kërkim Kerko Site

WOWOW Bateria e Kuzhinës Tërhiqni Bardhë

USD109.99
Shitur:
0
Shqyrtime:
0
  
  • sasi
    • -
    • +
  •    
prapa Shporta
A po kërkoni për një rubinet kuzhine efikas por jashtëzakonisht të lehtë dhe të mirë? Nëse jeni i sigurt, atëherë pa dyshim që keni zbuluar vendimin e duhur!
Kjo rubinet kuzhine është mjaft e thjeshtë, por shumë miqësore me mjedisin. Ka një hije të bardhë mat dhe vjen me pajisje shumë të lehta. Ky dizajn i rafinuar është jashtëzakonisht i përshtatshëm për pothuajse çdo raund të parë të kuzhinës.
Kjo rubinet kuzhine ka një grykë me gojë me hark të lartë. Ky hundëz mund të rrotullohet shtesë deri në 360 nivele. Si pasojë, uji mund të arrijë deri te lavamani juaj i plotë. Kjo do të rrisë komoditetin për klientët.
Produkti do të vendoset thjesht dhe është padiskutim çmimi i një urdhri blerjeje. Për më tepër ka një fizik të lehtë dhe ka sforcim të bollshëm të qarkullimit të ujit.

Vlerësime

Nuk ka komente ende.

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X