kërkim Kerko Site

WOWOW Centerset rubinet për banjën e nikelit të krehur

(35 komente të konsumatorëve)
USD38.91
Shitur:
62
Shqyrtime:
35

Amazon SHBA    Amazon CA

Nickel i Brushë i WCOW është një kosto efektive. Produkt me cilësi të lartë me stil bashkëkohor. Dyqani rakordin tonë të banjës Nickel Brushed tani!

Udhëzimet e instalimit 2321200

Dorëzoni tek

 
 • sasi
  • -
  • +
 •  
prapa Shporta

WOWOW Centerset rubinet për banjën e nikelit të krehur

WOWOW Centerset rubinet për banjën e nikelit të krehur

WOWOW Centerset rubinet për banjën e nikelit të krehur

WOWOW Centerset rubinet për banjën e nikelit të krehur

Rubinet i banjës me nikel të krehur 2321200
A jeni gati për të stiluar apo rivendosur banjën tuaj? Në WOWOW besojmë se dizajnimi ose ridizajnimi i banjës suaj duhet të bëhet me materiale më cilësore për performancën optimale. E megjithatë kjo duhet të jetë e përballueshme për këdo. Të dekorosh ose rizhyrosh banjën tënde shumicën e rasteve nuk është një ngjarje e lirë. Dhe për arsye buxheti ose pengesa të paparashikuara, dikush mund të jetë në kërkim të rubinetave të lira pasi ato kanë mbaruar buxhetin. Në WOWOW e kuptojmë këtë, dhe për këtë arsye unë bëj të mundur blerjen e rubinetave të tregut me çmime të ulëta. A tingëllon e pabesueshme kjo? Jo kur lexoni për ne dhe produktet tona.
WOWOW është një markë relativisht e re, duke prodhuar pajisje hidraulike të shkëlqyera si rubinetat. Për të përputhet me të gjitha llojet e modeleve dhe stileve, WOWOW gjithmonë ka ofruar një zgjedhje të gjerë të rubinetave cilësore për të përputhur me nevojën e të gjithë klientëve tanë. Dhe siç mund ta shihni në portofolin e rubinetave të WOWOW, ne kemi punësuar dizajnerët më të mirë për t'ju ofruar pajisje banjo që do të përshtateshin në çdo revistë të projektimit. Ne besojmë se WOWOW ju ofron raportin më të mirë të cilësisë së çmimeve në treg me rubinetat tona të dizajnit më të lartë, produkte me cilësi të lartë dhe megjithatë me çmime të përballueshme.
Rubinet bashkëkohor i banjës së nikelit të krehur
Ky rubinet klasik dhe akoma bashkëkohor i banjës, i bronzuar me nikel të WOWOW përmban dy doreza uji, një për ujë të ngrohtë dhe një për ujë të ftohtë. Ky dizajn retro ndriçon banjën tuaj me një prekje të veçantë. Siç mund ta dini, rubinetat e banjës janë pika natyrore e përqendrimit, megjithëse ato janë artikujt më të vegjël të banjës. Për këtë arsye ju jeni në gjendje të jepni një prekje të veçantë retro në banjën tuaj, dhe të mos komprometoni për funksionalitetin dhe cilësinë. Ky rubinet i nikelit i bërë nga rubinetat e banjës është i lehtë për tu kombinuar me rubinetat e tjera të banjës së WOWOW që janë në dispozicion në të njëjtin stil dhe përfundoni siç është kjo rubinet nikeli i krehur.
Përfundimi i nikelit i krehur është bërë nga një shtresë nikeli që ka përfunduar duke e gërshetuar atë me një furçë teli. Kjo është pikërisht arsyeja pse kjo nikel furçë e rakorduar me banjë ka marrë pamjen e saj të teksturuar. Ky përfundim i nikelit i krehur i jep kësaj rubineti banjo një ton të ngrohtë dhe unik. Përveç kësaj, ajo krijon një pamje ekskluzive me variacionet e saj të dritës dhe hijet në sipërfaqen e kësaj rubineti banjo. Për shkak të karakterit të tij të veçantë, nikelin e brusur të WOWOW-it të banjës nuk do ta kishte vendin në asnjë hotel me pesë yje ose rezidencë ekskluzive.
Rubinet i shkallës së parë me banjë nikelin e krehur
Ju menjëherë e vini re cilësinë e kësaj rubineti banjo kur e keni atë në duart tuaja. Asgjë nuk është më e bezdisshme sesa të keni instaluar një rubinet të ri banjo që fillon të pikojë pas një periudhe të shkurtër. Kjo tingull e pikimit mund t’ju ​​bëjë të çmendeni, veçanërisht gjatë natës. Atëherë shpesh nuk ka zgjidhje tjetër përveçse të zëvendësoni rubinetën tuaj të banjës. Kjo mund të jetë një ngjarje e kushtueshme, dhe rubineti juaj i lirë i banjës doli të mos ishte aq i lirë në fund. Në WOWOW mësoni nga ana tjetër që produktet me cilësi të lartë jo domosdoshmërisht duhet të nënkuptojnë çmime të larta gjithashtu. WOWOW vërteton se ju mund të merrni cilësi të lartë me një çmim të përballueshëm. Kjo nikel furçë me rubinet për banjë ofron një bazë masive bakri, një guaskë prej çeliku inox dhe një ndërtim të qëndrueshëm. Qëndrueshmëria është objektivi kryesor kur u bë nikeli i furçuar i rubinetit të WOWOW. Dhe kjo është ajo që menjëherë do të vini re.
Tapdo rubinet i rubinetit WOWOW të banjës së nikelit bëhej prej bronzi. Kjo rubinet i punuar me dorë i banjës nuk është për asgjë cUPC- dhe NSF 61-çertifikuar. Nakel i furishëm i rubinetit të banjës së WOWOW përmban një rrjedhë të qëndrueshme spërkatjeje. Për më tepër, nuk do të vini re asnjë shtypje gishti në sipërfaqen e këtij rubinetave të banjës. Shtë e lehtë për tu pastruar dhe për këtë arsye është e lehtë për tu mirëmbajtur. Në këtë mënyrë do të keni një rubinet të banjës me nikel të gazuar me furçë për një periudhë të gjatë.
Shtëpia me kostum efektiv rakordi i nikelit të krehur
Tubi i WOWOW-it i nikelit të krehur të bronzit u kompletua me shtetet e teknologjive të artit për t'ju ofruar tërheqje dhe qëndrueshmëri të timelit. Dhe kjo e gjitha për një çmim të përballueshëm. Mbi të gjitha, aeratori ABS ju kursen 50% ujë, kështu që do ta shihni këtë edhe në faturën tuaj të ujit. WOWOW pra ju ndihmon të kurseni në shumë mënyra.

