kërkim Kerko Site

WOWOW Mbushës për tenxhere me mur në nikelin e krehur

(19 komente të konsumatorëve)
USD116.99
Shitur:
38
Shqyrtime:
19

Amazon SHBA

Falë modelit të tij ergonomik, mbushësja e tenxhereve e montuar në mur është e rehatshme për t’u përdorur.
Materiali i tij i shkallës së lartë çelik e bën atë shumë të qëndrueshme.
Ky produkt i ofron kuzhinierit një mbështetje të besueshme.

Udhëzimet e instalimit 2311300

Dorëzoni tek

 
 • sasi
  • -
  • +
 •  
prapa Shporta

WOWOW Mbushës për tenxhere me mur në nikelin e krehur

 

Rakord mbushës tenxhere nikeli të krehur 2311300
Po kërkoni disa veçori të veçanta në modelin tuaj të ri të kuzhinës për ta bërë kuzhinë tuaj funksionale dhe komode në të njëjtën kohë? Atëherë kjo rubinet i mbushur me tenxhere nikeli mund të jetë diçka për ju. A ndonjëherë po përpiqeni të mbani enë të mëdha uji nga lavamani i kuzhinës suaj në sobën tuaj? Kjo siklet i përket së kaluarës me këtë rubinet të mbushur tenxheren e nikelit të WOWOW. Rubinetat e mbushësit të tenxhereve normalisht janë instaluar prapa stufës së kuzhinës tuaj në mënyrë që të keni një lidhje uji afër zonës tuaj të gatimit. Kjo është veçanërisht e dobishme kur duhet të mbushni enë të mëdha me ujë që të ziejnë. Ju nuk keni nevojë të lëvizni tenxhere më që mund të peshojnë me lehtësi dhjetëra ounces. Sidomos kur nuk doni të tendosni krahët ose kyçet e dorës, kjo mund të jetë një zgjidhje shumë e dobishme për rehatinë e kuzhinës tuaj.


Një efekt tjetër i këndshëm anësor i rubinetit të mbushjes së tenxhereve të nikelit të WOWOW është fakti që ju mund të pastroni sobën e kuzhinës tuaj më lehtë, pasi keni një lidhje uji aty pranë. Pastrimi është shumë më i lehtë me një rakord mbushës tenxhere. Rubineti i mbushjes së tenxhereve të nikelit të WOWOW është i pajisur me valvola të dyfishta qeramike në mënyrë që të garantojë një përvojë pa rrjedhje. Nëse njëra prej valvulave do të qëndronte e hapur, kjo nuk do të shkaktonte rrjedhje të çfarëdo. Prandaj gjithmonë është e rekomandueshme që të fikni të dy valvulat për të qenë të sigurt që sobë e kuzhinës tuaj mbetet e thatë në çdo kohë. Ju më mirë të jeni i sigurt se sa keq!

Rakord modern mbushës tenxhere me nikel të krehur 
Kjo rubinet i veçantë i mbushjes së tenxhereve të nikelit të WOWOW ka një pamje moderne. Padyshim që i jep një prekje të veçantë, novatore kuzhinës tuaj përveç vlerës së saj funksionale të shtuar. Meqë rubinetat e mbushjes së tenxhereve nuk njihen zakonisht, shumica e njerëzve do t'ju pyesin për këtë kur të shohin kuzhinën tuaj. Pikat më të vogla fokale në kuzhina janë rubinetat. Kjo do të thotë që vëmendja e njerëzve tërhiqet natyrshëm nga rubinetat e kuzhinës kur hidhni një vështrim në kuzhinën tuaj. Ky rubinet i mbushjes së tenxhereve të nikelit të fërkuar përshtatet në çdo dekor modern të kuzhinës, dhe përfundimisht do të tërheqë vëmendjen e veçantë.

