kërkim Kerko Site

WOWOW Rubinti Banjo Twist Bardhë dhe Krom

USD87.99
Shitur:
0
Shqyrtime:
0

Rubineti i dhomës së pushimit është një marrëveshje e vetme tradicionale e projektuar me rubinet. Rubineti është montuar në kuvertë me një karakteristikë të mikserit të ujit.
Rendit: Rakord i dhomës së pushimit
Ilaçi i dyshemesë: Kromi
Materialet kryesore të valvulave: Qeramike
Vendosni Renditjen: Montuar në kuvertë
Moda: Boshllëk i vetëm mbajtës i vetëm
Shumëllojshmëri dorezash: Merreni vetëm me të
Uji përvëlues dhe i ftohtë: Sigurisht
Montimi i rubinetit: Hendek i vetëm
Rendit: Rrotull pjate qeramike
Moda: Bazë

  
  • sasi
    • -
    • +
  •    
prapa Shporta

Vjen me fizik të tepërt të harkut, formë të përdredhur dhe trajtim të lehtë, kjo rubinet i basenit është i azhurnuar. Forma e veçantë e bën atë krejtësisht të ndryshme nga të tjerët, gryka jep ujëvarë, valvula qeramike siguron përdorimin më të gjatë dhe marrëveshja me të është e thjeshtë për tu menaxhuar. Mos hezitoni ta çoni përsëri në banjën tuaj në tualetin tuaj elegant!

- Ndërtuar nga bronzi i qëndrueshëm për qëndrueshmëri dhe besueshmëri.

- Përfunduar në një cilësi të lartë, rezistent ndaj korrozionit krom të lëmuar.

- E përshtatshme për montimin e lavamanit me një hendek të vetëm.

- Nuk është i përshtatshëm për sforcim të ulët. Sforcimi minimal i kërkuar i ujit është 0.05 MPa (0.5 bar).

- Përfshihen të gjitha linjat ujore {hardware} në rritje dhe cëcëritëse / të ftohta.

përshkrim i produktit

Nuk ka komente ende.

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X