kërkim Kerko Site

WOWOW Faunat e kuzhinës Tavolinë e vetme me spërkatës tërheq

(22 komente të konsumatorëve)
USD97.98
Shitur:
57
Shqyrtime:
22

Amazon SHBA

Me një kokë dëme të lëvizshme, rubineti i mikserit të ujit të kuzhinës është i lehtë për tu kontrolluar. Falë fishekut të tij qeramik, ky produkt siguron përdorim afatgjatë pa pikimin e ujit dhe rrjedhjen dhe kontrollimin e saktë të temperaturës së ujit.

Udhëzimet e instalimit 2311601C

Dorëzoni tek

 
 • sasi
  • -
  • +
 •  
prapa Shporta

WOWOW Faunat e kuzhinës Tavolinë e vetme me spërkatës tërheq

 •  
 • WOWOW Faunat e kuzhinës Tavolinë e vetme me spërkatës tërheq WOWOW Faunat e kuzhinës Tavolinë e vetme me spërkatës tërheqRubinet i lavamanit të kuzhinës Chrome tërhiqet 2311601C
  A po kërkoni një rakord të lavamanit të kuzhinës së kromit të nivelit të lartë që të performojë në mënyrë optimale si në shtëpi ashtu edhe në bare dhe restorante kuzhine? Mos kërkoni më tej! WOWOW ka arritur të sajojë një rubinet të lavamanit të kromit të kuzhinës që ofron performancë në kampionat, madje edhe gjatë kushteve të vështira dhe kërkuese. Siç mund ta imagjinoni, në vendet komerciale si restorantet dhe baret, çdo punonjës i vetëm po punon me shpejtësi maksimale. Kjo nuk do të thotë domosdoshmërisht që pajisjet e kuzhinës ose bar-it trajtohen me delikatesë nga anëtarët e stafit. Kjo është arsyeja pse rubinetat e lavamanit komercial të kuzhinës duhet të jenë 100% rezistentë për të ofruar performancë 100% në çdo kohë, madje edhe më shumë në momentet më stresuese.
  Pronarët e barit dhe restoranteve shpesh zgjedhin rakordat e lavamanit të kuzhinës, pasi ato janë praktike dhe funksionale. Ata mund të arrijnë në çdo vend brenda ose afër lavamanit të kuzhinës. Edhe në restorante me mbytet e saj të mëdha të kuzhinës, një rubinet i lavamanit të kuzhinës mund të arrihet në çdo vend ose vend që duhet të pastrohet. Një tipar që kërkohet shumë për rubinetat e lavamanit posaçërisht komercial, është se koka e llakit tërhiqet në pozicionin e tij origjinal. Dhe mundësisht automatikisht nga një stacion docking magnetik për të mos humbur ndonjë kohë të vlefshme. Jo për asgjë, rubineti i lavamanit të kuzhinës WOWOW të tërhiqet është përdorur gjerësisht si në restorante ashtu edhe në kuzhina shtëpiake në të gjithë botën.
  Standardet e cilësisë së rubinetave të lavamanit të kuzhinës tërhiqen
  Tubacioni i lavamanit të kuzhinës së kromit tërhiqet poshtë WOWOW është çertifikuar në bazë të BSCI, CE, UPC dhe ISO 9001. Kjo dëshmon se WOWOW merr cilësinë seriozisht dhe bën gjithçka për të realizuar dhe madje tejkaluar standardet e industrisë. Tejkalimi i pritjeve është objektivi. WOWOW përdor vetëm materiale me shkallë të lartë si bronzi me densitet të lartë dhe çelik inox. Qëndrueshmëria dhe rezistenca pra sigurohet. Trupi i rubinetit të lavamanit të kuzhinës është i ndërtuar nga aliazh zinku, bërthama e rubinetit është bërë prej bronzi masiv dhe pështyma është e fabrikuar prej çeliku inox. Këto materiale garantojnë një rakord të lavamanit të kuzhinës së lartë të lartë, i qëndrueshëm, pa pikim, pa plumb dhe anti-shpërthim.
  Tubacioni i lavamanit të kuzhinës WOWOW të tërhequr poshtë përmban një stacion docking magnetik që gjithmonë do të përmbushë dhe tejkalojë pritjet tuaja. Koka e llakit do të jetë gjithmonë në pozicionin e duhur, edhe pas një periudhe më të gjatë. Ky stacion docking magnetik është testuar mbi 10,000 herë. Duket se pas gjithë këtyre provave, magneti i integruar mund të poziciononte akoma kokën e llakit saktësisht pasi ta nxori jashtë.
  Rendimenti me kostum efektiv i lavamanit të lavamanit të kuzhinës hidhet poshtë