Përveç çmimit tërheqës dhe karakteristikave të kursimit të ujit, ky nikel i lakuar me rubinet për banjë është po aq i thjeshtë për t’u instaluar. Kjo rubinet banjë me 4 inç nga qendra mund të instalohet në një lavaman banjosh të prirur me 3 vrima. Ky rubinet i projektuar në mënyrë klasike, nikel i krehur me furçë përfshin gjithashtu një kapëse pop-up. Të gjitha materialet instaluese vijnë me rubinet. Ky nikel i krehur i rubinetave të banjës mund të instalohet lehtësisht me udhëzimet e qarta të instalimit. Edhe nëse nuk jeni profesionist. Në këtë mënyrë ju mund të kurseni edhe më shumë kosto.

Dërgesë falas dhe garanci për kthimin e parave 90-ditore
Ndërsa WOWOW qëndron për produktet e tij dhe është i bindur për cilësinë e rubinetave të tij, një periudhë garancie 3-vjeçare ofrohet me këtë nikel të krehur me rubinetën e banjës. Nëse rubineti i banjës nikeli i krehur i WOWOW nuk do të performonte në maksimum siç ishte premtuar, do të merrni një rubinet të ri të banjës me nikel të krehur pa asnjë problem.

Për më tepër, WOWOW ju ofron një garanci për 90 ditë kthim të parave. Kur mendoni se nuk ju kemi dorëzuar atë që kemi ofruar, ju mund të dërgoni rakordin tuaj të banjës përsëri tek ne pa ndonjë pyetje të bërë. WOWOW qëndron në mbajtjen e premtimeve të tij, dhe nëse nuk e keni atë ndjenjë, ne do të marrim përgjegjësinë tonë për këtë. Sapo të marrim sërish nikelin e grirë rubinetën e banjës, do t'i merrni paratë tuaja menjëherë!

