kërkim Kerko Site

WOWOW Gouceeck Faucet e kuzhinës Chrome

(25 komente të konsumatorëve)
USD109.99
Shitur:
56
Shqyrtime:
25

Kur çezmat e mikserit të kuzhinës nxjerrin spërkatësin është ndezur, shtypni butonin për të fikur për herë të parë burimin e ujit.
Filtri i shkumës e bën ujin më të butë, më efektiv ndaj ujit dhe më efikas.

Udhëzimet e instalimit 2311701C

Dorëzoni tek

 
 • sasi
  • -
  • +
 •  
prapa Shporta

WOWOW Gouceeck Faucet e kuzhinës Chrome

 

WOWOW Gouceeck Faucet e kuzhinës Chrome WOWOW Gouceeck Faucet e kuzhinës Chrome WOWOW Gouceeck Faucet e kuzhinës Chrome

Ky mikser kuzhine çezmat 2311701C që nxjerrin spërkatësin janë bërë me kallëp të hollë bakri dhe larje plumbi. SUS304 është miqësor me mjedisin dhe i shëndetshëm. Shëndeti ynë varet nga kujdestarët tanë. Mund të rregullohet nga rotacioni i nxehtë dhe i ftohtë, i lehtë për t’u zëvendësuar, i lehtë për t’u instaluar, klasik dhe elegant, dhe është i përshtatshëm për dekorime të ndryshme banjo dhe kuzhine.
Tërhiqni si të dëshironi, jashtëzakonisht i përshtatshëm për larje dhe larje të enëve, prizë shumëfunksionale uji, ujë dush / rubinetash mund të ndizeni sipas dëshirës, ​​bërthama e valvulave të boshtit të çelikut, bërthamë e fortë konstante dhe e qëndrueshme
Paketimi i produkteve përfshin: rubinet, çorape, çekiç për peshën, bazën, mjetet e instalimit

specifikimet

SKU: 2311701C Kategorite , Tags: , ,

Specifikim

fund

krom

prodhues

Uau

Përmasat e parcelës

60 x 30 x 7.5 cm; 2.94 Kilogramë

material

Çelik inox / Aliazh zinku / tunxh

Model

Qafa e mjellmës

Formë

Qarkore

Lloji i skuqjes

Automatik

Vendosja e trajtimit / levës

Vertikale

Trajtoni materialin

Metal

pika Pesha

2.94 kg

 1. V *** s2020-07-03
  US

  Unë e rekomandoj këtë rubinet. Cilësi e shkëlqyeshme çmimi ishte fantastik. Unë bleva përreth dhe kjo rubinet ishte të paktën $ 100.00 Blerje e shkëlqyeshme nuk do të pendoheni. Transporti i shpejtë gjithashtu

 2. H *** y2020-06-01
  CAD

  Soooo Gëzuar me të!
  Rubineti Amazing Force është vërtet i mahnitshëm! Megjithëse udhëzimet dukeshin të lehta për tu ndjekur, unë i kisha të instaluara profesionalisht sepse nuk doja të ngatërrohesha me hidraulikun. Por njeri, a është kjo një rubinet i shkëlqyeshëm për çmimin! Hidrauliku im e dëshmoi atë dhe është presion i fortë i ujit. Ai madje e mori emrin për t'ua rekomanduar klientëve të tij. Ai gjithashtu komentoi se emri i rubinetit WOWOW përshkruan në mënyrë të përsosur presionin e ujit.
  Kur instaloni siç duhet zorra zgjatet deri në 12 ”, nuk ju nevojitet më shumë se kaq, sepse gjithashtu mund të rrotulloni rubinetin. Duket estetikisht e këndshme dhe i dha lavamanit tim të vjetër një pamje krejt të re elegante! Larja e këlyshit tim në lavamanin e kuzhinës do të jetë shumë më e lehtë dhe argëtuese tani. Dashuri, dashuri, dashuri rakordin tim të ri të kuzhinës!