  Jo vetëm që rubineti i lavamanit WOWOW i kuzhinës tërhiqet shumë i përballueshëm për t’u blerë, por është edhe me kosto efikase në lidhje me përdorimin e tij të ujit. Për shkak të aeroplanit të tij inovator Neoperl, përdorimi i ujit është zvogëluar në 50% të përdorimit të tij origjinal. Ky Neoperl Aerator është gjithashtu i çertifikuar dhe do t'i shërbejë qëllimit të tij për një periudhë të gjatë kohore. Ajo zvogëlon rrjedhën e ujit në një mënyrë të zgjuar, kështu që ju nuk do të vini re se përdoret më pak ujë. Uji thjesht shërbehet me presion më të lartë në mënyrë që të pastrohet edhe më mirë, sesa pa pajisjen inovative për reduktimin e ujit Neoperl Aerator. Dhe nga rruga duke rezultuar në një faturë të ujit të ulur 50%! Kjo vërteton se WOWOW merr risitë dhe konsumin e ujit seriozisht. Nëse preferohet, aeratori Neoperl ABS thjesht mund të hiqet nga një monedhë. Ose për ta zëvendësuar dhe pastruar atë, ose për të përdorur presionin e plotë të ujit të rubinetit të lavamanit të kuzhinës WOWOW tërhiqet.
 • Sidoqoftë, çmimi i blerjes së rubinetit të lavamanit të kuzhinës krom tërhiqet është shumë i përballueshëm. WOWOW ju ofron vlerën më të mirë për para kur shikoni cilësinë që ofron kompania. Procesi i saj i prodhimit është shumë i automatizuar dhe i saktë. Në këtë mënyrë WOWOW kursen shumë kosto, dhe megjithatë ofron produkte me cilësi që mund të konkurrojnë me ose edhe më mirë se rakordat e lavamanit të kuzhinës A-markë. Tubacioni i lavamanit të kuzhinës WOWOW të tërhequr poshtë janë madje edhe të përballueshme për kuzhinat e buxhetit. Me cilësinë e tij me kosto të efektshme dhe pamjen moderne, WOWOW përfundimisht provon të jetë zgjidhja më e mirë në treg.
  Dizajni rubinetën e lavamanit të kuzhinës krom tërhiqet
  Ndërsa rubineti i lavamanit të kuzhinës WOWOW duket se përshtatet edhe me kuzhinat buxhetore, nuk do të thotë që WOWOW ka kompromentuar për stilin, dizajnin dhe funksionalitetin. Ne te kunderten! Kjo rubinet i lavamanit të kuzhinës krom u tërhoq u projektua me kujdes dhe shton një pamje magjepsëse në kuzhinën tuaj. Dizajni me hark të lartë duket si një mjellmë elegante dhe doreza ishte dizajnuar me guxim me kthesa të lëmuara. Koka e llakit kontribuon në hartimin e saj bashkëkohor gjithashtu.
  Sa i përket funksionaliteteve, rubineti i lavamanit të kuzhinës krom ofron 3 mënyra uji: spërkatje, rrymë dhe llak. Me mënyrën unike të spastrimit, uji detyrohet fuqimisht si një aku-brisk për të shpëlarë enët e ndyra dhe lavamanin e kuzhinës shpejt dhe me forcë. Mënyra e fuqishme e rrjedhjes është më e përshtatshme për presionin e ulët të ujit, për shembull kur lani perime dhe nuk doni t'i dëmtoni ato. Më në fund, me mënyrën e sprejit mund të mbushni një tenxhere me ujë brenda një kohe të shkurtër.
  Përsosmëria operacionale e rubinetit të lavamanit të kuzhinës krom tërhiqet
  Adoptimi i një llak të vetëm të trajtuar dhe tërheq poshtë, rubineti i lavamanit të kuzhinës WOWOW tërhiqet poshtë përfundimisht është i lehtë për tu operuar. Për më tepër, koka e rrotullimit 360 shkallë ju ndihmon gjithashtu të bëni punën tuaj më lehtë, duke ju kursyer kohë dhe përpjekje. Zorrë e tërhequr ofron një proces të qetë tërheqje. Kjo rubinet i lavamanit të kuzhinës me krom të vetëm të vrimës tërhiqet, pra, qëndron jashtë për shkak të funksionimit të tij të përshtatshëm.
  Në fund të fundit, rubineti i lavamanit të kuzhinës së kromit tërhiqet është i thjeshtë për t'u instaluar. Kjo rubinet i lavamanit të kuzhinës me hark të vetëm me trajtim ishte krijuar për t’iu përshtatur qoftë 1 ose 3 kuvertave të kuzhinës. Ju nuk keni nevojë të shqetësoheni për problemet estetike për shkak të vrimave të paraciluara, pasi WOWOW ju siguron një pjatë metalike në kuvertë për të mbuluar çdo vrimë. WOWOW gjithashtu ofron të gjitha materialet e instalimit që ju nevojiten për të instaluar këtë rubinet të lavamanit të kuzhinës të tërhequr poshtë, duke përfshirë dorezat, shiritin Teflon dhe mjetet. Instalimi i këtij rubineti të lavamanit WOWOW të kuzhinës prandaj shkon si fllad!
  Avantazhet e rubinetit të lavamanit të kuzhinës krom tërhiqen me pak fjalë:
  Ives Jep një faktor wow për çdo kuzhinë
  Design Dizajn i guximshëm elegant
  Head Koka llak magnetike e tërheqjes
   Tre funksione spërkatjeje
   E bërë nga materiale me cilësi të lartë
   Lehtë për tu pastruar dhe për tu mirëmbajtur
  Garanci 5-vjeçare 

