kërkim Kerko Site

Trokitje e lehtë e mikserit të kuzhinës të furçuar WOWOW - Llak Spray

USD79.99
Shitur:
50
Shqyrtime:
0

Amazon SHBA    Amazon CA
Tërhiqni rubinetën e kuzhinës: ju lejon të kontrolloni ujin me njërën dorë dhe të arrini në lavaman për të përfunduar detyra shtesë të kuzhinës.
Paraqitja e rubinetave të kuzhinës e bën hapësirën tuaj të kuzhinës të lehtë dhe të freskët, të thjeshtë për të akomoduar më lavamanin.

Udhëzimet e instalimit 2311901

  
  • sasi
    • -
    • +
  •    
prapa Shporta

WOWOW Tap me mikser kuzhine çeliku me furçë - Prekni Spray WOWOW Tap me mikser kuzhine çeliku me furçë - Prekni Spray WOWOW Tap me mikser kuzhine çeliku me furçë - Prekni Spray

Tërheqës Kuzhine Spërkatës Tërheqës 2311901 me Escutcheon: pllakë kuverte opsionale për instalim 1 ose 3 vrima, mos keni nevojë të shqetësoheni për çështjet e shëmtuara të hendekut; Lartësia e grykës: 16.1 ″, arritja e grykës: 7.8 ″, gjatësia e kuvertës: 9.6; Sipërfaqja e pastruar e nikelit mund të përballojë gërvishtjen e përditshme, jo-korrozive.
Vendosja magnetike: rubineti aplikon një magnet të fortë për të futur spërkatësin e kuzhinës në Pozicion, kështu që mbetet i ankoruar dhe nuk bie me kalimin e kohës si rubinetat e tjera të kuzhinës
3 Funksioni Tërhiqe Shefin Spray Head: Rrjedha / llak / aquablade Mënyrat, uji unik aquablade i Fuqisë së Fuqishme për të Larë Fast, Areator Neoperl ABS Mund të hiqet me një monedhë të gatshme për t'u larë dhe zëvendësuar
Cilësi e shkëlqyeshme: hundëz çeliku inox, trupi zinku, bronzi Qendra Garancon qëndrueshmëri, pa pikëza dhe pa plumb, anti-shpërthim nxirrni zorrën (1.5 m), sigurimi tucai Siguroni linja (0.5 m të çdo sipërfaqe të vetme çeliku inox)
Rubinetat e kuzhinës në përgjithësi janë prej bronzi, i cili është rubineti më i zakonshëm i pastër i bakrit në treg. Sidoqoftë, për shkak të karakteristikave të mjedisit të kuzhinës, rubinetat e pastra prej bakri nuk janë domosdoshmërisht zgjidhja më e mirë. Të gjitha rubinetat e bakrit të pastër elektrizohen në shtresën më të jashtme. Funksioni i electroplating është për të parandaluar gërryerjen dhe ndryshkun e bronzit brenda. Kuzhina ka shumë tym nafte, dhe pastruesit me yndyrë dhe pastrues të duarve kur lani enët shpesh do të kërkojnë pastrimin e rubinetit. Nëse nuk përdorni metodën e saktë për pastrim, ka të ngjarë të shkatërroni platingin e rubinetit, duke bërë që rubineti të gërryhet dhe ndryshket. Nëse zgjidhni një rubinet të plotë të kuzhinës prej bakri, sigurohuni që të ketë një elektrodim të shkëlqyeshëm, përndryshe rubineti do të shkaktojë lehtësisht ndryshk dhe gërryerje. Rakordi i përhapur i banjës është një produkt kaq i shkëlqyeshëm!

Specifikim

pika Pesha

£ 5.89

Fund

Krehur

material

Stainless çeliku

Burimi i energjisë

Me energji hidraulike

Instalimi Metoda

Montuar ne siperfaqe

Gjatësia e zorrës

1.5 metra

Arrijnë sput

Inches 7.8

Lloji i skuqjes

Tre mënyrat: Modaliteti i spastrimit / Modaliteti i transmetimit / Modaliteti i spërkatjes

Vendosja e trajtimit / levës

Vertikale

Trajtoni materialin

Metal

Vlerësime

Nuk ka komente ende.

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X