Rënia e mbushjes së tenxhereve të nikelit të WOWOW lehtë mund të kombinohet me rubinetat e tjera të kuzhinës moderne për të formuar një unitet harmonik në dekorin tuaj të kuzhinës. Linjat katrore në ndërthurje me format e rrumbullakëta formojnë një spektakël lojërues. Dizajnerët e WOWOW njihen ndërkombëtarisht si bërja e modeleve më të guximshme elegante që lehtë mund të botoheshin në çdo revistë të nivelit të lartë në lidhje me modelet e luksit të kuzhinës.

Arrijnë rubinetën e mbushjes së tenxhereve të nikelit të krehur 
Mundësia e një rubineti të mbushur me tenxhere është se mund ta montoni atë përballë murit pranë sobës suaj. Mund të ruhet lehtësisht kundër murit për shkak të nyjeve të lëkundjes së dyfishtë. Në këtë mënyrë nuk shqetëson hapësirën tuaj të gatimit pasi pastron zonën e gatimit. Por ju do të keni një arritje mbresëlënëse prej pothuajse 24 inç në mënyrë që të mund të mbushë çdo tenxhere në çdo gropë sobë. Rubineti mbushës tenxhere lehtë mund të zgjatet kur në të vërtetë keni nevojë për të, dhe ju tërhiqeni atë menjëherë kur të keni mbaruar. Kur të keni instaluar këtë rubinetën e mbushjes të tenxhereve të nikelit, do të pendoheni që nuk keni instaluar më parë këtë pjesë të pajisjeve.

Uji gjithashtu shkon shumë mirë me aeratorin me cilësi të lartë Neoperl ABS. Ju siguron një përvojë kundër spërkatjes dhe rrjedhjes së lirë të ujit. Mbushja e enëve tuaja në sobën tuaj të gatimit me forcë të plotë uji nuk do të shkaktojë spërkatje. Përhapja e ujit mund të shkaktojë situata të rrezikshme, veçanërisht kur jeni duke gatuar në gropat e tjera të zjarrit të sobës tuaj të kuzhinës. Stufa juaj e gatimit qëndron e kursyer në çdo kohë, dhe madje mund ta përdorni kur grumbullohen zjarret, pa shkaktuar ndonjë rrezik në kuzhinën tuaj.

Rakord cilësor i mbushjes me tenxhere nikeli të krehur 
Dy valvulat e kësaj rubineti mbushës të tenxhereve të nikelit të furçuar janë bërë nga materiale qeramike, dhe garantojnë kthimin e qetë. Vini re se valvulat nuk shkaktojnë fare reagim dhe as fërkime. Si pasojë, ju jeni të siguruar një operacion i qetë. Edhe kur keni nyje të brishtë, kjo rubinet mbushëse e tenxhereve të nikelit mund të operohet me lehtësi. Falë modelit të tij ergonomik, mbushësja e vazos prej çeliku të montuar në mur është shumë e rehatshme për t'u përdorur. Dy krahët me ritëm të rrotullueshëm 360 gradë janë të qetë për të operuar gjithashtu.

Materiali i tij i shkallës së lartë prej çeliku inox e bën këtë rubinet mbushës tenxhere nikeli të pastër shumë të qëndrueshëm. Sipërfaqja e nikelit e krehur e kësaj rubineti mbushës të tenxhere është edhe anti-zeroja dhe pa korrozion. Lidhësit janë prej bronzi të ngurtë, të cilat garantojnë një rrjedhë të shëndetshme të ujit pa asnjë mbetje metalike në të. Zgjidhja më e mirë pra për shëndetin e ju dhe familjes suaj. Për shkak të cilësisë, kjo rubinet i mbushjes së tenxhereve të nikelit të përdorur shpesh përdoret në ambiente tregtare, si dhe në restorante.