 3. B *** G2020-07-07

  Hardware i pastër, i bukur dhe i mirëmenduar. Udhëzimet janë themelore dhe intuitive.

  Instalimi i përgjithshëm (pas heqjes së rubinetit të vjetër) ishte rreth 15 minuta. Punon si një sharm.

  Ka vida shtesë në kllapa shtrënguese për të siguruar një përshtatje shtesë të guximshme.

  Mekanizmi i tërheqjes së gravitetit për tërheqjen e spërkatës funksionon mirë.

  Përtej impresionuar me çmimin dhe ajo punon aq mirë.

  Do të azhurnohet në 8-12 muaj për qëndrueshmërinë.

  Për prodhuesin:

 4. E *** h2020-07-09
  US

  Duke azhurnuar sallonin tonë me qira, po kërkoja një rubinet të besueshëm kuzhine me një cilësi dhe çmim të mirë. Një mik i imi që zotëron disa kondo gjithashtu më prezantoi me këtë markë dhe unë jam shumë i kënaqur. Qiramarrësi im ishte më se i lumtur me këtë azhurnim, ai pëlqen të gatuajë! Lehtë për tu instaluar, dizajn i mprehtë dhe modern, me ngjyrë nikeli të krehur. Përshtatet në mënyrë perfekte lavamanit. Rekomandojeni shumë!

 5. J *** n2020-07-14
  US

  Rubineti erdhi me një paketë shumë të bukur, është me cilësi shumë të mirë pasi e hapa dhe e kontrollova. Unë kurrë nuk kam përdorur një fytyrë që mund të rregullojë mënyrën e ujit, kjo është aq e ftohtë sa ka modë të ndryshme me atë ndërprerës të lehtë. Më pëlqen ngjyra dhe përputhet me lavamanin tim të kuzhinës, është gjithashtu shumë e lehtë për tu instaluar sipas manualit, më pëlqen shumë, uji del shumë bukur, është një transport i vërtetë i përballueshëm dhe i kënaqur, ndërrimi i mënyrës ndihmon shumë kur bej pjatat e mia !!! Duaje !!!

 6. D *** y2020-07-15
  US

  Rubineti duket bukur, por për mua ekziston një çështje e pafalshme. Dhe një tjetër shumë i bezdisshëm. Zorra që mban peshën e lidhshme e cila e mban spërkatësin të tërhequr në rubinet nuk përshtatet siç duhet me peshën. Tooshtë shumë e qetë për zorrën që bën që ajo të mos mbyllet siç duhet, kështu që bie. Pasi kalova kohën që duhet për të instaluar këtë rubinet, burri im nuk ngutet shumë për ta çinstaluar për ta kthyer, kështu që ai po mendon një lidhëse zip për të mbajtur peshën të bashkangjitur në gete. Ne nuk duhet ta bëjmë atë. Gjithashtu, doreza e temperaturës është prapa në të gjitha rubinetat e tjera që kemi pasur. Kur rubinetja është instaluar me dorezën në të djathtë, uji i nxehtë arrihet kur doreza tërhiqet përpara. I ftohti arrihet kur shtyhet prapa. Kjo do të mësojë ca. Sikur të dija për këto dy çështje, nuk do ta kisha blerë kurrë këtë rubinet. Se si mori komente të tilla yjore është përtej meje.

 7. J *** l2020-07-16
  US

  Lavamani im i kuzhinës tani më bën të lumtur. Lartësia e rubinetit është e madhe. Spërkatësi është i lehtë për t’u përdorur dhe siguron një rrymë ose spërkatje të fortë. Çfarë bekimi për përgatitjen e enëve për larjen e enëve dhe pastrimin e lavamanit

 8. P *** m2020-07-17
  US

  Duajeni kaq shumë këtë rubinet! Ishte shumë e lehtë për tu instaluar me udhëzimet e përfshira. Sinqerisht, pjesa më e vështirë ishte heqja e rubinetit tim të vjetër! Duket shumë më e shtrenjtë se sa është dhe për çmimin, thjesht nuk mund të mposhtet! Komplimenton kabinetet e mia të kuzhinës të pikturuara rishtazi.

