kërkim Kerko Site

WOWOW Matëse e Zezë me dy doreza Prerja e gjërë e banjës

(23 komente të konsumatorëve)
USD62.99
Shitur:
67
Shqyrtime:
23

Amazon SHBA

Veshja e rubinetit është e zezë e kripur, e cila mund të mbrojë sipërfaqen nga gërryerja dhe ndryshku.
Uji i lavamanit dhe zorra e furnizimit të kullimit përmbahen në pako. Sigurohuni që të përdorni mallrat premium të çelikut për Mirëqenien tuaj
Kontrolli i Temperaturës - Leva me dy doreza për kontroll të thjeshtë të temperaturës së ujit dhe rrjedhës së ujit drejtpërdrejt
Instalim i thjeshtë - Të gjitha përbërësit e përgatitur për instalim janë përfshirë gjithashtu.

Udhëzimet e instalimit 2321300B

 
 • sasi
  • -
  • +
 •  
prapa Shporta

3 vrima Montimi i Banjës së Përhapur të Banjës 2321300B-AMUS: distanca e rregullueshme ndërmjet 6 "- 14"; Madhësia e vrimës: 32 - 38 mm / 1.26 - 1.5 "
Teknologji Krijuese e Shpejtë e Lidhjes: e thjeshtë për t’u instaluar vetvetiu pa një hidraulik, të vijë me asamblenë kullimi. RUAJ T F SHUMN E INSTALIMIT TUM PLUMBIMIT ME FAUAJ WOWOW
Rakord banjo me dore 2-dore: siperfaqe unike e zeze mat, klasike dhe e thjeshte, rezistoj ndaj korrozionit dhe zbehjes nepermjet perdorimit te perditshem, i pershtatet shtepise me qira, condo, apartament, banjo, banjo, perdorim komercial, hotel
Kllapat e basenit pa plumb - Rrjedhje: Fishekë qeramikë nënshkrimin e lartë NSF dhe aeratori ABS që kursen ujin sigurojnë asnjë rrjedhje dhe plumb, ndërkohë sigurojnë butësisht, rrjedhje të qëndrueshme të ujit të kontrolluar nga dy trajta me pak përpjekje
GARANCIA E JETSIS with me SUUPPORTIN E KLIENTIT: Mbuluar nga garancia për kthim pa pagesë dhe 90-ditë falas! JU LUTEM KONTAKT EMAIL❤service@wowowfaucet.com

specifikimet

SKU: 2321300B-AMUS Kategorite , Tags: , ,

Specifikim

peshë

£ 3.63

Paketa Përmasat

12.1 x 8.6 x 3 inç

Ngjyra

Matte Black

Fund

e zezë

material

Stainless çeliku

Burimi i energjisë

Me energji hidraulike

Instalimi Metoda

Montuar ne siperfaqe

Lartësia e pështymës

Inches 4.8

Arrijnë sput

Inches 3.1

Lloji i skuqjes

Dual

 1. J *** h2020-05-28
  US

  Unë kam blerë rakorda Delta dhe Phisher më parë me kosto të lartë. Produkti i WOWOW është shumë më tepër sesa unë pres për cilësinë, lehtësinë e instalimit dhe vlerën e parave të mia. Duket e mahnitshme në lavamanët e mi të ri të banjës. Edhe paketimi është i klasit të lartë. Më pëlqen unaza-o që janë të ndërtuara në pjesën e poshtme të dorezave dhe rubinetit për të parandaluar rrjedhjet. Zorra e lidhjes së përkulshme që erdhi me të është gjithashtu një prizë dhe lojë pa asnjë rrjedhje. Unë nuk bëj shumë komente për produktet, por jam shumë i kënaqur me këtë produkt që mendova ta ndaja me ju.

 2. T *** t2020-06-01
  US

  Kohët e fundit kam rimodeluar banjën time që përfshinte zëvendësimin e lavamanit dhe dollapit tim të vjetër me një lavaman të piedestalit të hijshëm, por disi retro. Kjo kërkonte rubineta të reja të përhapura.

