kërkim Kerko Site

WOWOW kromin me raketë Centerset për banjë

(23 komente të konsumatorëve)
USD42.99
Shitur:
66
Shqyrtime:
23

Amazon SHBA    Amazon CA

Përshkrimi meta: rubinet banjoje Chrome për çdo banjë me stil. Shtëpi me banjë me qendër 4 inç me cilësi të lartë raporti më i mirë i çmimit dhe cilësisë. Bleni rubinetin e banjës sonë krom tani!

Udhëzimet e instalimit 2321200C

Dorëzoni tek

 
 • sasi
  • -
  • +
 •  
prapa Shporta

WOWOW kromin me raketë Centerset për banjë

WOWOW kromin me raketë Centerset për banjë

WOWOW kromin me raketë Centerset për banjë

WOWOW kromin me raketë Centerset për banjë

Rakord banjo krom 2321200C
Edhe pse ka shumë ngjyra dhe përfundime në lidhje me rubinetat e banjës, kromi me shkëlqim ende është përfundimi më i njohur i rubinetave të banjës. Pse eshte ajo? Arsyeja kryesore është se kromi është me shkëlqim dhe i jep çdo banjoje një pamje të gazuar. Kur ju mund të shihni veten në një rubinet krom banjo, ju jep përshtypjen se rubineti dhe banjo janë aq të pastra sa një bilbil. Kjo ka rëndësi edhe për Faunën e banjës së Chrome të WOWOW. Për shkak të paraqitjes së tij, ai përmban një pamje klasike dhe elegant. Jo në vendin e fundit për shkak të ngjyrës së kromit dhe modelit të guximshëm të dy trajtave të rubinetave.

Rubinet banjoje me qendër të kromit

Përveç ngjyrës, rubinetat e banjës vijnë në stile dhe dizajne të ndryshme. Tri llojet kryesore të rubinetave të banjës për lavamanin tuaj të banjës janë:

Fa rubinetat e banjës Centerset
Fa rubinetat e përhapura të banjës
Fa rubinetat e banjës me një trajtë të vetme
Të dy rubinetat e qendrës dhe rubinetat e përhapura janë etiketuar edhe si rubineta banjo me dopio doreza. Dallimi midis rubinetave të banjës së qendrës dhe rubinetave të përhapura të banjës nuk është aq i madh. Të dy rubinetat e banjës kanë nevojë për tre vrima për t'u instaluar siç duhet në lavamanin tuaj të banjës. E vetmja gjë është që dorezat e një rubineti të gjerë banjo mund të instalohen në mënyrë fleksibile në një distancë prej 4 deri 16 inç nga vetë rubineti. Me rubinetat e banjës së qendrës, dorezat tashmë pozicionohen integrale në 4 inç nga rubineti i lavamanit të banjës. Dorezat përfundimisht formojnë një pjesë të rubinetit të banjës së qendrës. Instalimi i një rubineti për banjën me qendër është pak më i lehtë, pasi nuk do të keni uji të lirshëm siç është rasti me rubinetat e banjës.

Dizajni rubinet i banjës me krom
Rubineti i kromit të banjës së WOWOW po ofron dekorimin tuaj të banjës me një dizajn minimalist dhe megjithatë elegant. Rakordi i banjës me krom të ulët me WOWOW është, pra, shtesa më e mirë elegant në banjën tuaj. Përfundimi me shkëlqim i kromit përmban banjën tuaj me një shkëlqim pasqyrues, shumë reflektues. Idealisht ju e kombinoni këtë rubinet krom banjo me rubinetat e banjës që përputhen në të njëjtin stil. Ju mund të gjeni rubinetat e kromave të banjës me krom të WOWOW për dushin dhe vaskën tuaj në mënyrë që të arrini një unitet harmonik në banjën tuaj.