 9. J *** n2020-07-21
  US

  Ne thjesht e duam këtë rubinet kuzhine! Spërkatësi tërheqës është gjithashtu shumë i mirë! Edhe shumë mirë i bërë!
  Do ta rekomandoja patjetër këtë rubinet për këdo! E bukur dhe një çmim kaq i shkëlqyeshëm dhe i lehtë për tu instaluar!

 10. M *** e2020-07-25
  US

  Ajo erdhi shumë shpejt duke u dërguar me mençuri. Qualityshtë një cilësi e jashtëzakonshme për çmimin, unë madje sugjerova familjen time për të blerë. Hubby im e instaloi atë dhe nuk kishte një problem.

 11. M *** k2020-07-29
  US

  RRJETA E ART TEN Yjet e bukur për një çmim mahnitës !!!! E DUA këtë Rubinet !!! Ne e rifreskuam kuzhinën tonë duke pikturuar dollapët tanë të vjetër të shëmtuar me ngjyrë kafe të errët dhe i vendosëm disa doreza të zbukuruara të derës. !! Pastaj vendosim këtë Rubinetë të Mrekullueshme prej Ari (në lavamanin tonë të bardhë prej gize), duket Absolutisht përrallore !!!! Për më pak se dyqind dollarë Total, dhe një javë pikturë dhe djersitje e bëmë kuzhinën tonë të dukej Fantastike !!! SO Gëzuar me këtë Rubinet të Artë të Bukur që është pika kryesore në kuzhinën time "të re" !!! Funksionon në mënyrë perfekte dhe ishte i lehtë për t’u instaluar (nuk më duhej ta bëja, djali im i madh bëri të gjithë punën) !! Më pëlqen të kem opsionin Pull tonë Spray, por shumicën e kohës ne thjesht përdorim mënyrën normale të rubinetit! Gjithçka që ju nevojitet për të instaluar është përfshirë tashmë në Paketim !!! Ajo vjen me dy zorra të reja, pesha për spërkatësin e zorrës, të gjitha mbërthyeset dhe pajisjet dhe pllakën e kuvertës që mbulon rubinetin Tre vrima që po zëvendësonim !!! Duket Ashtu si Rubinetat që pamë në dyqanin e madh të guximshëm që kushtonte deri në katërqind Bucks !! Thjesht nuk mund të besoj se sa bukur është kjo për një Çmim kaq të Vogël !! 10 yje, e dua !! Faleminderit!!

 12. A *** e2020-08-06
  US

  Kjo rubinet lavamani duket e shtrenjtë! Ka një përfundim të bukur dhe tiparet e bëjnë këtë rubinet një azhurnim. Para kësaj, unë kisha një rubinet standarde të ulët që ka të ngjarë të ishte rreth 10 vjeç. Pra, kjo është një azhurnim i madh dhe do të bënte një shtesë të këndshme nëse po përpiqeni të bredhni kuzhinën tuaj përpara se ta shisni.

  Nga ana cilësore, nuk është aq e lirë sa rubineti juaj prej $ 20, por padyshim që nuk është me cilësi të lartë. Ju mund ta ndjeni atë sa të lehta janë copat, dhe në plastikën e çelësit të spërkatës.

  Kjo është rubineti i dytë i lavamanit që kam porositur nga kjo kompani. E para ishte e tmerrshme prandaj u shqetësova se edhe kjo do të ishte, por i kaloi të gjitha pritjet e mia. Ishte kaq e thjeshtë për tu mbledhur sepse shumica e pjesëve ishin mbledhur tashmë. Burrit tim iu deshën rreth 30 minuta për t'i bashkuar të gjitha. Doreza e nxehtë dhe e ftohtë është në anën e djathtë të kokës së rubinetit dhe tërhiqet para dhe mbrapa. Qafa e rubinetit lakohet me të vërtetë lart dhe i jep shumë hapësirë ​​për të larë enët poshtë (rubineti im i vjetër ishte gjithmonë në rrugë!). Spërkatësi lehtësisht tërhiqet nga qafa e rubinetit dhe ekziston një çelës që ju e shtypni lart ose poshtë për të aktivizuar tiparin e spërkatjes, por ai gjithashtu mund të përdoret si thjesht një rrymë. Ankesa ime e vetme është se do të doja të mund të kontrolloja forcën e spërkatës nga pjesa tërheqëse poshtë thjesht duke rregulluar sasinë e ujit që po përdor.

