukur dhe me shkëlqim dhe e dua përfundimin e matte. Përshtatet në mënyrë të përsosur në banjën time dhe funksionon shumë mirë.

 4. D *** d2020-06-27
  US

  Absolutisht e doni këtë rubinet! Bukur dhe e rëndë me një çmim të arsyeshëm! Instaluar 4 muaj më parë dhe nuk ka probleme. E zeza e bukur mat përputhet në mënyrë të përsosur me aksesorët e tjerë të banjës.

 5. O *** l2020-06-28
  US

  Me të vërtetë ju pëlqen pamja, rubineti dhe pullat, por maja e tapës së kullimit vazhdon të marrë ngjyrën. E ktheva setin e parë që bleva sepse u kthye në një ngjyrë të bardhë-ish pasi e përdorëm herën e parë. Ne morëm zëvendësimin dhe e bëri edhe i dyti. Unë jam kaq i përplasur. Unë e dua pamjen e pajisjeve në banjën tonë të re, por nuk mund të kuptoj se çfarë po ndodh me tapën. Ne kemi provuar pasta dhe sapunë të ndryshëm për të parë nëse ka bërë një ndryshim dhe jo. Ne kemi provuar zgjidhje të ndryshme pastrimi dhe gjithashtu një Eraser Magjike që të përpiqemi t'i pastrojmë, por asgjë nuk ndihmon me njollën e ngjyrave. Unë do të kisha dhënë absolutisht këtë 5 yje nëse kjo nuk do të ndodhte me mbulesat e tapës së kullimit!

 6. N *** m2020-06-29
  US

  Cilësia e kësaj rubineti banjo është thjesht e mrekullueshme. Unë tashmë mund të them se ishte padyshim e bërë mirë dhe detyrë e rëndë. Kam kërkuar kudo për këtë lloj rubineti banjo, por asnjëri prej tyre pasi që si ai i duhuri që do të përshtatej në lavamanin tim të banjës. Çmimet në dyqanet e tjera janë shumë më të kushtueshme se kjo. Procesi i instalimit ishte mjaft i qartë dhe gjithçka shkon siç mendohet. Procesi është gjithashtu shumë i suksesshëm dhe i lehtë. Ndalesa e kullimit ishte gjithashtu një gjë e bukur për t'u përfshirë në set. Ngjyra është saktësisht ngjyra që unë po kërkoja. Rubineti i banjës dallohet shumë në banjë. Unë e rekomandoj këtë produkt për këdo dhe patjetër që do të mendoni se ia vlen çdo cent për të cilin e keni blerë.

 7. L *** e2020-07-02
  US

  Deri më tani, kaq e mrekullueshme! Burrit tim iu deshën disa orë për të instaluar dy nga këto, por vetëm sepse pajisjet e tanishme ishin shumë të vështira për t'u hequr. Unë e dua kullimin e shtytjeve ... aq më lehtë për fëmijët për t'u përdorur. Regjistrimet janë të zeza të sheshta siç përshkruhet dhe çfarë vlere ka për ato që merrni. Nëse diçka ndryshon, sigurisht që do ta azhurnoj këtë përmbledhje.

 8. E *** k2020-09-28

  Unë jam aq i kënaqur me pamjen, mjeshtërinë dhe cilësinë e këtij grupi rubineti. Përfundimi është i bukur. Gjithçka në lidhje me këtë set përfshirë paketimin është shumë më e mirë se cilësia e njëjtë me 'ndërtuesit' e shitur në Lowe's dhe Home Depot.

 9. G *** y2020-07-28
  US

  Thith me të vërtetë e shkëlqyer me kotësinë tonë që kemi blerë që kishte një prerje tre vrima në countertop mermeri. Burri im ishte gudulisur deri në vdekje për sa e lehtë ishte instalimi, shumë më lehtë se shumica. Aq e lehtë sa ai më kërkoi të blija një të dytë për banjën tonë tjetër që po e bëjmë tani. Kështu e bëra! Reallyshtë vërtet e bukur dhe i kushton pak peshë, nuk është aspak chintzy.

