kërkim Kerko Site

WOWOW Fushë mbushëse e nxehtë dhe e ftohtë e nikelit të krehur

USD108.99
Shitur:
5
Shqyrtime:
0
  
  • sasi
    • -
    • +
  •    
prapa Shporta
WOWOW Nikel me furçë mbushëse të enëve të nxehta dhe të ftohta
Montues krijues në mur 2 Rubinetë tenxhere me vrima 2311400 - Për përdorimin e ujit të nxehtë dhe të ftohtë.
Valvula qeramike e certifikimit NSF siguron performancë pa pikëza.
Sipërfaqe e lëmuar e brendshme përmes zejeve speciale për filtrimin e mineraleve dhe plumbit.
Valvulat qeramike kthehen pa probleme. Asnjë vëllim i pazakontë kur rrjedh ujë.
Aeratori i integruar neoperl siguron vëllim të madh dhe rrjedhë të qëndrueshme të ujit.
Materiali i trupit: ndërtim i ngurtë bronzi, siguron qëndrueshmëri dhe jetë të gjatë përdorimi
Njoftim i ngrohtë 1: kini kujdes kur tërhiqeni për shkak të konstruksionit të ngurtë!
Njoftim i ngrohtë 2: ki kujdes nga djegia kur të keni plotësisht mënyrën e ujit të nxehtë!
Gjatësia e palosur: 13.1 inç
Gjatësia e palodhur: 22 inç
Hapësira e vrimave: 5.9 inç
Lartësia: 6.7 inç
ABS Neoperl
Neoperl ABS siguron rrjedhje të qetë, të qëndrueshme të ujit në vëllime të mëdha, mund të mbushë shpejt tenxheren. Gjithashtu, aeratori mund të hiqet me një monedhë lehtësisht për tu pastruar dhe zëvendësuar.
Dizajn i dyfishtë i përbashkët
Dizajni i nyjeve të dyfishta për rotacionin 360 shkallë, ju mund ta nxirrni me shpejtësi dhe pa probleme, duke përmirësuar cilësinë dhe shpejtësinë tuaj të gatimit. Ju nuk keni nevojë të merrni tenxheren tuaj për të fundosur për mbushjen e ujit. Gjithashtu, ajo mund të tërhiqet kur nuk është në përdorim.
Standardi Amerikan NPT
Lidhës NPT në material bronzi të ngurtë, i lehtë për tu mirëmbajtur. Materiali prej bronzi është në cilësi të mirë, jo korrozioni dhe ndryshk. Lidhës NPT në madhësinë standarde amerikane, nuk ka nevojë të shqetësoheni për problemet e instalimit.
Njoftim i ngrohtë
Kasetë mbushëse për tenxhere për përdorimin e ujit të nxehtë dhe të ftohtë. Ju lutemi kini kujdes kur të keni një gjendje të plotë të ujit të nxehtë, tubi është një temperaturë e lartë, duhet të prekni sipërfaqen në rast të lëndimit të panevojshëm.

Specifikim

fund

nikel i krehur

Nuk ka komente ende.

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X