Garanci rubinetën e mbushjes së tenxhereve të nikelit të krehur 
Rubineti i mbushjes së tenxhereve të nikelit të krehur vjen me një pajisje të plotë instalimi. Me këtë çantë instalimi mund të instaloni lehtë rubinetën e mbushjes së tenxhereve të nikelit të bërë pa ndonjë problem. Kjo do t'ju kursejë kostot e shtrenjta të hidraulikut. Kompleti i instalimit vjen me të gjitha materialet që ju nevojiten për të bashkangjitur rubinetën e mbushjes së tenxhereve të montuar në mur. Përfshirë një pikëllim Allen, shirit Teflon dhe doreza instalimi për të mos dëmtuar duart tuaja dhe për t'i mbajtur ato të pastra gjatë procesit të instalimit. Prandaj garantojmë se mund të instaloni vetë këtë rubinet të mbushjes së tenxhereve të nikelit, brenda një ore e gjysmë. Sigurisht vetëm me kushtin që të keni një pikë uji në vendin e duhur.

Meqenëse WOWOW është i bindur me cilësinë e rubinetit të mbushjes së tenxhereve të nikelit, ju siguron një periudhë garancie 5-vjeçare falas. Ndërsa WOWOW ofron vlerën më të mirë për paratë që mund të gjeni, gjithashtu ju jep një garanci të kthimit të parave 90-ditore. Prandaj nuk rrezikoni fare. Nëse nuk do të bindeni me këtë rubinetën e mbushjes së tenxhereve të nikelit, ju thjesht merrni një rimbursim të plotë. WOWOW qëndron për produktin e tij dhe që mund ta vëreni menjëherë. Avantazhet e rubinetit të mbushjes së tenxhereve të nikelit të grirë me pak fjalë:
• Jep një faktor wow për çdo kuzhinë
• Mbushës për tenxhere moderne
• Lidhje cilësore dhe valvola
• Shumë i sigurt për t’u përdorur
• Finish nikel i krehur
• Lehtë për tu pastruar dhe për tu mirëmbajtur lehtë
• Instalim i lehtë në 30 minuta
• Garanci 5-vjeçare

 

 

Specifikim

pika Pesha

£ 3.84

Paketa Përmasat

13.56 x 7.24 x 1.42 inç

Masat

Medium

Ngjyra

krom

Fund

krom

material

Bakër

Formë

drejt

Burimi i energjisë

Hidraulike-Powered

Karakteristika të veçanta

Rotacioni 360 gradë, bashkim i dyfishtë, palosje

 1. Jam2020-06-29
  US

  Ky rubinet për mbushjen e tenxhere ishte i lehtë për ta instaluar burrin tim, i duhen rreth 10 minuta për ta bërë atë. Lëvizja është e qetë dhe e lehtë, nuk ka probleme me përdorimin e saj deri më tani. Kjo është shumë e fortë dhe rrjedha është perfekte, gjithashtu nuk rrjedh, përfundimi i nikelit të krehur është i bukur dhe përputhet në mënyrë të përsosur me pjesën tjetër të kuzhinës time.

 2. L *** t2020-07-02
  US

  Kam kaluar disa ditë duke kërkuar një rubinet të mbushur me tenxhere nikeli me linja të pastra dhe moderne që ishte brenda buxhetit tim. E gjeta këtë mbushës tenxhere në WOWOW dhe nuk mund të isha më i lumtur. Ky rubinet është me cilësi shumë të mirë, ishte një fllad për tu instaluar, funksionon shkëlqyeshëm dhe duket bukur në kuzhinën tonë. Kurrë nuk do të paguaj çmime të markave të mëdha të fryra përsëri. Rekomandojmë shumë!

 3. Një *** s2020-07-09
  US

  Pas një eksperience të tmerrshme me një produkt tjetër që rrjedh, ne vendosëm të provojmë këtë rubinet mbushës tenxhere. Dutyshtë detyrë e rëndë dhe funksionon shumë mirë deri më tani, nuk rrjedh, instalohet shumë lehtë. Ajo përputhet me të gjitha pajisjet tona të kuzhinës, e duam pamjen e pastruar të nikelit, cilësia e thithit të bronzit është e shkëlqyeshme, shumë e lumtur që kishim blerë këtë produkt.

