kërkim Kerko Site

WOWOW Rënia e kuzhinës me gozhdë me spërkatës tërheqës

(41 komente të konsumatorëve)
USD75.99
Shitur:
85
Shqyrtime:
41

Amazon SHBA
Rubinet i kuzhinës Gooseneck e WOWOW me mundësi shumë funksionale. Materiale me cilësi të lartë për performancë optimale. Garanci 5-vjeçare. Bleni rubinetin tonë të kuzhinës gooseneck tani!

Udhëzimet e instalimit 2311701

 
 • sasi
  • -
  • +
 •  
prapa Shporta

WOWOW Rënia e kuzhinës me gozhdë me spërkatës tërheqës

 

WOWOW Rënia e kuzhinës me gozhdë me spërkatës tërheqës WOWOW Rënia e kuzhinës me gozhdë me spërkatës tërheqës WOWOW Rënia e kuzhinës me gozhdë me spërkatës tërheqës

 

Rubinet Kuzhine Gooseneck 2311701
Kuzhina juaj është krenaria juaj dhe ju doni kombinimin optimal të dizajnit dhe funksionalitetit. Në ditët e sotme mund të zgjidhni nga dizajne të shumta për të stiluar kuzhinën tuaj të ëndrrave. Mund edhe të jetë një sfidë për të bërë një zgjedhje nga të gjitha opsionet që janë në dorë. Jo vetëm që të gjitha pajisjet e kuzhinës vijnë në të gjitha llojet e formave dhe madhësive, por gjithashtu nuk duhet të nënvlerësoni ndikimin e opsioneve të ndryshme të rubinetave të kuzhinës. Rubinetat e kuzhinës janë një pikë fokale natyrore në çdo kuzhinë. Përveç kësaj, rubinetat e kuzhinës janë një nga pajisjet më të përdorura në kuzhinën tuaj. Ndërsa përdorni rubinetën tuaj të kuzhinës për të përgatitur ushqimin tuaj, lani enët dhe shpëlani duart, përdorni këtë artikull kuzhine shumë herë në ditë. Kështu që ju më mirë të shpenzoni pak kohë shtesë për të zgjedhur rubinetën optimale të kuzhinës për ju.

Rubinetat e kuzhinës vijnë në stile dhe funksione të ndryshme për të ofruar një gamë të gjerë për t'iu përshtatur të gjitha llojeve të kërkesave. Përveç kësaj, rubinetat e kuzhinës vijnë në ngjyra, madhësi dhe lloje të ndryshme. Llojet kryesore të rubinetave të kuzhinës janë rubinetat e kuzhinës tërheqëse, rubinetat e kuzhinës tërheqëse dhe rubinetat e kuzhinës me hark të lartë. Këto rubineta kuzhine me hark të lartë emërtohen gjithashtu rubineta kuzhine me qafë. Avantazhi kryesor i rubinetave të kuzhinës së qafës është se ato ofrojnë më shumë hapësirë ​​pune në çdo kuzhinë. Rakordet e kuzhinës më të gjata të qafës ju ofrojnë qasje optimale në lavamanin tuaj të kuzhinës. Në këtë mënyrë, nuk do të keni asnjë problem të vendosni sende të mëdha, si një tenxhere ose tigan të madh, në lavamanin tuaj të kuzhinës dhe poshtë rubinetit tuaj të kuzhinës me hark të lartë.
Rakord kuzhine me dizajn elegant
Projektuesit e WOWOW kanë përkushtuar të gjitha përpjekjet e tyre për t'ju ofruar një rubinet kuzhine me qafë të dizajnuar në mënyrë elegante që ofron gjithashtu një funksionalitet optimal. Për shkak të dizajnit të tij të shkëlqyeshëm, rubineta e kuzhinës WOWOW ju ndihmon të përfundoni me elegancë kuzhinën tuaj. Kjo rubinet kuzhine me hark të lartë padyshim që do t'i japë një ngritje çdo dizajni të kuzhinës. Mbi të gjitha, ai gjithashtu përmban një funksionalitet të shkëlqyeshëm me spërkatësin e tij të integruar tërheqës.
Kjo rubinet i kuzhinës me gozhdë nikeli të krehur, i njohur gjithashtu si rubineti i kuzhinës me qafë mjellmë, ofron një pamje industriale me elementë bashkëkohorë dhe të përjetshëm. Rakordi i kuzhinës me gozhdë të WOWOW nuk do të ishte në vendin e duhur në asnjë revistë projektuesi kuzhina ekskluzive. Jo për asgjë, kjo rubinet i kuzhinës me gozhdë është një nga rubinetat më të mira të kuzhinës së WOWOW dhe krenarinë e këtij furnizuesi global të rubinetave të kuzhinës.
Rubinet i kuzhinës me shumë funksionale
Përveç dizajnit, kjo rubinet i kuzhinës me gozhdë të WOWOW është një rubinetë shumë funksionale që ofron dy mundësi spërkatjeje. Jo vetëm që kjo rubinet i kuzhinës me hark të lartë ofron një rrymë të rregullt në mënyrë që të mbushni tenxhere dhe tigane për shembull. Përveç kësaj, ajo përmban një mënyrë të rehatshme të llak për të shpëlarë lehtësisht enët tuaja dhe lavamanin e kuzhinës për të ofruar një mënyrë superiore pastrimi. Ju lehtë mund të kaloni midis dy opsioneve me butonin në grykën e rubinetit. Kjo bën të mundur që të ndërroni opsionet me një dorë të vetme ndërsa jeni duke shpëlarë. Funksionet e ndërrimit nuk do të shkaktojnë spërkatje dhe lehtësia se si mund të ndërroni butonin do t'ju habisë!
Kjo rubinet kuzhine me gozhdë vjen me një çorape tërheqëse prej 60 inçësh që ofron ekstraktim të lehtë, për shkak të hundës së xhelit të silikonit të rubinetit. Me këtë çorape, lehtë mund të arrini të gjitha vendet e vështira përreth lavamanit tuaj të kuzhinës. Dhe mbi të gjitha, përshtatësi fleksibël i kthyeshëm ju lejon të drejtoheni lehtësisht për të ofruar rehati maksimale. Mënyra e tërheqjes së lehtë e kësaj rubineti kuzhine me gozhdë do të çojë gjithmonë grykën e rubinetit në gjendjen e tij origjinale pasi të keni bërë pastrimin. Pa asnjë problem!
Rakord kuzhine Gooseneck me cilësi të shkëlqyeshme
Rubineti i kuzhinës së goshtë ju ofron cilësi dhe e vini re se në çdo aspekt të kësaj rubineti inovative kuzhine me hark të lartë. Ky rakord i kuzhinës së patë peshon mbi 70 oz, kështu që menjëherë vëreni se keni një produkt të fortë metalik. Rubineti i gooseeck-ut me bronz i WOWOW ka një përfundim të shkëlqyeshëm të nikelit, dhe të gjitha nyjet janë vulosur fort me materiale me cilësi të lartë. Kjo ju ofron një përvojë të garantuar të rubinetit pa pikim dhe pa rrjedhje. Përveç cilësisë, kjo rubinet kuzhine prej guri i WOWOW instalohet gjithashtu lehtë. Rubineti i kuzhinës me hark të lartë WOWOW thjesht ka nevojë për një instalim kuzhine me 1, 2 ose 3 vrima dhe tuba uji të ftohtë dhe të ngrohtë. Skutari metalik i përfshirë për instalimet e kuzhinës 1, 2 ose 3-vrima, e bën këtë rubinet të kuzhinës në gojë në përputhje me çdo lloj instalimi të kuzhinës. Ajo përputhet me lloje të ndryshme të lavamanëve dhe nuk keni pse të luftoni me kompensimin e boshllëqeve ose vrimave të shëmtuara. WOWOW ju ofron një set të plotë të komponentëve të instalimit.

