kërkim Kerko Site

WOWOW Wall Rrethuar Pot Pot Mbushëse Kuzhine

USD115.99
Shitur:
59
Shqyrtime:
0

Amazon SHBA

Lartësia e mbushjes së tenxhereve të kuzhinës mbi sobë Pamja e përgjithshme është elegant dhe e thjeshtë.
Pamja e kromuar e bën rubinetin të duket më i ndritshëm.

  
  • sasi
    • -
    • +
  •    
prapa Shporta

WOWOW Wall Rrethuar Pot Pot Mbushëse KuzhineWOWOW Rubine Kuzhina Mbushëse Tenxhereje Muri-1

Kjo rubinet me stil dhe i thjeshtë mbushës i tenxhere 2311300C lartësi mbi banak, pjesa e hundës mund të rrotullohet 360 gradë për të përmbushur nevojat e ujit për çdo kënd, duke e bërë ujin e kuzhinës më të përshtatshëm. Dizajni me tre faza është më i përshtatshëm për nevojat e të gjitha këndeve, por gjithashtu shton më shumë shijen e jetës. Kjo rubinet i thjeshtë i dizajnit shton një efekt të bukur në prekjen përfundimtare të kuzhinës.

Rakord Minimalistic me cilësi të lartë: prej bronzi të ngurtë, të qëndrueshëm me jetë të gjatë shërbimi; mbarim nikeli i krehur, anti-korrozioni, nuk është i lehtë për tu lënë gjurmët e gishtërinjve, i lehtë për tu pastruar; tub bronzi të ngurtë, rezistent ndaj lagështirës dhe rezistent ndaj korrozionit; patentë dizajni në minimalist, i përshtatshëm për krijimin e stilit modern të shtëpisë
Funksionimi fleksibël, kursimi i hapësirës: dizajn i dyfishtë i përbashkët, rotacioni 360 shkallë, fleksibël për t’u përdorur; dizajni i valvulave të dyfishta për kontrollin e rrjedhës së dyfishtë, i lehtë për t'u përdorur; kurseni hapësirë ​​të mjaftueshme për sobën e ngushtë
Fluksi i Madh, Rrjedha e Ujit të Qëndrueshëm: Aeratori Neoperl ABS, duke siguruar rrjedhë të madhe të madhe të ujit, duke përmbushur kërkesën e shpejtë për mbushjen e tenxhere, dizajn të spërkatshëm; siguria higjienike e ujit: bërthama e integruar e valvulave qeramike për të siguruar filtrim pa pikim dhe pa plumb
Madhësia Standarde Amerikane, Pjesët e Instalimit të Cilësisë: Lidhës standardi amerikan 1/2 "NPS - 1/2" NPT, i përshtatshëm për sobë kuzhine me çdo madhësi, i lehtë për tu instaluar; Spirancë najloni gjerman Fisher, me cilësi të lartë dhe të qëndrueshme
Kthim falas 90-ditor, Garanci 5-vjeçare, 7/24 Mbështetje e Konsumatorëve; nëse është e nevojshme, ju lutemi na kontaktoni ❤service@wowowfaucet.com
Kur nuk është në përdorim, mund të paloset përballë murit për të kursyer hapësirë, hedhje të trasha të bakrit, kontroll të dyfishtë të ujit të nxehtë dhe të ftohtë, rezistencë ndaj plasaritjeve të temperaturës së lartë, shpërthim, pajisje shtesë, mund ta instaloni pa e blerë.

Specifikim

peshë

£ 3.84

Paketa Përmasat

13.56 x 7.24 x 1.42 inç

Masat

Medium

Ngjyra

krom

Fund

krom

material

Bakër

Formë

drejt

Burimi i energjisë

Hidraulike-Powered

Instalimi Metoda

Mur-montuar

Karakteristika të veçanta

Rotacioni 360 gradë, bashkim i dyfishtë, palosje

Përdorim

Komercial / Banimi

Nuk ka komente ende.

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X