 10. M *** y2020-07-29
  US

  Përditësuam banjën dhe gjatë procesit kuptuam që rubinetja jonë e vjetër ishte ndryshkur. Ne instaluam këtë rubinet të ri të zi dhe është mahnitëse! Duket KAQ MIR,, ishte e lehtë për tu instaluar, dhe më pëlqen kullimi i shtytjes / pop-up!

 11. B *** r2020-08-01
  CAD

  Kjo rubinet është e bukur. Qëndron i gjatë por jo shumë i gjatë. Isshtë bërë me guxim. Nuk ndihej aspak lirë. Ky është një produkt me vlerë dhe cilësi të madhe.

 12. R *** e2020-08-01
  US

  E instalova në banjën e vajzës sime dhe funksionoi bukur. Lehtë për tu instaluar, duket dhe funksionon shumë mirë. Tashmë keni plane për të blerë më shumë dhe për të zëvendësuar rubinetat e tjera të banjove me të njëjtën.

 13. F *** r2020-08-02
  CAD

  Blerë këtë për një rimodeloj banjo. Rubinet jashtëzakonisht i mirë dhe çmimi është perfekt. Jo një adhurues i kulluesve të dritareve, por ia vlen për cilësinë me këtë çmim.

 14. D *** n2020-08-04
  US

  Pas blerjeve në shitësit me pakicë të shtëpive të mëdha, burri im i gjeti këto pajisje në WOWOW dhe ato ishin rreth gjysma e çmimit të atyre në dyqane. Duke qenë avokati i lirë që jam, isha i ngazëllyer për të kursyer para, veçanërisht kur vlerësimet ishin aq të mira. Këto pajisje janë një shembull që ju merrni më shumë sesa keni paguar. Dizajni është i bukur dhe paketimi ishte shumë i bukur - ishte po aq mbrojtës i sipërfaqeve sa një prind për një adoleshent. E vetmja negative është se një nga përfundimet e dorezës kishte gërvishtje sipërfaqe shumë të zbehta. Duke pasur parasysh të gjitha paketimet, ishte befasuese për të parë këto, por ndoshta QC po dremitte në atë vrapim. Për fat të mirë, papërsosmëritë janë në anën e pasme, kështu që askush nuk do t'i shohë kurrë, me përjashtim të rastit nëse unë përkul qafën në një kënd të panatyrshëm. Nuk kishim kohë ta kthenim setin përsëri. Rubineti është mjaft i gjatë krahasuar me shumicën e rubinetave të banjës, gjë që është e këndshme për mbushjen e shisheve të gjata. Patjetër që këtë produkt do t’ua rekomandonim miqve.

 15. P *** y2020-08-06
  CAD

  E bleva këtë për një banjë që do të rimodelojmë në të ardhmen, kështu që nuk doja të shpenzoja shumë para për të, kështu që në vend që të blija një rubinet Moen ose Delta të një cilësie premium siç kam në banjat e tjera, e bleva këtë një Pak e dija se do të merrja një rubinet me cilësi më të mirë për gjysmën e çmimit! Të gjithë lidhësit (përveç pajisjeve të lidhjes së shpejtë) janë metalikë. Nuk është metali i derdhur ose plastik me ngjyrë kromi - është një rubinet metalik me pajisje metalike dhe lidhje. Ky nuk është rasti me rubinetat e markave premium me dyfishin e çmimit. Cilësia është e shkëlqyeshme, dizajni është i shkëlqyeshëm dhe i lehtë për tu instaluar, dhe përfundimi është i qëndrueshëm dhe rezistent ndaj njollave. Hasshtë bërë rubineti ynë i preferuar i banjës në shtëpi. Ajo ishte e paketuar dhe e mbrojtur siç duhet dhe në gjendje të patëmetë kur mbërriti. E vetmja gjë negative që mund të them është se udhëzimet e instalimit mund të kishin qenë më të qarta dhe nuk kishin ndonjë shpjegim. Përveç kësaj, kjo është një blerje vërtet e shkëlqyeshme - kur të vijë koha për të zëvendësuar rubinetat e mia të tjera, unë do t'i kërkoj këto në vend që të paguaj për emrin e markës së madhe. Shumë e rekomanduar.