Rubinet i kuzhinës me çmim të arsyeshëm
Ndërsa cilësia e rubinetit të kuzhinës gozhdë të WOWOW është e padiskutueshme, raporti i cilësisë së çmimit të kësaj rubineti të kuzhinës me hark të lartë është më i miri që do të gjeni në treg. Për shkak se WOWOW përdor vetëm teknika inovative të prodhimit me procese shumë të automatizuara, ne mund ta ofrojmë këtë rubinet të kuzhinës gooseneck me një çmim shumë të përballueshëm. Një rubinet i kuzhinës shpesh është artikulli i fundit që blihet për një kuzhinë të krijuar rishtazi. Prandaj rubinetat e kuzhinës shpesh janë hyrja përmbyllëse e buxhetit të përgjithshëm të kuzhinës, ku kufijtë e këtij buxheti shpesh janë afruar ose arritur. Prandaj është mirë të dini se akoma mund të merrni një rubinet kuzhine me cilësi të lartë me një buxhet të kufizuar.

Rakordi ynë i kuzhinës gooseneck ju dërgohet falas, kështu që nuk do të përballeni me ndonjë kosto shtesë. Ajo që shihni është ajo që merrni, dhe kjo vlen edhe për çmimin tonë. Në WOWOW ne kujdesemi për klientët tanë dhe dëshirojmë t'ju ofrojmë mundësinë që të keni një dizajn të nivelit të lartë të kuzhinës me çmimin më të ulët të mundshëm.
Një rubinet kuzhine me gozhdë në të cilën kemi besim!
WOWOW beson në produktet e saj dhe prandaj nuk kemi frikë t'ju ofrojmë një periudhë garancie 5-vjeçare. Përveç kësaj ne ju ofrojmë nivelin më të lartë të shërbimit ndaj klientit. Ne jemi gjithmonë në dispozicion për t'ju mbështetur, edhe gjatë instalimit të rubinetit të kuzhinës së patë. Jo më kot ju siguroheni edhe nga politika jonë 90-ditore e kthimit falas. Nëse nuk dëshironi produktin për ndonjë arsye, ne do t'ju kthejmë pa asnjë pyetje. Siç mund ta shihni, në WOWOW ne u besojmë produkteve tona!
Avantazhet e rubinetit të kuzhinës gooseneck me pak fjalë:
· Jep një faktor wow për çdo kuzhinë
· Dizajn unik elegant
· Grykë e integruar tërheqëse
· Dy funksione spërkatje
· Kombinon stilin me performancë të lartë
· E bërë nga materiale bronzi me cilësi të lartë
· Lehtë për tu pastruar dhe për tu mirëmbajtur
· Garanci 5-vjeçare

specifikimet

SKU: 2311701 Kategorite , Tags: , ,

Specifikim

peshë 3 kg
përmasat 60 × × 30 8 cm
Masat

14.8 inç

Stili

Bashkëkohor

Fund

krom

material

Çelik inox / Aliazh zinku / tunxh

Model

Qafa e mjellmës

Instalimi Metoda

Kuvertë-Montim me një vrimë

Gjatësia e zgjatjes

Inches 31.5

Gjatësia e zorrës

Inches 59

Lartësia e pështymës

Inches 10

Arrijnë sput

Inches 8.7

Lloji i skuqjes

Modaliteti i dyfishtë: Modaliteti i spërkatjes / Modaliteti i transmetimit

Vendosja e trajtimit / levës

Majtas / Djathtas / Qendër

Profili i prizës

Kuvertë-Montim me një vrimë

Përdorim

Kuzhina / Brendshme / Tregtare / Restorant

Përbërësit e përfshirë

Rakord i lavamanit të kuzhinës; Gypa uji të nxehtë dhe të ftohtë 50cm; Tërheq spërkatës; Pllaka kuvertë; Aksesorë montimi

Karakteristika të veçanta

Kontrolli i temperaturës së ujit

 1. D *** t2020-04-28
  US

  Mirësia ime kjo është bërë mirë dhe një dizajn kaq i bukur, shumë i guximshëm dhe presioni i ujit është më i mirë se Delta e vjetër që zëvendësoi, ishte paksa i kujdesshëm për të blerë markën, por kjo pjesë është shumë më e mirë dhe cilësia është e jashtëzakonshme, unë Unë do të blej të gjitha rubinetat e mia prej tyre në të ardhmen, kam 2 rubineta banjo me porosi Më pëlqente kaq shumë kjo Kuzhinë, patjetër do t'i rekomandoj kujtdo që kërkon të zëvendësojë sendet e vjetra me këto, me vlerë të parave.

 2. J *** n2020-10-12
  US

  Edhe pse isha i trishtuar për t'i thënë lamtumirë rubinetit tim origjinal MC, kjo sigurisht që është një bukuri! Më pëlqen që ata ofrojnë edhe doreza speciale për instalim, në mënyrë që të mos e ngatërroni kromin

 3. D *** n2020-05-02
  US

  Me një buxhet kjo ia vlen edhe për paratë! Ishte SHUMY e lehtë për t’u instaluar (nxjerrja e të vjetrit ishte një çështje krejt tjetër). Unë do të përmend zorrën tërhiqet përmes një peshe shumë të rëndë, të lidhur mirë në fund të zorrës nën lavaman.

