kërkim Kerko Site

WOWOW Varrë lavamani me rubinet Matte Zi

USD83.99
Shitur:
17
Shqyrtime:
0

Amazon SHBA

Rakord banjo e zezë Matte ju ofron dizajn dhe cilësi në një. Performanca mbresëlënëse dhe
një stil mahnitës elegant. Blini rubinetën e zezë për banjën tonë të zezë!

Udhëzimet e instalimit 2321501B

  
  • sasi
    • -
    • +
  •    
prapa Shporta

WOWOW Varrë lavamani me rubinet Matte Zi

WOWOW Varrë lavamani me rubinet Matte Zi

WOWOW Varrë lavamani me rubinet Matte Zi WOWOW Varrë lavamani me rubinet Matte Zi

Rakord banjo e zezë mat 2321501B
Dizenjimi i banjës tuaj është një projekt i dobishëm. Edhe pse normalisht nuk kaloni shumë kohë në banjën tuaj, ju gjithashtu mund ta përdorni këtë vend për t'u çlodhur për periudha më të gjata, për shembull në vorbullën tuaj. Sido që të jetë, kurrë nuk duhet të nënvlerësoni ndikimin e dizajnit tuaj të banjës. Ajo duhet të jetë pjesë e dizajnit të përgjithshëm të shtëpisë tuaj dhe meriton kohën tuaj që ta mendoni mirë në aspektin e dizajnit dhe funksionalitetit.

Një banjo duhet t'ju ofrojë një grup të ekuilibruar si të dizajnit ashtu edhe të funksionalitetit. Funksionaliteti është i një rëndësie të madhe, pasi që shumica e kohës thjesht dëshironi të përdorni funksionet themelore të banjës tuaj. Për shembull duke bërë dush dhe larë dhëmbët kur jeni në një nxitim në mëngjes. Nga ana tjetër, veçanërisht kur jeni në një gjendje shpirtërore më të qetë, ju me të vërtetë mund të shijoni modelin tuaj të banjës, duke pushuar për shembull në vaskën tuaj të banjës. Gjëja e mirë e një modeli banjo është se ju mund ta vendosni të gjithë krijimtarinë tuaj. Ka miliona mundësi kur krijoni një banjë, dhe çfarëdo që të vendosni, do të keni një dekor unik që askush tjetër nuk ka. Dhe ju jeni projektuesi i vetëm i saj. Ju mund të frymëzoheni nga revistat dhe faqet e internetit, por në fund të fundit ju jeni ata që vendosni se si do të duket banjoja juaj.

Rakord banjo me një vrimë në të zezë
Kur hartoni banjën tuaj ideale, nuk duhet të vlerësoni kurrë ndikimin e rubinetave të banjës. Ndërsa rubinetat e banjës janë pikat kryesore natyrore të çdo banjo, njerëzit gjithmonë i shikojnë rubinetat tuaja në fillim. Prandaj, gjithmonë duhet të zgjidhni rakordet me banjë me kujdes. Përveç funksionalitetit, ju doni banjën tuaj të bëjë përshtypje dhe të shfaqë një stil për të cilin jeni krenar. Kjo do të thotë që nuk duhet të lini kurrë zgjedhjen për llojin e rubinetave të banjës deri në fund kur tashmë jeni duke ndërtuar banjën tuaj. Ju duhet t'i bëni rubinetat e kuzhinës tashmë një pjesë integrale e dizajnit tuaj të banjës.

Sa i përket lavamanit tuaj të banjës, ju mund të zgjidhni nga disa lloje rubinetash të lavamanit për banjë. Ju mund të zgjidhni ose rubinetat e banjës me dopio dorezë ose rubinetat e banjës me dorezë të vetme. Rubinetat e banjës me dorezë të vetme janë të njohura edhe si rubinetat e banjës me një vrimë. Avantazhi kryesor i rubinetave të banjës me dorezë të vetme është se jeni në gjendje të kontrolloni temperaturën e ujit me vetëm një dorë. Një avantazh tjetër ka të bëjë me lehtësinë e instalimit. Meqenëse ju nevojitet vetëm një vrimë, është mjaft e thjeshtë të instaloni një rubinet të banjës me një vrimë të vetme. Rubinetat e banjës me një vrimë vijnë në të gjitha llojet e stileve dhe modeleve. Rubineti i zi i banjës së zezë të WOWOW ju ofron një dizajn elegant që tamam ngjan me një gooseneck në një ngjyrë të guximshme dhe unike.