Ashtu si me të gjitha produktet e WOWOW, kjo nikel furçë me rubinet e banjës do të dorëzohet falas në çdo vend të botës. WOWOW ka një audiencë të gjerë në të gjithë botën dhe të gjithë vlerësojnë cilësinë me kosto efektive që WOWOW ka për të ofruar. Ne do të donim që të provoni edhe produktin tonë. Dhe jemi të sigurt që nuk do të doni kurrë më të ndryshoni në rubinetat e tjera.
Avantazhet e rubinetit të banjës me furçë nikeli me pak fjalë:
 Jep një faktor wow në çdo banjë
Design Dizajn klasik dhe akoma bashkëkohor
Finish Përfundimi i nikelit i krehur i punuar me dorë
To Lehtë për tu kombinuar me rubinetat e tjera të banjës
Fa rubinet banjo me performancë të lartë
 E bërë nga materiale me cilësi të lartë
 Lehtë për tu pastruar dhe për tu mirëmbajtur
Garanci 3-vjeçare

Specifikim

peshë

£ 3.03

Produkt Përmasat

9 x 2.2 x 5.1 inç

Ngjyra

Nikel i krehur

Stili

Valvul disk qeramik NSF, ujë përzierje, dizajn 3 vrima 4 in., I lehtë për tu instaluar

Fund

Krehur

material

Aliazh zinku / Çelik inox / Tunxh

Model

Montuar në kuvertë, instalim 3 vrima, qendër 4 inç

Instalimi Metoda

Montim në kuvertë

Lartësia e pështymës

Inches 3.7

Arrijnë sput

Inches 5

Lloji i skuqjes

Lumë

Vendosja e trajtimit / levës

Majtas dhe djathtas

Trajtoni materialin

Aliazh zink

Ndërroni stilin

Uji i nxehtë dhe uji i ftohtë kontrollojnë veçmas

Karakteristika të veçanta

Kontrolli i ujit të nxehtë dhe të ftohtë

Përbërësit e përfshirë

Rubineti * 1, Specifikimi i instalimit * 1, Kapaku i kullimit të dritareve pop-up * 1

 1. H *** y 2020-04-08
  US

  Pikërisht lavamanin që doja. Shkova në disa dyqane dhe nuk gjeta asgjë që më pëlqente. Kjo ishte shumë e lehtë për t'u instaluar, dhe vjen me gjithçka që ju nevojitet, duke përfshirë bashkangjitjet e zorrës dhe kullimin. Lehtë për t’u pastruar, u ka qëndruar mirë fëmijëve, nuk mund të kërkojë më shumë.

 2. T *** d2020-04-10
  US

  Ky është një rubinet me pamje të këndshme i cili erdhi me më shumë nga pjesët që na duheshin nga sa prisnim. Ne nuk kishim nevojë të shkonim në dyqan për të blerë pjesët e lavamanit që ndonjëherë nuk vijnë me një rubinet. Ne gjithashtu vlerësuam çmimin e këtij artikulli. Ndiheshim sikur kishim një pazar të mirë.

 3. C *** y2020-04-11
  US

  E bleva këtë duke kërkuar diçka mjaft të lirë. Isha i befasuar sa e rëndë dhe me cilësi të lartë u ndie kur e hapa. Ato duken të shkëlqyera, dhe për një pjesë të kostos së markave kryesore.

 4. U *** y2020-04-11
  US

  m'u deshën 2 orë për të instaluar dy rubinetat e vjetra të banjës. Ky është i dizajnuar shumë më mirë, jo vetëm që mund ta instaloj në min 10 min, por gjithashtu besoj se mund ta zh instaloj në më pak se 15 min kur të jetë e nevojshme në të ardhmen. Unë me të vërtetë po pyesja pse rubinetat e vjetra duhej të projektoheshin aq vështirë për t'u hequr.

 5. R *** l2020-04-12
  US

  Isha jashtëzakonisht i kënaqur me këtë rubinet. Handshtë doreza e rënda, e lëmuar, rrjedhë e mirë e ujit dhe janë rubineta cilësorë. Isha e lodhur, jo një markë tipike që shoh se jam e impresionuar. Do ta blija patjetër këtë markë përsëri.

 6. S *** t2020-04-19
  US

  Rubinet i shkëlqyeshëm i lavamanit të banjës. Gjithçka ishte përfshirë për ta bërë më të lehtë instalimin. Duajeni pamjen dhe ndjesinë e rubinetit tim të ri!