  Pro:
  - Presion i shkëlqyeshëm i ujit
  - Funksionimi i qetë i dorezës & zorrës
  - Zorra tërhiqet pa probleme dhe kthehet në pozicionin fillestar
  - Baza mbuloi në mënyrë të përsosur vrimat origjinale për butonat e ujit të nxehtë / të ftohtë
  - 3 cilësime të ndryshme të spërkatjes në zorrë me një buton të ndalimit të shpejtë
  - Në gjendje të vendosë me lehtësi një Tenxhere Ball Canning ose mund ta lërë atë në banak dhe të përdorë zorrën për ta mbushur atë.

  Cons:
  - Nuk e kam gjetur akoma.

  Vlen edhe për paratë nëse po kërkoni një rubinet elegant pa thyer bankën. Rekomandoni shumë këtë!

 4. M *** y2020-05-07
  US

  VETEM instaloi këtë rubinet në ndërtesën tonë pas shkollës. E thjeshtë është fjala! Duheshin vetëm 2 mjete dhe një peshqir. Unë kam instaluar një rubinet të dizajnuar në mënyrë të ngjashme dhe kjo duket dhe ndihet shkëlqyeshëm. Shumë i guximshëm dhe pa rrjedhje

  Na u desh të mësoheshim me butonat e rrjedhës së ujit që doreza e tërheqjes të ndodhej prapa dorezës (përballë rubinetit sesa përballë nesh). E kuptoj, përdorni gishtat tuaj se sa gishtin tuaj për të ndryshuar nga rryma në spërkatje. Ne do të shohim nëse të gjithë të tjerët në ndërtesë do të sigurohen që doreza të vendoset përsëri në qafë sesa ta lërë atë të varur.

  Kam vërejtur një gjë të vogël që nuk ia vlen një yll button Butoni i vogël blu dhe i kuq në dorezë është prapa. (Shikoni foton e parë më poshtë. Rubineti në të majtë është rubineti origjinal. Rubineti në të djathtë është rubineti i ri) Zakonisht e kuqja është në të djathtë dhe bluja është në të majtë për ujë të ftohtë të nxehtë. Unë u përpoqa ta kthej butonin, por vura re se nuk po luhej. Nuk ka problem, unë vetëm u sigurova që hidraulika të ishte në përputhje me butonin dhe do t'i njoftoj punonjësit e mi.

 5. O *** n2020-05-10
  US

  Këto janë përshtypjet e mia pasi kam instaluar dhe përdorur këtë për një ditë.
  unboxing:
  Duke e tërhequr këtë nga kutia, ajo ndjehej e fortë dhe dukej mirë. Ishte e mbushur bukur dhe nuk kishte shenja të dëmtimit të transportit.
  Instalimi:
  Unë isha në gjendje ta instaloja këtë lehtësisht vetëm me një palë pincë dhe një vozitës Philips. Udhëzimet ishin mjaft të qarta, dhe unë nuk kisha asnjë problem me instalimin aktual. Problemi i vetëm i mundshëm ishte një problem i vogël me udhëzimet. Udhëzimet tregojnë se duhet të vendosni rubinetin përmes vrimës së montimit në lavaman (Opsionale duke përfshirë kornizën për 3 lavamanë), pastaj nga poshtë, vendosni rondele plastike, rondele metali dhe arrë të madhe. Ajo që nuk tregon është se ekziston një unazë O që duhet të shkojë në rrjedhën e rubinetit PARA se të vendoset përmes vrimës së montimit ose kornizës. Kjo nuk ishte e vështirë për tu kuptuar, por mund të ishte pak konfuze.
  Në tërësi unë isha në gjendje të hiqja rubinetin e vjetër dhe të montoja të riun në më pak se një orë.

  Operacioni:
  Unë jam shumë i kënaqur me mënyrën se si funksionon kjo rubinet. Doreza ndihet e qetë dhe e qëndrueshme për të vepruar dhe nuk kisha asnjë problem ta rregulloja në temperaturën e dëshiruar dhe shpejtësinë e rrjedhës. Butonat e zgjedhjes së spërkatjes funksionojnë mirë. Vendosja e llakut është mjaft e fuqishme, e cila është e këndshme për pastrim. Rubineti ndihet i fortë dhe gryka tërheqëse funksionon mirë dhe kthehet pa probleme. Kjo rubinet duket gjithashtu mjaft e mirë dhe përputhet me lavamanin e pandryshkshëm të furçës, të cilin e montova mjaft mirë.

  Disa ankesa shumë të vogla:
  Rregullimi i temperaturës ndërsa uji është ndezur ndihet paksa i vështirë. Nuk është e vështirë, por nuk është ideale.
  Në vendosjen e spërkatjes, me ujin e kthyer gjatë gjithë rrugës mund të jetë paksa i fortë, dhe një mjegull / spërkatje e lehtë do t'i shpëtojë lavamanit.
  Butoni për të zgjedhur mënyrën e spërkatjes ka një prekje shumë të lehtë. Unë do të preferoja që të merrja vetëm pak më shumë presion për të ndryshuar mënyrën.

  Gjithsej:
  Unë mendoj se kjo është një rubinet shumë i mirë dhe duket i krahasueshëm me të tjerët që kushtojnë katër herë më shumë. Ia vlen çmimi dhe meriton vlerësimin me pesë yje.

 6. B *** s2020-05-12
  US

  Wow produkt shumë i mirë për çmimin. Krahasuar rubinetat e ngjashëm në Lowe dhe ato ishin çmimi dyfish dhe i trefishtë. Lehtë për t'u instaluar erdhi me gjithçka që nevojitet. Do ta rekomandoja shumë këtë markë.
  Faleminderit gruaja është shumë e lumtur!

 7. C *** G2020-05-18
  CAD

  E DUA këtë rubinet. Ne shkuam nga një lavaman gize i veshur me smalt me ​​rubinet nikeli që ishte origjinal në shtëpinë tonë të viteve 1950 dhe e zëvendësuam atë me këtë. Doja vetëm një të trajtuar që ishte gjithashtu një spërkatës. Duket shkëlqyeshëm në rimodelimin e kuzhinës tonë ende në proces dhe funksionon shkëlqyeshëm! Ne nuk kemi presion të madh të ujit, por kjo ende ka fuqi të madhe, veçanërisht kur e keni atë në spërkatje në vend të rrjedhës. Burri im e instaloi atë pa asnjë problem dhe ai nuk e ka bërë kurrë më parë.