Specifikim

pika Pesha

£ 6.98

Paketa Përmasat

22 x 11.1 x 3 inç

Ngjyra

Nikel i krehur

Fund

Krehur

material

Stainless çeliku

Burimi i energjisë

Me energji hidraulike

Instalimi Metoda

Montuar ne siperfaqe

Gjatësia e zorrës

Centimetra 50

Lartësia e pështymës

7.8 këmbët

Arrijnë sput

9 këmbët

Përbërësit e përfshirë

Pllaka kuvertë

 1. P *** y2020-06-18
  US

  Javën e kaluar më duhej papritur një rubinet i ri kuzhine. Duket sikur çdo gjë e bukur në Lowe's është 200 - 300 dollarë. Vendosa të shfrytëzoj një shans dhe ta porosis këtë rubinet nga WOWOW. Në fillim u shqetësova se do të ishte me cilësi të keqe. Në të vërtetë isha gabim! Kjo rubinet është me cilësi të shkëlqyeshme, është e bukur dhe çmimi është gjysma e markave më të njohura që do të shihni në dyqane dhe po aq i bërë mirë, duke ardhur me të gjitha pjesët e kërkuara dhe disa mjete instalimi, nuk e prisja atë!
  Ajo që është edhe më e mirë është se duket më mirë se gjithçka që gjeta në Lowe, më e hijshme dhe moderne. Me një fjalë, unë me të vërtetë e dua këtë mashtrim

 2. E ***)2020-06-19
  US

  Kjo është e mahnitshme. Kjo tërheq rubinetin e harkut të lartë shumë të vlefshëm, të lirë, me cilësi më të mirë, të lehtë për tu instaluar. Ndërtim mjaft i fortë. Më pëlqen t'ju them se sa mbresëlënëse është kjo. Pika qendrore Nuk rrjedh aspak. Unë e rekomandoj shumë këtë njësi.

  Koka e llakut paraprakisht lëshohet kur të fikni rrjedhën, kështu që duhet të ktheheni përsëri në spërkatje. Duke pasur parasysh lartësinë dhe arritjen, këndi i grykës dërgon ujin drejt pjesës së përparme të lavamanit dhe, nëse presioni juaj i ujit është i lartë, modaliteti i spërkatjes mund t'i japë këmishës tuaj një dush. Dhe po, ju gjithmonë mund të ulni presionin e ujit në valvulën nën lavaman ose thjesht të mos tërheqni dorezën për të mundësuar presion të plotë. Ky është plumbi i ulët, është në përputhje me kërkesat e SHBA.