 4. H *** y2020-07-11
  US

  Ky rubinet për mbushjen e tenxhere ishte i lehtë për ta instaluar burrin tim, i duhen rreth 10 minuta për ta bërë atë. Lëvizja është e qetë dhe e lehtë, nuk ka probleme me përdorimin e saj deri më tani. Kjo është shumë e fortë dhe rrjedha është perfekte, gjithashtu nuk rrjedh, përfundimi i nikelit të krehur është i bukur dhe përputhet në mënyrë të përsosur me pjesën tjetër të kuzhinës time.

 5. F *** s2020-07-17
  US

  Kurseni një pasuri duke e porositur këtë në vend se ta blini në një nga dyqanet e kutive për gati 3 herë më shumë. Super e lehtë për tu instaluar dhe duket shumë mirë!

 6. Y *** s2020-07-18
  US

  Ne jemi duke azhurnuar / azhurnuar të gjithë shtëpinë tonë rreth vitit 1984 me një buxhet shumë modest, paguaj-si-ju-shkoni. Burri im është një kuzhinier dhe kuzhina ishte një nga projektet e para të mëdha për të trajtuar. Ne vendosëm që një mbushës i shkëlqyeshëm i tenxhere mbi sobë do të ishte një mënyrë e zgjuar për të shtuar interes dhe vlerë në kuzhinën tonë. Të gjithë ata që e shohin mendojnë se është kaq unike dhe e zgjuar. Kur nëna ime vjen për vizitë dhe dëshiron të gatuajë një tenxhere të madhe me supë, ajo nuk ka më nevojë të mbajë një tenxhere të rëndë me ujë nga lavamani në sobë. Ky produkt përmbush nevojat tona praktike dhe i përshtatet estetikës në zhvillim të shtëpisë tonë në mënyrë të përsosur.

 7. Y *** t2020-07-21
  US

  Ne e duam mbushësin e gazit dhe nuk kemi asnjë problem me rrjedhjet ose ndonjë gjë tjetër. Duket shkëlqyeshëm dhe funksionon në mënyrë perfekte.

 8. L *** a2020-07-26
  US

  Ne patëm një rimodelim të detyruar duke ndjekur Uraganin Harvey dhe kjo ishte një "azhurnim" që zgjodha - e vendosa këtë në garazhin tim të pajisjes, në mënyrë që të plotësoj keurig-un tim pa e lëvizur. Ka qenë e mrekullueshme deri më tani, shumë e kënaqur!

 9. G *** o2020-07-28
  US

  Shtëpia ime kishte një mbushës pak më të pazakontë, të vjetër dhe të ndërprerë, i cili ishte i bukur, por që dilte. Provova disa hapa të thjeshtë për ta zëvendësuar, por stili më i zakonshëm i valvulës nuk përshtatet. Isha në treg për një zëvendësim të lirë, por të bukur, më shumë për të mbyllur vrimën në mur sesa të isha në përdorim të rëndë. Kjo i përshtatet asaj fature tepër mirë, dhe është mjaft funksionale saqë kam besim se e përdor për mbushjen e vazove të rënda.

  Pro:
  -Spenzues. Ky mbushës vazo kushton më pak se 1/4 e versionit më të ri të mbushësit tim të vjetër.
  -E mrekullueshme. Përfundimi i bronzit me vaj të fërkuar (me stil) është perfekt.
  -Funksionale. Unë e kam përdorur atë për të mbushur një duzinë tenxhere.
  -Tërësisht. Dy valvola, një krah lëkundës dhe një ajrosës.
  -Vjen me një valvul shtesë disk disk qeramik në rast se keni nevojë ndonjëherë për një zëvendësim.

