kërkim Kerko Site

WOWOW Me vlerësim të lartë Tërhiqni rubinetat e kuzhinës nikel të krehur

USD60.99
Shitur:
35
Shqyrtime:
0

Amazon SHBA

Kjo rubinet i kuzhinës tërhiqet ka karakteristikat e mëposhtme:
Merren me lehtësi njollat ​​e kuzhinës, tre llojet e ujit, kaloni midis skuqjeve lehtësisht, zgjatni pompën e ujit dhe sfera e pastrimit nuk është e kufizuar.
Elektri elektrolues me 10 nivele, i qëndrueshëm dhe i qëndrueshëm ndaj ndryshkut, thelbi i valvulës qeramike me cilësi të lartë, është çelësi për rrjedhjen e ujit të rubinetit. Filloni butësisht, lani duart dhe perimet pa u spërkatur.

Udhëzimet e instalimit 2310101

  
  • sasi
    • -
    • +
  •    
prapa Shporta

WOWOW Me vlerësim të lartë Tërhiqni rubinetat e kuzhinës nikel të krehur WOWOW Me vlerësim të lartë Tërhiqni rubinetat e kuzhinës nikel të krehur WOWOW Me vlerësim të lartë Tërhiqni rubinetat e kuzhinës nikel të krehur

Rakordi WOWOW i kuzhinës nxjerrë llak 2310101 ka përfitime më të mëdha në krahasim me shitësit e tjerë: rubinet i kuzhinës me sende me cilësi të lartë: veshja e lëmuar (krom i krehur), rezistent ndaj zeros, i thjeshtë për t’u larë; Substanca e këtij fondacioni: bronzi me pastërti të lartë dhe arrë bronzi me cilësi të lartë, i fuqishëm, pa plumb, rezistent ndaj korrozionit.
Shtrirja Prima & ruajtja e ujit: Rakord i lavamanit të kuzhinës me presion të madh shton butonin e ndalimit të kuzhinës, mund të parandalojë ujin në çdo kohë të dhënë. (Bërë nga materiali i shkëlqyeshëm i shkëlqyeshëm dhe teknologjia e ekspertëve, mos u shqetësoni për pikimin)
Ndihmës i shkëlqyeshëm i kuzhinës: mikser lavamani me një levë kuzhine duke përdorur llak tërheqës: 1.5 milion çorape me rezistencë sigurojnë hapësirë ​​për larje 85 cm; Rubinet i kthyeshëm: 360 °, i përsosur për lavaman të dyfishtë, i thjeshtë për t’u zhvendosur nga një lavaman në vijim; ju mund të brohorisni çdo cep në kuzhinë! Përshtatja e përzierjes me vula / disqe të ashpër qeramike toleron fërkime të larta përmes menaxhimit të temperaturës.
Kuzhina me rubinetën e mikserit Kuzhina, ujë i ngrohtë dhe i ftohtë: Fishek qeramik i përpunuar, duke ofruar një kontroll të ngadaltë dhe preciz të qarkullimit dhe temperaturës së ujit. ; Shkumës i lëvizshëm, i thjeshtë për tu pastruar ose zëvendësuar. Rubineti i mikserit është i pranueshëm për sistemet me presion të lartë / Nuk përputhet me metodën e presionit të ulët.
Paraqitja e montimit të shpejtë: Me mendje të shpejtë në rritje, e krijuar posaçërisht për hapësira të kufizuara dhe rishtar, e lehtë; montim i fiksuar dhe nuk kërkon më pikëllim. Garanci e produktit 5 vjet.

specifikimet

SKU: 2310101 Kategorite , Tags: , ,

Specifikim

prodhues

WOWOW

pika Pesha

£ 5.94

Paketa Përmasat

21.5 x 11.25 x 3 inç

Ngjyra

Nikeli i krehur 101

Stili

klasik

Fund

Nikel i krehur

material

Aliazh çelik / tunxh / zink

Instalimi Metoda

Një vrimë ose tre vrima

Lartësia e pështymës

Inches 7.8

Shkalla e rrjedhjes

1.8 galona për minutë

Numri i vrimave

1

Arrijnë sput

Inches 9.5

Numri i dorezave

1

Vendosja e trajtimit / levës

Qendra, Majtas, Djathtas

Përshkrimi i garancisë

Garancia e kufizuar 5-vjeçare

Nuk ka komente ende.

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X