kërkim Kerko Site

WOWOW krimbi i lartë i banjës me hark të kromit

USD66.99
Shitur:
33
Shqyrtime:
0

Amazon SHBA
Me linjat e saj të lëmuara dhe me përfshirjen e montimit të mbarimit të mbarimit pop-up, kjo rubinet i lavamanit për banjën me një vrimë është një shtesë e shkëlqyeshme për çdo hapësirë.

Asnjëherë mos vjetërimi i formës: rakordi i legenit prej argjendi 2321501C në fundin e kromit në formë pasqyre, dizajni kotësie që është shumë i hollë, dhe ne patentuar formimin kurbë të trefishtë që janë unike, krijoni banjën tuaj më të lavdishme.

Udhëzimet e instalimit 2321501C

  
  • sasi
    • -
    • +
  •    
prapa Shporta

WOWOW krimbi i lartë i banjës me hark të kromit

 

Kasetë e vetme e rubinetit të banjës 2321501C

Po kërkoni një rakord të stilit të vetëm të banjës bërë prej bronzi të ngurtë? Mos shiko më tej! WOWOW ka bërë një dorezë të vetme të rubinetave të rubinetit të banjës, i cili do t'i japë një kthesë elegant çdo dekor të banjës. Designers e WOWOW janë gjithmonë në kërkim të mënyrave të reja për të dhënë një kontakt të veçantë me rubinetat e banjës së saj. Kjo dorezë e veçantë e rubinetit të banjës përmban një dizajn unik të lakuar me tripe. Ju nuk do ta shihni këtë dizajn diku tjetër dhe patjetër do të blini një rubinet banjoje që është një nga një lloj. Ky dizajn i patentuar nga trefishi i lakuar i projektit çdo lavaman i rregullt banjo në një lavaman të pasur me banjë. Pa asnjë dyshim!
Kur redaktoni ose dizajnoni banjën tuaj të re, mund të dëshironi t'i kushtoni vëmendje të veçantë rubinetave të banjës suaj. Shpesh rubinetat e banjës zgjidhen vetëm në fund të projektit kur kufijtë e buxhetit pothuajse janë arritur (ose edhe tejkaluar). Në këtë rast, ju duhet të shmangni që modeli juaj i banjës të rrezikohet për shkak të zgjedhjeve të këqija në lidhje me rubinetën tuaj të banjës. WOWOW vërteton pa pushim se rubinetat e banjës me cilësi të lartë mund të vijnë me një çmim të përballueshëm. Dhe akoma me një dizajn të shkëlqyeshëm që shton një prekje elegante, të stilit të lartë dhe / ose bashkëkohor në modelin tuaj të banjës. Në WOWOW jemi të bindur që ne ofrojmë vlerën më të mirë për paratë që mund të merrni.
Rakord i vetëm me rubinetën e banjës me vlerën më të mirë për para 
Cilësia e rubinetit të rubinetit të vetëm të WOWOW është i padiskutueshëm. Materialet e tij të ngurta metalike ofrojnë qëndrueshmëri të gjatë në performancën më të lartë. Do ta vini re këtë kur mbani një dorezë të vetme rubinetën e banjës së WOWOW. Kjo është një ligë tjetër në krahasim me rubinetat e banjës të lira që mund të gjeni në treg. WOWOW nga ana tjetër nuk ka ekonomizuar fare në materiale, duke rrezikuar të kompromentojë cilësinë e rubinetave të banjës. E megjithatë, doreza e vetme e banjës së WOWOW është shumë e përballueshme. Prandaj, ne mund të themi se nuk do të gjeni një vlerë më të mirë për paratë. Si pasojë, ne ju ofrojmë një garanci të kthimit të parave 90-ditore. Nëse do të gjeni një rubinet të ngjashme me banjën me një çmim më të ulët, ose një rubinet për banjë me cilësi më të mirë me të njëjtin çmim, ne do t'ju japim një rimbursim të plotë. Pa bërë pyetje.
Pika e lartë e harkut përmban një aerator të kursimit të ujit. Ky aeroport me performancë të lartë Neoperl siguron një rrjedhje të qetë dhe të butë uji për rehati optimale. Ju nuk keni pse të shqetësoheni për spërkatjen e ujit. Një përfitim shtesë është se ju mund të kurseni deri në 50 përqind të ujit me këtë tipar inovativ të rubinetit të banjës së vetme të WOWOW. Ju jeni në gjendje ta hiqni me lehtësi këtë aerator, duke përdorur mjetin (përfshirë). Në këtë mënyrë ju mund ta pastroni aeratorin shpesh, duke hequr mbetjet e forta, për t'ju siguruar përvojën më të mirë të përdoruesit.

