kërkim Kerko Site

WOWOW Lavamani banjën Nakel me furçë të përhapur

(18 komente të konsumatorëve)
USD58.99
Shitur:
62
Shqyrtime:
18
 
 • sasi
  • -
  • +
 •  
prapa Shporta

WOWOW Lavamani banjën Nakel me furçë të përhapur

WOWOW Lavamani banjën Nakel me furçë të përhapur

WOWOW Lavamani banjën Nakel me furçë të përhapur

WOWOW Lavamani banjën Nakel me furçë të përhapur

Detaje për rubinetën e banjës së përhapur me nikelin 2321300

Kullimi i azhurnuar i pop-it është më i thjeshtë për tu vendosur dhe përdorur sesa një kullues konvencional.
Teknologji krijuese e lidhjes së shpejtë - ndërtimi origjinal i lidhjeve krijuese origjinale është i thjeshtë për tu instaluar vetë pa hidraulik! Kurseni ngarkesën e instalimit të tubave me rubinetin e drurit!
Kllapa me 3 vrima me një paraqitje mbizotëruese 4–16 inç —- për instalim të thjeshtë.
Rubinet me rubinet fundin e nikelit të krehur: 2 trajtojë rubinetën e stiluar me stil nikeli të vendosur retro klasik. Humbja e gjurmëve të gishtave, rezistojnë ndaj korrozionit. Rakord i montuar në kuvertë vanit, i pranueshëm për shtëpi me qira, godinë e re, apartament me një apartament, shtëpi me motor, rimorkio udhëtimi dhe përdorim shtëpiak.
Cilësia më e lartë e rakordit me një garanci 3-vjeçare: abs aeratori ruan 50% ujë dhe anti-spërkatës, i cili hiqet drejt e me pëllëmbët tuaj për t’u larë (pa mjete kërkese). Fishek qeramik pa pikat ia del mbanë.

Specifikim

prodhues

WOWOW

pika Pesha

£ 3.59

Paketa Përmasat

12.1 x 8.6 x 3.1 inç

Ngjyra

Nikel i krehur

Fund

Krehur

material

Aliazh zinku / Çelik inox / Tunxh

Model

3-vrima; rubinet i përhapur

Instalimi Metoda

Montuar ne siperfaqe

Lartësia e pështymës

Inches 3.1

Arrijnë sput

Inches 5.1

Lloji i skuqjes

Modaliteti i spërkatjes

Vendosja e trajtimit / levës

Doreza të dyfishta

Trajtoni materialin

Aliazh zink

Përshkrimi i performancës

Rakord i përhapur: 8-16 inç

Përbërësit e përfshirë

Rakord i përhapur * 1, Specifikimi i instalimit * 1, Rrjedhja e dritares * 1

 1. S *** e2020-04-15
  US

  Ky është një rubinet me pamje cilësore. Ai vazhdoi lehtë (përdorni udhëzimet) dhe erdhi me tubat dhe kullimin e pop. Ky është pop-i i parë që kam pasur. Mendoni se do të më pëlqen. Ndoshta nuk do të mbledhë shumë flokë dhe do të duhet të pastrohet. Ka vetëm dy ditë që nuk mund të komentoni për jetëgjatësinë. Do ta porosisja përsëri.

 2. A *** y2020-04-18
  US

  Udhëzime të qarta dhe të paketuara mirë. Instaluar bukur. Çmim i shkëlqyeshëm për një rubinet të përhapur. Jam i lumtur që e provova dhe nuk do të hezitoj të rirendis kur të më duhet një tjetër. Trëndafili ishte një prekje e bukur

 3. E *** a2020-04-19
  US

  Thjeshtësia e instalimit, zgjati rreth 15 - 20 minuta për t'u instaluar. Përgatitur për DIY dhe unë jam gati 70 vjeç mori më shumë kohë për t'u përkulur nën kotësi dhe për t'u ngritur sesa instalimi. Pas instalimit të testuar dhe pa rrjedhje të kullimit dhe as ushqimit. Shumë i impresionuar nga produkti. I lyeva të gjitha pajisjet megjithëse për shkak të faktit që u deshën dy ditë për të hequr rubinetin e vjetër për shkak të ngrirjes së të gjitha lidhjeve u desh të prisja rubinetin e vjetër. Çmimi ishte gjithashtu një faktor me çmim shumë të arsyeshëm për cilësinë e produktit. Kaq e thjeshtë për tu instaluar nuk ju duheshin as udhëzimet e dhëna.

 4. C *** k2020-04-21
  US

  Rubinetat u dorëzuan dhe instaluan sot. Rubineta të këndshme, afërsisht gjysma e çmimit të ekuivalentit të Delta ose Price Pfister në dyqanet e kutive të mëdha. Nuk e di se si do të zgjasin për një kohë të gjatë, por ata kanë një ndjesi të mirë dhe instalimi ishte i drejtpërdrejtë. Pop up drain ishte një tipar shumë i mirë me këtë çmim. Zbritja e një ylli sepse mungonin dy vida që përdoren për të shtrënguar dorezën e nxehtë / të ftohtë. Kam instaluar duke përdorur vetëm arrë të përfshirë, por vida janë thelbësore për të bllokuar dorezën dhe ato nuk ishin në pako.

