kërkim Kerko Site

WOWOW Mbushës i nikelit të nikelit

(8 komente të konsumatorëve)
USD92.99
Shitur:
64
Shqyrtime:
8

Amazon SHBA

Dizajni i montuar nga rubinetat e kuzhinës lë shumë hapësirë ​​kundër për përgatitjen e punës, nyjet e dyfishta të këtij rubineti dhe tjerrje 360 ​​gradë shtojnë komoditet për të kënaqur fillesat tuaja të parmakut gjatë sobës ose gatimit dhe më pas lajeni murin.

Udhëzimet e instalimit 2311200

 
 • sasi
  • -
  • +
 •  
prapa Shporta

WOWOW Mbushës i nikelit të nikelit

 

WOWOW Mbushës i nikelit të nikelit WOWOW Mbushës i nikelit të nikelit

Rakordi i kuzhinës 2311200 dele: Palosja e rubinetit për mbushjen e tenxhere, struktura e sipërme prej bronzi e trupit të lavamanit, rubineta e kuzhinës duke përdorur material të shkëlqyeshëm premium, I përshtatshëm si pjata e gatimit, zona e ngrënies, kuzhina, lavamani i dyfishtë: sipërfaqe me shije (nikel i krehur), cilësi e jashtëzakonshme, e thjeshtë për tu larë , tunxh me pastërti të lartë dhe arrë bronzi me cilësi të lartë, i fuqishëm, pa plumb, rezistent ndaj korrozionit. Materiali i trupit: çelik inox, i qëndrueshëm, shëndet dhe siguri mjedisore.

Mbushja e shportave tuaja për pothuajse çdo nevojë gatimi nuk ka qenë kurrë më e lehtë se sa të përdorni mbushësin e sythave.

Vendosja speciale e montimit të murit lejon hapësirë ​​shtesë në banakun tuaj, ndërsa në të njëjtën kohë ofron një avantazh të jashtëzakonshëm.

Montues muri i rubinetit të mbushjes së tenxhereve: Dizajni bashkëkohor i mbushësit të tenxhere është spektakolar.

Rubinet i lavamanit të kuzhinës me SHUMSIN LULE T UJIT T fa SHUMS: Rakord i vetëm me dorezë i pajisur me aerator neoperl jep një presion të vazhdueshëm dhe rrjedhë direkt të vazhdueshme të ujit.

Rubineti i kuzhinës: INSTALIMI I LEHTSISHT DHE GARANCIA 3 VJETORE: Madhësia e fijes së kësaj rubineti do të jetë 1/2 ″ NPS dhe mund të pajiset me një lidhje 1/2 ″ NPS në lidhëse NPT 1/2, e cila përdoret për ujë të ftohtë. E thjeshtë për tu vendosur duke përdorur çelësin gjashtëkëndësh. Ju lutemi na kontaktoni nëse keni ndonjë pyetje.

Specifikim

peshë

£ 3.49

Paketa Përmasat

15.4 x 9.4 x 2.2 inç

Ngjyra

Nikel i krehur

Fund

Krehur

material

tunxh

Model

Rakord komercial lavamani / Klasik / 2 dorezë

Instalimi Metoda

Mur-montuar

Arrijnë sput

Inches 23.8

Lloji i skuqjes

Modaliteti i spërkatjes

Vendosja e trajtimit / levës

Majtas apo Djathtas

Trajtoni materialin

tunxh

Madhësia e thikës së palosur

23.8 inç

Përshkrimi i performancës

Ujë të ftohtë

Profili i prizës

Mur-montuar

Përbërësit e përfshirë

Rakord i mbushjes së tenxhereve / lidhës NPT; Aerator ajri Neoperl ABS; Aksesorë montimi (rrufe në qiell spirancë najloni gjerman Fischer)

 1. r *** m Gusht 27, 2020
  US

  Lehtë për t’u përdorur. E instalova në dyqanin tim të çajit. Unë do t'u rekomandoja të tjerëve të blinin

 2. B *** r Shtator 7, 2019
  US

  E bleva këtë për vjehrrën time e cila po bën përsëri kuzhinën e saj. Ajo i pëlqente shumë pamja dhe stili i saj. Instalim mjaft i fortë. Cilësi dhe Dizajn i Mirë, Zëvendësim i këndshëm

 3. C *** nShtator 16, 2020
  US

  Pjesë e mrekullueshme për të kompletuar kuzhinën e re,
  Pas një eksperience të tmerrshme me një produkt tjetër që rrjedh, ne vendosëm të provojmë këtë rubinet mbushës tenxhere. Dutyshtë detyrë e rëndë dhe funksionon shumë mirë deri më tani, nuk rrjedh, instalohet shumë lehtë. Ajo përputhet me të gjitha pajisjet tona të kuzhinës, e duam pamjen e pastruar të nikelit, cilësia e thithit të bronzit është e shkëlqyeshme, shumë e lumtur që kishim blerë këtë produkt.

 4. M *** aShtator 16, 2020
  US

  Kam kaluar disa ditë duke kërkuar një rubinet të mbushur me tenxhere nikeli me linja të pastra dhe moderne që ishte brenda buxhetit tim. Kam gjetur këtë mbushëse tenxhere në wowow dhe nuk mund të jetë më i lumtur. Kjo rubinet është me cilësi shumë të mirë, ishte një fllad për tu instaluar, funksionon shkëlqyeshëm dhe duket bukur në kuzhinën tonë. Kurrë nuk do të paguaj çmime të markave të mëdha të fryra përsëri. Rekomandojmë shumë!
  Kjo e bën më të lehtë gatimin në tenxheret e mia të mëdha. Nuk kam nevojë t'i lëviz shumë nga lavamani në sobë

 5. T *** yShtator 17, 2020
  US

  Hyri me gjithçka siç është fotografuar
  Produkt i mirë për paratë! Punon ashtu siç është dashur!

 6. N *** d19 shtator 2020 SH.B.A.
  US

  Shumë e bukur në kërkim. Vlera e mirë, Duket shumë e pastër dhe e shtrenjtë. Ruajti një pasuri duke e porositur këtë në vend që ta blini në një nga dyqanet e kutive për gati 3 herë më shumë. Super e lehtë për tu instaluar dhe duket shumë mirë!

 7. S *** yShtator 20, 2020
  US

  Ky është një rubinet me pamje të këndshme dhe i lehtë për tu instaluar

 8. D *** nShtator 21, 2020
  US

  produkt i mirë

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X