Rubinet banjo me stil të zi dhe funksional
Rakordi elegant dhe akoma funksional i banjës së zezë të banjës së WOWOW është njëkohësisht i thjeshtë dhe pa kohë. Inchdo pëllëmbë e kësaj pajisje të mrekullueshme të pajisjeve të banjës u krijua me kujdes për t'i rezistuar çdo gërryerjeje ose gërvishtjeje. Prandaj është gjithmonë e mundur që të lani dhe mirëmbani këtë rubinet të zezë banjo të zezë për ta mbajtur atë një formë të përsosur. Veshja e jashtëzakonshme e zezë përmban rubinetën e banjës me një pamje moderne që do të përbëjë një pjesë integrale të stilit të çdo banjoje projektimi. Për më tepër, mund të gjeni rubineta të ngjashme me banjën për dushin tuaj dhe tubin e banjës për shembull, për të formuar një pjesë harmonike me pjesën tjetër të banjës tuaj.
Rakordi i lartë me banjë të zezë me hark të harkut përmban një siluetë funksionale gooseneck prej 5.8 inç. Pika e lavamanit për banjë ofron mundësi të mjaftueshme për larje efikase. Rrjedha e ujit është e qetë dhe e qëndrueshme. Për më tepër, kjo pështymë me cilësi të lartë është anti-spërkatëse, kështu që nuk do të lagni rrobat ndërsa lani veten në lavamanin e banjës. Në fund të fundit, nuk keni nevojë të zgjasni pëllëmbët për të arritur ujin, pasi dizajni novator i gooshes ju ofron ujë aty ku ju nevojitet. Për të përfunduar modelin tuaj, do të gjeni një ndalues ​​të ngritur për të formuar një kombinim harmonik në lavamanin tuaj të banjës.

Rakord banjo e zezë mat me cilësi të shkëlqyeshme
WOWOW përdor materialet më të mira për rakordat e banjës. Objektet e tij të artit të prodhimit garantojnë masa të sakta dhe kalibrimin e të gjithë përbërësve të tij. Prandaj, një rubinet i banjës së WOWOW është një njësi cilësore integrale që është bërë për performancën maksimale. Jo për asgjë, ky produkt nuk është i pajtueshëm me Instalimin e zakonshëm të çelikut inox. Disku qeramik pa pikëz i rubinetit të banjës së zezë mat të WOWOW është mbyllur fort. Analizat tregojnë se disku i bronzit pa pikim është akoma pa mashtrim pas 500,000 cikleve.
Doreza e levës së rubinetit të zi të banjës së WOWOW është shumë fleksibël. Ju lehtë mund të kontrolloni temperaturën e ujit dhe megjithatë ajo ofron kontroll të mjaftueshëm për të kontrolluar temperaturën e pandryshuar. Përveç kësaj, rubineti i zi i banjës së zezë ka një qëndrueshmëri të rritur pasi trupi i rubinetit është i ndërtuar nga bronzi i ngurtë në kombinim me komponentë me cilësi të lartë. Kur mbani në duar këtë rubinet banjë të zezë mat të WOWOW, menjëherë vëreni cilësinë që ajo ofron.
Shtëpi me banjë të zezë me çmime të arsyeshme
Duke përdorur materiale me cilësi të lartë, WOWOW akoma është në gjendje t'ju ofrojë këtë rubinetën e zezë të kuzhinës me një çmim të arsyeshëm. WOWOW para së gjithash e di se ku mund të blejë lëndët e para me çmime të arsyeshme. Së dyti, objektet e prodhimit ultra-moderne të WOWOW garantojnë një proces prodhimi me kosto të ulët. Në këtë mënyrë përfitoni nga këto avantazhe dhe siguroheni nga një rubinet i zi me banjë të zezë me cilësi të lartë me raportin më të mirë të çmimeve që do të gjeni. Kur blini rubinetën e banjës së zezë WOWOW të zezë, do të merrni gjithçka që ju nevojitet për ta instaluar me lehtësi këtë rubinet të zi të banjës së zezë. Përvec ndalëses së kullimit, shfaqet një shoqërim kompliment për një instalim prej 1 ose 3 vrimash. Do të gjeni lidhjet e nevojshme ujore për të bërë të mundur instalimin e thjeshtë. Të gjitha rubinetat e banjës së WOWOW përfundimisht vijnë me një periudhë të plotë garancie 5-vjeçare, një garanci të kthimit të parave 90-ditore dhe transportin ndërkombëtar falas!
Përparësitë e rubinetit të zi të banjës së zezë me pak fjalë:
 Jep një faktor wow në çdo banjë
Ngjyra mbresëlënëse mat e zezë
. Dizajn elegant elegant i dhëmbëve
 Lehtë për tu kombinuar me rubinetat e tjera të zeza me banjë të zezë
 E bërë nga materiale bronzi me cilësi të lartë
 Lehtë për tu pastruar dhe për tu mirëmbajtur
Garanci 5-vjeçare

Specifikim

prodhues

WOWOW

pika Pesha

£ 6.64

Paketa Përmasat

23.5 x 11.7 x 3 inç

Masat

14.8 inç

Ngjyra

i zi

Stili

Bashkëkohor

Fund

krom

Model

Qafa e mjellmës

Instalimi Metoda

Kuvertë-Montim me një vrimë

Gjatësia e zgjatjes

Inches 31.5

Gjatësia e zorrës

Inches 59

Lartësia e pështymës

Inches 10

Arrijnë sput

Inches 8.7

Lloji i skuqjes

Modaliteti i dyfishtë: Modaliteti i spërkatjes / Modaliteti i transmetimit

Nuk ka komente ende.

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X