kërkim Kerko Site

WOWOW Faucets kuzhine me katror të zi

USD69.99
Shitur:
1
Shqyrtime:
0

Inchdo pëlhurë rubineti është mbyllur fort, Veshje e nikelit të krehur të bukur Mund të parandalojë ndryshkjen, papastërtinë, t'i rezistojë përdhunimit të përditshëm, të ruajë bukur

  
  • sasi
    • -
    • +
  •    
prapa Shporta

WOWOW Faucets kuzhine me katror të zi

Rubineti bar me spërkatje shtesë të madhe siguron rrjedhjen e vazhdueshme të ujit brenda një forme me shije, të mos lyhet më, duke e bërë makinën larëse më efikase me ngritje të mjaftueshme, duke imituar lëvizjen natyrale të ujit
MODE TU DYT TOT NXEHT & DHE TLD FTOH :T: furnizohen linjat e furnizimit me rubinet të ftohtë dhe të nxehtë, leva mund të frenojë shpejt temperaturën dhe vëllimin, duke e bërë procedurën më të shpejtë dhe efikase

Sput duke përdorur aeroplan neoperl
Aeratorët cilësorë furnizojnë rrjedhën e qetë dhe butë të ujit, të garantuar kundër spërkatjes.
Rrjedhja e fortë mund të rregullojë çdo problem larjeje.
Trajtim i vetëm i cilësisë së mirë
Shtë e mundur që ta drejtoni atë duke përdorur një dorezë për të kufizuar temperaturën ose rrjedhën. Dizajni bashkëkohor përshtatet për shtëpi, vendpushim, banesë dhe këto zona.
Zanat e Bukur
Fundi i nikelit i bërë me shumë shtresa mund t'i rezistojë scrapes çdo ditë, përveç kësaj parandalojnë gjurmët e gishtërinjve, njollat ​​e ujit. Kujdes pa mundim duke fshirë me një leckë.
Dimensionet normale amerikane
Substanca: bronzi i pastër / çelik inox / metali zink
Qëndrueshmëria është e garantuar, nuk parandalohet asnjë mineral dhe plumb.
Kujdesuni për shëndetin e familjeve tuaja.
Koleksioni i plotë i rubinetave
Me përjashtim të pajisjeve të rubinetave, ne gjithashtu ju ofrojmë doreza për vendosjen e përshtatshme, ju lutemi të jeni të sigurt.

specifikimet

SKU: 2312301B Kategorite , Tags: ,

Specifikim

fund

e zezë mat

Nuk ka komente ende.

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X