  Për shkak të rimodelimit, nuk kisha më lavaman banjoje që punonte. Prandaj, meqë më duheshin rubinetat e reja menjëherë, kërkova në dyqanet e mia lokale të pajisjeve, duke përfshirë dyqanet e mëdha të zinxhirit. Unë isha i befasuar dhe i zhgënjyer që, jo vetëm që ata kishin një përzgjedhje shumë të kufizuar të rubinetave të banjës të përhapura, por të gjitha kushtojnë afër ose mbi 100 dollarë!
  Vendosa që mund të shkoja pa një lavaman pune për disa ditë dhe ndjeva se do të kisha një zgjedhje më të mirë, si dhe një çmim më të mirë;

  Unë shpejt gjeta disa rubineta për të zgjedhur me një pikë çmimi shumë më të ulët sesa kisha gjetur në dyqanet e mia për përmirësimin e shtëpisë. U vendosa në këtë asamble të rubinetit dhe nuk mund të isha më i lumtur. Rubinetat kanë një përfundim të bukur të nikelit të krehur, dhe gjithçka është përfshirë për instalim, përveç dy zorrave të shkurtra të lira që nevojiten për t'u lidhur me furnizimin me ujë. Unë kisha një mik që më ndihmonte në rimodelimin dhe instalova rubinetat. Sidoqoftë, jam i sigurt që mund ta kisha bërë vetë, sepse kishte vetëm disa pjesë për t'u mbledhur, dhe udhëzimet e ilustruara ishin drejt dhe përpara dhe ishin shumë të lehta për t'u kuptuar dhe ndjekur. Po postoj një fotografi të lavamanit tim të ri me rubinetat e instaluar dhe duke punuar. Unë rekomandoj shumë këtë montim të përhapur të rubinetit të banjës për mjeshtërinë e tij, bakrin e përdorur në prodhimin e tij, bukurinë e tij dhe atë që unë mendoj se është shumë e rëndësishme - është lehtësia e instalimit.

  Një tipar tjetër i këtij montimi të rubinetit është "tapa" për lavamanin. Ajo mbyllet duke e shtypur poshtë dhe hapet duke e shtypur përsëri. Besoj se ky është një përmirësim i madh në krahasim me tapën e tipit të vjetër, e cila kërkonte që të përdorni një levë për ta hapur dhe mbyllur. Ndoshta unë jam përjashtimi, por kurrë nuk kam pasur një të tipit të vjetër që të mos funksiononte keq. Në fakt, shumicën e kohës, e gjeta veten duke e hedhur poshtë plotësisht. Jam vërtet i lumtur që kam, atë që konsideroj të jem, një ndalues ​​shumë i përmirësuar. Kjo mund të duket si një përmirësim i vogël dhe i parëndësishëm për disa, por për ata prej nesh që jemi marrë me problemet e tapës së tipit të vjetër, është një tipar i mirëpritur.

 3. D *** t2020-06-03
  US

  Cilësi e mirë për çmimin! Përfundimi duket i shkëlqyeshëm dhe rubineti funksionon siç duhet. Shërbimi ndaj klientit është i shkëlqyeshëm, dalja e dritares nuk funksionoi për lavamanin tim (shumë e shkurtër). Unë i dërgova me email shitësit dhe brenda 10 minutash ata dolën me një rezulucion. Ata gjetën një kullim të ri që është më i gjatë dhe përputhet me përfundimin / projektin e rubinetit, pastaj më dërguan një rimbursim për të blerë të re. kulloj

 4. J *** k2020-06-07
  US

  Këto janë disa nga rubinetat më të mira që kam blerë, veçanërisht në këtë pikë çmimi. Ato janë të bukura, me stil dhe thjesht duken fantastike në banjën time të sapo rimodeluar. Kam përdorur një set më të shtrenjtë për rimodelimin e katit të sipërm dhe ky duket shumë më mirë. Sinqerisht, duket dhe funksionon si Moen ose Delta por është mbi 50% më pak. Unë rekomandoj shumë këtë produkt.