Gropa e vetme e kontrolluar nga rubinetat e banjës 
Komponentët e trajtës së vetme të rubinetit të banjës janë testuar shumë herë për t'ju ofruar performancën më të mirë. Valvula qeramike për shembull u testua mbi 500,000 herë. Dhe akoma, pas gjithë këtyre provave, valvula vazhdoi të funksionojë pa probleme, pa pikim dhe pa rrjedhje. Një familje mesatare thjesht mund të përdorë rubinetën e banjës më pak se 10,000 herë në vit. Kjo do të thotë që ju mund të përdorni këtë dorezë të vetme rubineti banjo për shumë vite, pa humbur performancën e saj optimale.
Në WOWOW ne kemi besim në cilësinë dhe performancën e trajtës së vetme të rubinetit të banjës. Si pasojë, ne nuk kemi frikë t'ju ofrojmë një periudhë garancie 3-vjeçare. Nëse doreza e vetme e rubinetit të banjës nuk do të funksiononte në mënyrë optimale gjatë këtyre 3 viteve, ne do të zëvendësojmë rubinetën tuaj të rubinetit të banjës me një markë të re. Në këtë mënyrë, ju jeni të siguruar për performancën e vazhdueshme të rubinetit të lavamanit tuaj të banjës. Ne e marrim seriozisht përgjegjësinë tonë dhe do ta marrim pa asnjë dyshim të vetëm. Jo për asgjë ne kemi një grup të shpejtë në rritje të klientëve besnikë nga e gjithë bota.

Rast i vetëm me rubinetën e banjës me një përdorues miqësor 
Rrjedha e ujit dhe temperatura e tij mund të kontrollohen lehtësisht me dorezën e vetme të kësaj rubineti banjo. Ju mund të menaxhoni temperaturën e ujit me vetëm njërën dorë, ndërsa dora tjetër është e zënë, për shembull kur lani dhëmbët. Do të vëreni qetësinë e operacionit menjëherë kur përdorni këtë valvul me cilësi të lartë. Do të jetë kënaqësi çdo herë që të përdorni këtë dorezë.
Rakordi krom i vetëm i rubinetit të banjës me kromin e WOWOW vjen me një ndalues ​​të përfshirë në pop-up me tejmbushje. Ky ndalues ​​pop-up formon një unitet me rakordën e vetme të rubinetave të banjës, për të bërë një ndikim edhe më të madh në dekorin tuaj të kuzhinës. Ky ndalues ​​kullimi pop-up lehtë mund të operohet me vetëm një shtyp të vetëm. Duhet vetëm një
pak presion për tu operuar. Për shkak të dizajnit të tij praktik, ajo mund të kullojë ujin larg lavamanit tuaj të banjës shpejt dhe qetësisht.
Instalimi i rubinetave të rubinetave të rubinetit të banjës 
Për shkak të përdorimit të materialeve të ngurta prej bronzi, WOWOW mund të garantojë një furnizim me ujë pa plumb. Në këtë mënyrë, ju mund t'i ofroni familjes tuaj një përvojë të sigurt në ujë dhe nuk keni pse të shqetësoheni për cilësinë e ujit. Të paktën jo për shkak të rubinetit tuaj të banjës. Dhe për shkak të qëndrueshmërisë, doreza e vetme e banjës së WOWOW mund të garantojë këtë ecuri për shumë, shumë vite.
Karakteristika e shkëlqyeshme e trajtës së vetme të rubinetit të banjës së WOWOW është që ju mund ta instaloni vetë pa punësuar një hidraulik. Kjo dorezë e vetme e rubinetit të banjës ishte projektuar ndryshe nga rubinetat e tjera të banjës dhe mund të instalohej në vetëm 30 minuta. Edhe kur nuk je profesionist. Rakordi i vetëm i rubinetit të banjës së WOWOW vjen me një pajisje shtesë të plotë që garantojnë një proces të butë të instalimit: një pjatë kuvertë 4 inç (që përputhet me lavamanë banjosh të paracaktuar me 1- dhe 3-vrimë), një kullim krop-pop, Zorrë uji Tucai rezistent 20 inç me cilësi të garantuar, instalimin e dorezave, një mjet heqës aeratori, dhe më shumë. Në këtë mënyrë, është e lehtë të bësh vetë-instalo rakordën e vetme të banjës së WOWOW.
Avantazhet e rakordave të vetme të rubinetit të banjës me pak fjalë:
 Jep një faktor wow në çdo banjë
Value Vlera më e mirë për para
 Funksionimi i qetë i rrjedhës së ujit
Dizajn unik dhe elegant
Materials Materiale me performancë të lartë
 Përfshini çantën e instalimit të bërë vetë
 Lehtë për tu pastruar dhe për tu mirëmbajtur
Garanci 3-vjeçare

 

Specifikim

fund

Kromi i lëmuar

prodhues

WOWOW

pika Pesha

£ 6.64

Model

Qafa e mjellmës

Formë

i dredhur

Instalimi Metoda

Kuvertë-Montim me një vrimë

Sasia e paketimit të artikullit

2

Gjatësia e zorrës

Inches 59

Lartësia e pështymës

Inches 10

Arrijnë sput

Inches 8.7

Lloji i skuqjes

Modaliteti i dyfishtë: Modaliteti i spërkatjes / Modaliteti i transmetimit

Vendosja e trajtimit / levës

Majtas / Djathtas / Qendër

Trajtoni materialin

Stainless çeliku

Profili i prizës

Kuvertë-Montim me një vrimë

Karakteristika të veçanta

Kontrolli i temperaturës së ujit

Nuk ka komente ende.

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X