kërkim Kerko Site

WOWOW Kompleti tenxhere për kuzhinë Makarona krom makarona

USD97.99
Shitur:
46
Shqyrtime:
0

Amazon SHBA

Lartësia e mbushësit të tenxhere mbi sobën vlerësohet shumë nga klientët nga Tajvani, Japonia, Gjermania dhe Amerika.
Përpunuar nga makinat me prerje dhe torno, ai përmban një dimension të saktë.
Ky produkt është çertifikuar nën ISO.
Me fleksibilitet, kjo rakord kuzhine mund të arrijë lehtësisht në vendet ku është e vështirë të arrish.

Udhëzimet e instalimit 2311100C

  
  • sasi
    • -
    • +
  •    
prapa Shporta

WOWOW Kompleti tenxhere për kuzhinë Makarona krom makarona

 

WOWOW Kompleti tenxhere për kuzhinë Makarona krom makarona

WOWOW Kompleti tenxhere për kuzhinë Makarona krom makarona

WOWOW Kompleti tenxhere për kuzhinë Makarona krom makarona

WOWOW Kompleti tenxhere për kuzhinë Makarona krom makarona

 

 

Rakord për mbushjen e tenxhereve për sobën tuaj të kuzhinës 2311100C
Një rubinet mbushëse tenxhere është një rubinet praktik i lëkundur për kuzhinën tuaj në një krah të gjatë dhe të bashkuar. Normalisht, një rubinet i mbushjes së tenxhereve është montuar mbi sobën në kuzhinën tuaj. Në këtë mënyrë ju jeni në gjendje të mbushni enë me ujë, ndërsa ato pozicionohen tashmë në sobë. Si kjo, ju nuk keni nevojë të mbani enë të mbushura të rënda nga lavamani juaj i kuzhinës në sobën tuaj të kuzhinës. Rakordat tradicionale të mbushjes së tenxhere nuk duhet të ngatërrohen me rubinetat e lavamanit të tjerë të kuzhinës që kanë një krah të bashkuar. Dallimi kryesor midis një rubineti mbushës tenxhere dhe një rubineti të lavamanit të bashkuar të kuzhinës është furnizimi me ujë të ngrohtë. Me një rubinetë mbushëse tenxhere është e nevojshme vetëm një furnizim me ujë të ftohtë. Por sigurisht që lehtë mund të kombinoni një rubinetë mbushëse tenxhere me një rubinet të lavamanit të bashkuar të kuzhinës për të arritur harmoninë përfundimtare në hartimin e kuzhinës tuaj.
Kur hartoni kuzhinën tuaj, në fillim shpesh mendoni se si duhet të duket kuzhina juaj e ëndrrave. Por ndoshta më e rëndësishme është funksionimi i kuzhinës tuaj të re të ëndrrave. Duhet të mendoni se si gatuani, çfarë lloj pajisje që ju nevojitet, ku keni nevojë për burime drite dhe si mund ta mirëmbani me lehtësi kuzhinën tuaj. Piecedo pajisje e vetme në kuzhinën tuaj ofron një larmi zgjedhjesh. Kjo ka rëndësi edhe për rubinetat e kuzhinës tuaj. Por një aspekt që harrohet shpesh, është funksionaliteti i fundit i një rubineti mbushës tenxhere. Thjesht sepse nuk dihet gjerësisht. Nga ana tjetër, kjo lloj rubineti kuzhine mund ta bëjë jetën tuaj shumë më të lehtë kur jeni duke gatuar.
Pse keni nevojë për një rakord mbushës tenxhere?
Pro më e madhe e një rubineti mbushës tenxhere është se ju kursen të mbani një tenxhere të rëndë të mbushur me ujë nga lavamani i kuzhinës në sobën tuaj të kuzhinës. Kjo mund të jetë veçanërisht një avantazh i madh për ju kur nuk mundeni ose nuk doni të mbani sende të rënda. Mbartja e enëve të rënda mund të shkaktojë tendosje në duar, krahë dhe shpinë. Kjo mund të jetë e papërshtatshme kur tashmë po përjetoni dhimbje në shpinë ose krahë. Përveç kësaj, mund të ndodhë që enët e mëdha të mos futen në lavamanin e kuzhinës tuaj. Për këtë arsye mund të jetë një sfidë për të mbushur një tenxhere të madhe me ujë.
Ju mund të zgjidhni nga dy opsione themelore kur bëhet fjalë për rubinetat e mbushjes së tenxhereve. Ka rubineta mbushëse tenxhere me një bashkim dhe dy bashkime. Varet nga madhësia e sobës tuaj të kuzhinës cila do të dalë më e mira për ju. Nëse keni një sobë kuzhine me ndezës të shumtë, një rubinet mbushës tenxhere me nyje të dyfishta do të funksionojë më së miri për shkak të shtrirjes së saj. Kromi i lëmuar WOWOW Modern Farmhouse Pot Filtered Chrome ju ofron një krah me dy bashkime me një shtrirje totale prej 20 inç. Me këtë rubinet të gjatë mbushës tenxhere mund të arrini çdo pjesë të sobës tuaj të kuzhinës dhe për këtë arsye ofron rehati maksimale.

