kërkim Kerko Site

WOWOW Një pjesë e vetme e banjës Rakord banjë e zezë

USD59.99
Shitur:
26
Shqyrtime:
0

Amazon SHBA

wowowfaucet është e angazhuar të sigurojë produkte me cilësi të lartë dhe praktike me kosto efektive për familjet, duke kontrolluar rreptësisht cilësinë për të siguruar cilësi, dhe nëse keni ndonjë pyetje gjatë përdorimit, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për t'iu përgjigjur pyetjeve tuaja.

Udhëzimet e instalimit 2320700B

Dorëzoni tek

  
  • sasi
    • -
    • +
  •    
prapa Shporta

 

Rubinet i zi mat banjo 2320700B
Po kërkoni një rubinet banjo elegante të zezë për të dhënë një ngritje të plotë në banjën tuaj? Kërkoni jo më tej! WOWOW ju ofron vlerën më të mirë për para kur jeni duke kërkuar për atë rubinetën e zezë të banjës me mat për të dhënë një pamje të plotë elegant në banjën tuaj. Kur jeni duke projektuar ose ridizajnuar banjën tuaj, duhet të zgjidhni me rakord rubinetën tuaj të banjës. Para së gjithash, të përshtateni në mënyrë harmonike në hartimin tuaj të banjës përpara. Padyshim që tashmë duhet të përfshini rubinetat e banjës tuaj në modelin tuaj fillestar të banjës. Dhe së dyti, duhet të shmangni rubinetat e banjës suaj që të bëhen hyrëse përmbyllëse e buxhetit tuaj të banjës, pasi në shumë dizajne banjosh rubinetat nuk përfshihen.

Sidoqoftë, WOWOW ju ofron mundësinë për të blerë këtë rubinet të zezë banjo me cilësi të lartë, dhe me një prekje elegant për t’i dhënë banjës tuaj stilin elegant që po kërkoni. E megjithatë, me një çmim të shkëlqyeshëm që është vetëm një pjesë e rubinetave të banjove të markave A. Cilësia e rubinetave të banjës së WOWOW megjithatë është më e mirë se ato që ofrojnë disa marka A. Kjo është arsyeja pse WOWOW është i bindur të shprehë se ne ofrojmë vlerën më të mirë për para me rubinetat e banjës, dhe me këtë rubinet të zi të banjës në veçanti.

Rubinet i banjës me cilësi të zezë mat 

Siç u tha, WOWOW përpiqet t'ju ofrojë vlerën më të mirë për para. Kjo rubinet me banjë mat të zezë është padyshim marrëveshja më e mirë që mund të merrni kur jeni duke kërkuar për një rubinet të banjës. Teknologjia e përpunimit është dizajnuar të përpiqet për përsosmëri. Në këtë mënyrë WOWOW ju siguron rubinetat më të mira, praktike dhe mbi të gjitha me kosto efektive banjo. Rubinetat e shkëlqyera të banjës që do të përmirësojnë cilësinë e jetës tuaj, në mënyrë që ta bëjnë jetën tuaj më të rehatshme.

Këtë zeje artizanale të shkëlqyeshme do ta vini re menjëherë kur e mbani këtë rakord banjë në duar. Materialet cilësore që u përdorën për këtë rubinet të banjës me mat të zi janë të një cilësie ekstreme të lartë. Materialet si aliazh zinku dhe bronzi të ngurtë garantojnë një qëndrueshmëri të gjatë të jetës. Për më tepër, fishekja e çliruar nga NSF pa pika, është një produkt i qëndrueshëm i gjatë gjithashtu. Me aeratorin e saj inovativ ju jeni të siguruar një rrjedhë uji anti-spërkatës. Dhe ju kurseni deri në 50% të ujit me këtë karakteristikë ekonomizuese të rubinetit të banjës me mat të zi. Ky aerator mund të hiqet lehtë pa përdorur ndonjë mjet, në mënyrë që të pastrohet ose zëvendësohet.

Rubinet banjosh me pllaka mat të zezë Centerset 

Rubineti i banjës së qendrës në mat të zi është bërë për një instalim 4 inç me 3 vrima. Rakordi i banjës me mat të zi vjen me një seri të plotë aksesorësh dhe mjete instalimi. WOWOW për shembull ka menduar edhe për dorezat praktike për t’u instaluar vetë, pa dëmtuar duart. Ju lehtë mund ta instaloni këtë rubinet të zezë banjo mat brenda 20 minutave pa pasur nevojë për një hidraulik të shtrenjtë. Nëse keni nevojë për linja shtesë të furnizimit, këto shiten veçmas për të përfunduar instalimin e rubinetave të banjës suaj menjëherë.