 16. A *** a2020-08-06
  US

  E përsosur! Unë kurrë nuk kam instaluar diçka të tillë më parë, dhe jam i sigurt se më ka marrë pak më shumë sepse ishte hera e parë që e bëja atë - por me të vërtetë nuk ishte shumë e vështirë për ta bërë vetë! Pjesa më e vështirë ishte heqja e rubinetit të vjetër. Në të vërtetë i lumtur me këtë rubinet të përhapur.

 17. J *** s2020-08-08
  US

  E përsosur! Unë kurrë nuk kam instaluar diçka të tillë më parë, dhe jam i sigurt se më ka marrë pak më shumë sepse ishte hera e parë që e bëja atë - por me të vërtetë nuk ishte shumë e vështirë për ta bërë vetë! Pjesa më e vështirë ishte heqja e rubinetit të vjetër. Në të vërtetë të lumtur, unë zëvendësova 3 rubineta banjo me këto. Instalim super i lehtë nëse vrima juaj është me madhësinë e duhur, e imja nuk ishte. Sapo supozova se të gjitha ishin gati njësoj. Sapo hapa vrimat e mia më të mëdha, nuk kisha asnjë problem. Ata ulen sipër lavamanit më lart që jep pamjen e një lavamani më të madh. Ato nuk dalin më tej sesa ato që kisha unë.

 18. O *** h2020-08-09
  US

  Ne blemë një kotësi të re që erdhi me një rubinet "falas", ishte e lirë kështu që vendosëm të blinim diçka në vend. Ne shkuam në dyqanet e mëdha për përmirësimin e shtëpisë dhe gjithçka ishte shumë moderne duke kërkuar shijen time dhe rreth 150 dollarë. Ne vendosëm të kontrollonim në internet dhe e gjetëm këtë lehtësisht për gjysmën e asaj që do të kishim paguar. Duket kaq bukur me countertopin tonë të zinkut dhe ndihet shumë i guximshëm.

 19. V *** e2020-08-11
  US

  Për të mos diskriminuar aspak gjininë time, por unë jam një grua që kam dashur të zëvendësoj lavamanin dhe rubinetin tim të banjës, nga vetja ime. Bleva këtë rubinet, e hapa dhe brenda 45 minutash, u instalua në lavamanin tim të ri. INSTALONI LEHTSISHT !!

 20. U *** k2020-08-12
  US

  Këto janë deri tani rubinetat më të mira që kam sjellë. Ne sapo rimodeluam, dhe bleva të tjerë që ishin "marka të emrave", por do të doja t'i kisha të gjitha këto. Ata menduan për gjithçka! Produkti është me cilësi të lartë. Blini këto dhe nuk do të pendoheni.

 21. N *** a2020-08-13
  US

  Bleva dy nga këto për banjën tonë master reno. Unë kisha një problem të lehtë me një nga setet, por kompania u kujdes për të, por kthehej pa ndonjë problem. Unë jam shumë i impresionuar me cilësinë dhe pamjen e lehtë të cilësisë së mirë të kompleteve që përputhen në mënyrë të përsosur me dekorin tonë.

 22. C *** d2020-08-15
  US

  Ky rubinet ka një përfundim shumë të bukur. Kthesa e rubinetit ulet lart, kështu që ka shumë hapësirë ​​për të larë duart. Pjesa e përfshirë e kullimit, është gjithashtu e shkëlqyeshme.

 23. E *** s2020-08-16
  US

  Një komplet rubineti me të vërtetë të bukur. Ata duken shkëlqyeshëm për kotësinë time të re. Një nga kullotat pop-up mungonte dhe shërbimi ndaj klientit u përgjigj menjëherë se ata po e dërgojnë një të tillë.

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X