 5. I *** r2020-06-11
  US

  Kjo rubinet është e mahnitshme! Ndërsa bëja një rimodelim, unë zgjodha disa rubineta të ndryshëm në KROM për banjat dhe kuzhinën time. Normalisht thënia që ju merrni për atë që paguani ka tendencë të qëndrojë e vërtetë, por jo në këtë rast. Këto i kam në banjën time me përdorim të përditshëm për më shumë se 6 muaj tani dhe këto janë deri tani pajisjet e mia të preferuara. Unë nuk kam pasur probleme me rrjedhje, doreza të tundura, presion uji ose ndonjë ankesë tjetër të zakonshme me rubinetat. Qershia sipër me këtë rubinet është se nuk tregon njolla uji. Të gjitha rubinetat e mia të tjera duhet të pastrohen çdo disa ditë që të duken të reja, por jo kjo. Unë mund të shkoj fjalë për fjalë dy javë e gjysmë pa e fshirë atë ose pastruar atë dhe ju as nuk mund ta tregoni. Unë jam i dashuruar me këto rubineta. Ata janë në të njëjtin nivel me rubinetin tim Price Pfister për nga cilësia, por janë i vetmi rubinet që duket mirë gjatë gjithë kohës.

 6. A *** h2020-06-13
  US

  Zëvendësova një rubinet të banjës me fund të lartë me këtë. Gypat e lidhjes së shpejtë e bënë instalimin një fllad dhe unë u bëra vërtet i impresionuar nga cilësia e ndërtimit dhe sa më bukur duket kjo se e vjetra. Mendova se po shfrytëzoja një shans për një markë që nuk kisha dëgjuar më parë, por për rreth gjysmën e çmimit të asaj që do të kisha paguar në një dyqan të pajisjeve të kutisë së madhe, kjo ishte një vlerë e pabesueshme.

 7. B *** e2020-06-16
  US

  Unë jam në një qira dhe nuk doja të harxhoja një ton në zëvendësimin e dy rubinetave të këqija te zotëria im. Unë në të vërtetë jam më se i kënaqur me këto. Cilësia është e nivelit të lartë dhe super e thjeshtë për tu instaluar. Si gjithmonë, duhet më shumë kohë për të hequr të vjetrat sesa për të instaluar ato të reja… Zakonisht vuani nga cilësia kur kërkoni vlerën. Koha do ta tregojë, por deri më tani këto kanë qenë fantastike për paratë.

 8. K *** b2020-06-18
  US

  Unë zakonisht përdor vetëm Rubinetat e Big Brand Brand në objektet tona. Por pasi pashë vlerësimet vendosa të provoj një.
  Shumë i impresionuar me cilësinë e rubinetit, dhe lehtësinë e instalimit. Njësia ndihet e fortë, dhe e ndërtuar mirë, dhe lidhjet ishin thurur çelik.

 9. R *** w2020-06-20
  US

  Duajeni këtë rubinet !! Cilësi e shkëlqyeshme për një çmim të shkëlqyeshëm. Kontrolluar në Lowe dhe e njëjta rubinet ishte 119 dollarë për një. Padyshim rekomandoni!

 10. D *** m2020-06-24
  US

  Duhej të gjente një rubinet të ri kur bënte rimodelimin e vogël të banjës. I pëlqente pamjet e hijshme të këtij grupi. E bleva si MATTE BLACK dhe prisja një ton pak më gri, por kjo është shumë e bukur. Pjesa tjetër e pajisjeve në banjë është më afër asaj ngjyre gri, por unë mund të jetoj me këtë. Riparuesi ynë komentoi se sa i lehtë ishte instalimi. Rubineti funksionon ashtu siç duhet prandaj jam i lumtur dhe çmimi ishte i duhuri.

 11. N *** n2020-06-26
  US

  Këto rubineta janë projektuar nga dikush që e dinte se çfarë po bënin. Ata kanë vula ose copë litari në secilën montim për të parandaluar depërtimin e ujit. Instalimi është shumë i thjeshtë dhe i shpejtë. Materialet janë të një cilësie të lartë kështu që jo vetëm duken mirë por nuk ndryshken.
  Kisha blerë rubinetat e mia të mëparshme nga një dyqan lokal pajisjesh për një kosto shumë më të lartë, por ato zgjatën më pak se 3 vjet. Pastaj kur shkova t'i heq, gjeta arrën e ndryshkur në valvul dhe më duhej ta prisja. Me sa duket nuk kishte një vulë të mirë rreth bazës së valvulës dhe arrë ishte bërë nga materiali i lirë që ndryshket. Meqenëse ishte brenda një kabineti dhe ishte e vështirë për të arritur, kjo zgjati me orë të tëra.
  Kjo është arsyeja pse u entuziazmova shumë kur pashë mënyrën e krijimit të këtij kompleti dhe llojin e materialit që ata përdorën për ndërtim.

