kërkim Kerko Site

WOWOW Dy rubinetat e kuzhinës me trajtë me çelik të pandryshkshëm me spërkatës anësor

USD73.99
Shitur:
26
Shqyrtime:
0

kjo rubinet përfshin spërkatësin anësor. Duke i bërë punët më të pastra ditore më të thjeshta, mund të vendosni me siguri, duke e ditur që çezmat e kuzhinës janë mbështetur nga garancia e kufizuar e jetës sonë.

Nga të aksioneve

Rubinet i kuzhinës spërkatëse anësore 23118A4

Rubinetat anësore të kuzhinës spërkatëse vijnë në shumë forma, forma dhe madhësi. Kjo rubinet i veçantë i kuzhinës spërkatëse të kuzhinës WOWOW vjen me një spërkatës anësor të dobishëm që mund të përdorni për para-shpëlarje të enëve, pansave dhe enëve tuaja të ndyra. Spërkatësi anësor me siguri mund të bëjë që plotësimi i punëve tuaja të përditshme një detyrë e thjeshtë dhe argëtuese. Llak anësor i WOWOW vendoset pranë rubinetit të kuzhinës spërkatëse anësore dhe është gati të nxirret menjëherë dhe me lehtësi. Me çorapën e gjatë të ujit prej 60 inç, ajo do të zgjerojë sipërfaqen tuaj të larjes jashtëzakonisht të madhe. Sidomos kur kuzhina juaj është e pajisur me një lavaman të dyfishtë, ky spërkatës anësor mund të vijë shumë i dobishëm. Spotdo vend, artikull ose cep brenda dhe rreth lavamaneve të kuzhinës tuaj mund të arrihej me spërkatësin anësor të rubinetit të kuzhinës spërkatëse anësore WOWOW.

Spërkatësi anësor ju lejon të spërkatni drejtpërdrejt ujë me një klik të thjeshtë në butonin e anës së pasme në vetë spërkatësin. Përveq para-shpëlarjes ju mund të përdorni spërkatësin anësor edhe për larjen e duarve, ose për detyra të tjera kuzhine. Gypi i ujit të spërkatësit anësor është i lidhur me rubinetin dhe furnizimin me ujë të tij me një valvul të veçantë. Kjo valvulë lidhëse kontrollon se ku drejtohet uji kur përdoret spërkatësi anësor. Në këtë mënyrë ju mund të përjetoni një rrjedhë optimale të vështirë për ujë në të vërtetë para-shpëlarje pllakat tuaja, pa humbur asnjë fuqi të saj.

Projektoni rubinetën e kuzhinës me spërkatës anësor 

Kjo rubinet kuzhine spërkatëse anësore e WOWOW ishte projektuar me shumë kujdes dhe përpjekje. Dizajnuesit e WOWOW donin të kombinonin tipare të ndryshme për të arritur në një dizajn elegant, bashkëkohor dhe mbi të gjitha dizajn të guximshëm të rubinetave të kuzhinës. U zgjodh një model me hark të lartë, pasi i ashtuquajturi gooseneck menjëherë i jep një stil elegant një rubineti kuzhine. Nga ana tjetër, të dy trajtat janë dizajnuar në mënyrë aventureske për t'i dhënë një prekje të veçantë kësaj rubineti spërkatës të WOWOW. Para së gjithash, u zgjodhën dy doreza për të dhënë një ndikim dramatik me këtë rubinet anësor të kuzhinës. Së dyti, dorezat kanë marrë një dizajn të veçantë joserioz për ta bërë këtë rubinet anësor të kuzhinës anësore pa diskutim një tërheqës të syrit në çdo kuzhinë.

Përfundimi ekskluziv i kromit të rubinetit të kuzhinës spërkatëse anësore të WOWOW është jashtëzakonisht reflektues. Në këtë mënyrë arrihet një pamje si pasqyrë, e cila mund të kombinohet me pothuajse çdo stil dekorimi. Rubineti i kuzhinës spërkatëse anësore në çelik inox, i atribuohet pamjes së tij industriale, me avantazhin e shkëlqyeshëm anësor që është i gjatë. Përfundimi i pandryshkshëm mund të plotësojë përfundimisht pamjen e lavamanit tuaj të kuzhinës. Dizajni juaj (i ri) i kuzhinës sigurisht që do të marrë një ngritje me këtë rubinet anësor të mrekullueshëm të kuzhinës.

Rubinet i kuzhinës spërkatës anësor të klasit të parë 

WOWOW është i njohur ndërkombëtarisht për të ofruar rubinete kuzhine të klasit të parë me një çmim të përballueshëm. Ju mund të përcaktoni patjetër që WOWOW ofron vlerën më të mirë për para. Shumica e markave A tarifojnë trefish ose madje katërfishuar çmimin e asaj që WOWOW tarifon për rubinetat e saj të kuzhinës, dhe cilësia nuk është përfundimisht jo më pak se disa nga këto marka A. Sinqerisht mund të themi se cilësia jonë është edhe më e mirë se disa marka A. Ne e dëshmojmë këtë pa pushim.