  Cons:
  -Shkurt. Krahu është pak i shkurtër, por nuk është saktësisht një dhimbje për të shtyrë përkohësisht një tenxhere më pranë rubinetit sesa ta çoni atë në lavaman, kështu që ky nuk është një problem për shumicën e njerëzve edhe nëse është i shkurtër për furrën tuaj.
  -Përkush nëse hapni më parë valvulën e murit. Nuk e di nëse është ky model apo thjesht sepse rubineti im i vjetër ishte i gërryer, por presioni mbi këtë model është M WNYR i lartë. Nëse fillimisht hap hapin e murit dhe pastaj rubinetin, ajo pështyn si një kokë dushi. Nëse e hap çezmën së pari pastaj murin, kam një transmetim të drejtpërdrejtë siç pritej. Ky është një çudinë e vogël, thjesht duhet të jem i kujdesshëm kur mysafirët kanë mbaruar.
  -Pa kllapa montimi. Rubineti im i vjetër kishte një kllapa për të siguruar që krahu ishte montuar saktësisht në nivel. Ky nuk, dhe mbështetet në një instalim të saktë që do të mbahet në mënyrë të përsosur. Unë nuk do të sfidoj hidraulikun tim të panjohur duke u përpjekur të çiftëzoj mbushësin e tenxhere rreth një kthesë tjetër, kështu që është pak e lirë në mur. Unë dyshoj se do të ishte perfekte nëse e rrëzoja, por nuk mund të jem i sigurt se instalimi i vjetër ishte saktësisht i duhur, kështu që do ta mbaj atje ku është tani për tani. Për sa kohë që askush nuk lëkundet në krah, ajo ulet në mënyrë të përsosur në mur. Siç thashë, unë më së shumti kujdesesha për paraqitjet dhe e përdorja vetëm mbushësin tim herë pas here, kështu që 100% është mirë me mua.

 10. G *** e2020-08-04
  US

  E përsosur! Vlera e shkëlqyeshme për çmimin. Asshtë aq e rëndë sa markat me çmime më të larta.

  Ne ngjitëm skajin e mashkullit 1/2 on në vijën e ujit dhe e vidhosëm të drejtën në atë lidhje (1/2 ″ përtej çarçafit dhe pllakës) në vend që të përdorim tunxhin mashkull-mashkull që erdhi me të. Ne bëmë një rregullim tjetër dhe kishim instaluar një bord MDF të trashë 1/2 around rreth vijës së ujit në mënyrë që të mund të vidhosim direkt në diçka të fortë. Këto dy hapa me të vërtetë duket se e forconin instalimin.

  Valvulat e dyfishta nuk kanë siguruar pikime. Duket mrekullisht. Krahët lëvizin me vetëm sasinë e duhur të rezistencës. Ne jemi të kënaqur me funksionin. Ne jemi edhe më të kënaqur me kursimet e njësive me çmim më të lartë që duket se janë të së njëjtës cilësi.

  Një gjë që do ta bëja ndryshe herën tjetër: Do ta instaloja rreth 4 ″ më të ulët se sa kam bërë. Në 16 ″ sipër sobës, uji ka një rrugë të gjatë për të rënë në tenxhere. Id ndoshta e instaloj atë afër 12 ″ nëse do ta bëja përsëri.

 11. U *** a2020-08-14
  US

  Bleva shumë (katër për të qenë të saktë) versione të tjera që dukeshin të njëjta për shumë më pak para. Kam humbur dy muaj duke porositur një të ri, duke e instaluar, vetëm që të më dilte nga pika të shumta, duke e kthyer, duke pritur një rimbursim dhe duke porositur një tjetër. Pas kthimit të mbushësit pas mbushjes, unë isha i irrituar. Vendosa që duhej ta thithja dhe të shpenzoja pak më shumë për të marrë një produkt më të mirë që shpresojmë se nuk do të dilte. Pas mbërritjes, cilësia e produktit ishte shumë më e mirë sesa çmimi prej 70 dollarësh që kisha porositur. Instalimi shkoi më mirë sesa pritej! U përfshinë pjesë shtesë, së bashku me një mënyrë për të kontaktuar shërbimin ndaj klientit me çështje në vend se thjesht ta ktheni atë, madje edhe udhëzime në anglishten e duhur! Që nga instalimi kemi pasur zero rrjedhje ose çështje të tjera. Unë isha duke treguar një qindarkë të mençur dhe dollar budalla. Ky është i vetmi mbushës tenxhere (nga pesë që kam trajtuar) që ia vlejti të hidhni një vështrim. wowow ndoshta duhet të shikojë në qindra goditje të kësaj marke për gjysmën e kostos dhe t'i mbyllë ato.