  Në tërësi, për nën 50 dollarë (nga data e këtij rishikimi), mendoj se kjo është një azhurnim i shkëlqyeshëm. Ju merrni karakteristika interesante dhe një pamje elegante për një pjesë të çmimit.

 13. M *** y2020-08-06
  US

  Kjo është një marrëveshje e madhe. Ajo performon më mirë sesa rubineti im i vjetër që ishte gati dyfishi i çmimit. Ky është një rubinet praktik. Nuk është i zbukuruar ose i efektshëm, por është shumë funksional. Qafa është e lartë, gjë që unë e dua, pasi nuk i bie aq shumë dhe qafa rrëshqet lehtë para dhe prapa. Koka tërheqëse ka një peshë prandaj bashkohet shpejt pas çdo përdorimi. Të gjitha pluset. Sidoqoftë, ka disa pengesa. Arsyeja që është më e lirë është se materialet janë më të lira dhe të holla. (Metali dhe tubi.) Plus linjat e ujit të nxehtë dhe të ftohtë janë në anën më të shkurtër. Vlera ime e ujit nuk është saktësisht poshtë rubinetit. Toshtë anash dhe ndërsa rubineti im i vjetër rreshtohet dhe përshtatet mirë. Linjat në këtë rubinet ishin shumë të shkurtra. Në veçanti nuk mund të arrija vlerën e ujit të nxehtë. Ishte një dhimbje, por unë duhej të gjeja një lidhës rubinti 3/8 which i cili ishte i gjatë 20 for për një shtesë prej 7 dollarësh në Home Depot. Jo e vështirë për t’u bërë por e bezdisshme. Një tjetër gjë është se duket se ka një vulë të ngushtë në pjesën e poshtme të rubinetit ku lidhet me lavamanin, ju akoma mund të dëshironi të përdorni një ngjitës silikoni në skajet për mbrojtje shtesë, gjithashtu.
  Kjo rubinet është një vlerë e shkëlqyeshme. Unë thjesht e vlerësoj me 4 yje 1/2 për shkak të lidhjeve të shkurtra me vlerën e ujit dhe materialeve më pak të qëndrueshme.

 14. B *** h2020-08-09
  US

  Më në fund gjeta një për të punuar në kuzhinën tonë seriozisht të vjetër.
  Nuk doja të kaloja një krah dhe një këmbë akoma, sepse nuk isha i sigurt me cilin stil dua të shkoj.
  Ndërsa jam në mes të ribëj gjithë kuzhinën.
  Kjo shkon aq mirë me pajisjet e zeza dhe çelik të pandryshkshëm që kemi tani.
  Ishte fatmirësisht e lehtë për djalin tim adoleshent të instalonte për mua.
  Më parë e bleva një para se ta pyesja se çfarë lloji kishim nevojë. Mësova mësimin tim që kur bleva një lloj të gabuar para këtij.
  Me të vërtetë si spërkatësi në këtë dhe unë kam një prodhim shumë më të mirë me të sesa ai i vjetri.
  Në përgjithësi jam i kënaqur jo vetëm me atë se sa fantastik duket kjo, por performanca dhe ndërtimi i saj është me cilësi të lartë që unë mund ta shoh të zgjasë për vite me radhë ose derisa të ndryshoj përsëri mendimin për stilin lol.