  Paketimi dukej në rregull dhe kutia përfshin rubinet me zorrë, pajisje për montimin e lavamanit, pllakë mbulese për të mundësuar instalimin e kapjes në lavamanë me shumë vrima dhe pjesë këmbimi.

  Pra, është një produkt i mirë dhe një çmim i mirë, me paralajmërime. Vetëm duke shpresuar që të zgjasë dhe të qëndrojë e vendosur!

 3. W *** d2020-06-22
  US

  Unë do të preferoja markën e emrit për shkak të cilësisë, të tilla si Moen, Kraus etj. Por këtë herë, nuk dua të zgjedh një rubinet kuzhine e cila nuk do të jetë shumë e shtrenjtë për kuzhinën time. Unë bëra një hulumtim mjaft të plotë. Atëherë unë mendoj se WOWOW tërheq rubinetin e harkut të lartë është një blerje e shkëlqyeshme rreth 80 dollarë.
  Kjo rubinet me hark të lartë është e mahnitshme. Easyshtë e lehtë për tu instaluar dhe funksionon në mënyrë perfekte. Dhe rubineti është një produkt me cilësi të fortë, dizajni me tiparin tërheqës dhe llak është i mrekullueshëm, lavamanët e mi nuk kanë qenë kurrë kaq të pastër! E vetmja gjë për të cilën nuk mund të flas është jetëgjatësia, sepse ka kaluar vetëm gjysmë muaj, por si shumica e rubinetave të kuzhinës, është në përdorim të vazhdueshëm dhe nuk kam asnjë arsye të mendoj se nuk do të zgjasë njësoj si markat e tjera. Gjithsesi është një zgjedhje e shkëlqyeshme, jam i lumtur ta rekomandoj me 5 yje.

 4. S *** s2020-06-25
  US

  Pjesa më e vështirë në instalimin e një rubineti të ri është heqja e një të vjetër që kërkon kohë. Sidoqoftë rubineti i ri ishte i lehtë për t’u instaluar, megjithatë udhëzimet nuk siguruan informacionin se ku mund të vendoset çmimi i bardhë i rubinetit ndërsa ndryshimi shkon poshtë lavamanit. Rubineti duket të jetë bërë mirë dhe funksionon mirë. Ajo ka një garanci pesë vjeçare, kështu që unë nuk do t'ju rekomandoja që të merrni një garanci të zgjatur për të. Për paratë është e shkëlqyeshme por dhe deri më tani nuk kam pasur probleme me to. Nuk është prodhuar në Amerikë, por për ato që ata ngarkojnë për këtë lloj rubineti në Shtetet e Bashkuara mbetet një blerje e shkëlqyeshme për çmimin dhe cilësinë e tij.

 5. T *** e2020-06-27
  CAD

  Dashuri rubinetin tim të ri !! Unë nuk kam një spërkatës më parë kështu që unë e dua atë tipar !! Alsoshtë gjithashtu me të vërtetë e bukur dhe duket mirë në kuzhinën time tradicionale / të vendit. Shumica e rubinetave të spërkatësve në treg tani janë shumë moderne ose bashkëkohore dhe nuk është stili im apo stili i kuzhinës time, unë isha aq i lumtur që e gjeta këtë. Ka disa mënyra spërkatjeje që është bukur. Një nga mënyrat e spërkatjes dukej si një konfigurim i çuditshëm i avionëve spërkatës, por pasi ta përdorni për të gdhendur tavën e djegur nga një pjatë, do të shihni pse është gjeniale! Një herë në një kohë do të nxjerr spërkatësin shumë larg dhe nuk dëshiron të kthehet prapa në pëllëmbën e fundit, por kam gjetur që thjesht duhet ta tërheqësh butësisht disa herë dhe tërhiqet vetë. Rakord i shkëlqyeshëm, nuk mund të rrahë për çmimin, unë patjetër rekomandoj!

 6. S *** y2020-06-30
  US

  Ne do të kishim kërkuar një rubinet të këndshëm për të zëvendësuar atë tonë të dëmtuar. Erdhi nëpër këtë për më pak sesa ato që shitnin dyqanet lokale DIY. Ne kemi përfundimin e kromit dhe jemi plotësisht të kënaqur me të.
  Instalimi nuk ishte i vështirë, linjat e ujit janë të koduara me ngjyra të cilat ndihmojnë në lehtësinë e instalimit.