 8. M *** m2020-05-21
  US

  Rubineti i vjetër i kuzhinës po derdhte ujë, së pari u përpoq të vendoste disa epoksi rreth zonës që rrjedh, nuk mund ta zgjidhte problemin, vendosi të blinte një rubinet të ri për të zëvendësuar rubinetin që rrjedh.
  Shtëpia është një pronë me qira, nuk mund të justifikonte shpenzimin e 200 dollarëve për të marrë një delta / moen, të kërkuar në wowow, më në fund vendosi të merrte këtë bazë mbi vlerësimet dhe çmimin.
  Më mori rreth një orë për të hequr rubinetin e vjetër dhe për të instaluar të riun. Rubineti në vetvete duket të jetë bërë mirë, udhëzimet ishin të qarta. Pas instalimit të tij, ndezur / fikur rubinetin, punoi ashtu siç pritej, pa rrjedhje. Shpresojmë, kjo rubinet të qëndrojë e tillë për një kohë të gjatë. Shumë i lumtur për blerjen.

 9. R *** n2020-05-27
  CAD

  Kur bleva një shtëpi 80 vjeçare, e dija se do të më duhej të zëvendësoja disa gjëra, veçanërisht rubinetin e vjetër të kuzhinës.

  Rubineti origjinal ishte instaluar gabimisht, kështu që butonat e ujit të ftohtë / të nxehtë u etiketuan të gabuar. Ajo gjithashtu kishte presion të tmerrshëm të ujit dhe spërkatës nuk funksiononte më. Disa javë pasi u transferova, vendosa që zëvendësimi i rubinetit do të ishte projekti im i radhës.

  Këtë rubinet të ri e bleva pasi kam parë të tjerët në dyqanet e përmirësimit të shtëpisë dhe duke lexuar përshtypjet. Ky përfundimisht nuk zhgënjeu.

  Sapo rubineti i vjetër u hoq, instalimi i këtij ishte një fllad dhe zgjati më pak se gjysmë ore. Pastaj e ktheva ujin përsëri për ta provuar dhe u zemërova me veten time që nuk e bleva këtë më shpejt. Jo vetëm që presioni im i ujit u kthye në normalitet, etiketat e nxehta dhe të ftohta u shënuan në fund të saktë dhe funksionaliteti i spërkatësve u rivendos plotësisht.

  Në përgjithësi, unë jam jashtëzakonisht i kënaqur me blerjen time - kjo është një nga "azhurnimet" e mia të preferuara që kam bërë në shtëpinë time akoma!

 10. A *** e2020-06-02
  CAD

  Zëvendësohet doreza e vetme e vetme, vrima e vetme me këtë. Gjithçka përshtatet në mënyrë të përsosur dhe u befasua këndshëm që erdhi me gypa të nxehtë dhe të ftohtë të thurur që lidheshin deri në lidhjet e mia standarde të valvulës së furnizimit. Gypi i spërkatësit lidhet shpejt dhe kapet së bashku. Unë kisha zero rrjedhje të parë provoni. Mjetet e nevojshme: vidhos dhe çelës të vogël për të shtrënguar arrë në gete të tilla si pincë ose çelës gjysmëhënës. Instalim shumë i lehtë. Nëse do të isha hidraulik, do të blija disa dhjetra nga këto dhe do t'i mbaja në kamionin tim. Konsumatori do të paguante 150 dollarë për të dhe të ishte i lumtur.

 11. T *** n2020-06-09
  CAD

  Para së gjithash isha i habitur se sa e mbushur mirë erdhi rubineti dhe sa bukur dukej. Ishte si një instrument i shkëlqyer kur hapni kutinë dhe e shihni për herë të parë. Ne e instaluam atë në kazanët e dorezave të vjetra të tipit 2, të cilat ishin shumë më të vështira për shkak të hapësirës së ngushtë për të futur një mbajtëse fundore - duhej të vraponit në dyqanin e pajisjeve për të marrë diçka ndryshe vaska Unë do të sugjeroja që kompania të përfshijë një rrotullim në mbajtës ose të bëjë të disponueshëm një të ngjashëm me ato të përdorura në rubinetat e tipit 2 vrima. Ne dëshironim që spërkatësi të lante qenin dhe të gjitha rubinetat e tjera me një spërkatës që i përshtatej këtij lloji u bënë aq lirë, sa ne menduam se do ta provonim këtë. Kjo u instalua dje në një nga vrimat (që përshtaten në mënyrë të përsosur me kabllot që kalojnë nëpër të dhe ne do të marrim një prizë për vrimën e mbetur ose do të vendosim në një bombol me vrimë nxjerrëse sapuni). Koha do ta tregojë pasi përdoret si qëndron, por ne jemi shumë të kënaqur me produktin!

 12. A *** e2020-06-13
  US

  Unë dua gjithçka në lidhje me këtë rubinet. Nuk është shumë e shtrenjtë, por ia vlen paratë me siguri! Vetë zorra është e butë duke marrë dhe jashtë dhe gjithashtu shumë e gjatë gjithashtu. Kështu që është rehatshme të lani çdo enë dhe të lani lavamanin edhe pas kësaj!

 13. M ***)2020-06-18
  US

  Unë kam nevojë për të ndryshuar rubinetin tim të vjetër të kuzhinës, unë isha i interesuar në modelin e këtij rubineti, WOWOW nuk është mjaft i famshëm, por çmimi është i mirë, kështu që bleva pa hezitim. Burri im ndoqi udhëzimet për të instaluar, dhe ai madje mund të përfundojë pa ndihmën e askujt tjetër! Funksionon shumë mirë, rrjedha, doreza, spërkatësi tërheqës, gjithçka mirë! Një marrëveshje shumë e kënaqshme!

 14. K *** h2020-06-26
  US

  Të njëjtat lloje të rubinetave shiten për 3 herë më shumë se çmimi në dyqanet e përmirësimit të shtëpisë. Unë kam qenë i lodhur për shkak të kësaj, por unë jam aq i kënaqur me këtë blerje. Presioni i ujit është perfekt dhe spërkatësi tërheqës funksionon shumë mirë dhe tërhiqet në mënyrë perfekte. Nuk mund ta besoj cilësinë për çmimin !!!

 15. R *** t2020-06-30
  US

  Përditësimi: Pas përdorimit të tij për disa muaj duhet të them se jam jashtëzakonisht i kënaqur me këtë produkt. Ndihet solid dhe cilësor dhe funksionon në mënyrë të përsosur. Unë kisha disa shqetësime sepse kishte disa rishikime ku disa kundërshtuan se si koka e llakut u tërhoq (ose nuk u tërhoq) dhe u mbajt në vend, por unë nuk kam pasur asnjë problem pesha bën një punë të mirë për ta bërë atë të tërhiqet dhe përshtatet aty ku duhet. Ky është një rubinet i këndshëm si çdo që kam parë që kushton dy herë më shumë dhe më shumë.

