kërkim Kerko Site

WOWOW Matëse e zezë me rubinet Pus-Down Prerë Kuzhina

USD76.45
Shitur:
33
Shqyrtime:
0

Amazon SHBA
Rakord kuzhine e zeze matte me cilesi te shkelqyer
WOWOW ka përvojë industriale në bërjen e rubinetave të kuzhinës më të mirë të zi, që nga viti 2008. Pa dyshim që kjo përvojë është vërejtur siç duhet në funksionalitetin dhe hartimin e rubinetit të kuzhinës tërheq nga WOWOW. Si rezultat i kësaj përvoje ju jeni siguruar që të keni rubinetin me cilësi më të mirë në kuzhinën tuaj, të dizajnuar për funksionalitetin maksimal dhe përfundimisht me një dizajn unik. Për këtë arsye, kjo bashkëshorte e harkut e lartë e zezë e tërheq poshtë rubinetën e kuzhinës së WOWOW është zgjidhja më e mirë kur jeni duke projektuar ose ridizajnuar kuzhinën tuaj.

Udhëzime Instalimi 2310700BInstalimi

Dorëzoni tek

  
  • sasi
    • -
    • +
  •    
prapa Shporta

WOWOW Matëse e zezë me rubinet Pus-Down Prerë Kuzhina

WOWOW Matëse e zezë me rubinet Pus-Down Prerë Kuzhina WOWOW Matëse e zezë me rubinet Pus-Down Prerë Kuzhina WOWOW Matëse e zezë me rubinet Pus-Down Prerë Kuzhina

WOWOW Tërhiqni rubinetat e kuzhinës 2310700B
Kuzhina mund të jetë hapësira në shtëpinë tuaj ku kaloni pjesën më të madhe të kohës. Jo vetëm që kuzhina është vendi ku përgatitni ushqimet tuaja. Për më tepër, shumë njerëz kanë përqendruar jetën e tyre rreth kuzhinës. Mendoni për shembull të një kuzhine të ngrënë me një tryezë të madhe ngrënie ngjitur me vendin ku bëhet ushqimi. Sido që të jetë lloji i kuzhinës që keni, dizajni dhe funksionaliteti janë dy aspektet më të rëndësishme të tij. Kur jeni duke projektuar ose ridizajnuar kuzhinën tuaj të ëndrrave, dëshironi të krijoni një përshtypje masive. Zgjedhja e një rubineti kuzhine për rrjedhojë është një shumë e rëndësishme. Edhe pse rubinetat e kuzhinës mund të jenë të vogla, ato janë pikat natyrore të çdo kuzhine. Pamja e njerëzve tërhiqet natyrshëm nga rubineti i kuzhinës. Prandaj, ju patjetër do të krijoni një përshtypje me harkun e lartë të harkut WOWOW, të zezë, tërheq poshtë rubinetën e kuzhinës! Rakordi i kuq i zi WOWOW i zbritur poshtë kuzhinës ofron një rakord të kuzhinës me cilësi të lartë, me dizajn të shkëlqyeshëm me një çmim mbresëlënës të ulët. Prandaj, kjo rubinet kuzhine e zezë e tërheq poshtë ju ofron raportin më të mirë të çmimeve dhe performancës që do të gjeni në treg.

Dizajn elegant tërheq poshtë rubinetën e kuzhinës në të zezë mat
Rakordi i kuq i zi me hark të lartë WOWOW poshtë kuzhinës së kuzhinës është paraqitur me një dizajn të frymëzuar klasik që u rinovua me detaje të stilit modern. Për këtë arsye, kjo rubinet i kuzhinës do t'i shtojë një prekje elegance pothuajse çdo kuzhine. Natyrisht do të duhet të zgjidhni mirë rubinetën e kuzhinës tuaj. Në një mënyrë që ajo do të formojë një unitet harmonik me pjesën tjetër të modelit tuaj të kuzhinës. Avantazhi i kësaj rubineti kuzhinë të zezë tërheq poshtë është që mund të kombinohet me dizajne tradicionale, si dhe me dizajne moderne të kuzhinës. Sido që të jetë, rakordi i zi i matur WOWOW poshtë kuzhinës do të garantojë një prekje mahnitëse të përfundimit të pothuajse çdo kuzhine. Jo vetëm që kjo rubinet me kuzhinë e zezë gooseneck kuzhinë ju ofron një dizajn minimalist. Thjeshtësia është një nga karakteristikat kryesore të këtij rubineti të kuzhinës së dizajnit. Megjithatë, ajo ofron gjithashtu një deklaratë dramatike të projektimit me ngjyrën e saj unike dhe kombinimin e kundërt të stileve. Për të qenë i sinqertë, në WOWOW ne e konsiderojmë këtë rubinet të zi matte tërheq poshtë një pjatë arti! Jemi të sigurt që kur aplikoni këtë rubinet të kuzhinës në kuzhinën tuaj, do të rezultojë në reagime të shumta të befasuara të vizitorëve tuaj
Zezë mate tërheq poshtë rubinetën me funksionalitetin maksimal në kuzhinën tuaj
Dizajni është një, por për më tepër i rëndësishëm është funksionaliteti i një rubineti kuzhine. Kur jeni në kuzhinën tuaj në një dizajn është një, por për më tepër i rëndësishëm është funksionaliteti i një rubineti kuzhine. Kur jeni në kuzhinën tuaj në baza ditore, duke përgatitur krijime të mahnitshme të kuzhinës, dëshironi që ajo t'ju mbështesë ndërsa përgatitni ushqim dhe pastroni më pas. Si pasojë, ju duhet të zgjidhni një rubinet kuzhine që mbështet dëshirat tuaja në lidhje me të gjitha llojet e detyrave të kuzhinës. Tufa e kuqe e zezë me hark të harkuar WOWOW poshtë rubinetit të kuzhinës ishte krijuar për t'ju ofruar funksionalitetin maksimal. Jo për asgjë, rubineti i zi matte i tërheq poshtë kuzhinës konsiderohet si një nga funksionet më funksionale të tërheqjes së rubinetave të kuzhinës në treg. Pjesa tërheqëse e kësaj rubineti të kuzhinës së zezë mat është jashtëzakonisht funksionale. Para së gjithash, lehtë mund të nxirrni kokën e spërkatësit vetë-tërheqëse në mënyrë që të pastroni të gjitha pjesët e lavamanit tuaj të kuzhinës. Pas përdorimit të kokës, tërhiqet pa probleme në pozicionin e saj origjinal. Për më tepër, ju mund të vendosni me lehtësi ndërmjet llakut të butë dhe të fortë sipas detyrës tuaj të kuzhinës. Përshtatësi i kthyeshëm i rubinetit të kuzhinës mat, të zezë tërheqëse, më në fund do t'ju ofrojë fleksibilitetin që ju nevojitet.