 7. V *** y2020-07-05
  US

  Unë isha i kënaqur me cilësinë dhe pamjen e kësaj rubineti uji. Spërkatësi tërheqës ngjitet në zorrën e tërheqjes me një lidhës të filetuar. Koka e spërkatës tërhiqet mirë pasi të vendosni saktë peshën e zorrës në vend, thjesht sigurohuni që pesha të mos fërkohet në tuba dhe tuba të tjerë. Sasia e presionit të ujit është 30% më e lartë se rubineti im i vjetër. Shumë e rekomanduar.

 8. Q *** t2020-07-09
  CAD

  Nuk mund të besoj se kam paguar gati $ 400 për diçka të tillë nga kohler! Kjo është kaq fantastike. Çështjet zero. I ngurtë. Goxha. Unë e rekomandoj shumë këtë për këdo që ndryshon ndeshjet e tij.

 9. A *** y2020-07-13
  US

  Unë solla këtë rubinet kuzhine në qafë pate për të zëvendësuar rubinetin tim 5 vjeç që vdes kohët e fundit. Mbarimi në këtë rubinet është i bukur në lavamanin tim të kuzhinës dhe funksionon shumë mirë. Llak tërhiqet shpejt pas çdo përdorimi, dhe instalohet lehtë. Kjo rubinet është një marrëveshje e mahnitshme, me gjysmën e çmimit, krahasuar me markën e emrit në dyqan.

 10. C *** d2020-07-16
  US

  Deri më tani kam gjetur që kjo rubinet të jetë shumë më e mirë se emrat e markave që kam përdorur para se ta dua mënyrën e të ndjerit në mënyrën se si spërkat .. Për para nuk mund të gjesh një më të mirë!

 11. J *** e2020-07-19
  CAD

  Unë jam një hidraulik, unë instaloj shumë rubineta për kuzhinë dhe tualet, bleja rubineta nga Lowes ose Homedepot, bleva disa nga WOWOW, ky është më i miri, i lehtë për tu instaluar, funksione të plota, çmim i ulët, unë e dua

 12. D *** y2020-07-21
  US

  Kam lexuar komente dhe e bleva atë! Jam shumë i lumtur me lavamanin tim të ri! Më pëlqen të laj enët dhe të shijoj spërkatjet e gjithanshme!

 13. D *** o2020-07-24
  US

  E bleva këtë për të zëvendësuar një rubinet të dështuar Delta të një stili shumë të ngjashëm. Jam shumë i impresionuar nga mënyra se si ky rubinet rritet në pjesën e sipërme të banakut - mund të instalohet tërësisht nga sipër banakut, përveç sigurisht lidhjes së linjave të furnizimit. Shumë mirë i menduar. Rryma në vetvete funksionon mirë dhe nuk gjej ndonjë problem që spërkatësi të qëndrojë në pozicionin e zgjedhur. Unë e instalova atë vetëm një ditë më parë, por jam shumë i kënaqur me zgjedhjen time.

 14. Zoti2020-07-26
  US

  Kjo është me të vërtetë një njësi cilësore. Unë kisha zëvendësuar një njësi shumë të vjetër për vajzën time me një njësi Delta. Asnjëherë nuk i pëlqente njësia, kështu që kur filloi të dilte, ajo më tregoi këtë pajisje që kishte të gjitha tiparet që ajo dëshironte. Shikova çmimin dhe mendova - në asnjë mënyrë. Unë shkova përpara dhe urdhërova, por isha i përgatitur ta kthej përsëri. Kur mora paketën dhe e hapa, u trondita këndshëm - shih figurën. Ishte e mbushur si një instrument i shkëlqyeshëm muzikor! Ishte shumë më e lehtë për tu instaluar sesa heqja e Delta. Kur mbaroi, dukej shumë mirë. Doreza e kontrollit është montuar në bazën e cila lejon kontroll të imët. Vajza ime dhe familja e duan atë. Kam gjithashtu një djalë pranë për instalimin. Kam mbyllur vrimën e lënë nga njësia e vjetër e spërkatjes.

