kërkim Kerko Site

WOWOW Fauset e tualetit të Tualetit në Bronzën e Fërkuar me Vaj

USD45.99
Shitur:
25
Shqyrtime:
0

Amazon SHBA
Pse të zgjidhni bronzinën e rubinetit të naftës me rubinet të vetëm? Për arsyet e mëposhtme: Cilësi sipërfaqeje si zejtari, shpikësi i rubinetit të ujit të nxehtë dhe të ftohtë, rrjedhës së butë eko-miqësore dhe një përgjigje e ngadaltë për të parandaluar të ftohtët dhe të nxehtët.

2320700R Udhëzime për instalimin

  
  • sasi
    • -
    • +
  •    
prapa Shporta

 

WOWOW Fauset e tualetit të Tualetit në Bronzën e Fërkuar me Vaj

 

WOWOW Fauset e tualetit të Tualetit në Bronzën e Fërkuar me Vaj

 

 

4 Në. Detajet e rubinetave të banjës me një trajtim Centerset në Bronzën e Fërkuar me Vaj 2320700RB detaje

Sanitar për të përdorur montimin e kullimit përfshihen: përfshini shtyllën e ngritjes dhe tapën e ngritjes, uji vjen nga gypi i rubinetit duke shtypur shtyllën e ashensorit, duke parandaluar mucking duart tuaja
Vendosja e montimit 3-vrimash: rubineti i vetëm me levë përputhet me vendosjen standarde 4 inç, rubinetën e banjës me instalim të shpejtë dhe pa mjete, 1.2 inç trashësi më të lartë
Programi industrial: ndeshjet e rubinetit të montuar në kuvertë, për ndeshjet me qira, shtëpi me qira, apartament të ri, një apartament, shtëpi me motor, rimorkio udhëtimi dhe përdorim shtëpiak
GARANCI, MBUPSHTETJE E KLIENTIT: Ofrohen garanci 3-vjeçare dhe mbështetja e klientit. Ajo mbulohet nga kthimi i lirë 90-ditor. JU LUTEM KONTAKT EMAIL❤service@wowowfaucet.com
Kombinimi i estetikës dhe performancës me bashkësinë e tubave është pikërisht ajo që ne, në wowowfaucet jemi përqendruar dhe përqendruar. Prodhuar nga mendjet e angazhuara të specialistëve të biznesit në 2008, wowowfaucet ka punuar pa u lodhur në prodhimin e mallrave të shkëlqyera në tregun e kuzhinës dhe banjës.

Specifikim

prodhues

WOWOW

pika Pesha

£ 2.75

Produkt Përmasat

5.3 x 6 x 6 inç

Ngjyra

Bronz i lyer me vaj

Fund

Bronzi i gomuar me vaj

material

Metal

Model

Të vjela

Instalimi Metoda

Centerset Deck Mount

Numri i vrimave

3

Lartësia e pështymës

Inches 2.7

Arrijnë sput

Inches 4.2

Numri i dorezave

1

Përshkrimi i garancisë

GARANCI E KUFIZUAR 5 VITE

Nuk ka komente ende.

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X