Pa dyshim, pjesa më e veçantë e kësaj rubineti të banjës me kromin e qendrave të kromit janë të dy dorezat. Ata ofrojnë një dizajn unik që do t'i sigurojë banjës tuaj një faktor wow. Jo vetëm që këto trajton janë tërheqëse për sytë. Ato janë gjithashtu shumë të lehta për t’u përdorur. Kjo rubinet i kromit të banjës përfshin një dizajn me 2 dore që është në përputhje me ADA. Kjo e bën këtë rubinet të kromit të banjës si të qëndrueshëm, ashtu edhe miqësor.
Rakord optik funksional i banjës së kromit
Dorezat e kësaj rubineti krom banjo janë të lehta për t’u përdorur. Edhe shpejtësia e rrjedhës 1.2 GPM ju ndihmon të ruani ujin në mënyrë që t'ju kurseni para. Kjo e bën këtë rubinet të kromit të banjës të akredituar edhe për përdorim të qëndrueshëm dhe të qëndrueshëm. Për më tepër, rubineti i kromit të banjës është rezistent ndaj njollave të ujit dhe të gjurmëve të gishtërinjve, kështu që është shumë e lehtë të pastroni rubinetën e kromit të banjës WOWOW. Ju do të jeni në gjendje ta mbani banjën tuaj elegant me shkëlqim në çdo kohë!
Rakord banjo me krom me cilësi të lartë
WOWOW është një prodhues profesional i rubinetave të banjës. Ne përdorim dizajne të guximshme në kombinim me teknologjitë moderne të prodhimit. WOWOW ka të bëjë me prodhimin me cilësi të lartë dhe kontrollet e gjera të cilësisë. Në këtë mënyrë WOWOW gjithmonë ka qenë në gjendje të prodhojë rubinetat e banjës në përputhje me standardet e cilësisë së industrisë. Rubineti i kromit të banjës së WOWOW përpunohet nga makinat me prerje të teknologjisë së lartë dhe lat. Prandaj, ne mund të arrijmë dimensionet e sakta të kësaj rubineti të kromit të banjës për të garantuar performancën maksimale. Rubineti i banjës krom është bërë prej çeliku inox në mënyrë që të jetë shumë rezistent ndaj korrozionit. Rubineti i kromit WOWOW i banjës është i kromuar dhe pjesët e brendshme forcohen për të garantuar ujë të pastër pa asnjë mbetje për siguri optimale për ju.
Rakord i lehtë për tu instaluar rubineti krom banjo
Rubineti i kromit të banjës është projektuar për lavamanet e banjës me tre vrima të paraciluara që janë 4 inç larg njëra-tjetrës. Rubineti juaj i banjës krom do të përshtatet pa probleme në lavamanin tuaj të paracaktuar të banjës. Dy gjërat e vetme që duhet të bëni është të lidhni fort rakordin e kromit të banjës në lavamanin e banjës me dy arrat plastike të kthyeshme. Në fund të fundit, ju lidhni gypat e ujit në lidhësit e ujit të ftohtë dhe të nxehtë.
Kjo rubinet i kromit të banjës së WOWOW vjen me një kullim elegant të përputhur me pop-up. Ju mund ta instaloni me lehtësi kullimin e pijes në mënyrë që të jeni në gjendje ta kontrolloni atë me rubinetin tuaj të ri të kromit të banjës. Të gjitha aksesorët e nevojshëm dorëzohen me produktin. Me udhëzuesin e instalimit ju mund ta instaloni me lehtësi këtë rubinet të kromit të banjës me kullimin e tij, nën drejtimin e hapave të lehtë për t'u ndjekur të manualit.