 12. J *** n2020-08-17
  US

  Produkt i mrekullueshëm. Solid dhe shumë i përshtatshëm. Ne kemi tenxhere të mëdhenj deri në 30qts dhe kjo është përgjigjja për mbushjen e tyre. Ju do të duhet të dini disa aftësi hidraulike për t'u instaluar, por ia vlen. Kjo është një e pesta e kostos si në markat e dyqaneve (ari i përpunuar). Ne e duan atë. Nuk ka më nevojë të mbushni shtambat! Ndërtim i fortë dhe madje vjen me një valvul rezervë

 13. E *** r2020-08-19
  US

  Krahasuar me pajisjet e mia inox pa gjurmë gishtash, ngjyra e kësaj është më e ngrohtë dhe më e artë dhe pajisjet e reja janë një pije freskuese më blu-argjend. Ende duket fantastike me pajisjet e mia dhe për krahasim… përputhet me pajisje të markës së nikelit të markës si rubineta dhe kokat e dushit që kam në dhoma të tjera (Nëse jeni duke u përpjekur të merrni një matës për ngjyrën argjend që është).

  Funksioni është pjesa më e mirë. E imja u instalua shumë më lart se diapazoni im për të lejuar enë të gjata, por edhe kur uji është plot me mbushje të enëve më të vogla, uji nuk spërkatet fare nga vazot.

  Ai rrotullohet dhe lëviz shumë lehtë vetëm me prekjen e lehtë të një dore dhe është i dyanshëm.

  Presion shumë i lartë i ujit, pa rrjedhje, valvul shtesë për nevojat e ardhshme. Në përgjithësi shumë i kënaqur dhe nuk do të shkëmbeja

 14. Znj2020-08-26
  US

  Kjo ishte e lehtë për burrin tim për të instaluar dhe përputhet me të gjitha pajisjet e mia të kuzhinës. Unë nuk kam asnjë problem me përdorimin dhe lëvizja është e qetë dhe e lehtë. Kjo është shumë e guximshme dhe rrjedha është perfekte. Jam shumë i kënaqur me cilësinë dhe jam i kënaqur me çmimin që kam paguar. Unë patjetër do ta blija këtë përsëri nëse nevoja paraqitet ndonjëherë vetë.

 15. B ***)2020-08-30
  US

  Potfiller i bukur por fatkeqësisht rrjedh edhe pasi kontraktori ynë u përpoq ta rregullonte atë. Mjerisht, ai nuk e instaloi menjëherë dhe tani nuk mund ta kthej. Me të vërtetë e duam pamjen e këtij përpunuesi dhe koston e tij.

 16. E *** s2020-09-02
  US

  Ne e duan atë! Një hidraulik do ta instalonte dhe ka funksionuar si një sharm. Nëna e moshuar e përdor atë kur bën konservim ose zien makarona dhe patate. Ajo është artritike dhe nuk mund të mbajë një tenxhere të plotë nga lavamani.

 17. E *** n2020-09-07
  US

  Mbushësi i tenxhere është me cilësi të shkëlqyeshme dhe mbështetja e blerjes postare nga shërbimi ndaj klientit është e jashtëzakonshme !! Nuk mund të isha më i lumtur që e bleva këtë produkt! Patjetër që do t'i blej përsëri produktet e tyre dhe do t'ua rekomandoj të gjithëve që di !!

 18. R ***.2020-09-11
  US

  Dashuroni mbushësin e tenxhere. Unë përdor trungun pranë murit të pasmë. Shumë e lehtë për të kontrolluar vëllimin e ujit në tenxhere. Lëviz mbi tenxhere dhe kthehet në mur me pak përpjekje

 19. M *** d2020-09-16
  US

  Ne kurrë nuk kemi pasur një mbushës tenxhere, kështu që mbase është risia e tij, por ky mbushës është i bërë mirë dhe elegant. Shtë një shtesë e përsosur në kuzhinën tonë të re.

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X