 15. B *** e2020-07-29
  CAD

  U ofrua një çmim me zbritje dhe mendova, pse jo, mund të bëja me pak entuziazëm në kuzhinë dhe ai u shfaq siç duhet në pragun tim dy ditë më vonë. Hidrauliku im e instaloi atë për mua ndërsa ai po bënte ndonjë punë tjetër në shtëpinë time në atë kohë (e kuptoj që kjo nuk ju intereson aspak), dhe ai tha se ishte me të vërtetë një rubinet i vogël, një vlerë e jashtëzakonshme për paratë që unë paguar për të dhe se ajo duhet të zgjasë mua për disa kohë. Kështu që katër bravo nga unë dhe Jeff Plumber.

 16. Znj2020-08-09

  Unë e dua pamjen e rubinetit me përfundimin e çelikut të pandryshkshëm që përputhet me pajisjet e kuzhinës. Kam lexuar komente në lidhje me asnjë magnet për të kapur kokën e rubinetit përsëri në vend dhe pata të njëjtën çështje në fillim kur u instalua për herë të parë. Rregullimi i shpejtë i kësaj është të rregulloni pirgët e ponderuar që janë bashkangjitur në zorrë (lëvizeni atë më pranë rubinetit) nën lavaman, kështu që ka peshën që të tërhiqet.

 17. B *** p2020-08-13
  CAD

  oh e dua spërkatësin tim !!! e instalova vetë, me cilësi të shkëlqyeshme dhe vetëm një nga gjërat më të mira të shpikura !! më pëlqen se si mund ta kthej rubinetin 360 gradë dhe është mjaft e gjatë për vazon më të lartë që përdor dhe që mund ta mbush me lehtësi. Unë kam një tenxhere tjetër stoku që është shumë e gjatë, kështu që unë thjesht vendos tenxhere në dysheme dhe përdor spërkatësin për ta mbushur atë dhe për të qenë në gjendje të ndaloj rrjedhën e ujit është thjesht e mahnitshme,

 18. M *** k2020-08-17
  US

  Kjo është përvoja ime e parë me një rubinet si kjo dhe uroj që ta kisha provuar një shumë më shpejt. Kjo është shumë më mirë se rubineti me dorezë të dyfishtë me një spërkatës të veçantë që e zëvendësova, funksionon shumë më mirë dhe është shumë më mirë i ndërtuar. Unë duhet të pranoj se rubineti që unë zëvendësova ishte rreth dhjetë vjeç megjithëse.

 19. H *** r2020-08-20
  US

  Kjo rubinet është e pabesueshme. Shpejtësia e dorëzimit është aq e shpejtë nga sa mendoja. Kuzhina ime në katin e parë është në rinovim, më duhet sa më shpejt që të jetë e mundur, u desh vetëm 1 ditë për të arritur. Eshte e mrekullueshme! Dhe është një cilësi e shkëlqyeshme. Lehtë për tu instaluar, duket saktësisht siç tregohet në internet. Rekomandohet shumë për të tjerët.

 20. A *** n2020-08-26
  CAD

  Dizajni i rubinetit është i thjeshtë dhe i hijshëm. Uji rrjedh në mënyrë të barabartë dhe nuk spërkat kudo në krahasim me rubinetin tim të mëparshëm, duke e bërë larjen e enëve më pak të çrregullt. Easyshtë e lehtë për t’u përdorur sepse është e shkëputshme, kështu që kur të mbaroj me të gjitha pjatat, mund të bëj një shpëlarje përfundimtare në të gjithë lavamanin. Alsoshtë gjithashtu e lehtë për të kontrolluar temperaturën e ujit. Më e mira nga të gjitha, çmimi është i shkëlqyeshëm! Duaje!

 21. C *** y2020-08-28
  US

  Unë me të vërtetë e dua rubinetin tim të ri, është kaq e lehtë për t'u përdorur dhe përdorur me të gjitha tiparet. Gjithashtu, unë kisha një Plumber Master të Çertifikuar të hiqte setin tim të vjetër dhe të instaloj këtë. Ai nuk kishte asnjë problem në instalimin e tij. Në fakt ai tha në përvojën dhe mendimin e tij se kjo rubinet çelik është me cilësi të mirë me këtë çmim të njëjtë me rubinetin tjetër të famshëm prej 190 dollarësh. Bleni atë, nuk do të pendoheni kurrë.

 22. R *** t2020-09-05
  US

  Ne e duan atë! Duket shkëlqyeshëm sapo është instaluar dhe është e fuqishme dhe e hijshme. Burri im raporton se nuk ishte shumë keq për ta instaluar, por nuk erdhi me shumë udhëzime.

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X