  Duket e mrekullueshme, funksionon në mënyrë të përsosur dhe ishte fjalë për fjalë pesë minuta për tu instaluar. Materiale shumë elegant, me pamje të mirë, cilësore.

  Shqyrtime të tjera vërejnë se shenjat e nxehta dhe të ftohta në rubinet vendosin nxehtësinë në anën e djathtë të rrotullimit të kontrollit, ku shumica e rubinetave amerikane e vendosin nxehtësinë në të majtë. Reallyshtë me të vërtetë e parëndësishme, shënimet janë mjaft të qarta dhe u deshën të gjithë pesëmbëdhjetë minuta për tu mësuar. Sidoqoftë, nëse poziciononi levën në anën e djathtë siç bëjnë shumica, nxehtësia është në pjesën e prapme dhe e ftohtë në pjesën e përparme që është një zgjedhje e mirë. Por nëse është me të vërtetë e rëndësishme, mund të ktheni lidhjen e linjave (megjithëse atëherë treguesi i pak koduar me ngjyra do të ishte i gabuar. Unë preferoj që treguesi të jetë i saktë në rast se një mysafir nuk vëren se si funksionon ...)

  Kundërshtimi im i vetëm i vërtetë është që çmimi vazhdon të bjerë dhe unë pagova më shumë, por hej, shuma e përfshirë tashmë është shumë e vogël për këtë lloj rubineti ... ishte një marrëveshje e madhe me çmimin që kam paguar dhe ka të ngjarë të jetë një marrëveshje më e mirë për ju .

 16. E *** G2020-07-01
  US

  Kjo rubinet transformoi lavamanin, duket shumë mirë, pastrohet shumë lehtë, pa gjurmë gishtash, funksionon shumë mirë, rekomandohet plotësisht!

 17. U *** n2020-07-08
  CAD

  Unë e kam pasur këtë për disa muaj tani dhe duhet të them, ajo tejkaloi pritjet e mia për çmimin e paguar. Duket mirë dhe funksionon mirë. Gëzuar me blerjen time!

 18. E *** e2020-07-13
  US

  Shumë e lehtë për tu instaluar. Çelësi i lavamanit nuk është i nevojshëm, vetëm një çelës rregullues mesatar, një kaçavidë me kokë Phillips (aq më e lehtë) gjithashtu kasetë hidraulikësh për lidhjet e zorrës. U deshën të gjitha 20 minutat për t'u instaluar sapo e vjetra të dilte. Kjo ishte një blerje e mirë dhe duket bukur!

 19. N *** a2020-07-18
  US

  Bli këtë rubinet për shumë më pak sesa një rubinet i ngjashëm në një dyqan të madh kutish. Rubineti i vjetër po bëhej i zymtë dhe ishte e vështirë të mbusheshin tenxhere me ujë. Instalimi ishte i lehtë dhe nuk kërkoi shumë kohë. Unë do ta rekomandoja këtë rubinet për këdo që mendon ta blejë atë.

 20. J *** h2020-07-22
  CAD

  Kjo është një vepër arti për konsumatorin zgjedhës. Ju nuk do të zhgënjeheni në këtë blerje. I lexova së pari këto rishikime. Video me zonjën që e tërheq atë pa u instaluar është po aq qesharake sa ajo që kam marrë. Personi para meje kishte instaluar pllakën nën banak në linjat e furnizimit së pari dhe jo ndërsa ishte nën lavaman dhe e kuptova kështu. Unë kam për të hequr atë. Disa njerëz nuk kanë mendje të shëndoshë ndonjëherë. Wasshtë instaluar në 15 minuta. Ajo tërhiqet siç duhet me peshën e bashkangjitur saktësisht në etiketën e kuqe që thotë "pesha" dhe nuk e shtrëngoni atë gjatë gjithë rrugës ose do ta ngërçitni atë. Kjo është për njerëzit që pëlqejnë gjëra të bukura në kuzhinën e tyre, veçanërisht të pandryshkshme dhe i fshijnë ato pas përfundimit të çdo përdorimi. Atyre u pëlqen të mbajnë përfundimin e pasqyrës në gjithçka. Kjo është për ju. Shijoni.

 21. 2 *** 52020-07-28
  US

  Ky është një rubinet i mrekullueshëm deri më tani. Zorra është fleksibël dhe duket e ndërtuar mirë. Rubineti ishte i lehtë për t’u instaluar dhe duket shumë mirë me modelin e qafës së patë. Ne e blemë këtë për të zëvendësuar një të vjetër që u prish dhe nuk jemi aspak të zhgënjyer. Shpresoj që të zgjasë shumë vite. Gëzuar që vjen në pamjen e argjendtë të krehur që përputhet me të gjitha pajisjet tona të tjera.

 22. A *** p2020-07-31
  US

  Kjo rubinet është e bukur! Burri im nuk e kishte problem ta instalonte. Çfarë produkti i shkëlqyeshëm për paratë. Duket sikur kushton shumë më tepër sesa kushtoi. Unë rekomandoj shumë!

 23. Zoti2020-08-03
  CAD

  Duajeni këtë rubinet. E vetmja karakteristikë që do të doja të ishte të fikja spërkatësin kur rubinti fiket. Duhet ta ndërroni manualisht për t'u kthyer në rrjedhën e rregullt, përndryshe do të qëndrojë në spërkatës

 24. M *** n2020-08-05
  US

  Shumë e lehtë për tu instaluar plus një cilësi e shkëlqyeshme gjithashtu. U deshën saktësisht 12 minuta për të nxjerrë rubinetin e dikurshëm dhe për ta futur këtë. Ky rubinet është metal i rëndë. Shkova në një dyqan hardware të madh kuti dhe e krahasova. Ky krahasohet mirë me ato që kushtojnë tre ose katër herë më shumë. Unë jam larg një eksperti dhe megjithatë e them këtë pa asnjë problem. Paç fat.

 25. E *** n2020-08-06
  US

  Unë e urdhërova këtë me pak frikë sepse kostoja ishte shumë më e vogël se produktet e tjera të krahasueshme, por bazuar në vlerësimet mendova se ia vlen të rrezikohet. E kam tani për më shumë se dy muaj dhe më pëlqen shumë! Stshtë i guximshëm, butonat janë të lehtë për t'u përdorur dhe më pëlqen tipari "pauzë" për të mbushur shtambat, etj. E vetmja disi-negative që kam gjetur është se zorra nuk është aq fleksibël sa rubineti i fundit që kisha; kjo nuk do të thotë që është e ngurtë, por nuk mund ta përkulësh në "u" ose ndonjë gjë tjetër. Unë do ta rekomandoja këtë artikull bazuar në përvojën time deri më tani!