 15. O *** e2020-08-14
  US

  Kjo rubinet duket shumë mirë në kuzhinën time! Unë e dua përfundimin e zi të matte. Kuzhina jonë në shtëpinë ku sapo u zhvendosëm kishte tre vrima, një për rubinetin dhe dy për dorezat për të rregulluar temperaturën. Doja vetëm një dorezë në rubinet për të rregulluar temperaturën dhe kjo është e shkëlqyeshme. Pllaka përshtatet në mënyrë të përkryer mbi të tre vrimat. Burri im tha se ishte e lehtë për tu instaluar, pa ndonjë problem. Spërkatësi tërheqës e bën të lehtë spërkatjen e lavamanit dhe bimëve të ujit.

 16. E *** n2020-08-19
  CAD

  Unë nuk e di për WOWOW, por ka rregullime që bëjnë shumë presion prapa rrjedhave. Përfundimi duket mjaft i mirë, por koha është e vetmja gjë që do të tregojë për këtë. Instalimi ishte drejtpërdrejt, asgjë e veçantë. Thjesht ju duhen aftësitë themelore të njeriut duarartë ose të dini se si të përdorni YouTube. Ose njëra. Ankesa ime e vetme do të ishte që doreza është aq e ngushtë sa të jetë thuajse si thika dhe nuk është aq komode sa do të ishte një dorezë e rrumbullakosur. Duket bukur, sidoqoftë. Duke marrë parasysh pikën e çmimit, kjo është një (deri më tani) një rubinet i shkëlqyeshëm. Çdo gjë funksionon siç reklamohet, dhe duket mjaft e guximshme për t'i dalë ballë abuzimit të moderuar që do të pësojë në kuzhinën time.

 17. B *** r2020-08-23
  US

  E mora këtë për ta vendosur në një apartament në shtëpinë tonë. Më duhet të them, jam paksa xheloz që po shkon atje sepse e dua pasurinë e modelit të zi dhe të artë.

  Cilësia e ndërtimit duket mjaft e mirë. Unë kam instaluar gjithçka, nga Moen në Delta dhe do të thoja që cilësia nuk është shumë larg standardit të tyre. Sigurisht, prova është në përdorimin kështu që ne do të shohim se si boja dhe hardueri mbahen me kalimin e kohës. Por përshtypjet e para nga kutia janë se kjo duhet të funksionojë mirë sapo ta instalojmë.

  Koka është plastike por qafa dhe trupi duket se janë çelik i veshur me pluhur. Të gjithë përbërësit duket se janë në përputhje me të gjitha kodet për të cilat di. Udhëzimet vijnë me të, por ka edhe një video vërtet të mirë në përshkrimin kryesor që tregon se si ta instaloni. Nëse keni ndonjë përvojë DIY / hidraulike duhet të jeni në gjendje ta instaloni këtë lehtë, Nëse jo, merrni një hidraulik. Nuk ia vlen të përpiqesh të kursesh para nëse përfundon me dëmtime të ujit nga instalimi i pahijshëm i tyre.

  Pasi të jetë brenda, do të përpiqem të kthehem dhe të azhurnoj rishikimin tim ... veçanërisht nëse kemi ndonjë problem. Gëzuar Blerje të gjithëve!

 18. P *** w2020-08-27
  CAD

  Rreth tre vjet më parë unë mbyta dhe bleva atë që mendoja se ishte kombinimi më i mirë i rubinetit të kuzhinës / spërkatës dhe për një vit ishte i shkëlqyeshëm. Kam shpenzuar gati dhjetëfishin e kostos së kësaj rubineti Amazing Force. Por atëherë rondela nën copën e drejtë u prish (dhe unë jam shumë i butë me të dhe jetoj vetëm, kështu që nuk ka fëmijë strehim të ashpër me të) dhe pastaj pesha (që tërheq kokën prapa) vazhdoi të kapej.