Rubineti i zi i banjës me mat, vjen me një ndalues ​​për kullimin e shufrës së ngritësit. Kjo shufër ngritëse e pakomplikuar mund të kullojë ujin mirë, duke shmangur mashtrimin e duarve tuaja. Uji rrjedh lehtë dhe pa asnjë zhurmë shqetësuese. Me vetëm një lëvizje të thjeshtë të duarve ju mund të hapni ose mbyllni ndalësen e kullimit. Për më tepër, ndalesa e kullimit është e integruar bukur në rubinetin e zi të banjës me mat, pa kompromentuar në estetikë. Vështirë se shihni dorezën e pozicionuar bukur dhe të qetë në pjesën e pasme të rubinetit të banjës së zezë.

Rakord banjo me stil të zi mat 
Ngjyra elegante e zezë mat e kësaj rubineti banjo ofron një shtesë elegant për pothuajse çdo banjë. Rubinetat e banjës shpesh nënvlerësohen për shkak të madhësisë së tyre. Megjithatë, ato kanë një ndikim të madh në dekorin tuaj të banjës. Pamja unike e zezë definitivisht distancohet nga sipërfaqet e zakonshme të pastruara nga nikeli ose kromi. Jep një ndjesi më moderne, për të përmirësuar një stil modern dekorimi në tualet. Një avantazh tjetër i kësaj sipërfaqe të zezë mat është se pastrohet dhe mirëmbahet shumë lehtë. Ju nuk do të jeni dëshmitarë të ndonjë shtypje të gishtit të ndotur në rubinetin e zi të banjës mat.
Me një dorezë të rubinetit të zi të banjës mat, ju mund të kontrolloni saktësisht vëllimin dhe temperaturën e ujit me një dorë. Në këtë mënyrë nuk duhet të përdorni dy doreza të ndryshme dhe do t'ju lejohet të kontrolloni saktësisht ujin me vetëm një dorë. Do të keni dorën tjetër të lirë për detyra të tjera, si larja e dhëmbëve ose shpëlarja e fytyrës. Si pasojë, rubineti i zi i banjës mat është gjithashtu shumë kompakt, për të mos zënë hapësirë ​​të dobishme në banjën tuaj. Prandaj rubineti i zi i banjës mat, është një shtesë origjinale për çdo banjë moderne.
Garanci rakord banjo e zezë mat 
Në WOWOW ne jemi të sigurt me cilësinë që ofrojmë. Ne jemi të bindur që ne ofrojmë vlerën më të mirë për paratë që mund të merrni në treg. Cilësia jonë është e pakontestueshme nga shumë marka A. Si pasojë, shumë marka A ofrojnë vetëm një periudhë garancie 1-vjeçare. Ne nuk kemi frikë t'ju japim një garanci të plotë 3-vjeçare kundër rrjedhjeve, pikave, fraksioneve dhe defekteve të përfundimit. Siç mund ta shihni, ne do të marrim përgjegjësinë tonë. Në këtë mënyrë ju nuk duhet të shqetësoheni për një furnizim të vazhdueshëm me ujë pa asnjë rrezik. Ne do të marrim përsipër rrezikun plotësisht, dhe nëse rubineti juaj i banjës nuk do të funksionojë në një mënyrë që duhet, ne me kënaqësi do të zëvendësojmë rubinetin tuaj të zi me banjo mat me një krejt të re. Promiseshtë premtimi ynë për ju.

E fundit, por jo më pak e rëndësishmja, ne gjithashtu ju ofrojmë një garanci plotësuese 90-ditore të kthimit të parave. Nëse nuk do të ishit të kënaqur me rubinetin tuaj të zi të banjës mat, ne do t'ju japim menjëherë një rimbursim të plotë. Kjo dëshmon besimin tonë në produktin tonë. Një numër në rritje i klientëve globalë, si konsumatorë ashtu edhe biznes, besojnë te rubinetat tona, dhe jo pa ndonjë arsye. Ne ofrojmë vlerën më të mirë për para dhe shpresojmë t'ju bindim gjithashtu.
Përparësitë e rubinetit të zi të banjës me pak fjalë:
• Jep një faktor wow në çdo banjë
• Mbarim elegant i zi mat
• Asnjë gisht nuk shtyp
• Vlera më e mirë për para
• Lehtë për tu instaluar nga vetja në vetëm 20 minuta
• Lehtë për tu pastruar dhe për tu mirëmbajtur lehtë
• Garanci 3-vjeçare

 

Specifikim

prodhues

WOWOW

pika Pesha

£ 2.64

Paketa Përmasat

9.92 x 7.87 x 4.96 inç

Ngjyra

Matte Black

Fund

e zezë

material

Stainless çeliku

Model

Klasike, moderne

Burimi i energjisë

Me energji hidraulike

Instalimi Metoda

Montuar ne siperfaqe

Lartësia e pështymës

Inches 2.7

Arrijnë sput

Inches 4.2

Lloji i skuqjes

Automatik

Përbërësit e përfshirë

Montimi i kullimit të shufrave të jetës

Nuk ka komente ende.

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X