kërkim Kerko Site

WOWOW Rubinti Banjo Twist Bardhë dhe Krom

USD87.99
Shitur:
0
Shqyrtime:
0

Rubineti i dhomës së pushimit është një marrëveshje e vetme tradicionale e projektuar me rubinet. Rubineti është montuar në kuvertë me një karakteristikë të mikserit të ujit.
Rendit: Rakord i dhomës së pushimit
Ilaçi i dyshemesë: Kromi
Materialet kryesore të valvulave: Qeramike
Vendosni Renditjen: Montuar në kuvertë
Moda: Boshllëk i vetëm mbajtës i vetëm
Shumëllojshmëri dorezash: Merreni vetëm me të
Uji përvëlues dhe i ftohtë: Sigurisht
Montimi i rubinetit: Hendek i vetëm
Rendit: Rrotull pjate qeramike
Moda: Bazë

  
  • sasi
    • -
    • +
  •    
prapa Shporta

Lakorja natyrale, harku i lëmuar, cilësi e lëmuar, përvoja krijuese e jetës
Dizajni i daljes së ujit në ujëvarë: uji rrjedh shpejt pa spërkatje, rrjedha është e qëndrueshme, e qetë dhe e qetë dhe rrjedha natyrore origjinale e ujit
Hedhja bakri bakteriostatike: plotësojnë standardet e përmbajtjes së plumbit, kompakt dhe pa trakoma
Electro plating është aq i butë sa një pasqyrë: sipërfaqja e ndritshme është aq e lëmuar dhe delikate sa një pasqyrë, jo e lehtë për tu veshur dhe rezistente ndaj korrozionit
Procesi i bojës së strukturës: bojë me temperaturë të lartë, sipërfaqe e lëmuar, rezistencë ndaj temperaturës së lartë, rezistencë ndaj korrozionit
Doreza e dyfishtë e ftohtë dhe e nxehtë e kontrollit: kontroll i lirë i të ftohtit dhe nxehtësisë, i qetë dhe i papenguar, duke ju dhënë përvojën e rehatshme që dëshironi
30 DITS T Limited KUFIZUAR Kthimi dhe garantimi i paraveNe qëndrojmë prapa produkteve tona, të gjitha rubinetat e kuzhinës mbështeten nga 3 vjet garanci e kufizuar, 30 DITS Kthim i kufizuar dhe garanci për kthimin e parave. nëse ka ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni, ne jemi shumë të lumtur të ofrojmë zgjidhje në kohë

Nuk ka komente ende.

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X