Ndërsa WOWOW qëndron për cilësinë e produkteve të tij, ne nuk kemi frikë t'ju ofrojmë një garanci 5-vjeçare në këtë rubinet banjoje kromi me cilësi të lartë. Ne e dimë që ne ofrojmë një produkt me cilësi të lartë me një çmim shumë konkurrues. Prandaj ne e dimë që ne ofrojmë raportin më të mirë të cilësisë së çmimeve në treg. Nëse rubineti ynë i kromit të banjës mund të mos bëjë atë që mund ta prisni të bëjë për banjën tuaj, mund të na e ktheni rubinetën e banjës dhe ne do ta zëvendësojmë atë me një markë të re. E thjeshtë si kjo!
Përveç kësaj ne ofrojmë një garanci të kthimit të parave 90-ditore. Kur ju porosisni rubinetën e banjës sonë krom dhe mund të mos funksionojë ashtu siç dëshironi të funksionojë rubineta e banjës tuaj, mund ta ktheni tek ne pa ndonjë pyetje të bërë. Ne do të rimbursojmë paratë tuaja pa asnjë problem. Ndërsa besojmë në produktin tonë, dhe kemi shumë klientë të kënaqur në të gjithë botën, ne e dimë se do të befasoheni pozitivisht me rubinetën e kromit WOWOW të banjës. E garantuar!
Avantazhet e rubinetit të kromit të banjës me pak fjalë:
 Jep një faktor wow në çdo banjë
Design Dizajn klasik me shkëlqim i kromit
Gl shkëlqim shumë reflektues në pamje të pasqyrës
 Lehtë për tu kombinuar me rubinetat e tjera të banjës me krom
 shtë bërë prej çeliku inox me cilësi të lartë
 Instalim i thjeshtë
 Lehtë për tu pastruar dhe për tu mirëmbajtur
Garanci 5-vjeçare

Specifikim

peshë

£ 3.12

Paketa Përmasat

9.17 x 9.09 x 3.98 inç

Ngjyra

krom

Fund

Krehur

material

Aliazh zinku / tunxh / çelik

Model

Trokitje e mikserit të banjës me dizajn 3 vrima 4 inç

Lartësia e pështymës

Inches 3.7

Arrijnë sput

Inches 5

Lloji i skuqjes

Lumë

Trajtoni materialin

Aliazh zink

Ndërroni stilin

Uji i nxehtë dhe uji i ftohtë kontrollojnë veçmas

Karakteristika të veçanta

Valvul disk qeramik NSF, ujë përzierje, dizajn 3 vrima 4 in., I lehtë për tu instaluar, ujë me nxehtësi dhe të ftohtë me 2 doreza, krom

Përbërësit e përfshirë

Rubineti * 1, Specifikimi i instalimit * 1, Montimi i kullimit * 1

 1. R *** y2020-06-13
  US

  Ky është një pamje e shkëlqyeshme për një kotësi të vogël banjo. Duajeni largimin e pop-up më afër dhe cilësia është e shkëlqyeshme.

 2. R *** y2020-06-18
  US

  E shkëlqyeshme për paratë. Me të vërtetë cilësi të mirë dhe të ndjehen për gjysmën e çmimit të të tjerëve. A do të blini 100% përsëri dhe ndoshta do të bëni për banjat tona të tjera!

 3. G *** d2020-06-19
  US

  Burri im dhe unë po bënim disa renovime në banjë dhe zgjedhja dhe çmimi në dyqanet e përmirësimit të shtëpisë mungonte. Jam shumë i lumtur që shkuam me këtë rubinet. Erdhi me gjithçka, paketimi ishte i bukur dhe nuk mund ta mposhtni çmimin. Plotësisht i kënaqur.

 4. A *** n2020-06-23
  US

  Rubineti i bukur dhe vlera mahnitëse për këtë çmim! Duaje!

 5. G *** s2020-06-25
  US

  Më pëlqeu aq shumë, sa bleva një të dytë. Pjesë dhe paketim me cilësi të lartë, pamja e mirë, funksionon shkëlqyeshëm. Shumë e rekomanduar.

 6. B *** n2020-06-29
  US

  E bukur, praktike, e lehtë për tu instaluar dhe vlerë e madhe për paratë !! Na duhej një rubinet zëvendësimi në banjën tonë dhe unë jam i ngushtë kur bëhet fjalë për të shpenzuar para {blerësi i volitshëm këtu} Ky është një rubinet perfekt për ne dhe po funksionon shumë mirë!

 7. J *** n2020-07-02
  US

  Bleva dy nga këto për shtëpinë e mamit tim dhe ato duken vërtet bukur dhe deri më tani po funksionojnë mirë. Ato janë një vlerë e madhe për çmimin dhe duken shumë mirë.

