kërkim Kerko Site

WOWOW Më të mirë Tërhiqni rubinetën e kuzhinës me Chrome Magnet

USD96.99
Shitur:
86
Shqyrtime:
0

Dorëzoni tek

Nga të aksioneve

WOWOW Më të mirë Tërhiqni rubinetën e kuzhinës me Chrome Magnet

 

WOWOW Më të mirë Tërhiqni rubinetën e kuzhinës me Chrome Magnet

WOWOW Më të mirë Tërhiqni rubinetën e kuzhinës me Chrome Magnet

Rakord i vetëm një rubinet i kuzhinës 2311901C
A jeni të lodhur nga shtrirja e kufizuar e rubinetit të kuzhinës tuaj të vetme të trajtuar? Mos hezitoni, dhe menjëherë blini rakordën e vetme të rubinetit të kuzhinës WOWOW. Me rubinetën e vetme të rubinetit të kuzhinës WOWOW mund ta zgjeroni gamën tuaj lehtësisht, dhe do të keni mundësi të arrini në çdo vend brenda ose rreth lavamanit tuaj të kuzhinës. Sidomos kur kuzhina juaj është e pajisur me një lavaman të dyfishtë kuzhine, rubineti i vetëm WOWOW i kuzhinës vjen shumë i dobishëm. Me kokën fleksibël 360 gradë spërkatje, ju keni fleksibilitetin përfundimtar që dëshironi. Nuk do të mbetet asnjë vend që nuk mund të arrini me rubinetin e kuzhinës të vetme të WOWOW.
Me docking e tij magnetike, ju lehtë mund të kapni spërkatësin e kuzhinës mbi magnetin e fuqishëm. Në këtë mënyrë spërkatësi juaj i kuzhinës do të jetë gjithmonë në vend dhe nuk bie me kalimin e kohës si çdo rubinet tjetër kuzhine. Gropa e vetme e rubinetit të kuzhinës WOWOW nuk do t'ju zhgënjejë kurrë. Ky funksionalitet inovativ do të shmangë që koka juaj e llakut të mos bjerë ose të përplaset. Tipari magnetik i rubinetit të vetëm të rubinetit të kuzhinës WOWOW është testuar mbi 10,000 herë. Magneti i integruar ishte në gjendje t'i rezistojë të gjitha këtyre provave, dhe akoma pas 10,000 herë arriti të rregullojë kokën e llakit mirë dhe pikërisht pasi e nxori atë. Ju jeni të siguruar një cilësi të fortë që do të performojë mirë si në shtëpi ashtu edhe në vendet komerciale.
Rakord i vetëm me rubinetat e kuzhinës me funksione të ndryshme
Rakord i vetëm i rubinetit të kuzhinës së WOWOW përveç kësaj ju ofron funksione të ndryshme. Me tre funksionet e ujit mund të zgjidhni funksionin specifik të ujit që ju shërben më së miri në detyrën e kuzhinës që po kryeni. Ju mund të zgjidhni pa probleme funksionin që ju nevojitet me butonin në majën e llakit të rubinetit të kuzhinës së vetme. Ju ose mund të zgjidhni për mënyrën e rregullt të rrjedhës për të mbushur enët tuaja me ujë, ose mënyrën e llakit për të shpëlarë perimet tuaja. Mënyra unike e aku-tehut përmban një forcë të fortë për të shpëlarë enët tuaja të ndyra dhe lavamanin e kuzhinës shpejt dhe në mënyrë efektive.
Për të ekonomizuar në faturën tuaj të ujit, izatori i integruar Neoperl ABS kursen rreth 50% të ujit. Ju vështirë se do të vini re vëllimin e zvogëluar të ujit për shkak të kësaj karakteristike inovative. Por të paktën mund të siguroheni që nuk po harxhoni ujë. Aeratori lehtë mund të hiqet me një monedhë për të pastruar këtë pjesë të rubinetit të kuzhinës, ose ose për ta zëvendësuar atë. Doreza e vetme e rubinetit të kuzhinës gjithashtu do të funksionojë mirë pa aeratorin Neoperl ABS, kështu që nëse nuk jeni të sigurt për ta përdorur atë, thjesht mund ta hiqni atë nga doreza e vetme e rubinetit tuaj të kuzhinës.
Renditje e vetme rubinet i kuzhinës me cilësi të lartë
Cilësia që merrni për paratë tuaja është mbresëlënëse. Shumica e klientëve nuk e prisnin cilësinë në lidhje me çmimin e kësaj rubinete të kuzhinës të vetme. Prandaj ne mund të themi me të vërtetë pa u mburrur se rubineti ynë i vetëm i kuzhinës ju ofron vlerën më të mirë për paratë që mund të merrni në treg. Ju menjëherë e vini re cilësinë e kësaj rubineti të vetëm të rubinetit të kuzhinës kur e mbani atë. Shkalla e rëndë e rubinetit të kuzhinës zbulon metalin e ngurtë prej të cilit është bërë.