 26. M *** n2020-08-09
  CAD

  Unë e instalova këtë vetë disa muaj më parë, dhe deri më tani, ne nuk kemi pasur ndonjë rrjedhje, zona të ndryshkura ose ndonjë lloj dëmtimi tjetër. Kindshtë një lloj peshe e lehtë dhe duket paksa e dobët kur përdorni dorezën, por nuk kemi pasur probleme me të. Isshtë një rubinet më i lirë, kështu që supozoj se kjo do të thotë cilësi më e ulët se markat që qindra dollarë, por kjo është një zgjedhje e bukur, me cilësi të denjë për ne. Ne duhej të blinim pllakën e bazës për të vazhduar me të, e cila duket se duhet të përfshihet, por kjo nuk ishte një punë e madhe për ne. Blerje e mrekullueshme.

 27. G *** n2020-08-11
  US

  Unë e kam përdorur këtë për një javë. Zëvendësoi një rubinet 200.00 $ Moen që ishte vetëm 2 vjeç dhe kishte shumë probleme me të. Ky ishte shumë më i lehtë për t'u instaluar. Justshtë po aq e bukur sa Moen. E vetmja gjë që nuk më pëlqen, por mund të mësohem është që koka e rubinetit të ketë një pikë në të, kështu që kur të futet përsëri në pjesën kryesore të rubinetit, duhet të jetë katrore, e cila ndonjëherë nuk është dhe atëherë po del pak. Mjaft e lehtë për tu rregulluar duke e përdredhur paksa. Unë mund të shoh pse e bënë këtë, në mënyrë që kur të jetë në vend, shkëmbimi midis llojeve të rrjedhës së ujit është drejt pjesës së prapme, ku nuk mund të shihet. Blerje e mrekullueshme!

 28. E *** e2020-08-17
  US

  Po kërkoja të zëvendësoja rubinetin tonë të kuzhinës pasi e vjetra ishte mbi 20 vjeç. Unë së pari shkova për të bërë krahasime në dy dyqane të mëdha për përmirësimin e shtëpive të kutive, ku gjeta rubinetat e tyre "miqësorë me buxhetin" rreth 90 dollarë me tiparet që doja. Vendosa të shoh se çfarë pazari mund të gjeja në internet.

  Ky rubinet është i mrekullueshëm dhe shumë i thjeshtë për tu instaluar. Në fakt më është dashur më shumë kohë për të hequr rubinetin e vjetër sesa për të instaluar atë të ri. Linjat e furnizimit me ujë ishin mjaft të gjata, me zero çështje në atë front. Sa për mjetet për instalim, më mjaftonte një kaçavidë Phillips dhe një çelës 5/8 ″ me fund të hapur. Sa i përket mjeteve të nevojshme për heqjen e rubinetit të vjetër, unë duhej të gërmoja timonin tim të prerë për shkak të jakës së jakës nën lavaman.

  Përshtatja dhe përfundimi i kësaj rubineti është saktësisht i njëjtë me atë që mund të gjeja në dyqanet lokale. Materialet duken me cilësi të lartë, dhe funksionaliteti është i shkëlqyeshëm. Për ata që mund të kenë probleme me kokën që nuk kthehen në shtëpi pasi ta tërheqin atë, ekziston një rregullim i thjeshtë. Lëvizni peshën e kthimit lart në çorape disa inç në mënyrë që të mos ndërhyjë me ndonjë tub tjetër. Pesha është mjaft e rëndë për të mbajtur kokën e spërkatës në vend pa magnet, dhe e bën atë mirë. Nuk do të hezitoja të blija një rubinet tjetër WOWOW ose t'ua rekomandoja miqve ose kontraktorëve.

 29. L *** m2020-08-21
  US

  Unë e bleva këtë rubinet sepse ose gruaja ime ose vajza ime thyen atë të lirë që ishte në shtëpinë time kur e bleva, asnjëri prej tyre nuk do ta pranojë atë. Lavaman është i fortë, i gjithë metali, dhe i lehtë për tu instaluar. Unë dyshoj se dikush do ta prishë atë së shpejti. Unë kisha për të blerë disa gete dhe adaptorë për të arritur dhe të lidheni me vijën time të ujit, por punon mirë!

 30. L *** t2020-08-24
  US

  Më lejoni të filloj duke thënë se kjo ishte rubineti më i lehtë i kuzhinës për t'u instaluar ndonjëherë. Kam bërë instalime të rubinetit për shumë vite dhe jam hidraulik. Rubineti vjen me gjithçka që nevojitet për një instalim standard dhe vjen me tuba shtesë për furnizimin me ujë. Këto më erdhën mirë sepse valvula e furnizimit me ujë të nxehtë ishte instaluar shumë e ulët dhe nuk isha i sigurt nëse do të arrinte? por pasi sigurova rubinetin në lavaman munda të lidhja tubin e furnizimit me ujë të nxehtë me rreth një inç të lirë. Kit gjithashtu vjen me dy adaptorë të valvulave të furnizimit për të shkuar nga lidhja 1/2 ″ në 3/8 just vetëm në rast se valvulat ekzistuese të furnizimit nuk janë vendosur për t'u lidhur në tubat e rinj të furnizimit 3/8 ″. Udhëzimet e instalimit ishin shumë të thjeshta për tu ndjekur hap pas hapi. Një nga hapat ishte nxjerrja e zorrës së furnizimit në kokën e llakut të rubinetit përpara se të lidhni bashkimin e shpejtë të lidhjes. E kapërceva këtë hap sepse tashmë kisha shpërndarë ujin e nxehtë dhe të ftohtë ekzistues në një kovë për të hequr mbeturinat përpara se të filloja instalimin e rubinetit të ri. Kjo rubinet funksionon mrekullisht dhe është një vlerë kaq e madhe për një rubinet me cilësi të shkëlqyeshme. Kam paguar 200 dollarë në depo në shtëpi për një rubinet që ishte e krahasueshme me këtë, por shumë më e vështirë për tu instaluar, mjeshtëri më pak cilësore dhe erdhi me tuba furnizimi shumë më të shkurtër. Unë do të doja të lidhja dy zorra për të arritur valvulën e furnizimit me ujë të nxehtë shumë të ulët, atëherë ajo që erdhi me rubinetin e depos në shtëpi. Unë jam shumë i kënaqur me blerjen time dhe kam ndërmend të porosis një rubinet tjetër së shpejti për qiranë time tjetër.