 7. A *** n2020-04-18
  US

  Kjo rubinet ishte pikërisht ajo që kërkoja ndërsa planifikoja rimodelimin e banjës. Më pëlqeu aq shumë për banjën tonë master, saqë e bleva përsëri për pjesën kryesore. Itsshtë e hijshme dhe me stil. Plus çmimi është i duhuri. I tejkalova pritjet e mia

 8. M *** l2020-05-06
  US

  Produkt i shkëlqyeshëm, duket shumë mirë dhe instalohet lehtë. Paketimi ishte i shkëlqyeshëm, mbron produktin. Më pëlqen vërtet rakordi i nivelit më të lartë, kështu që lehtë mund të marrësh duart poshtë. Përfundim shumë i mirë, i ndërtuar në mënyrë solide.

 9. B *** s2020-05-10
  US

  Rubinet shumë i bukur dhe gjithashtu aksesorët me të cilët luajti. Gypat e furnizimit me gërsheta janë të këndshëm, të gjatë (20 ″ plus) dhe detyrë mjaft të rëndë, dhe kullimi është gjithashtu një plus i dobishëm!

 10. N *** s2020-05-12
  US

  Unë jam vërtet i kënaqur me këtë blerje, rubineti duket i mrekullueshëm dhe ndihet mirë për çmimin. Për më tepër ju merrni linjat e përkulshme të cilat ishin me cilësi të fortë… .POR PRIT! kjo nuk është e gjitha, ju gjithashtu merrni një valvul pop-up të një lloji që ishte i lehtë për t'u vendosur, i lehtë për t'u përdorur dhe gjithashtu duket mirë. Jo keqardhje

 11. D *** e2020-05-13
  US

  Ne e donim këtë rubinet. Ai erdhi i Plotë me kullues dhe pajisje për lidhjet e ujit. Unë patjetër që do ta porosisja këtë produkt përsëri

 12. e *** m2020-05-19
  US

  Kjo është një paketë e bukur dhe shumë e lehtë për tu instaluar. Ajo vjen me gjithçka që ju nevojitet për të instaluar. U deshën vetëm disa minuta për të instaluar dhe duket dhe funksionon shumë mirë. Do të blej një tjetër.

 13. M ***)2020-05-21
  US

  Për shkak se gypi i rubinetit ekzistues të lavamanit ishte vetëm për të mbyllur në banak dhe uji doli nga lavamani. Unë e bleva këtë pjesë. Shumë më bukur sesa ajo që erdhi në fushuesin tonë dhe do të ishte e përshtatshme për përdorim në shtëpinë tonë. Gëzuar me këtë blerje.

 14. M *** n2020-05-22
  US

  Çmim i bukur dhe i shkëlqyeshëm. Lehtë për tu trajtuar. Dashuria e valvulës shtytëse. Nuk ishte as i vetëdijshëm se erdhi me të.

 15. S *** n2020-05-29
  US

  Kjo rubinet funksionoi shkëlqyeshëm dhe me një çmim shumë më të mirë se çdo dyqan afër meje. Ishte e lehtë për tu instaluar dhe duket bukur.

 16. H *** a2020-06-02
  US

  Isha i lumtur që e gjeta këtë me një çmim kaq të shkëlqyeshëm. Cilësia përputhet me çmimin, por funksionon mirë për banjën e fëmijëve tanë.

 17. D *** e2020-06-02
  US

  Nëse do të mund të zvarritesha në lavamanin tim dhe të ndieja fuqinë prapa kësaj rubineti, do ta bëja. Ndjehem sikur duart e mia pagëzohen sa herë që uji nga kjo rubinet i dërguar nga Zoti i godet.

 18. C *** d2020-06-02
  US

  Ne instaluam 2 nga këto dy muaj më parë ..
  Ata janë të mrekullueshëm! Ata janë shumë elegant dhe një vlerë fantastike !!

 19. B ***)2020-06-11
  US

  Bleva tre grupe të këtyre kompleteve të rubinetit të lavamanit. Mund të kisha shpenzuar dy herë më shumë por nuk e kisha në buxhetin tim. Këto janë me cilësi shumë të këndshme dhe duken shumë mirë. Kam instaluar një hidraulik profesional dhe ai tha se ato janë një nga setet më të mira që ai ka parë. Do të rekomandojë shumë.