  Sidoqoftë, unë kam një mik hidraulik dhe kur i tregova këtë rubinet Amazing Force Gold ai thjesht tha: "Le ta instalojmë dhe të shohim se si funksionon ajo." Rubineti ishte i lehtë për t’u instaluar (ai origjinal i shtrenjtë kërkonte shumë modifikime në çantën e TYRE) dhe përveç peshës që ishte pak problem në fillim (ne e rregulluam atë), kjo gjë është një kafshë dhe kur shikoj çmimi duhet të qesh. Ndërsa shkruaj këtë është nën 50 dollarë. Çfarë? Si mund të jetë? Kam një ndjenjë që përfundimi nuk do të zgjasë si i pandryshkshëm i lëmuar, por siç thashë, unë jam i butë me të.

  Nga rruga, unë kam një tjetër rubinet në rezervë tashmë, lol. Një mik do të azhurnonte kondon e saj dhe ndryshoi mendim dhe unë ia bleva asaj vetëm që ta kisha. Kam jetuar shumicën e 20 viteve të mia në këtë shtëpi me një rubinet, tani kam tre që shkojnë e vijnë.

 19. P *** g2020-08-29
  US

  Kjo rubinet është absolutisht mahnitëse! Duket si një nga markat shumë të shtrenjta dhe funksionon po aq mirë. Kontrolli i butonit të butonit është i freskët dhe reaktiv dhe tërhiqet në mënyrë të përsosur. Duket e mahnitshme dhe me të vërtetë shquhet si një pajisje e zbukuruar. Instalimi i tij ishte një erë dhe i përshtatej lavamanit tim pa probleme.

  Shumë i kënaqur me këtë dhe është një pazar me çmimin që ata po e shesin gjithashtu.

  5 yjet!

 20. A *** x2020-09-02
  US

  Kjo është bërë patjetër në mënyrë të qëndrueshme. Duket e mrekullueshme në kuzhinën time pas instalimit. Ajo kishte zëvendësuar një rubinet të vjetër kuzhine që ne zotëronim. Më pëlqen fakti që del dhe e bën kaq të përshtatshme për të larë gjithçka.
  Unë personalisht nuk e kam instaluar sepse nuk dua të ngatërrohem me ujin tonë në ndërtesën tonë. Unë e thirra super dhe ai ishte në gjendje të hiqte rubinetin tonë të vjetër të kuzhinës dhe ta instalonte atë mjaft shpejt (për një këshillë).
  Rubineti i kuzhinës funksionon patëmetë. Nuk pikon. Operon në mënyrë efikase. Pa zhurmë. Lehtë për tu rregulluar në të nxehtë, të ngrohtë dhe të ftohtë. Shumë i lumtur dhe i rekomanduar. Duket se kjo do të zgjasë shumë. Faleminderit.

 21. N *** a2020-09-07
  US

  Unë e dua ngjyrën e zezë dhe të artë të kësaj rubineti. Kaq unike dhe marr shumë komplimente për të.
  Duke qenë se nuk ka asnjë mënyrë që të mund të qëndroj në shpinë për ta instaluar këtë, unë kisha një mik hidraulik të vinte për të bërë instalimin. Kështu që, nuk mund të them se sa mirë janë udhëzimet për pronarin normal të shtëpisë që e instalon këtë vetë.
  Unë do të them se e dua presionin e ujit që del nga spërkatësi. Zgjatja e spërkatësit funksionon perfekte.
  Më pëlqen gjithashtu që mund të zgjedh opsionin spërkatje ose transmetim. Kjo është diçka që jam mësuar ta kem në rubinetin tim. Sapo doja që butoni të ishte në pjesën e poshtme të kokës së spërkatësit ku nuk mund të shihet.
  Harku i rubinetit është mjaft i lartë ku unë nuk e godas vazhdimisht me një tenxhere kur jam duke larë enët me dorë.
  Deri më tani nuk kam asnjë ankesë. Do të azhurnohet nëse ndonjë gjë shfaqet në muajin e ardhshëm.