Zezë e zezë prej çeliku inox tërheq poshtë rubinetën e kuzhinës
Rakordi i zi i matur i WOWOW poshtë kuzhinës është bërë prej çeliku inox dhe materiale të tjera me cilësi të lartë. Kjo rubinet kuzhine tërheqëse nuk është vetëm rezistente ndaj zeros por edhe rezistente ndaj ndryshkut dhe rezistente ndaj njollave. Rrjedha e zezë WOWOW e zezë e tërhequr poshtë kuzhinës është e thjeshtë për t’u pastruar. Një goditje e lehtë do të eliminojë të gjithë mbetjet minerale dhe shkumësin që ndërton mbi kokën e silikoni. Vetë rubineti i kuzhinës është i lehtë për tu pastruar, si dhe njolla nuk do t'i bashkohet asaj. Pastrimi i shpeshtë i rubinetit tuaj të kuzhinës së zezë mat do të garantojë një qëndrueshmëri të gjatë të jetës. E zeza me mat të lartë me hark tërheq poshtë rubinetën e kuzhinës të WOWOW është shumë e thjeshtë për t’u instaluar dhe vjen me udhëzime të qarta instalimi. Ndërsa menaxhon tjerrje 90 gradë përpara, ju lejon të instaloni këtë rubinet të kuzhinës së zezë mat në zona më të forta, pa ndonjë pastrim të kërkuar. Dizajnerët e WOWOW, pra, kanë menduar për pothuajse gjithçka që harton këtë rubinet të zezë mat, tërheq poshtë rubinetën e kuzhinës. Prandaj WOWOW nuk ka frikë të ju ofrojë një garanci tre-vjeçare në bashkëshortin e zi bashkëshortor, të tërheq poshtë rubinetën e kuzhinës. Ne jemi të sigurt për cilësinë e produkteve tona dhe garantojmë që juaj do të ketë rehati maksimale dhe produktet tona do të performojnë në maksimumin e tyre. Kur për çfarëdo arsye kjo rubinet i kuzhinës mund të mos performojë ashtu siç prisni nga ne, ne do ta zëvendësojmë produktin pa ndonjë kosto shtesë për ju. Më në fund, ne ofrojmë një politikë 90-ditore falas për kthimin, në rast se rubineti i zi i kuzhinës së zezë mund të mos jetë ai që prisnit prej saj. Siç mund ta shihni, ne kemi besim te bashkëshortja jonë e zezë e cila tërhiqet rubinetën e kuzhinës. Si pasojë mund të presim vetëm që ju do të jeni 100% të kënaqur!
Përparësitë e WOWOW mate të lartë të harkut të zi tërheq poshtë rubinetën e kuzhinës me pak fjalë:
Jep një faktor wow për çdo kuzhinë
Kombinim unik i dizajnit klasik dhe modern
Ofron funksionalitetin më të mirë që i përshtatet nevojave tuaja
Kombinon estetikën me performancën e lartë
Bërë nga materiale me cilësi të lartë
Lehtë për tu pastruar dhe për tu mirëmbajtur
Garanci 3-vjeçare për këtë çakmak të zezë mate të lartë tërheq poshtë rubinetën e kuzhinës

specifikimet

SKU: 2310700B Kategorite , Tags: , ,

Specifikim

peshë

2.6 kg = 5.7320 lb = 91.7123 oz

prodhues

WOWOW

pika Pesha

£ 5.68

Paketa Përmasat

21.65 x 11.02 x 2.76 inç

Stili

Rakord kuzhine / rubinet lavamani kuzhine me spërkatës tërheqës

material

Aliazh zinku / Çelik inox / Tunxh

Model

Vrimë e vetme & 3 vrima; Kuvertë-Mount

Formë

Harku i Lartë / Gooseneck

Instalimi Metoda

1-Vrimë ose 3-Vrima me Mbulesë Pllaka në Kuvertë 8 inç

Gjatësia e zgjatjes

Centimetra 80

Lartësia e pështymës

Inches 7.7

Arrijnë sput

Inches 8.8

Lloji i skuqjes

Tre mënyra: Transmetim / Spërkatje / Pauzë

jashtë Diametri

224 Milimetra

Trajtoni materialin

Aliazh zink

Përshkrimi i performancës

Prekja e mikserit / Tre funksione të kontrollit të ujit

Nuk ka komente ende.

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X