kërkim Kerko Site

WOWOW Dispensuesi automatik i sapunit në mur

USD80.99
Shitur:
63
Shqyrtime:
0

Për të ulur shkallën e infeksionit të COVID-19, jo vetëm që duhet të lani duart me zell, por gjithashtu duhet një shpërndarës automatik i sapunit me sensorë për të zvogëluar mundësinë e infeksionit të kryqëzuar

Dorëzoni tek

  
  • sasi
    • -
    • +
  •    
prapa Shporta

Përhapja e COVID-19 i bëri njerëzit të duhet t'i kushtojnë vëmendje problemit të larjes së duarve. Shpërndarësit tradicionale të sapunit të pompës duhet të prekin kokën e pompës me dorë, gjë që rrit mundësinë e infeksionit të virusit. Sidomos në vendet publike siç janë shtëpitë, shkollat, qendrat tregtare, restorantet dhe stacionet, shumë njerëz duhet të shkojnë në tualet , Në këtë kohë, shpërndarësi automatik i sapunit me sensorë është më i përshtatshëm. Thjesht vendosni dorën nën shpërndarësin e sapunit, ai automatikisht do të lëshojë zgjidhjen e sapunit, do të zvogëlojë prekjen dhe do të mbrojë shëndetin e njerëzve. Përdorni teknologjinë moderne për të mposhtur COVID-19. Duke filluar me larjen e mirë të duarve, shpërndarësi automatik i sapunit mbron njerëzit nga viruset

specifikimet

SKU: Dispensuesi automatik i sapunit Kategorite , Tags: , , ,

Specifikim

peshë

2 kg = 4.4092 lb = 70.5479 oz

Nuk ka komente ende.

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X