 31. J *** h2020-08-27
  US

  Rubineti është shumë elegant dhe duket mirë. Udhëzimet ishin të mira dhe instalimi ishte i thjeshtë.

  Disa gjëra që gjeta:
  * Nxirrja jashtë është plastike, ndërsa pjesa tjetër e rubinetit është metal. Kjo duket të jetë mjaft standarde për rubinetat dhe ndoshta e dhënë në këtë pikë çmimi. Tubi i tërheqjes gjithashtu nuk është metal. Unë shpresoj vetëm që këto pjesë t'i rezistojnë kohës dhe përdorimit.
  * Ekziston një ndërprerës që kontrollon llakun kundrejt rrjedhës. Duket se qëndroni në pozicionin e fundit kur e lini. (Shumica e rubinetave që kam parë kërkojnë që uji të jetë i ndezur për të mbajtur funksionin e spërkatjes). Butoni "pauzë" është një tipar i mirë për funksionimin e duarve të vetme ndërsa mbani enët ose tiganët me dorën tjetër. Spërkatja është e fortë.
  * Ka një peshë për të mbajtur zorrën e nxjerrjes në vend. Kjo është e papërdorshme për mua pasi që kam shumë linja dhe tuba dhe valvola mbyllëse në shteg. Unë nuk mund ta tërheq grykën më shumë se 10 inç pa u bllokuar pesha kundër diçkaje. Nëse zona juaj nën lavaman është e mbingarkuar, kjo është diçka për t'u marrë parasysh. Për fat të keq rubinti im që po dilte kishte një pranverë që unë isha në gjendje ta ripërdorja këtu.
  * Ekziston një vidë e vogël me ngjyrë argjendi që tensionon qafën e gozës (e bën më të vështirë ose më të lehtë kthimin). E vë në dukje këtë, sepse nëse instaloni dorezën të majtë, vida është përpara dhe në qendër. Nëse instaloni dorezën përballë qendrës, vida është në të djathtë. Nëse instaloni dorezën në të djathtë, vidha është në pjesën e pasme. Dizajni duket se supozon se ju do të instaloni me dorezën në të djathtë pasi që emri i markës përballet me ju në këtë rast. Paraqitja ime origjinale ishte të vendosja dorezën në të majtë, por nuk mund të merresha me shikimin e vidës, kështu që kalova në mbajtjen e dorezës në qendër. Unë mendoj se të kesh vidën përballë dorezës do të kishte qenë një ide më e mirë në mënyrë që të gjitha shtrirjet e dorezave të mund të vendosen pa vidë përpara (ose ta bëjnë vidhën të zezë). Disa njerëz mund të mos kujdesen, por më ngjan.
  * Paketa përfshin një pllakë për 3 lavamanë me vrima, por në të vërtetë përdoret vetëm 1 vrimë. Ekzistojnë edhe adaptorë për lidhje 3/8 me 1/2 inç.

  Në përgjithësi, jo rubineti më fantastik ose i sipërm i linjës atje, por mendoj se ju merrni një vlerë të mirë për çmimin.

 32. H *** e2020-09-04
  US

  Pasi kisha një kokë lavamani mjaft të shtrenjtë të dështonte disa javë për vulat e saj, e bleva atë me impuls, nuk prisja shumë. Për habinë time, ndërtimi është mjaft i fortë, materiali është i mirë dhe erdhi me GJITHÇKA që më duhej ta instaloja; madje erdhi me adaptorët e zorrës të gatshëm. Lavaman i ngurtë nga ajo që kam parë deri më tani, do të azhurnohet nëse diçka shkon keq.

  Gjërat për të mbajtur mend kur bleni:
  -Jo bombol me vrimë nxjerrëse sapuni, kështu që nëse doni ta çiftoni duhet ta gjeni çiftin
  -E bleva këtë në shitje me të vërtetë të lirë, kështu që ngritjet e këtij lavamani bazohen tërësisht në çmimin për cilësi
  - Diapazon i mirë i lëvizjes për kokën dhe dorezën, prandaj sigurohuni që të mos jetë shumë afër një muri të pasmë (Atleast 1 1/2 inç)

 33. M *** n2020-09-09
  US

  Unë kam dashur një rubinet si kjo për një kohë të gjatë por nuk kisha para të mjaftueshme për ta blerë atë. "Rubineti WOWOW" juaj është bërë mirë për cilësinë dhe paratë. Ju lutemi vazhdoni të keni rezerva për njerëz si unë që me buxhet dhe tani kam një rubinet me cilësi shumë të bukur për ta përdorur për një kohë shumë të gjatë. Faleminderit dhe ju lutemi vazhdoni të gjithë punën e mirë. Faleminderit!

 34. W *** n2020-09-16
  US

  Unë jam një fillestar në zëvendësimet e rubinetit të kuzhinës DIY. Unë duhej të zëvendësoja një rubinet të vjetër Pfister 526 Contempra, zorra e tërheqjes së së cilës filloi të dilte menjëherë pas kokës. Nuk mund ta vendosja mendjen nëse duhej ta rregulloja apo ta zëvendësoja. Unë kisha rregulluar një problem tjetër një herë më parë. Por çfarë produkti i dizajnuar keq, i modifikuar dhe prandaj i shtrenjtë ishte. Rregullimi kurrë nuk dukej si një mundësi e mirë. Edhe pjesët ishin të shtrenjta. Ju zëvendësoni njërën, tjetra do të heqë dorë nga ju (kjo është inxhinieria e tepërt dhe dizajni i keq). Faleminderit Zotit që e shpëtova. Falë bindjes dhe inkurajimit nga miqtë dhe familjen, dhe një marrëveshje me kohë të rrufeshme që lëshoi ​​në WOWOW, unë i dhashë WOWOW një e shtënë. Asnjëherë nuk mund të shkonte keq me një rubinet të ri që kushtonte njësoj si vetëm një Pfister që tërhiqej vetëm hoso. Dizajni i tij i thjeshtë, ka kuptim, dhe përfshirja e të gjitha aksesorëve në paketë e bëri atë më shumë një kënaqësi për tu instaluar. Kjo më dha një besim të ri të gjetur pasi kam bërë punën. Ja vlen. Më lejoni të pyes, çfarë tjetër i duhet ndokujt në një rubinet kuzhine, kur të gjithë gati se kanë të njëjtat ankesa.

 35. B *** d2020-09-22
  US

  Unë e bleva këtë rubinet kuzhine pas shumë hulumtimesh duke parë modele të ndryshme. Më pëlqen që ka një buton që tregon qartë të nxehtë dhe të ftohtë. Rubinetat e tjera që kam kontrolluar nuk e kanë këtë veçori. Unë e kisha instaluar një hidraulik dhe ai tha se pjesa më e vështirë ishte heqja e rubinetit të vjetër. Instalimi i këtij ishte mjaft i lehtë sipas tij.