Për shkak se kemi besim në vlerën tonë për para, ne ju ofrojmë një periudhë 5-vjeçare garancie. Nëse rubineti juaj i kuzhinës spërkatës do të dëmtohej në një moment, WOWOW me kënaqësi do ta zëvendësonte atë me një markë të re. Pa asnjë sherr. Si shumica e furnitorëve, madje edhe disa marka A, ju ofrojnë vetëm një periudhë garancie 1 vjeçare, në WOWOW ne mendojmë se duhet të shkojmë përtej këtij standardi të industrisë. Nëse rubineti juaj i kuzhinës spërkatës do të dëmtohej pas vetëm 2 ose 3 vjet, ne nuk mendojmë se do të ishte e drejtë që ju të duhet të mbartni rrezikun e kësaj. Një rubinet i kuzhinës spërkatëse anësore duhet pa dyshim të zgjasë së paku 5 vjet, dhe në WOWOW marrim përgjegjësinë tonë për këtë.

Rubinetë kuzhine spërkatëse anësore nga çeliku inox 
Ky rubinet kuzhine me spërkatës anësor ishte bërë nga materiale të klasit të lartë. Këtë e vini re menjëherë kur mbani në duar rubinetin e kuzhinës me spërkatës anësor. Pesha është mbresëlënëse me pothuajse 50 oz, dhe zbulon cilësinë e materialeve të përdorura. Ndërsa rubinetat e kuzhinës më të lira do të peshonin lehtë, sepse përdorimi minimal i materialeve, apo edhe mungesa e materialeve metalike, WOWOW është krenar për materialet e klasit të lartë që përdoren. Lidhës bronzi, përbërës çeliku inox dhe valvola dhe doreza me performancë të lartë. Ju vëreni cilësi kur e shihni, dhe me rubinetin anësor të kuzhinës me spërkatës të WOWOW nuk do të jetë ndryshe.

Përveç peshës së saj, përdorimi i funksioneve të ndryshme të kësaj rubineti kuzhine me spërkatës anësor zbulon edhe cilësinë e kësaj pjese të pajisjeve të kuzhinës. Si dorezat funksionojnë normalisht pa ndonjë fërkim ose reagim të kundërt për shembull. Butësia për të përdorur zorrën e ujit të spërkatës anësor nga ana tjetër, dhe mënyra se si tërhiqet në pozicionin e tij origjinal. Si dhe sa e lehtë është të përdorësh këtë spërkatës anësorë para-shpëlarjes me butonin e çelikut. E gjitha shton cilësinë e pastër të pakontestueshme.
Rakord kuzhine spërkatës anësor me instalim të thjeshtë 
Rubineti i kuzhinës me spërkatës anësor është shumë i lehtë për t’u instaluar. Ndërsa vjen me një komplet instalimi të plotë, mund të instaloni këtë rakord kuzhine me spërkatës anësor brenda gjysmë ore. Dhe as nuk do të ju duhej një hidraulik i shtrenjtë. Udhëzimet e qarta bëjnë të mundur instalimin e rubinetit të kuzhinës së spërkatësit anësor, pa përdorimin e mjeteve të komplikuara. Të gjitha pajisjet për të instaluar këtë pjesë të mirë të artit në kuzhinën tuaj vijnë të përfshira.

Ndërsa WOWOW ka një numër në rritje të klientëve ndërkombëtarë, të cilët vazhdojnë të kthehen në WOWOW kur kanë nevojë për një rubinet tjetër, ne gjithashtu ju japim një garanci kthimi parash 90 ditë. Përveç një periudhe garancie 5-vjeçare pa rrezik, ju gjithashtu do të merrni paratë tuaja mbrapa në rast se nuk do të habiteni me vlerën e parave që merrni me këtë rubinet kuzhine spërkatës anësor. Ju merrni një rimbursim të plotë pa bërë pyetje. Përvoja jonë na tregon se nuk do të jetë e nevojshme, por ne do t'ju kemi si një klient tjetër për jetën në WOWOW!
Përparësitë e rubinetit të kuzhinës spërkatës anësore me pak fjalë:
• Jep një faktor wow për çdo kuzhinë
• Spërkatës i fuqishëm para-shpëlarjes anësore
• Dizajn elegant dhe i guximshëm
• Trajton pa probleme
• Mbaro me stilin e nikelit të krehur
• Lehtë për tu pastruar dhe për tu mirëmbajtur lehtë
• Garanci 5-vjeçare

Specifikim

peshë

1.38 kg = 3.0424 lb = 48.6781 oz

Nuk ka komente ende.

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X