Karakteristikat praktike të mbushjes së tenxhere me tenxhere

Rubineti i mbushjes së tenxhere i WOWOW është shumë i dobishëm me krahun e tij të bashkuar, pasi mund ta palosni krahun plotësisht përsëri në murin e sobës. Në këtë mënyrë nuk do të marrë asnjë hapësirë ​​në kuzhinën tuaj dhe nuk do të duket e paqartë. Për shkak të paraqitjes së saj adaptive ju mund të kurseni hapësirë ​​të çmuar të kuzhinës. Kjo rubinet me mbushje tenxhere me cilësi të lartë mund të hiqet në mënyrë që të respektoni modelin elegant të kuzhinës tuaj dekorative. Vështirë se do ta vini re këtë rubinet mbushës tenxhere në murin tuaj!
Shumë njerëz kanë frikë se një rubinet për mbushjen e tenxhereve do të rrjedhë dhe do të shkaktojë dëmtime të ujit në kuzhinën tuaj. Ndryshe nga rubinetat e lavamanit të kuzhinës, uji që pikon mund të kapet nga lavamani i kuzhinës. Me një rubinet mbushëse tenxhere uji mund të bjerë në sobën e kuzhinës ose banakun e kuzhinës. Dhe përfundimisht në dyshemenë tuaj të kuzhinës e cila mund të shkaktojë mjaft dëm. Për arsye sigurie, rubinetat e mbushjes së tenxhere shpesh janë të pajisura me dy leva. Në këtë mënyrë rubineti i mbushjes së tenxhere është i mbrojtur dy herë nga pikimi. Krahu i zgjatur i rubinetit të mbushjes së vazos ka dy valvola për kontroll të dyfishtë të rrjedhës. Kur të keni mbaruar me gatimin, thjesht fikni edhe valvulën kryesore, kështu që nuk mund të derdhet ujë. Në këtë mënyrë garantohet siguria juaj e kuzhinës.
Rakord mbushës tenxhere me cilësi të lartë
Kroi i lëmuar i WOWOW Modern Farm Pot Plain është prodhuar nga teknologjia më moderne. Në këtë mënyrë WOWOW siguron dimensione të sakta të kësaj rubineti mbushës për performancën optimale. Kjo rubinet mbushëse tenxhere WOWOW ofron një garanci për jetë të gjatë për shkak të sipërfaqes së brendshme të lëmuar me cilësi të lartë. Isshtë bërë prej bronzi të pastër me densitet të lartë. Ju jeni të siguruar ujë të pijshëm të pastër që del nga kjo rubinet pa asnjë substancë të rrezikshme. Shëndeti juaj është mbi të gjitha më i rëndësishmi! Jo për asgjë, ky produkt i WOWOW është çertifikuar nga ISO.
Furnizim i shkëlqyeshëm i ujit me këtë rubinetë mbushëse tenxhere