  Rubineti ka një rrjedhë të mirë si me rrjedhën e drejtë ashtu edhe me atë të gjerë. Doreza është shumë e butë për t'u përdorur. Më pëlqen që maja e rubinetit mund të hiqet dhe të arrijë ato vende të vështira në lavaman. Ne kishim një rubinet të shkollës së vjetër, kështu që kjo është një përfitim i mirë për ne tani. Në përgjithësi, një blerje shumë e mirë IMHO. Ne e kemi blerë atë në nikel të pastruar dhe është shumë e lehtë për ta mbajtur të pastër kundrejt një kromi që zëvendësoi.

 36. G *** e2020-09-23
  US

  Për sa i përket pëlqimeve na pëlqen stili, harku i lartë dhe lëkundja e lehtë nga njëra anë në tjetrën. Rrjedhje e shkëlqyeshme e gazuar dhe një llak i këndshëm. Sa për mospëlqimet, ankesa ime e vetme do të ishte fijet me cilësi të dobët në arrë që i bashkon rubinetit në lavaman. Arra do të kthente revolucionin 3/4 me lehtësi dhe 1/4 e fundit SHUM e vështirë. Ishte në atë mënyrë deri në lavaman, i cili është i trashë vetëm 1/2. Nuk është kënaqësi për një plak të shtrirë në shpinë nën lavaman. Pllaka e skutave mezi mbulonte të tre vrimat në lavaman. Një inç më i gjatë do të kishte qenë një plus. Vula midis rubinetit dhe pllakës së skutës është (pika 2) referohet si "copë litari". Në të vërtetë është një unazë O. Një copë litari është e sheshtë. Shumica e njerëzve do të njihnin një unazë O kur e shohin. E bën atë më pak konfuze pasi ekziston një copë litari gome (e sheshtë) që shkon poshtë lavamanit mbi pllakën e çelikut. Lidhjet e furnizimit me ujë janë të shpejta dhe të lehta. Asnjë rrjedhje e vetme.

 37. E *** s2020-09-27
  US

  Merre! nuk do pendohesh !!!!! Easyshtë e lehtë për tu instaluar dhe çfarë thuhet në përshkrim, 20 minuta për ta bashkuar, YUP !!!! fjalë për fjalë më duheshin 20 minuta. Rubineti është i gjatë, kështu që unë do të rekomandoj që blerësi të masë zonën e tij b4 duke e blerë atë. Më pëlqen që rubineti është i përballueshëm dhe duket i shtrenjtë. Faleminderit WOWOW për vendosjen e rubinetit me një çmim të arsyeshëm !!!!! Sa për tani, unë nuk mund të them asgjë negative kështu që unë rekomandoj këtë rubinet kështu që shkoni për të!

 38. G *** e2020-09-29
  US

  Unë jam një skeptik total kështu që bleva shumë dhe u përpoqa më të mirën time për të mos u djegur. Vendosa për këtë rubinet, edhe pse disa pjesë nga unë thanë "paguaj më shumë për të marrë cilësi REAL". Qëndrueshmëria ka rëndësi për mua - deri në një pikë. Deri më tani unë ndjehem si ky produkt i dorëzuar plotësisht, dhe në të vërtetë tejkaluar pritjet e mia. Një fllad për t’u instaluar (megjithëse jo përparësia), por më e mira nga të gjitha funksionon në mënyrë të përsosur: forcë e plotë kur e dëshironi, më pak nëse nuk e doni, e pëlqeni llakun por lehtë për tu ndërruar mes llakut dhe rrymës. Burri im nuk ishte i sigurt se i pëlqente pamja, por tani që është në të vërtetë i pëlqen. Në tërësi është një fitore totale (deri më tani). Do të azhurnohet nëse diçka ndryshon me përdorimin (qëndrueshmërinë), por 2 javë brenda dhe unë ende e dua atë.

 39. D *** r2020-10-02
  CAD

  Nga momenti kur hapni paketimin, kjo rubinet shfaqet me cilësi të lartë. Lehtë për tu instaluar dhe funksionon bukur. Hoqa rubinetin e vjetër të ndërmarrjes i cili kishte një çorape qendre që rrjedh edhe pse nuk ishte shumë e vjetër. Cilësia e wowow është shumë superiore. Për ta bërë këtë rubinet të funksiononte në vaskën e ndërmarrjes që kishte 3 vrima, më duhej një skutë prej 6 (në vend të asaj më të madhe që ato përfshijnë për instalimin e kuzhinës). Unë gjeta ekranin BWE 6 in në nikel të krehur i përshtatet mirë (disa të tjerë që bleva nuk kaluan mbi WOWOW edhe pse skuadrat e tjera thanë se diametri i tyre ishte 1 3/8). Kam përdorur një përplasje në një stërvitje për ta bërë vrimën qendrore mjaft të madhe për të akomoduar WOWOW. Kaq i lumtur me të dy artikujt.

 40. S *** a2020-10-08
  CAD

  Ne jemi në proces të rimodelimit të kuzhinës tonë dhe dëshironim një rubinet të ri pasi që i vjetri po dilte. Pasi shqyrtuam një numër modelesh të ndryshëm, vendosëm për këtë.
  Çmimi ishte i përsosur (ne marrim me qira, kështu që nuk donim të shpenzonim shumë) lavamani ynë u nxor ndërsa ne redid top counter tonë, kështu që ishte pak e ndërlikuar për ta instaluar kështu, por unë e vura atë ndërsa burri im ishte duke punuar .
  Nuk kemi asnjë rrjedhje, spërkatësi tërheqës është gjëja ime e re e preferuar lol. Duket tamam si ato të shtrenjtat në dyqanet e mëdha të kutive, i ka dhënë kuzhinës tonë një pamje kaq moderne dhe elegante, saqë në fakt më pëlqen të kaloj kohë në kuzhinë Patjetër do të rekomandojë !!

 41. H *** y2020-10-09
  US

  Kjo është ngritja e katërt e lartë, tërhiqni rubinetin e kuzhinës që kam instaluar.
  Kjo është më e mira.
  Ka lidhje më të gjata. Dhe arrë metalike e lidhjes së shpejtë.
  Zorra e tërheqjes është më e gjatë, me një bishtalec çeliku inox. Plus që ka një buton pauzë që të tjerët nuk e kishin. Ajo gjithashtu ka një shpejtësi shumë të lartë të rrjedhjes.

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X