 22. Q *** n2020-09-11
  US

  Ky është një rubinet i këndshëm. Ne kishim një rakord të nivelit të lartë në kuzhinën tonë dhe pavarësisht nga garancia e përjetshme për të, ne e gjetëm atë të dështuar për shkak të ujit të çmendur të fortë që kemi këtu në CO. Kjo dukej si e mirë për t'u përpjekur ta zëvendëson pasi nuk dëshironim të kaloni 250 përsëri vetëm për ta pasur atë të zgjasë 3 deri në 4 vjet. Kjo duket me të vërtetë bukur, dhe më lejoni t'ju them, kjo është një rubinet i rëndë dhe i konsiderueshëm. Leva për ta ndezur dhe fikur funksionon mirë - lëviz pa probleme dhe duket e fortë. Nuk ka asnjë problem me rrjedhjet, dhe rubineti vjen me gjithçka, përveç çelësit të nevojshëm për ta instaluar. Instalimi ishte i lehtë për hubby tim, dhe gjithçka funksionon si duhet. Spërkatësi kthehet lehtësisht midis dy mënyrave, gjë që është mirë, unë në fakt e vendos këtë në një lavaman pasi kam marrë një tjetër nga këto për kuzhinën tonë dhe e dua edhe këtu. Fantasticshtë fantastike për larjen e veshjeve / trajtimin e njollave, pastrimin e furçave të bojës, etj. Unë e dua këtë rubinet!

 23. H *** s2020-09-13

  Rubineti më i mirë i lavamanit të kuzhinës akoma! Me të vërtetë pëlqen funksionimin dhe karakteristikat e qetë. Shkoi në linjë dhe pashë disa modë pas tregut që i përfshiva si më poshtë: Merrni vetes disa lidhje të vogla najloni për të siguruar lidhësin e zorrës për të shmangur që të dy pjesët e zorrës të jenë të ndara në lidhës. Duket se disa përdorues e kanë provuar këtë problem dhe kjo e bën një rrëmujë… Tjetra, siguroji vetes një tub betoni me dylli me diametër të vogël, prerë atë për së gjati (shko në linjë dhe shiko videot për këtë dhe mbështjellëset e kravatës) dhe instaloje nën lavamanin tënd për zorra e ponderuar për të udhëtuar lart e poshtë brenda, krahasuar me udhëtimin e zorrës së ponderuar ndërhyn në hidraulikën nën lavaman. Sipërfaqja e depiluar bën një funksionim me të vërtetë të qetë të zorrës së spërkatësit dhe gjithashtu mbron zorrën nga zhurma e çdo gjëje nën lavaman dhe ndarjes.

 24. R *** s2020-09-18
  US

  Kjo është një rubinet i gjatë kuzhine që dallon nga të gjithë të tjerët. Më pëlqen përfundimi me shkëlqim, harku i gjatë dhe cilësimet e shumta të spërkatës. Ky grup i rubinetit duket i mrekullueshëm dhe funksionon mirë.

  rekuizitë
  Cilësi e bukur, përshtatje dhe përfundim
  Rrjedhje e madhe e ujit
  Cilësimet e shumë spërkatës mund të përdoren lehtësisht me një duar
  Lehtë për t’u instaluar dhe përfshin gjithçka që ju nevojitet për konfigurim
  Fund i shkëlqyeshëm

 25. C *** h2020-09-19
  US

  Unë kurrë nuk kam dëgjuar për prodhuesit e kësaj rubineti, por, duket se është bërë me cilësi në mendje dhe me një çmim të arsyeshëm gjithashtu. Niceshtë mirë të kesh një rubinet që është ndryshe nga status quo-ja e rubinetit tipik Crome dhe duket mirë. Edhe unë e dua spërkatësin Pulldown, sepse lë një vend të hapur në lavamanin mesatar për të instaluar një bombol me vrimë nxjerrëse sapuni, një linjë të përhershme të ujit të nxehtë ose një nga shumë mundësi të tjera. Të gjitha linjat e zorrës janë bërë prej çeliku të pandryshkshëm të thurur dhe është shumë e lehtë të lidhesh.
  Do ta rekomandoja patjetër këtë gjë.
  Shijojeni atë dhe Qëndroni të Shëndet të gjithë!

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X