 12. E *** e2020-06-28
  US

  Kjo rubinet është perfekte! Dashuri si duket, e lehtë për tu instaluar, cilësi e madhe e rëndë. Asnjë gjurmë gishtash. Ne bëmë blerje përreth, por nuk donim të shpenzonim 100 dollarë, kështu që bëmë një shans për këto dhe aq të lumtur që bëmë. Ju nuk do të zhgënjeheni.

 13. A *** d2020-06-30
  CAD

  Unë e zëvendësova rubinetin tim të vjetër të vjetëruar me këtë. Jam jashtëzakonisht i kënaqur! Duket mirë dhe ishte shumë e lehtë për tu instaluar vetë !! Kam në plan të blej edhe dy të tjerë për të zëvendësuar rubinetat e tjerë të vjetër.

 14. A *** k2020-07-01
  CAD

  Ne po zëvendësojmë pesë rubineta banjo që kushtojnë dy herë më shumë sesa këto. Këto janë shumë tërheqëse, jashtëzakonisht të lehta për tu instaluar dhe janë bërë shumë mirë. E vetmja gjë që duhet të them është gjithsesi një negativ është se udhëzimet duhet t'ju thonë që të blini një ngjitës të fijeve të tubit për t'u përdorur në fijet e tubit të kullimit. Tubi i kullimit është projektuar për lavamanët me një vrimë mbingarkese, kështu që ka vrima në anën poshtë tapës, midis arrës dhe copë litari në pjesën e poshtme. Fijet janë shumë rrjedhëse dhe zbulova se uji kur kullon do të mbarojë nga vrimat e tejmbushjes dhe do të pikojë përmes fijeve dhe do të dalë arrë që mban tubin e kullimit. Korrigjohet lehtësisht me ngjitësin e fijeve. Ju udhëzoheni të përdorni stuko hidraulike atje ku kullimi lidhet me pjesën e sipërme të lavamanit, por ky nuk është burimi i rrjedhjes. Merrni vulën e fijeve. IMO, nuk mund të gabosh me këtë rubinet me çmim!

 15. L *** r2020-07-06
  US

  As çmimi nuk ishte shumë i ulët për këtë rubinet të shkëlqyeshëm, por ishte shumë i lehtë për tu instaluar. Dalja e pop-up është e jashtëzakonshme. Unë pres që kjo rubinet të zgjasë me vite. Një rubinet i krahasueshëm si ky nga një tullë dhe llaç i madh do të kushtonte 3 herë më shumë sesa kjo rubinet. Unë rekomandoj shumë dhe patjetër që do të blija përsëri.

 16. G *** d2020-07-09
  CAD

  E bleva këtë për të zëvendësuar një rubinet 25 vjeç. Instalimi ishte një fllad edhe për një instalues ​​fillestar DIY si unë. E vetmja pjesë e vështirë ishte heqja e rubinetit të vjetër të ndryshkur. Lidhësit e lehtë të furnizuar e bënë instalimin një çështje veçanërisht pa dhimbje. Ankesa e vetme është se rubineti është bërë nga një material i lehtë në krahasim me rubinetin e vjetër që ajo zëvendësoi. Megjithatë, produkti i përfunduar duket më i hijshëm dhe më elegant.

 17. Znj2020-07-21
  US

  Instaluar në një banjë që përdoret rrallë, kështu që nuk keni përvojë jetësore me të, por paketa është e plotë me gjithçka që ju nevojitet dhe funksionon mirë, duket mirë. Ndalesa është një shtytje për të mbyllur pajisjen sesa shufra e zakonshme për të ngritur dhe ulur tapën. Unë nuk jam i dashuruar me këtë, por fakti është më i thjeshtë dhe ka një sitë në të, kështu që nëse lëshoni diçka në kullues, mund të tërhiqni të gjithë asamblenë e tapës menjëherë dhe ta rigjeni atë. Kjo është ndoshta më shumë një plus sesa negativi i mungesës së shufrës për të hapur / mbyllur tapën.