Trupi i rubinetit të kuzhinës është bërë nga aliazh zinku për të siguruar qëndrueshmëri të gjatë, së bashku me bërthamën e lavamanit të kuzhinës që është bërë prej bronzi. Përveç kësaj, gypi i rubinetit të kuzhinës është bërë prej çeliku inox për t'ju ofruar një mjet kuzhine pa pikim dhe pa plumb. Tubi tërheqës është bërë nga materiali i fortë anti-shpërthim, dhe linjat e furnizimit me ujë tucai - me mbulim global të sigurimit - paraqesin një sipërfaqe rrjetë prej çeliku inox. Jo më kot WOWOW ka shumë klientë globalë që qëndrojnë besnikë përgjithmonë, pasi ata do të kthehen duke blerë rubineta kuzhine të WOWOW me rimodelimin e tyre të ardhshëm të kuzhinës.
Një instalim i lehtë i rubinetit të kuzhinës është i thjeshtë
Kur zgjidhni një dorezë të vetme të rubinetit të kuzhinës për t'u kombinuar me kuzhinën tuaj të sapohapur, në shumicën e rasteve mund të instalohet në një minutë nga instaluesi i kuzhinës tuaj pa ndonjë kosto shtesë. Sidoqoftë, nëse dëshironi të azhurnoni kuzhinën tuaj me këtë rubinet të vetëm të rubinetit të kuzhinës, disa njerëz e lënë veten të ndalet pasi presin që duhet të thirret një hidraulik i shtrenjtë për të instaluar këtë dorezë të vetme rubineti kuzhine. Sidoqoftë, WOWOW e ka bërë të lehtë instalimin e kësaj rubineti të rubinetit të kuzhinës në mënyrë që të mund ta bësh vetë. Ju nuk do të duhet të punësoni një hidraulik të kushtueshëm dhe në vetëm 30 minuta ju mund të zëvendësoni rubinetën tuaj të vjetër të kuzhinës me këtë rubinet të ri të kuzhinës të re të trajtuar të WOWOW.
Klientët befasohen për shkak të lehtësisë së instalimit të kësaj forme të vetme të rubinetit të kuzhinës. WOWOW ka arritur të bëjë instalimin kaq të lehtë, në një mënyrë që dikush të mund të instalojë këtë rubinet të kuzhinës të vetme në vetëm 30 minuta. Rubineti i kuzhinës është bërë në atë mënyrë që të ndryshojë dukshëm nga çdo rubinet tjetër i kuzhinës. Do të thotë që të gjitha materialet instaluese janë të përfshira me këtë dorezë të vetme rubineti kuzhine.
Rast i vetëm me rubinet me kuzhinë me kosto efektive
Tavolina e vetme e rubinetit të kuzhinës së WOWOW është e pajisur me një rubinet opsional me rubinet për një instalim 1- ose 3-vrimash. Në këtë mënyrë ju nuk do të mbeteni me ndonjë vrimë të shëmtuar në banakun tuaj të kuzhinës pas instalimit të tij. Gjithçka do të instalohet në mënyrë integrale për t'ju dhënë estetikën optimale që ju meritoni. Për të instaluar rakordën e vetme të rubinetit të kuzhinës, një pajisje instalimi është përfshirë me produktin tuaj, dhe me videon e instalimit, instalimi do të bëhet në një rrahje të syrit.
Ndërsa gropa e vetme e rubinetit të kuzhinës së WOWOW ju ofron cilësi me kosto të efektshme dhe një pamje moderne, ju keni gjetur tavolinën e vetme të rubinetit të kuzhinës që po kërkoni. Kjo dorezë e vetme rubineti kuzhine padyshim është vlera më e mirë për paratë që do të gjeni në treg. Me periudhën 5-vjeçare të garancisë dhe garancinë e kthimit të parave 90-ditore ju mund të blini rubinetën e kuzhinës WOWOW të vetme pa asnjë rrezik. Atëherë, çfarë po pret?
Avantazhet e rubinetit të kuzhinës të trajtuar vetëm me pak fjalë:
· Jep një faktor wow për çdo kuzhinë
· Tërheq kokën e llakut magnetik
· 360 gradë arrijnë
· Performancë e lartë
· E bërë nga metale të ngurta me cilësi të lartë
· Lehtë për tu pastruar dhe për tu mirëmbajtur
· Garanci 5-vjeçare

Specifikim

peshë

£ 5.89

prodhues

WOWOW

Paketa Përmasat

21.7 x 11.2 x 2.8 inç

Ngjyra

Nikel i krehur

Fund

Krehur

material

Stainless çeliku

Burimi i energjisë

Me energji hidraulike

Instalimi Metoda

Montuar ne siperfaqe

Gjatësia e zorrës

1.5 metra

Arrijnë sput

Inches 7.8

Lloji i skuqjes

Tre mënyrat: Modaliteti i spastrimit / Modaliteti i transmetimit / Modaliteti i spërkatjes

Vendosja e trajtimit / levës

Vertikale

Numri i dorezave

1

Trajtoni materialin

Metal

Përdorim

Komercial / Banimi

Nuk ka komente ende.

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X