 8. S *** m2020-07-09
  US

  Rubineti është një vlerë e madhe. Erdhi me tuba të rinj uji dhe të gjithë pajisjen e nevojshme. . Përshtatje perfekte dhe jo probleme. Fitshtë i përshtatshëm dhe përfundimi është më i mirë se disa produkte Delta ose Mowen me 1/3-të të çmimit. Nuk mund ta mposhtë këtë marrëveshje

 9. C *** n2020-07-13
  US

  Produkt i bukur, i lehtë për t’u instaluar dhe me sistemin e daljes së dritareve, nuk mund të ishim më të lumtur! Faleminderit që krenoheni kaq shumë me atë që po bëni. Paketimi juaj siguron absolutisht që gjithçka do të arrijë e sigurt dhe e sigurt, dhe vëmendja juaj për këtë detaj është aq mbresëlënëse sa produkti juaj fantastik! Vazhdoni me punën e mirë dhe cilësore!

 10. E *** w2020-07-19
  US

  Unë kisha nevojë për të zëvendësuar një rubinet me rrjedhje dhe bleva këtë një arsye që dukej e ngjashme me atë që kisha. Për çmimin është një vlerë e madhe. Duket bukur. Kishte vetëm për disa javë. Shpresoj që ajo të qëndrojë duke punuar për ca kohë.

 11. A *** n2020-07-19
  US

  Për çmimin, kjo është një njësi solide e vogël. Përfshin linjat e ujit të pandryshkshëm të thurur, kështu që më shpëtoi një udhëtim në dyqanin e pajisjeve dhe disa dollarë. Instalimi ishte një fllad pasi hoqi rubinetin e vjetër. Unë vlerësoj produktet në vlerë dhe për mendimin tim kjo është një vlerë e mirë për çmimin. Ne thjesht përdorim një sitë çeliku në kullues, kështu që unë nuk e instalova asamblenë e kullimit të dhënë. Në tërësi do të blija një produkt tjetër WOWOW.

 12. P *** l2020-07-21
  CAD

  Duket dhe performon si rubineti i dollarit më të mirë e pëlqen atë.

 13. K *** t2020-07-22
  CAD

  Produkt i mahnitshëm. Unë kam instaluar shumë lavamanë dhe ky duket më i miri dhe ishte shumë i lehtë për tu instaluar vetë

 14. A *** y2020-07-25
  CAD

  rubinet i bukur me një çmim të shkëlqyeshëm. Bërë i rëndë dhe i lehtë për tu instaluar

 15. M ***)2020-07-27
  US

  Ju lutem shume Instalim i lehtë. Dashuri përfundimin e pastruar të nikelit.

 16. S *** a2020-07-29
  US

  Unë e instalova këtë në shtëpinë time me qira dhe qiramarrësi im ishte shumë i kënaqur me pamjen, lartësinë e qafës së rubinetit dhe funksionimin e saj.

 17. T *** t2020-08-01
  US

  Dashuri rubinetin tim të ri. Arriti me të vërtetë e paketuar mirë dhe instalimi ishte i lehtë. Duket bukur dhe i jep banjës një pamje të azhurnuar.

 18. R *** r2020-08-02
  CAD

  Lehtë për tu instaluar dhe shtuar një përfundim i shkëlqyeshëm në banjë. Ndalesa e kumarxhiut është shumë më e mirë se stili i vjetër që kurrë nuk ka funksionuar si duhet.

 19. D *** a2020-08-05
  CAD

  Shumë bukur, siç përshkruhet. Pri shumë i ftohtë i kullimit të bllokimit të shtytjes. Nuk e kam parë kurrë më parë por e dua !!

 20. I *** e2020-08-08
  CAD

  Rubineti i shkëlqyeshëm për pikën e çmimit, veçanërisht kur krahasohet me atë që do të merrni në shtëpi të ndryshme për të njëjtin çmim.

 21. O *** a2020-08-11
  US

  Cilësi e mirë, përfundim i këndshëm. Ka disa muaj që po e mban mirëvvvv

 22. E *** y2020-08-14
  US

  Asnjëherë nuk kishte një pop-up si ajo e përfshirë me rubinet. Sidoqoftë, pamja më pëlqen shumë. Zhvidhoset shpejt edhe për pastrim. Një rubinet i këndshëm për paratë.

 23. A *** y2020-08-19
  CAD

  Duajeni këtë rubinet. Uji i nxehtë del më shpejt sesa rubineti i vjetër. Ishte e lehtë për tu instaluar.

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X