 20. K *** r2020-06-13
  US

  I përdora këto për të azhurnuar banjat e mia. Ato janë të lehta për tu instaluar dhe funksionuar normalisht. Më pëlqen sa mirë veprojnë

 21. S *** n2020-06-17
  US

  Rubineti më i mirë i banjës që kam blerë! Çmimi fantastik, pamja me stil instalimi i thjeshtë, funksionon shkëlqyeshëm!
  produkt i shkëlqyeshëm. nëse keni nevojë për një tjetër më vonë patjetër që do të blini një tjetër dhe do ta instaloni duket shumë mirë.

 22. M *** y2020-06-20
  US

  Rakord i shkëlqyeshëm zëvendësues për banjën në katin e poshtëm. Instalim i lehtë dhe funksionon pa pengesa. Po kërkoj të blej të ngjashëm për banjën e katit tjetër.

 23. A *** r2020-06-25
  US

  Unë nuk kisha për të blerë asgjë tjetër për të zëvendësuar rubinetin tim tualet. Pamje e bukur. Vlere e mire.

 24. A *** a2020-06-28
  US

  Cilësia dhe vlera janë # 1 me këtë gjë. Instalim super i lehtë dhe gjithçka që ju nevojitet për instalim gjendet në kuti. Ju nuk mund ta mposhtni atë askund tjetër.

 25. A *** n2020-06-30
  US

  Kemi blerë 3 nga këto për të dy banjat tona. Unë e dua tapën e kullimit. It'sshtë një buton kundrejt një gjëje. Kjo e bën atë të duket shumë më i pastër dhe shumë më i lehtë për t'u përdorur. Dizajn i përgjithshëm, i hijshëm dhe i gjithanshëm.

 26. M *** y2020-07-01
  US

  Instaluar në rreth 30 minuta. Azhurnoni nga një i vjetër dhe ishte një mendim i mirë për ta bërë banjën tonë më moderne

 27. S *** l2020-07-05
  US

  Dashuroni stilimin dhe përfundimin e pastruar të nikelit. Lehtë për tu instaluar. Unë kam tre banjo dhe e kam këtë rubinet në të gjitha.

 28. q *** n2020-07-08
  US

  Blerja e kësaj për të zëvendësuar rubinetin e vjetër në një banjë në bodrum që përdoret rrallë. Erdhi me gjithçka që më duhej për punën. Jam i impresionuar me cilësinë e kësaj rubineti.

 29. D *** n2020-07-12
  US

  produkt shumë i mirë! Unë u habita se sa mirë është bërë. Do të blej një tjetër përsëri për banjën time tjetër.

 30. S *** d2020-07-13
  US

  I ndryshova të dy aspektet e banjës master dhe ishte një erë. Lehtë për tu instaluar dhe ato duken vërtet të mira dhe për atë çmim unë do të ndryshoj banjat e tjera gjithashtu.

 31. C *** y2020-07-13
  US

  Lehtë për tu instaluar, moderne dhe e lirë. Duket e mrekullueshme në banjën time gjysmë.

 32. L *** d2020-07-16
  US

  Vlera e madhe duket e shtrenjtë dhe funksionon shumë mirë. Vlera reale për paratë Unë do ta rekomandoja këtë nëse keni nevojë për një rubinet të ri ose thjesht një pamje të azhurnuar

 33. W *** h2020-07-20
  US

  Na duhej një rubinet që të përputhej me dushin dhe dyqanet tona lokale nuk kishin atë që na pëlqente. Kjo rubinet funksionon perfekt! Lehtë për tu instaluar dhe një pamje e klasit të lartë

 34. J *** e2020-07-24
  US

  Bleva një nga këto rubineta dhe më pëlqeu aq shumë, sa bleva edhe dy të tjera për banjot e mia të tjera. Ishte me çmim të arsyeshëm dhe pastroi lavamanët e mi të banjës! Produkti arriti shpejt dhe në formë të shkëlqyeshme. Rakord i mrekullueshëm Unë e rekomandoj shumë këtë rubinet!

 35. *** t2020-07-28
  CAD

  Çmimi ishte i duhur dhe ishte i lehtë për tu instaluar. Unë jam gjithashtu shumë i kënaqur me sa mirë punon dhe sa bukur duket. Rubine vërtet e mirë dhe duket mirë. Instalim mjaft i thjeshtë

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X