kërkim Kerko Site

WOWOW Gouceeck Faucet e kuzhinës Chrome

USD79.99
Shitur:
56
Shqyrtime:
0

Amazon SHBA

Kur çezmat e mikserit të kuzhinës nxjerrin spërkatësin është ndezur, shtypni butonin për të fikur për herë të parë burimin e ujit.
Filtri i shkumës e bën ujin më të butë, më efektiv ndaj ujit dhe më efikas.

Udhëzimet e instalimit 2311701C

  
  • sasi
    • -
    • +
  •    
prapa Shporta

WOWOW Gouceeck Faucet e kuzhinës Chrome

 

WOWOW Gouceeck Faucet e kuzhinës Chrome WOWOW Gouceeck Faucet e kuzhinës Chrome WOWOW Gouceeck Faucet e kuzhinës Chrome

Ky mikser kuzhine çezmat 2311701C që nxjerrin spërkatësin janë bërë me kallëp të hollë bakri dhe larje plumbi. SUS304 është miqësor me mjedisin dhe i shëndetshëm. Shëndeti ynë varet nga kujdestarët tanë. Mund të rregullohet nga rotacioni i nxehtë dhe i ftohtë, i lehtë për t’u zëvendësuar, i lehtë për t’u instaluar, klasik dhe elegant, dhe është i përshtatshëm për dekorime të ndryshme banjo dhe kuzhine.
Tërhiqni si të dëshironi, jashtëzakonisht i përshtatshëm për larje dhe larje të enëve, prizë shumëfunksionale uji, ujë dush / rubinetash mund të ndizeni sipas dëshirës, ​​bërthama e valvulave të boshtit të çelikut, bërthamë e fortë konstante dhe e qëndrueshme
Paketimi i produkteve përfshin: rubinet, çorape, çekiç për peshën, bazën, mjetet e instalimit

specifikimet

SKU: 2311701C Kategorite , Tags: , ,

Specifikim

fund

krom

prodhues

Uau

Përmasat e parcelës

60 x 30 x 7.5 cm; 2.94 Kilogramë

material

Çelik inox / Aliazh zinku / tunxh

Model

Qafa e mjellmës

Formë

Qarkore

Lloji i skuqjes

Automatik

Vendosja e trajtimit / levës

Vertikale

Trajtoni materialin

Metal

pika Pesha

2.94 kg

Nuk ka komente ende.

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X