 5. S *** n2020-04-23
  US

  Inexpshtë e lirë, e prodhuar në Kinë dhe udhëzimet nuk përputheshin saktësisht me rubinetin, por… WOW !! Unë isha i habitur me cilësinë e përbërësve dhe lehtësia e instalimit ishte një surprizë shumë e mirëpritur. Ai zëvendësoi një Price Pfister shumë të shtrenjtë që fjalë për fjalë u bë i paoperueshëm brenda disa vitesh. M'u deshën 5.5 orë për të çinstaluar Pfister për shkak të nivelit të ndryshkut dhe korrozionit - në të vërtetë u desh që të largonte larësin e sipërm nga doreza e ujit të nxehtë dhe ta hidhte nëpër majën e lavamanit për ta hequr. Instalimi i kësaj rubineti të ri WOWOW më zgjati më pak se 1 orë, pa rrjedhje, pamje mahnitëse! Bleje! Edhe sikur të zgjasë vetëm një ose dy vjet (që do të prisja të zgjaste edhe më shumë me ujë të fortë AZ), kujt i intereson? Me këtë çmim, blini një tjetër dhe hidheni atë në asnjë kohë. Unë absolutisht, pozitivisht do ta blija këtë përsëri!

 6. J *** d2020-04-24
  US

  Unë kisha dyshimet e mia kur bëra porosinë. Ata dukeshin vërtet bukur, por duke qenë një markë jashtë, unë isha i gatshëm t'i kthej nëse nuk do të ishin cilësorë. Por ato dukeshin shumë mirë jashtë kutisë, ishin të lehta për tu instaluar dhe për të punuar perfekte! Unë do t'ju njoftoj nëse kjo ndryshon, por deri më tani nuk jam penduar në blerjen e tyre, dhe bleva 2 grupe për një kotësi të dyfishtë!

 7. D *** l2020-04-25
  US

  Kjo rubinet nuk do të instalohet për dy javë të tjera kur të fillojë rimodelimi. Sidoqoftë, patjetër që mund t'ju them se pamja e përgjithshme e kësaj rubineti është vërtet e shkëlqyeshme dhe tre pjesët kryesore gjendeshin në kontejnerë të veçantë pëlhure. Unë shpresoj se kjo është një shenjë e cilësisë së këtij produkti.

 8. L *** d2020-04-26
  US

  Më e rëndë nga sa prisja të ishte. Duket mirë për kotësinë tonë të re. Instalim super i lehtë, të gjitha pjesët e nevojshme erdhën me rubinet. U gjet i ngjashëm në dyqanin tonë lokal, por ishte 3 herë kostoja e këtij. Do të blija përsëri.

 9. R *** d2020-05-02
  US

  Unë e freskova banjën time me shumë të reja. Kjo rubinet ishte pikërisht ajo që unë dëshiroja, por ishte tepër e çmuar në dyqanet e mëdha të kutive. Pothuajse u vendosa për diçka që nuk e doja derisa e gjeta këtë. Tani jam shumë i lumtur.

 10. A *** k2020-05-04
  US

  Unë jam një kontraktues dhe duhet të them se këto janë me të vërtetë të mira për çmimin. Lehtë për t’u instaluar dhe thjesht e bërë dhe e paketuar shumë mirë. E njëjta rubinet në dyqanet e kutive të mëdha është dyfishi i çmimit.

 11. E *** u2020-05-06
  US

  Menjëherë më pëlqeu pamja e kësaj rubineti. Kohët e fundit bleva një kotësi të re dhe kjo duket shumë mirë. Unë rekomandoj dhe jam shumë i kënaqur me produktin.

 12. I *** s2020-05-07
  US

  Këto rubineta ishin vetëm ato që na duheshin për të azhurnuar banjën tonë. Dizajn dhe cilësi e mirë me çmim të mirë dhe shpërndarje të shpejtë.

 13. R *** n2020-05-08
  US

  Instaluar 2 në dhomën e banjës
  Rubineti është i mirë dhe instilimi është shumë i lehtë. Udhëzimet e duhura ato nuk treguan se pajisjet metalike janë fije standarde të tubave kombëtar. Do të jetë shumë më e lehtë për të riparuar ose zëvendësuar për shkak të mënyrës së sigurimit të rubinetit do të jetë e mundur të hiqni me një vidë dhe gishtat tuaj. Dizajn i shkëlqyeshëm

 14. S *** d2020-05-09
  US

  Unë kam instaluar për çdo prodhues të rubinetit që kushton 3-4 herë kostoja e këtij - ka cilësinë nëse është aq i mirë apo më i mirë - instaloni lehtë dhe isha plotësisht i kënaqur me blerjen

 15. C ***)2020-05-11
  US

  Vlera e shkëlqyeshme. Një pamje e sofistikuar shumë e pastër dhe produkt me cilësi të lartë. Hidrauliku im ishte shumë i impresionuar me të. Gjëja më e mirë në lidhje me të për mua është tapa e kullimit të prekjes - nuk kumarxhi për të thyer!

 16. S *** n2020-05-14
  US

  Ky është një rubinet shumë i bukur, dhe një marrëveshje e madhe. Hidrauliku më pyeti se ku e gjeta sepse ai donte të blinte disa.

 17. S *** k2020-05-15
  US

  Rubinetë të mahnitshme dhe të mbështjellë individualisht në çantat e tyre prej lecke që të mos gërvishteshin - nëse dikush do ta instalonte për mua dhe ai e gjeti atë shumë të lehtë dhe udhëzimet ishin të qarta - kanë pyetur nëse kanë rubineta dushi që të përputhen sepse unë do të porosis një!

 18. T *** n2020-05-16
  US

  Rubinetat ishin me cilësi të mirë dhe duken shumë mirë. Instalimi shkoi mirë pa probleme. E vetmja gjë që do të më pëlqente është që linjat e furnizimit me ujë të jenë pak më solide. Duhej të ishin të kujdesshëm kur lidhnin linjat e ujit.

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X