 18. B ***.2020-07-24
  US

  Kjo rubinet duket dhe funksionon shumë mirë në banjën tonë. Instalimi ishte i lehtë me një gjë për t'u theksuar. Gypat e lidhjes së shpejtë që vijnë me rubinetin duhet të ulen mirë kur të instalohen. Mendova se i kisha të lidhur mirë, por kur uji u ndez dhe rubineti u hap, ata të dy u shkëputën. Rregullim i thjeshtë, thjesht mos harroni të shtyni fort kur lidhni zorrat.

  Kam pasur një problem të vogël me aeratorin në rubinet dhe kam parë që shërbimi ndaj klientit WOWOW është shumë i shpejtë dhe i përgjegjshëm. Kompania e shkëlqyer, patjetër që mund ta rekomandojë këtë rubinet.

 19. H *** s2020-07-26
  CAD

  Sapo e mora këtë dhe e instalova. Ishte shumë e lehtë për tu instaluar, paketim i shkëlqyeshëm dhe vlera shumë e mirë e bredhit. Kam lexuar shumë komente para se të blija dhe nuk kam kuptim. Deri më tani nuk ka rrjedhje dhe duket shkëlqyeshëm. Nëse ndonjë gjë ndryshon, unë do të rishkruaj shqyrtimin tim. Plus, sa më shpejt që kam marrë produktin, unë kam marrë një email nga shitësi. Thoshte nëse kishte ndonjë problem, unë duhet t'i kontaktoj ata drejtpërdrejt. Siç thashë deri më tani shkëlqyeshëm. Mos harroni se është vlera e shkëlqyeshme për para.

 20. S *** c2020-07-28
  US

  Ne e duam këtë rubinet. Spina e kullimit të butonit të shtypjes është shumë e bukur. Dorezat kthehen normalisht dhe uji rrjedh shkëlqyeshëm. Unë e bleva atë për një rimodelim të përgjithshëm të banjës që po bëja dhe isha i shqetësuar me blerjen e një sendi të tillë në internet pa u dashur ta shihja atë. Ka tejkaluar pritjet e mia. Faleminderit për një produkt të shkëlqyeshëm dhe përvojë të shkëlqyeshme me këtë blerje.

 21. K *** s2020-08-05
  CAD

  Rubinetat janë përfunduar bukur dhe paketuar mirë. Kunj është projektuar me një përqendrim të mirë mbi pellgun e lavamanit. Rondelja dhe pajisjet nën rubinetat dhe thuprat janë menduar mirë për të parandaluar ndërhyrjen në ujë. Materialet e përdorura duken me cilësi të lartë. Dalja e dritares dhe pjesa e pasme, megjithëse nuk janë aq të fuqishme sa ajo që u zëvendësua, janë më se të përshtatshme. Instalimi nuk ishte i vështirë dhe pajisjet e përfshira ishin të gjitha të pranishme. Paketimi është i shkëlqyeshëm me secilën rubinet dhe copa thes në mënyrë individuale, kështu që gërvishtjet në tranzit nuk ndodhin.

 22. C *** n2020-08-11
  CAD

  Një produkt vërtet i mirë ishte në Home Depot dhe nuk gjeta një që më pëlqente dhe e gjeta këtë në WOWOW për 20 dollarë më pak. Instilimi ishte me të vërtetë i lehtë dhe unë kam instaluar disa lavamanë gjatë viteve dhe kjo ishte një nga më të lehtat. Gjithçka ndihej shumë solide, më pëlqente shumë ajo ikjen që erdhi me të dhe që është shumë më e mirë se ato që kanë tërheqjen lart pas rubinetit. Do të marr ndoshta një tjetër kur të rimodeloj banjën time tjetër.

 23. w *** o2020-09-29

  E bleva këtë për të zëvendësuar rubinetin tim ekzistues që po dilte. Ishte e lehtë për tu instaluar. M'u desh rreth gjysmë ore për të nxjerrë rubinetin e vjetër dhe rreth 20 minuta për të instaluar këtë të ri. Ajo gjithashtu vjen me një kullim pop up, të cilin gjithashtu më pëlqen shumë. Ata duken shkëlqyeshëm. Nuk jam i sigurt se sa do të zgjasin, por jam i kënaqur me blerjen tani.

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X