Me pështymën me cilësi të lartë 360 shkallë, mund të arrini pothuajse në çdo vend dhe mbushni gjithçka me lehtësi. Valvulat janë bërë të cilësisë më të mirë dhe shumë të rehatshme për tu trajtuar. Ju e vini re cilësinë menjëherë kur përdorni valvulat. Mënyra e rrjedhës nga ana tjetër është e përsosur për mbushjen e ujit. Ajo siguron presion të qëndrueshëm për të ofruar një rrymë të vazhdueshme uji. Valvulat me presion të lartë shmangin spërkatjen dhe pikimin për t'ju ofruar rehati më të mirë. Dhe kjo është pikërisht ajo që ju nevojitet nga rubinetat tuaja të kuzhinës!
Rubineti i mbushjes së tenxhereve WOWOW është përfunduar me nikel të krehur dhe të lagur. Ajo ka një përfundim klasik të lëmuar të kromit që do të përshtatet pothuajse në çdo kuzhinë të projektimit. Rubineti i mbushjes së tenxhereve WOWOW është rezistent ndaj gërvishtjeve dhe i lehtë për t’u larë. Për të mirëmbajtur rubinetën e mbushjes së tenxhere është gjithashtu e thjeshtë. Ju mund ta mbani rubinetën e mbushjes të tenxhereve si të re për një periudhë të gjatë kohore. WOWOW ofron një garanci 5 vjeçare për të gjitha rubinetat e tij. Për këtë arsye ju e dini që keni gjetur një rubinetë mbushëse për tenxhere që ju ofron raportin më të mirë çmim-cilësi. Me garancinë tonë për 90 ditë kthim të parave, ju mund ta ktheni rubinetën e mbushjes së tenxhere pa asnjë problem nëse nuk do ta dëshironit. Por ne e dimë që kjo nuk do të ndodhë. Ne kemi besim te produkti ynë!
Avantazhet e rubinetit mbushës të tenxhere me pak fjalë:
· Jep një faktor wow për çdo kuzhinë
· Mbushni me lehtësi enët tuaja në sobën tuaj
· Krahu i bashkuar praktik për të hequr me lehtësi rubinetën e mbushjes së tenxhere
· Të armatosur dyfish për fleksibilitet optimal
· Mund të arrini lehtësisht në vende të paarritshme në 20 inç
· Dizajn unik i lëmuar i kromit
· E bërë nga materiale bronzi me cilësi të lartë
· Lehtë për tu pastruar dhe për tu mirëmbajtur
· Garanci 5-vjeçare

Specifikim

peshë

£ 3.84

Paketa Përmasat

15.51 x 9.61 x 2.05 inç

Ngjyra

krom rubineti mbushës enësh

Stili

Rubineti i mbushjes së tenxhereve, i palosshëm doreza e kromit

Fund

krom

material

tunxh

Formë

Folding

Instalimi Metoda

Mur-montuar

Arrijnë sput

Inches 20

Lloji i skuqjes

Modaliteti i transmetimit

Vendosja e trajtimit / levës

Majtas apo Djathtas

Numri i dorezave

2

Trajtoni materialin

tunxh

Përshkrimi i performancës

Ujë të ftohtë

Profili i prizës

Mur-montuar

Përdorim

Komercial / Restorant / Banimi / Brendshëm

Përbërësit e përfshirë

Rakord i mbushjes së tenxhereve / lidhës NPT; Aeraktori Neoperl ABS; Aksesorë montimi (rrufe në qiell spirancë najloni gjerman Fischer)

Nuk ka komente ende.

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X